Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

aranypok
#1404
sziasztok!

segítsen vki lécci. Elakadtam a játékban. Nem tudom hogyan lehetne feljutni a 2 toronyba, h aktiváljam az energiához a vizet vagy vmi ilyesmi. A jelenben vagy a multban kell egyáltalán szenvedni?
Köszi elöre is.

.:aranypok:.
Johnyy
#1403
engem engem is!!!

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#1402
Eddig ami zenét felismertem az az I Stand Alone volt 😊

WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473

#1401
Sziasztok!
A zenéje mp3-ban megvan már valahol? Az nagyon érdekelne engem.
Én is lenyomtam normálon, egy-két harc nehéz volt, de nem veszélyes.
Kb. 10 kérdõjel maradt az extrákban és egy darab illusztrációt sem kaptam.
Johnyy
#1400
sõtt!!! hohha az a szkander is sikerül akor meg pápá for she!!! fuck,, hehe béna,, és még beszólt hogy nemtom megváltoztatni a fétemet mert rámomlik a barlang,, hehhe

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Ridley
#1399
kb 3. próbálkozás után sikerült lenyomnom mire rájöttem a legjobban hasznosítható technikára...

hasonlít johnyy stílusára...

szal csak védekezni semmi szaltó vagy gurulás és mikor befelyezte a combókat akkor 2-3 bal egér klikk majd védekezés..aztán megint és megint..persze ha a nõ felé indul ne legyünk restek hátba támadni.

szal normálon levertem így és meg se sebzett.

üdv

AmdPower

#1398
loál 😄

WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473

Faki
#1397
Ne add fel, mert ha 1x kinyírod ördögi kacaj tör majd rád és olyan érzés lesz mint egy orgazmus <#vigyor>

Johnyy
#1396
HAlod!!! legyõztem tök könyû volt pedig nem is izin nyomom! az a szkander téleg sokat segít!!! csak egyhelyben mint az õrünt a balgomb... nagyon könyûû!!! komoly!

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#1395
Jó,ok,de ezt már próbáltam és mostmár nincs türelmem....
Szal mentést tudsz küldeni?

Johnyy
#1394
mégecer megpróbálom...

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#1393
Kattintgatni kell mint az állat a bal egérgombbal.

WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473

Johnyy
#1392
az a lényeg hogy amikor megy lelökni a megmentendõ csajt akkor kell hátbatámadni meg elgurulni a támadásai elõl, meg ösze visza gurulni és hátbaseberni és amikor elkezdi a támadását akkor csak védekezni és amikor befelyezte,, a felszúrás nem az utolsó akkor kell hátraszaltózni jó meszire, és akkor indul lelökni a csajt..... de az a gáz hogy nekem meg amikor elkezdönk egymást kardallökdösni akkor mindíg õ gyõz akármitnyomok és ez veszi le a fél életemet

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#1391
Nah,valaki megszánhatna egy mentéssel közvetlenül a kerekseggû ribinyó után (amikor a csajt kell megmenteni),mert már x+1-szer megpróbáltam,de sehogy sem sikerül eltenni láb alól ezt a pajkos kis k....át!
Elõre is köszi!

insp
#1390
Sok-sok bosszankodás után sikerült nekem is végigvinni. Azt kell mondanom, ez nálam tuti év játéka. 100%-os játékdesign, bár néhol irreálisan nehéz volt. Nagyon tetszett, ahogyan összeáll a kép a vége felé és minden szál kapcsolódik mindenhez. (Bár újrajátszani biztosan nem mostanában fogom, ennyi stressz elég volt egyszerre. 😊

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

Faki
#1389
#1384 ezt verd ki a fejedbõl, ez még odébb lesz 😊

#1388
sajnos még nem sikerült, - de köszi

Faki
#1387
Öööö második teleport... már nemtom mit kell ott csinálni rég jártam arra, de szerintem menj amerre visz az utad, bocs de már annyszor utaztam az idõben, hogy fogalmam nincs merre jársz 😊

Lacc
#1386
Ehh...
Faki
#1385
Upsz ezt benéztem 😊

Faki
#1384
- SPOILER -
Átmentél a jelenbe? Akkor irány a nagy sziklaplatform, ahol a sárkánnyal vagy mivel küzdöttél még anno.

#1383
- SPOILER -
Okés ez megvan, és utána merre és mit kéne csinélni !
A teleportot aktiváltam, - JH-BE-JE-BH - de semmi változást nem tapasztaltam egészen visszamegyek ahonnan jöttem,de semmi sem történik ! Mit kellene még csinálni, v. merre kell menni ?
Teljesen lefagytam.

Faki
#1382
Melyik asszony a sok közül? 😊

Faki
#1381
R betû egyszeri lenyomásával

Faki
#1380
Akkor bugzás van, elvileg át kéne hogy menjen

Lacc
#1379
Segitség! SPOILER lesz, csak azok olvassák akik végigtolták 😊

A legvége fele, mikor a csajt a trónterembõl belököm az idõkapuba, ami a jelenbe vezet, utána nem mûködik a kapu, nem tudok utánamenni! Egyszerûen akármilyen szögbõl megyek bele, nem vált idõt... És ki se lehet onnan menni mert beomlott a bejárat...
#1378
- Elakadtam -
Melyik gombbal lehet lelassítani az idöt, mert én még sajna nem
jöttem rá ?
Ugyanis másodjára vok a teleportnál és a falon lévö kapcsolókkal kell aktiválni a teleportot, utána lehet lelassítani az idöt, de nekem nem sikerül.
Elöre is köszi !

Johnyy
#1377
NA hát eléggé szánalom hogy ezt nem tudod! és még reklámozod itt magad azal hogy beordibálod!

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Adri
#1376
miért kell kiabálni? egyébként nyomj a billentyûzeten egy print gombot játék közbe, nyisd meg a paint-et ott beillesztés és mentsd oda ahova akarod😊

Isten megteremtette a férfit.....Aztán támadt egy jobb ötlete :)

Johnyy
#1375
Fákk! akármit nyomogathatok mint az õröl folyton ez a rohatt szuka gyûr rohadjon mek! amúgy ez veszi le folyton szinte fél életemet!!
Már nagyon unom!

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Faki
#1374
ühüm, csak balklikk

Johnyy
#1373
ja és balklikk?

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Johnyy
#1372
meggpróbom! thx,, irány nem kell?

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Faki
#1371
Gyorsan klikkelges

#1370
VALAKI MEG TUDNÁ MONDANI HOGY KELL KIFÉNYKÉPEZNI A JÁTÉKBÓL KÉPEKET?ÉS HOGY HOVA RAKJA AZOKAT?
Tatyla
#1369

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Johnyy
#1368
Emberek! azzal az aszonnyal vagyok el,, de amikor elkezdjök egymást nyomogatni kardal akor mit kell nyomni hogy én gyûzzek,, ??? mert mindíg õ gyõz és akkor elvesztem a fél életemet!!

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

vidike
#1367
na szóval tudom hülye kérdés de nemtom elindítani mindig kiírja hogy a program hibát észlel ezért leáll ne írjátok hogy már levan valhol mert azokról az oldalakról nembirtam leszedni ami kell hozzá szóval legyszi valaki írj le a pontos címet ahonnan leszedhetnem elõre is köszike please mondja meg valaki

légyszike

de aszt írja hogy nem regisztrált oldal és nemjön be semmi:a 693-as hozzászólásnál szóval az nemjó szerintem


aszt a baziklafásat vidike voltam

Tatyla
#1366
tényleg!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Faki
#1365
felmegy a lift balra falon futás, majd ugribugri a két fal között

Tatyla
#1364
help!
itt mit kell csinállni miután beinditottam?
merre tovább?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Faki
#1363
Nem az elsõ falonfutós csaj ez, a többit hogy nyírtad ki? 😊 Amúgy ez egy igazán gecó rész, mert ha döglés van akkor van mit ugribugrizni, mire visszérsz oda.
Nade nincs mit tenni, jó szenvedést 😄

Lacc
#1362
Üssem le a csajt real-time a falon futva? Aha, találd még ki 😄D
Faki
#1361
Ha nem megy realtimeban, lassítsd az idõt. Bár szerintem az ütemre jobban rá lehet érezni normál idõben. Ha elb@szod, tekered vissza az timeot. Lesz még egy két szopatás, fõleg a következõ pályán 😊

Faki
#1360
Gólemnél ugye mindenki tudja, ha felmásztok a hátára és osztjátok a sallert, akkor hátranyul és ilyenkor el kell bújni a vállához, ésszerûen az ellenkezõ irányba, mint amelyik kezével kutat a hátán 😊 Ha rossz írányba bújtok, visszatekerni az idõt és korrigálni. Így akár sérülés nélkül meg lehet nyúvasztani. Csak annak szól a fáma, aki nem vágta ezt a "trükköt" 😊

#1359
Annyira már nem sok idõben ha normális tempóban csinálod akkor max egy óra de lehet hogy már annyi se, igazából nem tudom nem szoktam mérni az idõt csak mindig azt veszem észre hogy megint leültem játszani és hopp 3 óra (reggel) <#vigyor2>
#1358
Akkor semmi probléma. Ezt a játékot különben trainerrel nem is érdemes végigjátszani, mert akkor hol a küszködés, meg az élvezet...<#hehe>
Lacc
#1357
Mennyi van még kb. onnan?
insp
#1356
Nem. 😊

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"

#1355
Hu az tényleg egy szemét rész a játékban az talán a legbrutálisabb. Fõleg hogy minden omlik össze. De kitartás, az utolsõ videóért megéri <#email><#eljen><#wink>