10262
  • littleNorbi
    #3216
    még nem vettem fel
  • Bukephalos
    #3215
    Má' nem 'tom ki kezdte ezt a "hertzeg"-et, de jó pofa.
  • Kaileena
    #3214
    hertzeg?Nem Herceg :DDDDDDDD
    Princ "oszt" "jó" van :DDDD
  • Bukephalos
    #3213
    A-ha, akkor rosszul értelmeztem. Azért nem lenne rossz az a sötét hertzeg. Hertzig lenne.
  • Kaileena
    #3212
    DjlittleNorbi:Még nem vetted fel a maszkot és ilyen?ha-ha!Az nekem is volt,és nemtudtam továbbmenni mert amig rajtavolt nem jött a Dahaka és vissza kellett Loadolnom :D

    © Bukephalos:Úgyis lesz kötelező az angol asszem két év mulva,majd ha itt kijárom a gimit kimegyek,de előtte itt szerzek német nyelvvizsgát

    Jaj,nekem mindig ott maradnak a legyőzött szörnyek,főleg a gólemek :D
    A nővérem csak igy hivja őket: Bugocskák :DDDDDDDDDDD
    Szóval ha meglátja őket elkiáltja magát:Hehe,bugocskák!
    Amit én a lakás másik végében is hallok,égéééés XD
  • Seth
    #3211
    stefi??? zanyád :)
  • Stark
    #3210
    nem, azé raktam be, hogy (figyelj stefi) NEM BUG:D hack-elés
  • littleNorbi
    #3209
    találkoztál már ilyennel ?
  • Seth
    #3208
    bug ha mondom :)
  • Stark
    #3207
    ja
  • Stark
    #3206
    Szerintem akkorsem bug, inkább hack-elésnek nevezném.
  • Seth
    #3205
    attól még bug, csak megvan a technika, hogy hogyan lehet előcsalogatni..
  • littleNorbi
    #3204
    Hogy-hogy így nézek ki ???

  • Stark
    #3203
    Igaz csak az 1/4-ét értem:D:D LoL
  • Stark
    #3202
    HI!

    Aki eddig azt hitte hogyha Sand Wraith-té válás 1 bug a játékban akkor tessék:
    # Play as Sandwraith

    When you reach the portal room for the second time, when you have to switch the time to the present for the first time, the Prince will say that something is wrong. You must run the switches on the wall to make the portal work correctly. Do not run the switches on the wall. Instead, enter the portal as it is and you will switch the time to the present. Save the game, then exit and load the game. You will now be playing as Sandwraith. In this mode you will constantly lose life and much more health when hit than in normal mode. However your attacks will be very powerful and you are much more quicker. Note: Save the game on a different file if you wish to continue the game as the Prince.

    Do the same thing as instructed above, but do not exit the game. Instead, continue playing until you die, or just jump into a pit. Either way, you must die a few times for this to work. Eventually when you retry and come back to life, the prince's body will become completely invisible except for his swords and his head. Note: You only have one chance to play the game in this form; if you die again and retry you will come back as the sandwraith and will not be able to do it again unless you start a new game.
  • Stark
    #3201
    Én is szép lassan viszem végig a sok gamét mert jobban élvezem.
    Ha meg Lakadok otthagyom 1 hétig, azt utána folyatatom:D

    Ilyen volt nekem még a NFSU 2 ot 20x probáltam(majdnem szét is vertem a gépet:D)
    2hétig ne is gaméztam vele aztán mikor ujra megrobáltam elöszörre átvittem:D
  • Stark
    #3200
    végigáccás
  • Stark
    #3199
    Bukephalos: nem emlitettük, hogy két herci leszz(jo + rossz) csak azt hogy (talán)
    lesz sötét énnye
  • Prince of Máté
    #3198
    bocs bem jó
    Milyen felbontású kép fér bele?PPSOT
  • Stark
    #3197
    a medálat nézzétek a hertzeg mellkasánál
    az a "Bikapöcs" elvitte vagy ez a secondary befejezéssel folyatatodick?
  • Prince of Máté
    #3196
    Sands of timeról
  • Stark
    #3195
  • Prince of Máté
    #3194
    POPWW
  • Prince of Máté
    #3193
    csá!

    AZon a pályán tartok amikor legyőztem azt a csajt aki a másik pirosruhást akarta megölni.Aztán jött egy hosszú rész meg minden és most ott tartok hogy egy növényes pályán.Tudtok segíteni?
    Köszi!

    Itt van egy király kép a WARRIOR WITHINRŐL.
  • pera
    #3192
    Igazad van. Ez PoP WW fórum, de mostanra szinte mindent kitárgyaltunk így elfért benne egy kis OFF is.
  • Bukephalos
    #3191
    Megaztán mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát. És én abszolút nem annyinak érzem magam, mint amennyi vagyok.
    Köszi a dícséretet + a jókívánságokat. amennyire meg tudom állapítani, ide csak jófejek járnak.
    Kaileena: Tanulj angolul, és amilyen gyorsan lehet, huzzál ki Kanadába min. 2 évre, utánna diplomázz le! Meglátod megéri. Ha nekem ilyen lehetőségem lenne, úszva gyalog is kimennék...
    Na, de elég a magánügyekből, még a többiek megharagszanak. Elvégre ez egy PRINCE OF PERSIA WARRIOR WITHIN fórum. (a naggybetűket ne kiabálásnak, hanem nyomatékosításnak vegyétek plz!)
    Pera: jó neked, én talán jövő tavaszra befejezem :))
  • Kaileena
    #3190
    nem si kell sitni pera!Én is siettem volt úgy h két délután alatt levittem és nincs mit csinálnom szabadidőmben :D
  • pera
    #3189
    Hát persze hogy játszanak felnőttek is. Én is elmúltam már negyed évszázados. Igaz hogy az embernek ilyenkor már nincs annyi ideje, de azért játszik. Nekem napi 1-2 órám van rá. Délután 5ig meló utána van egy kis szabadidő aztán meg a barátnővel is kell foglalkozni.
    Most a játék 2/3-ánál járok. Ezzel a tempóval amivel haladok csak hétvégén fejezem be. De nem kapkodok. Szépen, ráérősen...
  • Kaileena
    #3188
    jaj,sok szerencsét,remélem egészséges lessz :)
    nekem most született egy kisunokatesóm Emma,rajta kivül van 3db négy éves kissrác,Ádika,Gyurika és Tomi :)
    Nem is gondoltam,hogy felnőtt emberek is játszanak ijesmiket :DDDDDDD
    Az egyik nővéremnek Ottynak is ideje lenne szülni csak nincs ideje :DDDDD
    Megasztán ő sokszor este bulizik a haverokkal meg minden....A msáik nővérem Ági ő Kanadában él,nyáron ment férjhez egy vitamincég tulajhoz,kuva jó házuk van :)
    Elmehetnék hozzájuk nyáron csak a rpülőjegy 12000 ft
    De a többit füzetné csak a repülőjeyget kéne nekem,megasztán nemtudok angolul XD
    Jó fej csávó lehetsz :)
    Megasztán a fiúm is Párizsban lakik
  • Bukephalos
    #3187
    Jó, meggyőztél, nem kisérletezem, bár kiváncsi vok mind2 befejezésre. Bár, úgyis tervezem, hogy újra végignyomom mind2 részt. Persze, csak addig, míg az új ki nem jön.
    A tiszta játékidőm nem nagy, a SoT-t kb 11 óra alatt taroltam, WW-ben meg kb 15 óránál járhatok. Csak hát az idő! Meghát mivel egész nap gép elött ülök, este soxor jó egy kicsit mással foglalkozni.
    Törpét nyár elejére várjuk, még nem tudni fiu v. lány, de tlán most van a legtöbb gond. Gyerekszoba, cuccok estébé. Csak már jó bele élni magam :))
    Én 1 nagy, országos vállalatnál dolgozom rendszergizdaként.
    A videokat megnézem...
  • Kaileena
    #3186
    Igen,mindet össze kell szedni.Szerintem..hm...nemtom.....ne kisérletezz....
    De a film számitógépes elsz,mint a jófajta videók a játékban.Mint pl.amikor Dahaka kerget és meghalt Kaileena és ott rinyál a rinc amikor a Maszkról van szó.Meg mint a utolsó videó a két befejezés is szép grafikával van.
    A hivatalos oldalon vannak videók: www.princeofpersiagame.com
    Nézd meg!és ott ezek vannak a filmhez:E3 trailer
    A Precusor to fate
    All is lost
    The Final battle
    Mivel foglalkozol?
    "Sajnos én ilyen csak estejátszósnapközbendolgozósgyereketnevelős figura vagyok"
    Vagy van egy kisfiad/lányod?
    Nekem sincs sok időm a tanulás miatt,de a rekordom az,hogy 2nap alatt lejátszani kb 2X20 óra alatt easy-n,upsz nem is!20óra kb a rekordom hard-on :)
    Csak Dahakát nincs kedvem levinni XDDD
  • Bukephalos
    #3185
    Sajnos én ilyen csak estejátszósnapközbendolgozósgyereketnevelős figura vagyok, így nem nagyon van időm leülni.
    Remélem, a film csak rémhír!! Őszintén, tudtok olyat, hogy egy játékból jó filmet csináltak? Bár a mai technika mellett!? Én vhogy mégis ódzkodom tőle.
    Kaileena: Ha mondjuk az utolsó élettöltöt nem veszem fel, akkor a normál bef. lesz a játékban? S ha innen visszatöltöm, megszerzem a plussz életet, akkor az alternatív jön? Magyarán, ilyen "trükkel" végig lehet egyszerűen vinni mind a két befejezést, újra játszás nélkül?
  • Kaileena
    #3184
    Nemtom.....nem játszottad még végig???????????????????????
    Ha nem akkor szeirntem szedd össze az élettöltöket amiből 9van.
    Ja és tudtok valamit a POP2 mozifilmről?
  • Bukephalos
    #3183
    Jók a képek. Az egyik linken, ha jól fordítottam elektronikusból, az áll, hogy nov-ben fog rendelkezésre állni. Kérdéseim:
    Szerintetek a teljes játék? Csak konzolra, v. kijön a Pc-re is. Nem lesz összecsapva?
    Vélemény?
  • Bukephalos
    #3182
    Köszi! Közben sikerült átvergődnöm, csak majdnem összetörtem a berendezést, mert ha egyszer elhibáztam, akkor kezdhettem elölről. nem az útvonallal, haNEM az időzítéssel volt bajom. Mire betájoltam magam már le is estem. Ráadásul a lényeges pontokon bejött az oldalnézeti kamera, mire lereagáltam dettó.
    A végét még nem ismerem. De ebben az esetben meg kicsit bonyolódik nem? Úgyértem ott a ficko akit te említettél, aztán ott a hercig (a sötét meg a világos), meg talán Kaileena (esetleg Farah is cóm bekk), szal lesz tobzódás.
    Végén még igaza lesz némely csávóknak és érdekes dolgok kerekednek ebből...
    Kíváncsiságom az egekig ér...
  • Kaileena
    #3181
    © Bukephalos :Nemtom,de ott nekem is megvolt a bajom.Csússz le a zászlón ugrás jobbra+lassitás onnan balra avgy előre lassitás onnan az árbocokra és onnan a mozgó talajra de ott is lassits és onnan át a másikra ott forgás és aztán emgint lassit és vigyázz mert ha futsz a falon jön egy csajszi.
    Szerintem a főgonosz az a csávó lesz aki a végén felveszi a koronát,nem?
  • Kaileena
    #3180
    Figyuka!Új képek a POP3-ból itt!:

    http://www.jeux-france.com/images_3963.html
  • Bukephalos
    #3179
    Ésmi van akkor emberek, ha nem két hertzeg (1 jó 1 rossz) lesz a köv. részben, hanem őmaga lesz setét és gonosz? (mivel ugyi az előző képen az állt, hogy létrehozza önmaga sötét mását.) Mindenesetre én bírnám, ha egy gonosz karakterrel kellene játszani... szüzek megrontója, gyerekek félelme he-he.
    Kaileena:ha a "kiséreségi" kisérettségi akart lenni, akkor 1 kalappal hozzá. Amilyen kavar van most ezen a téren rád fér.
    U.I.: a leomló árbócos pályán miért nem bírnak a két árbócos közé 1 db vissza térési pontot tenni, miér' köll elölről kezdeni?
  • Kaileena
    #3178
    Stark:Járok iskolába,gimibe...de beteg vok,légcsőgyulladás...hát én tudniillik mindenféle nyavaját összeszedet :DDDDDDDDDDDDD
    De legalább a kiséreségiről lemaradhatnék :(
    Ja,és én nem vagyok perverz,nekem csak ettszik,hogy kedvenc szereplőm nem hal m eg,mert a rendes végét is levittem csak az úgy szar volt...és abban az alternativ végében sincs annyi perverzség...mint a te fejedben!:DDDDDD
    Végülis már felnőtt mindekttő és egy kis szórakozás nekik is kijár :DDDD
    Keca:Honnan szedsz iylen POP3-as képeket?Én mindenhol böngészek de sose találok
  • Stark
    #3177
    basszus összeizgulom magam a játk miatt:D
    de itt nem vagyok képben a sötét éneknél
    csak a jedis játékokban
    mer hogy hogy leszz.....
    mingyá beszarok