Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Majd utánanézek....
Még van ez a bink&smacker...de ez csak a videókat szedi ki...ehhez hasonló nem létezik zenére esetleg?!
Most ott vagyok, hogy a Második Tornyot kell aktiválni. A központi teremben vagyok, most kaptam új kardot. Merre menjek?
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Lesznek még ehhez hasonló bugok a játékban?
Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó
Megtalálta csak nem bírtam átkonvertálni
segítsetek légyszives!
Nem tudom hogy kell crackelni mert csak egy .mir fájl van a crackben crack nélkül meg azt írja hogy rossz CD van a meghajtóban
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
Lenne egy kérdésem:
- A játék az magától menti az állásokat?
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
Kéne egy kis help..
'Southern Passage - Fate's dark hand present' helyszín:
A végigjátszás ezt írja:
"Shimmy to the Prince's left until he goes around the corner of the pillar.
Jump to the beam that you can see to your right near the opening that the
Dahaka made. Climb up on the beam (if you are hanging from it) and jump to
the crack below the hole that the Dahaka made. Jump and clmb up through the
hole that the Dahaka made and use the fountain to heal/save your game. Follow
the hallway to your right and jump the gap up ahead to go outside."
Itt hogy kell felmászni, ha a fal nem engedi? - be kell törni a falat? - vagy hogy?
Asus Maximus Formula; Intel Quad 2,4 ghz; Kingmax 4x1 GB ram; Gigabyte HD6850 WindForce 1 GB; WD 2x1500 GB winyó
A mentések helye:
Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\
Esetleg valaki megdobna egy mentéssel onnan ahol a csajt kinyírtam az elején (amikor leakarja lökni a másikat).
[email protected]
Próbáltam az elõzõleg kapott képességével...de ez a fránya tollgombóc gyógyítja magát...én meg nem tudok olyan gyorsan feltöltõdni....
Az élet egy kurva nehéz játék...nem lehet benne sehol menteni!
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Megint üldözött dahaka, amikor kiderült hogy rossz idõben akartam aktiválni a tornyot. Most újra a múltbéli Water and Gardens-ben vagyok, végigmentem rajta, majd újra ott lyukadtam ki, ahol elkezdtem. Hát akkor mi értelm volt neki? Tudna vki felvilágosítást nyújtani, bvagy olvasgassam a végigjátszást?
\"Cum Deo pro patria et libertate!\"
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
Valaki meg tudja mondani hogy hova kerülnek a mentések?
Szükségem lenne a profiloma de nem találom seholsem!
THX
WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473
\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
ha pl fal melet vagy akor biztos nem fog kézenpörögni<#hehe>#hehe>