Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.
ma 20:09 | Privát | Válasz | #1344
na szóval tudom hülye kérdés de nemtom elindítani mindig kiírja hogy a program hibát észlel ezért leáll ne írjátok hogy már levan valhol mert azokról az oldalakról nembirtam leszedni ami kell hozzá szóval legyszi valaki írj le a pontos címet ahonnan leszedhetnem elõre is köszike please mondja meg valaki
légyszike
aszt a baziklafásat vidike voltam
kellene nekem a 2-es cd 18-as rar-ja. a wanadoo-n napok óta nem jó az ötös szerver és azon volt. csak az az egy darabka hiányzik, vmiér 503.php-val töltötte le
tud segíteni vki?
aszt a baziklafásat vidike voltam
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Azt a büdös kõgólemet hogy a p*csába kell kinyírni? VAgy egyáltalán hogy lehet ott tovább jutni. Annál a résznél vagyok, amikor a fõteremben 4 féle továbbjutási lehetõséget lehet a kerékkel megnyitni az egyiket már végignyomtam, de nem tudtam mûködésbe hozni az idõkaput. Most meg átmentem egy másik járatba, ott meg ez az óriás köcsög vár.
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.
10 perces havazás...
10 perces havazás...
A Fejed fölött lévõ léceken kell tobább "egyesúlyoznod" magad! 😊
▏▎▍▋▊▉ Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Akik már gégivitték, mondják már el, hogy kb hol tarok a történetben?
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
<- Hamster ->
ECS L7VTA 1.7F|Athlon XP 2000+|Radeon 9600Pro|1GB 333Mhz ELIXIR|Samsung 160GB 7200RPM|LG 4160B DVD-RW|ADSL 1024/128|Lan 10/100|Windows XP Prof. SP2
Az lesz a legjobb ha egy mail küld aki tud segíteni: [email protected]
sazl : c
van vmi trükk a csaj ellen mikor 1 pirosgunyás picsa lóg le 1 helyröl a feketeruhás meg folyamatosan le akarja lölni szerencsétlent?
Legközelebb írd már oda baz+, hogy SPOILER
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
Erre is lehet menni, de itt egy idõtranszporthoz jutok, úgyhogy az szerintem nem jó
Na szóval itt állok kijöttem a lejebb látható terembõl és nem tom hogy jussak át!

ECS L7VTA 1.7F|Athlon XP 2000+|Radeon 9600Pro|1GB 333Mhz ELIXIR|Samsung 160GB 7200RPM|LG 4160B DVD-RW|ADSL 1024/128|Lan 10/100|Windows XP Prof. SP2
http://invicible.uw.hu/pophova2.jpg" alt="" style="max-width:100%;height:auto" loading="lazy" decoding="async" />
ECS L7VTA 1.7F|Athlon XP 2000+|Radeon 9600Pro|1GB 333Mhz ELIXIR|Samsung 160GB 7200RPM|LG 4160B DVD-RW|ADSL 1024/128|Lan 10/100|Windows XP Prof. SP2
Szerintem se olyan nagyon nehéz, ha megtanuljátok mikor mit érdemes használni, onnan már rutinmunka. De ez az ide-oda utazás az idõbe.. végén már a f@szom kivolt vele, hogy hopp jelen, hopp múlt.
Dahaka qrva jó poén, spanolja az embert a kis üldözéseivel, a vége meg no comment, nézzétek meg, lesz csoda 😄
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
A végén ismét Kaillena-val kell megküzdenünk, nem kis bosszúságunkra. :-(
Érdekes lett a vége...
Így elsõre 7 ládát nem találtam meg. :-( Na majd másodjára! :-)
<- Hamster ->
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"