Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ui: Emberek most vittem végig...ennyi??? nemá, most megint várhatok vmi újra, pedig azt hittem csak a felénél járok<#lookaround>#lookaround>
ott tartok amikor ki kell nyitni valami kapukat
én jobbra indultam el és már megcsináltam mindent csak nem tok eljutni a kapuig
ott vagyok ahol a vizescsapokat kell kinyitni
eljutottam már az ,,idõgéphez,,
aztán utána nem tom mit kell csinálni😞
Itt találtam pár infót, ami részletesebben leírja a secreteket
A secret endinget meg simán bink playerrel nem akarta lejátszani, de valami FMV-Extractor segítségével sikerült,. Prince of Persia Warrior Within\Video\CineCINE0005 a secret ending.
Bink player
Fmv extarctor
Ja és FMV-vel megnyitod a cine0005-õt, aztán katt a nagyítóra és lejátszod. Biztos van egyszerûbb megoldás is, de én így szerencsétlenkedtem 😊
elotte van egy ugyanilyen mozgo kotomb, amikor elojon felmaszol a tetejere es onnan kezdesz a falon vegigfutni
Szia Faki!
Ez engem is érdekelne hogy hol nézted meg vagy van leírásod hozzá? Mer pl az is érdekelne hogy hol vannak az élettöltõk, mert 2 nem találtam seholsem. Meg vicces lehet ez a Dahakás harc is, mivel eredetileg õt nem lehet legyõzni, mivel egy mítikus lény aki leverhetetlen. Na majd mesélj. Kíváncsian várom a válaszod.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Még is, hogy képzelték? Repüljek??? Help!
Más: kezdi felbaszni az agyam ez a játék, vannak benne olyan megoldások, hogy az embernek ütni támad kedve. Na mindegy. Szal segítsen aki tudd.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Megnéztem egy kis trükkel az alternatív véget, hát ledöbbentem.
Amúgy ha megszerzitek mind a 9 élettöltõt, akkor a végén a trónteremben kaptok egy waterswordot és a sziklán nem a csaj fog várni, hanem maga Dahaka.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
ez lesz az igazi... <#vigyor>#vigyor>
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
nem bizti sikerül
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Aprópó, mondjátok már lécci meg hogyan tehetek közvetlenül képet ide.. Köszi<#wave>#wave>
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
Ja hogy nem ugyanazok a zenék vannak? Mik vannak...
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
Tudja vki hogyan lehet átugrani a játék elején az intrót,mert már nem bírom végignézni mégegyszer ???
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
Ott ahol elõször meglátod Dahakát? Mert ha lejutsz, kinyírod a vámpírcsajokat vagy miket, akkor azt az irányt vedd be, amerre Dahaka kitörte a rácsot. Namost a kis "szigeten" lesz egy szorosabb rész ahol a két fal között felugribugrizhatsz. Remélem jól lõttem be, hogy hol vagy 😊
MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W
mit kell csinálni amikor ott vagyok hogy az erkélyre felugrok,megölöm a kalozt.De a csapdáknál nem tom hogyan kell átjutni.
Ha valaki tud segitsen nekem pliz<#worship>#worship><#falbav>#falbav>
„Az ember jel lemét leginkább az mutat ja meg, hogy mi t tar t nevet sége snek. ”