10262
  • Bukephalos
    #3256
    Azért 1 majdnem kölyöktől ne várj izomhegyeket. Ráadásul most sem tűnik vmi svarceneggernek!!
    Ja,1 kis perverzitás kell az élethez. Pl. el tudnám képzelni a 2 csajt, amint néha bevesznek 1-2 kutyát is (v mi az ördög azok a felrobbanó 4 lábuak)
    Engem lenyűgözött a grafika, és a körme helyett jobban zavart, h amikor kötélen lógott, tlképpen mellette fogta a semmit. Ez a WW-ben is megfigyelhető. Persze ez is apróság tudom. A körmét meg levágta és kész!
    Én vagyok perverz, te meg komplett sztriptíz sót akarsz a PoP3-ból?!
    Szerintem, elnézve az előzeteseket, ilyesmi nemigazán várható.
    az első cím nem rossz (deep darkness), de még inkább agyalj rajtuk 1 kicsit
  • Kaileena
    #3255
    © Bukephalos :Jaj,te kis perverz!Hát szerezz olyan programot amivel lelehet vetkőztetni a képeken lévő embereket :DDDDD
    De végülis az az egészséges ember aki egy kicsit gondol iylesmikre,emrt ha nem az az eglszségtelen,nemigaz?:DDDDD
    Remélem a hármasban a mi macsónk vetkőzni is fog hihihi :DDDD
    Na,éa mitgondolsz a cimekről?
    Úgyértem,h szar a grafikája a keze a hercegnek borzasztó!!Nincs is körme te jó ég!Vetkőzött a Princ,csak látni való nem volt rajta sok :(
    Tegnap éppen azt vittauk a nővéremmmel,hogy még izmai sem voltak az első részben a princnek :D
  • Bukephalos
    #3254
    Itt vagyok!
    Nem az a baj, hogy a princ vetkőzött, hanem az, hogy Farah-t mindig takarta vmi a fürdőben.
    A WW-ben a két csaj a veszekedés közben tleg tépkedhette vóna 1 kicsit a másik ruházatát
  • Kaileena
    #3253
    Van itt valaki?
    Nekem az egyesben az tetszett,hoyg vetkőzött hihi
    Ez a herceg miért nem vetkőzött?!
    Ne gondoljatoks emmi rosszra!!!!!Nem vagyok oylan perverz mint egyesek.....
  • Bukephalos
    #3252
    Kaileena: kösz a pontosítást.
    Hogy érted azt, hogy a SoT-nak szar a grafikája?
  • Kaileena
    #3251
    kereszten XD
  • Kaileena
    #3250
    Unom a POPWWt nemtom h ez hoyg lehet,talán azért mert 5X viszem.Elkértem a barátnőmtől(akitől a POPWW-t is kaptam),hogy adja kölcsön a POP The Sands of Tiem-t...arra úgyse emléxem nagyon és ez lesz benne az érdekes,csak szar a grafikája :DDD
  • Kaileena
    #3249
    Bukephalos:Zöld a szeme mint nekem,csak onann jegyeztem meg :DDDD
    Farah maradt mini :DDD
    De szerintem aranyos lány volt az is,de mint láttátok a POPWW végén kinyirták a gonoszok,ott van egy jereszten v min.
    BigPunisher:A film jó lesz!Nézd meg a hozzá való videókat a www.princeofpersiagame.com!( #3186 hozzászóűlás,ott a cimek)
    Már várom a PO3-at!Kiváncsivagyok mi lesz a cime,pl szerintem ezek passzolnának:
    Prince of Persia:Deep darkness
    Warriors
    Dark and White
    In the End
    Apocalypse(nem a horrorfilm :D amit amúgy nagyon szeretek )
    Darkness
    Na,szerintetek találó cimek????:)))



  • BigPunisher
    #3248
    Prince 4 real!!

    végre egy sorozat ahol a folytatások egyre jobbak! Ubisoft 4 president!!

    Az elso ket reszt is toltatok, meg forditottatok az EGA monitort amikor kepernyofordito italt ittatok??:)))regi szep idok
    Remelem a filmet nem basszak el (mint szinte minden eddigi jatekbol keszult filmet)
    Jo jatekot mindenkinek!
    pax
  • Bukephalos
    #3247
    Nem 'tom, lehet a korom teszi, hogy a karakteresebb nőkre bukom. Szeretem, ha vkinek a külseje is egyéni, nem olyan filmsztár tipus, mint Kaileena. Tudod: hosszú haj-comb, zöld v. kék (nem is emléxem) szem stb. Bár jól ví, az kéccségtelen.
    Farah-val kapcs. 1et értek veled. bár akkor még a princ is csak 1 kölyök vót. Tleg, a záró képeken, amit többen emlegettek, ő is hozzá "idősült" a hertzeghez? V. maradt?
  • Kaileena
    #3246
    © Bukephalos:Shadee?????Jesszus!Hát már a császárnő jobban néz ki....de ő se ronda....hát igaz,hogy a Sands ofTime-ben lévő hercegnő még kiskorúnak néz ki :DDDDDDDDDDD
    Jólvan,nem sértegetem tovább :D
  • Kaileena
    #3245
    Stark:Hogy te miken gondiolkozol :DDDD

    Észrevettétek miket dumálnak a homokszörnyek?:DDD
    Pl:Amikor kinyirtam ezt monta:Kiméld meg a bátyáimat! XDDDD
    Meg azok az ugrállós csajok:hé,herceg!Szeretem nézni ahogy szenvedsz!
    mwg:Nem veheted át a helyemet!
    és még ez a legértelmesebb amit mondanak:Gyertek!Itt az a személy akit a császárnő halottan akar látni!
    XD
  • Bukephalos
    #3244
    A szavazatom egyértelmű: Shahdee. Istenem, amikor a játék elején a bevonul a meztelen hátsójával
  • Keca
    #3243
    szerintem még belerakhatják Faraht. Azért ők se hülyék, hogy mindent lelőjenek. Amúgy meg ha az alternatív befejezés folytatódik akkor abban a videóban ott van Farah vagyis.....
  • Stark
    #3242
    én mindenkit 1 karddal nyirtam ki
    aki a 2 kardra "esküszik" (má BOCS) az béna
  • csicsa
    #3241
    De amikor már csak egy kardom van szinte lehetetlen megszúrni,mert mindig védekezik.
  • Stark
    #3240
    megvan a Water Sword?
    merha igen akko ugy hogy:
    mikor a csápjait lövi ki akkor mindig gurulj el elöle, utána csapkodd meg, meg lassicsd az idöt aztán 1x csakmeghal:D
  • csicsa
    #3239

    helo!
    A végén Dahakát hogyan tudom legyőzni.
    Nekem sehogysem sikerül.
  • Stark
    #3238
    Szavazzunk!!!!
    ki melyik csajlyra szavaz?:D(Kaileena mámint a foRUMos: te meg csak a negatív férfiszereplökre szavazhacc:D :P LOL)
  • Stark
    #3237

    ezen azé má nemsok látnivalo van
    ebböl is láccik hogy a hertzeg milyen kispályás volt:D
  • Stark
    #3236




    a lényeget mindenki láttya
  • Stark
    #3235
    The Prince of Persia, a seasoned warrior, returns from the Island of Time to Babylon with his love Kaileena. Instead of the peace that he longs for, he finds his homeland ravaged by war and the kingdom turned against him.

    The Prince is rapidly captured and Kaileena has no choice but to sacrifice herself and unleash the Sands of Time in order to save him. Now cast to the streets and hunted as a fugitive, the Prince soon discovers that past battles have given rise to a deadly Dark Prince, whose spirit gradually possesses him…


    Ezt a offical site-rol szettem.
    Alterbefejezésse folytatodika a gém:( valainek:) :D
  • Stark
    #3234
    de én csalniakarok mer má 20x végigvittem!:D
    mindenjátéknál kódozniszoktam h végignyomom min 5x:D
    pl Postal meg stb
  • tigeroo
    #3233
    sehogy. gondolom ezek a megjelenés előtti kis screenek. pölö a SoT-ban amikor a
    trónteremben van prince, és nincs rajta a mellénye (>>a herceg ruhája pedig a végefele dobja le magáról) stb
  • Stark
    #3232
    és télleg jóó lenne ha megcsinálnák a filmet a játékbol mer mektudnánk mindent
    mer eddig nekem nem derült ki(a jubiszoft oldalán látott introkbol), hogy a csatatérre hogy kerültek homoxörnyek
    meg arra hogy hogy írhat a gólemröl mag Shahdeed(v mi a neve) mikor mikor hirtelen ráront a dahaka pedig onnan már régeljöt és a bikaszar sem csesztetei
    mámint nem asztmondom h nem irhat de ez mind zavaros
  • Stark
    #3231

    tuggyátok az az eagle sword amit a halyón elveszit
  • Stark
    #3230

    nemtuggya valaki milyen cheat-tel lehet elöszedni az eagle sword-od?
    mer azen a képen az van a pricénél és minden képen amit eddig láttam
  • Stark
    #3229
    Hamster joo oldalalyid vanak.
    És az oldal mikorra lesz kész?
  • Stark
    #3228
    Jaja, én kesztem el a hertzegezés.:D
    Seth------->stefi:D LoL :P
  • Kaileena
    #3227
    a "kert" az táv fogalom a POPWW-ben :D
  • Bukephalos
    #3226
    Üdv!
    a kert alatt a belső csupa zöld kertet érted, vagy a külsőt, amikor oszlopok tetején kell ugrálni? Nincs esetleg screenshot-od?
  • matyi08
    #3225
    az miért van, hogy a víz és kert pálya előtt megszereztem az életnövelőt, és utána fennt be kell menni egy ajtón. és bementem azon az ajtón, de nem lett vége a pályának, és következett a víz és kert, hanem bejött egy másik pálya, ahol egy épületben kell felmászni a tetejére vagy mi, meg jönnek azok a nagydarab szörnyek. na ez miért van?
  • Kaileena
    #3224
    Nemtoook angolul ezért megyek a www.princeofpersiagame.com/de -re :DDD
  • Kaileena
    #3223
    Új képek!!!!!
    www.consoles-games.com



  • Bukephalos
    #3222
    Kaileena által emlegetett hivatalos oldal megerősíti, hogy az E3-on mutatják be az új részt máj 18-20-án. Nem jár vki arra?
    További info:
    About Prince of Persia 3 (working title)

    The Prince of Persia, a seasoned warrior, returns from the Island of Time to Babylon with his love, Kaileena. Instead of the peace that he longs for, he finds his homeland ravaged by war and the kingdom turned against him. The Prince is rapidly captured and Kaileena has no choice but to sacrifice herself and unleash the Sands of Time in order to save him. Now cast out on the streets and hunted as a fugitive, the Prince soon discovers that past battles have given rise to a deadly Dark Prince, whose spirit gradually possesses him.

    Hmm. Kár, hogy Farah-ról nincs szó...
  • Kaileena
    #3221
    Hm......szeretnék egy olyan oldaalt találni ahol sok kép van a POP3-ból.A hivatalos oldalat is kezdik firissiteni ( www.princeofpersiagame.com )
    Hihi,de jó nekem :)))
    POPWW-t játszok s kényelmesen elhelyezkedem egy jó kis kávé mellett,de csak Nescalé 3 az egyben mellett XDDDDDD
    Upszi...kicsit forró lett ez a kávé....elgörbült a kanalam
  • Bukephalos
    #3220
    Jóóó! Mikor indul?
  • Hamster
    #3219
    Sziasztok!

    A következő PoP-os oldalamhoz készítettem egy logót.

    Íme:



    <- Hamster ->
  • Bukephalos
    #3218
    Hertzeg és nem Pertzeg. Gondolom elírtad, csak jó kötözködni :))
    Vissza kerestem, és Stark-nál találtam rá elöszőr eme szóra, így övé a dicsőség! (#3120 hozzászólás). De ha nem így van, akkor sorry az értelmi szerzőtől. Nekem teccik én használom. Szerintem csak 1szerű szójáték, nem hinném, hogy bármit bele kellene magyarázni. De hallgattassék meg Stark is (ha tleg az ő találmánya eme szó).
  • Kaileena
    #3217
    DjlittleNorbi:Akikor load-olj vissza :)
    © Bukephalos:félig német gondolom,mert a német ejti a z-t c-nek :)
    De nekem a Herceg/Pertzeg/Prince mindig is Princ/Princike marad .DDDDDDDDD