10262
  • Sil3nt
    #3176
    már hova fokozzák ezt a sötétséget? végén igazán sötét hercegünk lesz
  • Seth
    #3175
    az a sötét énje biztos....jajj anyám ezt a sorozatot a végtelenségig lehetne folytatni az idő manipulálása miatt....
  • Stark
    #3174
    hogy valosítják meg a sötét hertzeg karaktert?
  • Stark
    #3173
    mi lenne az a sötét szar a hertzeg másik felén?
    mi ez KotOR utánzat?
  • Keca
    #3172
    találtam egy fincsi képet a hertzegről :DDD
  • Stark
    #3171
    az nem prince hanem hertzeg
    Kaileena képét láttad már? hasollit a hertzegre:D
  • Keca
    #3170
    látom mennek itt a princes témák... :)
  • Stark
    #3169
    és ugy kell irni hogy tuggya:D
  • Stark
    #3168
    :Pén elöbb leírtam:D
  • Seth
    #3167
    elírtad: tudja :)
  • Stark
    #3166
    elírtam: tuggya
  • Stark
    #3165
    az joo
    igaz már minek mer mindenki tiggya hogy ki mit mond
    nem nagy vaszizdasz.
  • Bukephalos
    #3164
    A játék magyarosítása folyamatban van! A hírek szerint, a menük és a párbeszédek is magyarítódnak. Az illetőnek, aki készíti, már több játékmagyarosítását is volt alkalmam személyesen tesztelni, így nyugodtan mondhatom, hogy profin áll a dolgokhoz. Rem. A közeljövőben elkészül. Vmikor a nyár folyamán talán, mivel 1szerre több projecten is működik
  • steweee
    #3163
    még nem tartok a legvégénél, de majdnem. 8 élettöltő már megvan,a kilencedik leírás szerint mindjárt következik. az érdekelne hogy meg tudom e azt csinálni hogy mindkét befejezést választhassam úgy hogy ne kelljen sokat újra játszani belőle, vagyis a kilencedik élettöltő után még mennyit kellene ugrabugrálni a befejezéshez,és hogy előtte közvetlenül lehet e majd menteni.
    kéjlína - ha vki magyarosítja a játékot legyen ez a princess neve :)
  • Stark
    #3162
    nincs mit
  • Bukephalos
    #3161
    köszi mége1x!
  • Stark
    #3160
    Igen. Akkor lesz piros a képernyö és a hertzeg gyorsan kardozik.
  • Bukephalos
    #3159
    Na most akkor mivan?
    Stark: amire te gondolsz (a kirobbanós izé) az azok a harcmódok, amiket időnként kapok, 1-1 rész teljesítése után? A sors lehellete, meg a sors szele, és a többi?
    Tisztázva: Az alapkérdésemre a válasz akkor: hárítok, meg röviden megnyomom az R-t?
  • Stark
    #3158
    De elág ha csak 1x megnyomjuk.
    Ha fojamatosan van nyomva akkor valami fehér kirobban a hertzegböl azt mindenki meghalol.
  • Stark
    #3157
    Mivan senkinek sincs iskola? Már aki még jár.
    Kaileena: Épp te montad hogy perverz vagyok, és neked teccik a legjobban a alternativ bef. mikor a herceg jol ******* Kájlínát.:D
  • Bukephalos
    #3156
    Hát igen, így jár az aki nem figyel eléggé!! Örök tanulság számomra! 1ébként nekem istenuccse piros árnyalatu lesz a kép...
    Megmá' annyi mindent kaptam, hogy nemigen tudom fejbe tartani. Tudod, öreg vagyok, meg szenilis :))
  • Kaileena
    #3155
    Nem is!Nemelég ha csak védekezel sé a R-t nyomod!
    Védekezés+R de aztán mégegyszer és tartani.DE ha figyeltél volna akkor amikor megkaptad(ki volt irva!!!!!) akkor tudnád.De nekem nem megy úgy,hogy bepirosodik a képernyő csak szimplán :(
    Vagyis steweee-nek van igaza.
    steweee:Melyik befejezés nem tetszik?Szerintem az alternatov az jó.Mert ha te nem szetted össze az élettöltőket(9van) akkor nem kaptad meg a vizkardot ugye?És akkor nem mész verekedni a Dahaka ellen hanem Kaileena ellen és hüyle forgószeleket uszit rád,azt én is utáltam és a végén még ki is nyrja a Dahaka és még a medált is elszedi.DE az alternativ,avgyis ha megvannak az élettöltők az úgy jó.De mongyuk szerintem a Princ megvéktoztatja a sorsát,mert nemhinném,hogy drámai vége lenne :DDD
  • steweee
    #3154
    védekezés lenyomva majd röviddel utána az időlassítás/visszatekerés

    egyébként a vége kurva unalmas,elbaszott, elnyújtott, idegesítő, tönkreteszi a játékélményt. egyáltalán nem tetszik hogy így akarták megnyújtani az amúgy is hosszú játékidőt.már a dahaka elől való menekülés is kikészített idegileg, na de a felboruló leomló hajóárbócok és egyebek teljesen kikészítettek.és hiába van idővisszatekerés, csak a stabil pontoknál van esély újrapróbálkozásra. nem is lenne baj ha az irányítást normálisan megcsinálták volna. teljesen rossznak tartom a kamerafüggő iránynyilakat, főleg hogy DIREKT, nehezításképpen rosszak soxor a kameraállások.ne ennek ellenére már majdnem befejeztem és amúgy nagyon jó játék, de kár ilyennel elbaszni
  • Bukephalos
    #3153
    Köszi szépen!!!!
  • Stark
    #3152
    Megnyomod a védekezés gombot(harc közben) majd az R-t vagy nemtudom mire van beállítva neked.
    Az kül nem idögyorsítás hanem csak a harceg harcol(!!!!) gogyrsabban, de minden ugyanolyan sebességü.
  • Bukephalos
    #3151
    Meg tudná vki mondani az időgyorsítás (képernyő vörösbe játszik, mindenki áll a herceg meg mérgezett egér módjára rohangál) kombinációját? 2szer sikerült eltalálnom, de gőzöm sincs miket nyomkodtam. A listában meg nem találtam. Előre is köszi!
  • Kaileena
    #3150
    iiiiiiii......az egyik macskám össze-vissza hány,összehányta az egész lakást
    hm.....nincs nagy kedvem takaritani,inkább átháritóm valamelyik másik családtagomra hihihi :DDDDD
    Tudom,hogy mindenkit untatok a macskás dumámmal dehát macskamániás avgyok :DDDDD
    2 persza macska!:DDDDDD
    Frici ő 3 éves kandúr és 7kilós és egy 8hetes a Maci ő is kandúr
    És a frici hány össze-vissza mert a jobb veséje nem működik és a diétás kajáját eleszi előle a Maci :DDDD
  • Kaileena
    #3149
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Stark tessék bocsánatot kérni szegény PG Captain-tól,mert mingyárt sirni kezd :DDDDDDDDDDDDDDD
    Jól van,vicc volt remélem nem fogsz tényleg sirni PG Captain :)
  • Stark
    #3148
    Kül bocs, hogy nem írom le, de nemvagyok regényiró:D
  • Stark
    #3147
    Itt van a végigjáccás
  • PG Captain
    #3146
    Milyen főterembe? Az hol van? Ott nem láttam msái kirányt...Vagy nemtom... Ird le légyszi részletesen.
  • Stark
    #3145
    ki monta h kell?
    neked jutott ez az egész az eszedbe:D
  • Kaileena
    #3144
    Stark:Tehát többen is avgytok?oh :DDDDDDDDDDDDDDD
    Nemhinném,hogy találkozhatnánk,és nem si akarom :DDDDDDDDD
    Jó a humorérzéked :DDDDDDDDDDDDDD
  • Stark
    #3143
    Jaja
  • littleNorbi
    #3142
    Kaileena (már mint a játékbeli) az a nő akit megmentek miután kinyirom a kalóznőt ?????
  • littleNorbi
    #3141
    ahogy leérsz a lépcsőn ott lent van egy zászló azon csúsz le és ugorj a lécekre !!!!
  • Stark
    #3140
    mostirtad hogy sose tudhatod
    szoval te akarsz velünk találkozni:D:D:D
  • Stark
    #3139
    Nem, most ott tartok, mégse ugykell ahogy montam, csak hülyén szkrínsotoltad le.
    lecsuszol a lépcsö alatt lévö függönyön majd átugrasz a kiálló earudra.
  • Kaileena
    #3138
    Hyper Snake:Szerintem meg a jobb oldali fügönnyön csússz le utána rögtön át a bal oldalira :)
    És csors futás :))))
    Stark::DDDDDDDDDD
    Sose tudhatom :DDDDDDDDDD

  • Stark
    #3137
    Kicsit sötét kép de asszem ugy hogylecsuszol a baloldali függönyön utána rögtön lelassítod az idöt és átfucc a tüskéken.
    De ha nem akarod lassítani az idöt akkor mindig gurulni kell.