Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
segítsen vki lécci. Elakadtam a játékban. Nem tudom hogyan lehetne feljutni a 2 toronyba, h aktiváljam az energiához a vizet vagy vmi ilyesmi. A jelenben vagy a multban kell egyáltalán szenvedni?
Köszi elöre is.
.:aranypok:.
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
A zenéje mp3-ban megvan már valahol? Az nagyon érdekelne engem.
Én is lenyomtam normálon, egy-két harc nehéz volt, de nem veszélyes.
Kb. 10 kérdõjel maradt az extrákban és egy darab illusztrációt sem kaptam.
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
hasonlít johnyy stílusára...
szal csak védekezni semmi szaltó vagy gurulás és mikor befelyezte a combókat akkor 2-3 bal egér klikk majd védekezés..aztán megint és megint..persze ha a nõ felé indul ne legyünk restek hátba támadni.
szal normálon levertem így és meg se sebzett.
üdv
AmdPower
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
Szal mentést tudsz küldeni?
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
Elõre is köszi!
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
Átmentél a jelenbe? Akkor irány a nagy sziklaplatform, ahol a sárkánnyal vagy mivel küzdöttél még anno.
Okés ez megvan, és utána merre és mit kéne csinélni !
A teleportot aktiváltam, - JH-BE-JE-BH - de semmi változást nem tapasztaltam egészen visszamegyek ahonnan jöttem,de semmi sem történik ! Mit kellene még csinálni, v. merre kell menni ?
Teljesen lefagytam.
A legvége fele, mikor a csajt a trónterembõl belököm az idõkapuba, ami a jelenbe vezet, utána nem mûködik a kapu, nem tudok utánamenni! Egyszerûen akármilyen szögbõl megyek bele, nem vált idõt... És ki se lehet onnan menni mert beomlott a bejárat...
Melyik gombbal lehet lelassítani az idöt, mert én még sajna nem
jöttem rá ?
Ugyanis másodjára vok a teleportnál és a falon lévö kapcsolókkal kell aktiválni a teleportot, utána lehet lelassítani az idöt, de nekem nem sikerül.
Elöre is köszi !
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
Isten megteremtette a férfit.....Aztán támadt egy jobb ötlete :)
Már nagyon unom!
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?
légyszike
de aszt írja hogy nem regisztrált oldal és nemjön be semmi:a 693-as hozzászólásnál szóval az nemjó szerintem
aszt a baziklafásat vidike voltam
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Nade nincs mit tenni, jó szenvedést 😄