10262
  • Prince of Máté
    #3296
    Most ott tartok hogy Dahaka üldözött aztán megint bejutottam abba a király várba.Ott átugrottam a szakadékot és ott volt egy mentés.Aztán ilyen tüskésrudak alatt kellet átmanni, megilyen 180 fokot forduló baltán.A falon kellet futni majd átugrani egy peremre mert 2 tüskésrúd volt.egyik alatt át kellet mászni a másikat meg felülről kikerülni csak mindig leestem.Mit csináljak???KÖSZI!
  • Stark
    #3295
    Kaileena MEGHAL!:) :P
    Kájlína te meg ************************************mat
    anyádnak anyázzá
    erröl jut eszembe: nézd meg anyádat, hogy ugy van-e ahogy hagytam
  • Kaileena
    #3294
    ssk3:Amikor felvezsi a kardot nyirj ki mindenkit,kinyilik egy másik ajtó és azon is bejönnek,nos és arra kell menni :DDDDD
    Stark:Most direkt basztatod az agyamat?Amúgy nemérdkelsz,lehúzhatod mahad a klotyón :P
    © Bukephalos:Szerintem a POP3-ban csak Kaileena lesz,és ha esetleg meghal és nemélesztik fel akkor a Princ nem csip fel új bigét
  • ssk3
    #3293
    Bassza meg, még mindíg szarban vagyok!!!!!!!!
    Merthogy:Ahogy megvan a scorpion sword jönnek a tagok, kinyírom őket, arramegyek amerre lehet, ott egy repedezett fal, vagy valami olyasmi, be akarom zúzni a karddal de az az istenért sem törik be!!!! Vissza sem pattan róla, hanem úgy néz ki mintha a semmiben kapálóznék!!
    Tök szopás az egész!!! Valaki meg tudná mondani hogy ilyenkor mi a faszt lehet csinálni a dühöngésen kívül??????????

    Remélem hogy megoldjuk valahogy!!!!
  • Bukephalos
    #3292
    Kíváncsiságom vszont váltztlan: vajon a játék menet során változik épp kivel nyomulok, v. lehet választani az elején?
  • Stark
    #3291
    de magyarul van és mindenki érte:P
  • Stark
    #3290
    mivek kájlina feláldozta magát:P
  • Stark
    #3289
    Szerintem a 2karakter a 2 hertzeg lesz
  • Bukephalos
    #3288
    Köszi a részletes tájékoztatást, mivel tudom meghálálni?
  • Kaileena
    #3287
    Igen,ahol a kutyák ugrálnak rád,oylan lift szerű,onnan egy nagy kerék forog ott át.Ott save.Le,ott van az első góel amit már legőztél,bug XD
    Ott mássz fel,ott ősbugok,ahogy a nővérem hivja a katonákat XD
    ott is save.kerüld el a csapdákat,le a létrán,ott kiynitni az ajtót,elkerülni a csapdákat ott ugrás át egy kőre,itt már a központi teremben vagy.És elindulsz átugrasz a szakadékon save,kikerülöd a csapdákat és Ott Kaileena terme :)
  • Bukephalos
    #3286
    Nem, csak elolvastama befejezést, és ez szöget ütött a fejemben. Szerintem a készítők kicsit belezavarodtak az időutazgatásba, v. nagyvonalúan átléptek rajta. Arra a 2 karakteres játékra én is kiváncsi leszek.
    Szóval, lefelé kell menni? Köszi!
  • Kaileena
    #3285
    Nos,menj le arra felé,ahol az első Gólemmel taliztál,az ott maradt Bug-nak :D
    Onnan meg csak egyenesen fel,és egyenesen....
    De te már levetted a maszkot?????Akkor csak átugrasz,átmész a csapdákon és bemész Kaileenához.
  • Bukephalos
    #3284
    Help!
    A játék végén hogy jutok vissza az órás teremből a központiba? Már abszolúte nem emléxem, és olvasni sincs kedvem. Mármint vissza. olvasni.
    Ha a játék végén a normális princet öli meg az álarcos helyett (tehát fordítva mint elöszőr) akkor hogyan fog eljutni az álarchoz és végig csinálni a többit? Hiszen ott, abban a pillanatban meghal (a múltban), így a jövő beli énjének is ki kellene múlnia. Asszem ezt híjják begyűrűzésnek.
  • Kaileena
    #3283
    Öcsém,ez jó Stark cska én már elolvastam a hivatalos oldalon :D
  • Keca
    #3282
    Én vmi olyasmit hallottam, hogy miközben megakadályozta az idő homokjának elkészítését így vmit megint kombinált az idővel így megalkotta saját alteregóját csak éppen sötéten...de nem érdemes jobban belebonyolódni az időutazás paradoxonjaiba..
    A homokszörnyekről annyit, hogy le van írva, hogy Kaileena a Princet meg akarja menteni, mivel az elején elfogják így szabadjára engedi az idő homokját és gondolom így lesznek homokszörnyek.
    Nekem még 1edül az kérdés hogy a két játszaható karakter (gondolom Kaileena és a Prince) milyen is lesz. Remélem nem fogják ezzel elszarni a gamet...
    na ennyi:D
  • Stark
    #3281
    Elemzés (vagy inkább sok kérdés elemzésnek nevezve:D) from Stark vagy akinenk teccik CsillagK:D:D:D na jo ez csak hülyeségböl montam.:D

    "A vágyott béke helyett azonban otthona nyugalmát háborúk dúlják fel, és népe ellene fordul."
    Nem homokszörnyek támatták meg a várost?--------------------> "A játék külső helyszíneként Babilon háztetői szolgálnak, a város utcai szintjét homokszörnyek támadták meg."


    A Híronkat az a hösunket lenne csak magyarosítva?


    Kájlína meghal. Hmm...Hmm...Hmm
    Meg a multban végzett csaták életrekeltettek 1 gonosz princét?
    Tul sokat gyilkolt volna?
    Nekem a nyga csaták a bejáccásokban már alappbol homályosak voltak, mer az 1ik bejáccásban a hertzeg megy a lovával és talál 1 hullát meg homokszarokat.
    Azok h kerültek oda?

    Ahhh.. hagyom a f*****ba:D
  • Stark
    #3280
    A mai napon az Ubisoft hivatalosan bejelentette, hogy már fejlesztés alatt áll a Prince of Persia 3 (munkacím) PS2, Xbox, GameCube és PC verziója. A 2005 második felében megjelenő Prince of Persia 3 a díjnyertes Prince of Persia sorozat harmadik epizódja lesz.

    Szemügyre véve a két első installáció (Prince of Persia: The Sands of Time és Prince of Persia: Warrior Within) legnagyszerűbb vonásait, valamint a Ubisoft hegesztő brigádjai tehetségét, éleslátását és zsenialitását, biztosan állíthatjuk, hogy a Prince of Persia 3 új életet - és sok váratlan fordulatot - fog fecskendezni a sorozat vérkeringésébe, mely hosszú távon lenyűgözi és elégedéssel tölti el úgy a széria rajongóit, mint a sorozattal csak most ismerkedőket. A játékot a 2005. május 18. és 20. között megrendezésre kerülő Electronic Entertainment Expo-n fogják bemutatni a Ubisoft pavilonjában, mely a Los Angeles-i Convention Center Déli Termének #1300-as számozású lokációján lesz megtalálható. "A Prince of Persia 3 a legendás sorozat LEGJOBB darabjának ígérkezik" - mondta Tony Kee, a Ubisoft marketing alelnöke. - "Egy zseniális játékmenetben két játszható karakter kombinálásával, akrobatikus mozgások és egy lenyűgöző cselekmény tökéletes ötvözésével a Prince of Persia el fogja kápráztatni a Sands of Time és a Warrior Within rajongóit egyaránt. A Herceg visszatér, hogy visszaszerezze királyságát, és lesz néhány meglepetése is raktáron ..."

    TÖRTÉNET:

    Perzsia Hercege, a tapasztalt harcos, visszatér az Idő Szigetéről Babilonba szerelmével, Kaileenával. A vágyott béke helyett azonban otthona nyugalmát háborúk dúlják fel, és népe ellene fordul. Hősünket gyorsan elfogják, és Kaileenának nem lesz más választása, mint feláldoznia magát, és kieresztenie az Idő Homokját, hogy megmenthesse szerelmét. Ezúttal Babilon utcáin bóklászva, üldözött szökevényként menekülve a Herceg hamarosan rájön, hogy a múltbéli csaták életre keltettek egy Sötét Herceget, akinek a lelke fokozatosan megszállja Hírónkat.

    A JÁTÉK JELLEMZŐI:

    * Irányíts két különböző karaktert: használd a két mesterharcos erejét és fegyvereit különböző harcstílusokban, magatartásokban és történetekben.

    * Válasz meg harcmódodat: légy mestere a többrétű, szabad stílusú harcrendszernek, hogy egyéni stílusoddal pusztítsd el ellenségedet; küzdd le az ellenfeleket távolról a halálos Tőrostorral; vagy lepd meg őket egy teljes sebességen végrehajtott, együtéses gyilkolással, melyet vadonatúj lopakodó művészet előz meg. A választás a tied.

    * Küzdj szabadon Babilonban: győzd le ellenfeleidet a veszélyes háztetőkön, ugrándozz a kaotikus elrendezésű utcák felett, és leselkedj üldözőidre a sötét, földalatti járatokban.

    * Éld bele magad egy drámai történetbe: tapasztald meg a mesemondás szövevényes mélységeit, miközben izgalommal, feszültséggel és felfedezéssel teli, csavaros sztorin verekeded át magad.

    * Irányítsd az időt, hogy meglepd ellenfeleidet: intézz nagyerejű támadásokat egész hadseregek ellen az idő lelassításával vagy visszapörgetésével, vagy járj túl az eszükön néhány vadonatúj Időhomok képességnek köszönhetően.

    Merülj bele a játékmenet mesteri ötvözésébe: a Prince of Persia sorozat korábbi epizódjaihoz hűen a folytatás akciódús csatákat, fürgeséget, és a történet szempontjából kulcsfontosságú rejtvényeket tartalmaz - mindez tökéletesen beleépítve a pazar játékélménybe.
  • Hamster
    #3279
    Új hírek a PoP 3/6-ból itt: popww.zanzarah.hu

    Majd, ha lesz több kép amiből össze lehet hozni egy site-ot, akkor elkészítem az új PoP-hoz az oldalt.

    <- Hamster ->
  • Stark
    #3278
    :D
  • Keca
    #3277
    WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.... én hülye:D
  • Keca
    #3276
    jaj, elcsesztem.... na itt a másik is:D
    http://www.sg.hu/galeria/10856904471114707903.jpg
  • Keca
    #3275
    egy kis ízelítő Babilonról.... fincsi....

    http://www.sg.hu/galeria/10856904471114707903.jpg
  • Stark
    #3274
    De elék Svájciniggernnek néz ki.
    Azon a videón amin megmeti az empresszt akkor 3x vastagabb karja van mit Kálylinának



    Észrevettétek má hogy olyan kameraállásbol nézve amikor a hertzeg kapaszkodik nyitva van a szálya, mint aki szenved. De tök kúl. :D
  • Stark
    #3273
    Én is Shahdee-re szavazok:D
    Kaileena: szerintam ez aegynek valamivel jobb a grafikája(sajátvélemény)
    Pl.: Farah ruhálya normálisan viselkedik, a WW-ben meg Shahdee-nak a mellei egybenöttek a ruhájával. :P
  • Keca
    #3272
    de van. amúgy meg ha már beveszel pár kutyát a partiba, az már szerintem perverz, de nem gyengén.... :D
  • Bukephalos
    #3271
    Senki!
  • Bukephalos
    #3270
    Senki nincs?
  • Kaileena
    #3269
    [IMG]C:\Documents and Settings\user\Plocha\Kinga.doc\Bez názvu[/IMG]
  • Bukephalos
    #3268
    Kaileena: Azt hiszem, elbeszéltünk 1más mellett ez okozta a félre értést.
  • Kaileena
    #3267
    [IMG]C:\Documents and Settings\user\Plocha\Kinga.doc\Prince of Persia-Bilder/Prince.jpg[/IMG]
  • Kaileena
    #3266
    itt vok egy kicsit amig a nővérem gőzöl.

    AMD:Egyszerű,fuss jobbra a falon és ugor át balra,ott ahol a csapda kezdődik.Ott jobra araszolj és fel.Várd meg mig a csapda alattad átmegy,ereszd le magadat,és menny.Ennél egyszerűbb nincs is,hoygan fogod a többit megcsinálni ha már itt elakadtál?Most amúgy Kaileenához tartasz.
  • AMD Boss
    #3265
    Hogy lehet átjutni a másik oldalra ??????

  • Kaileena
    #3264
    most emnnem,kelld e később még talán jövök,pá
  • Kaileena
    #3263
    SOT legyen az egyes POP,mit nem értesz ezen????
    És értem amit mondasz mert nem vagyok szőke nő
  • Bukephalos
    #3262
    Bocs, de az uccsó hozzá szólásod 2. részét nem értem. Mire érted, hogy érted. (a hajadról írtak)
    Most mondjátok meg: Nincs jó feneke?
  • Kaileena
    #3261
  • Kaileena
    #3260
    sot az egyes,számomra legalábbis,és a 3.részt várjuk
    Igen,értem.Nem vagyok szőke nő,cska kiskoromban volt szőke a hejam oviban de msotanra már bebarnult és az eszem is megjött :DDDD
  • Bukephalos
    #3259
    Én az izmaira gondoltam, nem a fizimiskájára.
    Komoly kérdés: Az 1értelműség kedvéért: honnan számozzuk a PoP sorozatot? a régi Dos-os alapjátéktól, v. legyen a SoT az 1. rész?
    Tehát, mi most a 6. v. a 3. részt várjuk epekedve? (tiszta sztár wársz)
    Azért lenne jó, ha ezt letiztáznánk és megegyeznénk, mert akkor nem lennének félreértések, ki mire gondol, amikor csak részeket emleget és nem konkrét címet.
    mivel már a korábbi hozzászólásokban is éreztem emiatt némi zavart. A zerőben. Teccik érteni?
  • Kaileena
    #3258
    itt vagy még?
  • Kaileena
    #3257
    Persze,hoyg nem!Helyesebb mint svarcenegger!!!!!:DDD
    Ja,ma is nem is gogta azt a valamit de azért tekerte :D
    A körömágyárt is levágta???!!!WÁÁÁ!:DDDDDDDd
    Aha,az jó lenne ha vetkőzne :DDDD
    De amúgy nemszeretem a sztriptizt.....
    okké