Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#1754
Megint nem jött össze. Hogy kell?

#1753
javascript:put('help')
javascript:put('help')

#1752
Boccs, a szmájli nem jött össze.

#1751
Hol lehet letölteni a cracket?
Esetleg elküldhetnétek emailbe.
emailcímem: [email protected]
(el fog férni nem használom ezt az emailcímet) javascript:put('help')
javascript:put('help')

#1750
Hello

Most találkoztam egy olyan hibával ami lehet hogy csak nálam jelentkezik, ez már a második ilyen nagy hiba. Magyarázza meg nekem valaki miért van az, hogy a karakterem egy mentett állásnél mikor ujra betoltottem átváltozott egy sötét ruhás fehér maszkot viselõ kék szemû izévé.

De nem ez a lényeg ,hanem az hogy rögtön ezután el is akadtam a játékban. Egy nagy erkélyen vagyok aminek a közepén van egy kar és oszlopokat tudok forgatni amiken utána végigugrálva eljutok egy életnövelõ körhöz, mejd innen nem tudom merre menjek. A végigjátszás valami kart ír hogy forgassak el amitõl víz fog folyni, de az a kar nekem nem jött elõ, nem tudom hol van. Valaki segítsen!!
#1749
Magyarítás nem készül a játékhoz?

\"Hard to see, the dark side is.\"

narazzino
#1748
oh, már rájöttem

narazzino
#1747
hogy kell falon futni????(hülye vagyok nem jövök rá)

rezsofiz
#1746
Má megvan

sazl : c

rezsofiz
#1745
Halljátok bocs az offért csak volna egy kérdésem. Amikor Tomper csinálta a miniimage fájlt, azt melyik progival csinálta?

sazl : c

#1744
mi a legküönyebb módja hogy lenyomjam a dögöt?

#1743
közbwen rájöttem

most ottvagyok hogy valami piroszemû ganyét kell öldösni

Solya
#1742
Kapcsolóval szembe

#1741
Sziasztok! Elindul a játék simán, lemegy a felvezetõ animáció új játék indítása esetén, de a bevezetõ anim vége elõtt kilép és írja olvassam el a readme.txt-be a technical support-ot. A kongig pedig bírja PIV 2400 Mhz,512 RAM,ATI 128 Mbyte Video. Mi lehet a próbléma megoldása?
#1740
de nem megy
honan kell ugrani?
a kapcsoloval szembe vagy mellette?

#1739
Köszi a tippeket majd kipróbálom

#1738
Hali! nem tudjátok azt hogy a weeteam-es verzió hogy mûködik baromi stabilan, mert nekem annyi a gondom, hogy meg van a fix, meg van 3 cdkép (miniimage, pop2play, weeteam.iso) de sose megy az egyikkel folyamatosan, mindig váltogatnom kell õket mert kifagy, sõt volt olyan hogy végig zongoráztam az összeset és aztán újraindítottam és csak utána ment egy idegig..... szóval vkinek vmi ötlet?

aranypok
#1737
hi!

én is itt tartok és nem sikerül nekem se elkapni a kijövö vasat.

Hazaérek kipróbálom idölassítással is, hátha 😊

.:aranypok:.
Solya
#1736
Ez érdekes....megkerestem ezt a részt és nekem lassítás nélkül is elkapja azt a gerendát a visszaugrás után....

Solya
#1735
Mikor ugrasz vissza a kapcsolóról akkor lassítsd be az idõt...
Mintha én így csináltam volna, hogy megvárjon a kijövõ platform...

rorr
#1734
3D ANALYZE!

#1733
leirom még 1x

ugy van hogy álgurulsz egy sziklafal alatt
utána átfutsz a falon a tüskésverem miatt
aztán elõjön a levegõbõl a 2 kutyaszörny
na aztokat szépen múltidõvé teszem
na utána rálépek a kapcsolora aztán kijön a falból egy lap
arra ráfutok majd falonfutással eljutok a cseppkõig
a cseppkön vagy oszlop kinek hogy tetszik azon felmászok és falonugrással feljutok a gerenda tetejére
utána elkapom a pörgös rúdat
átugrok a kapcsolora benyomodik
visszajutok a gerendára
utána átugrok a kijövõ padlóra
utána a rúdat kapom el amin pörögni kell aztán nekidobom magam a kapcsolonak utána visszaugrok a felsõ rúdra
bepörgök továbbugrok a gerendára

na itt nem tom mit kell tenni

Solya
#1732
hmmmm...Gerendáról ugrasz a kapcsolóra? Vagy tudsz falonfutni és úgy bekapcsolni?
Az az igazság h nem vágom h hol tartasz, mert az idõ arca címû fejezetbe én nem emléxem olyan részre ahol egybõl a kapcsolóra kell átudrani...

#1731
crackeltem a jatekot es elindul, aztan a new game utan az animacio kozben kilep.
valaki talalkozott ezzela hibaval?

Neogan
#1730
Tudom hogy ez nem a Sands of Time fóruma de szeretném megkérdezni, hogy van-e olyan program ami segítségével lehet egy GeForce 2 MX kártyán is játszani a játékot?

One man\'s hero, is another man\'s demon...

#1729
majd írok

#1728
nah megpróbálok túljutni rajta, még csak most kerültem a gép elé 😊

#1727
nem mert továbbugrik nem tud kicsitugrani

Solya
#1726
Nem tudszvéletlenül visszaugorni a kapcsolóról oda ahonnan ugortál?

#1725
az idõ harca fejezetben járok
és van egy olyan rész amikor fel kell tornászni magadat a legtetejére ahol egy kapcsolo van
és utána át kell ugrani a zászlóra

na csak az a bajom hogyha a akapcsolót benyomom akkor leesek a mélységbe aztán megholok

segitsetek pls!!

Solya
#1724
Vissza kell menned abba a terembe ahol a kard segítségével aktiváltál egy kapcsolót és ugyanazzal át kell rendeztetned a sziklákat úgy hogy a fannt vélõ másik bejárathoz eljussál....asszem...de lehet h ott már voltál...

#1723
Crack?

WoW -- Gromph - lvl 60 Undead Rogue - Bloodscalp - http://ctprofiles.net/84473

#1722
nem indul el a jatek.
a 3 CD-s .iso-t irtam ki.
kell meg valami hozza?
koszi:Totya

fitutufi
#1721
én még nem vagyok ott most kell ugrálnom az oszlopokon amikor van oldalt egy láda 😛

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

tigeroo
#1720
az #1662 hsz.-ben lévõ képtõl nézve dél fele...
tigeroo
#1719
Köcke a segítséget!
Eljutottam addig, ahol a 2. toronynál a "vizet" is aktiváltam..
ott hogy megyek, tovább? szembe a "pályával" van 1kis rész, de oda akárhogy megyek, nem jutok le (egy kapcsoló, és egy kapu)
fitutufi
#1718
van egy kõ a bejárattól balra és arra fel kell mászni falon futni és ugrani az ellentétes írányba utána meg araszolni a rúdon és ugrani és megint araszolni és ugrani...

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

Solya
#1717
Ott véletlenül nem egy létrát kell keresni a bejárat mellett balra?....nem bizti

tigeroo
#1716
Dettó nekem is!😞
Ha meglesz a megfejtés beszólsz ide?
Köcke
#1715
én is elakadtam a játékban.Ott tartok hogy van egy vízöntõszobor.Amikor elsõ odakerültem akkor azt a 4 kart aktviváltam eltekertem e megfelelõ irányba és vissza kellett mennem a jelenbe.És itt akadtam el.Vissza mentem a szoborhoz de nem tok már hova menni.

dronkZero
#1714
Heh, ez a játék olyan durva a legelejétõl, mintha a Sands Of Time csak ennek a tutorialja lett volna... Ezt már szeretem! 😊

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

tigeroo
#1713
Héj aki végigvitte help me bazz! Köcke😊
stone
#1712
Mástól is hallottam már hogy sokkal könyebb gamepad-al, mondjuk én már megszoktam a billentyü egér kombinációt, 5 éve játszok vele és nem lenne könnyü átszokni de mivel sokan írják hogy jobb lehet beruházok egyre.

rorr
#1711
nézz körül vagy lassítsd az idõt az segít!

rorr
#1710
anélkül szerintem nem menne a dolog ...

rorr
#1709
megmondom õszintén billentyû-egérrel harcolni, ugrani ,kombózni dögnehéz én nem csodálom ,hogy sokan abbahagyták...!
a mai konzol átírós idõkben a gamepad nélkül sajnos elég szar játszani, kivéve a splinter cell-t mert azt jobb irányítani egérkével!

rorr
#1708
akkor szerezd meg újra az hibás !vagy bontsd ki újra ha megvan még tömörítve!

rorr
#1707
sõt már 10 napja végigjátszottam ! minden befejezést láttam és szar lett volna egér-billentyû kombóval!
AJÁNLOM A gamepadot hozzá egész más élmény vele!
nekem Logitech rumblepadom van!jó még a tony hawks, blood omen,nhl,fifa,nba ,metal gear solid2 stb játékokhoz is!

stone
#1706
Gamepad-al nem olyan a kameraállás?

insp
#1705
Pedig megoldja a dolgokat egy gamepad. Egérrel neki sem álltam volna.

\"It is the near future. The apocalypse has had an apocalypse.\"