10262
  • ssk3
    #3456
    Ja lehet
  • steweee
    #3455
    amúgy cd-s a cd-s verzió, de a harmadik cd-n csak a videók vannak rajta. ezért elég dvd-re adatként kiírni az első két cd-t, a dvd-s verzióból meg a video mappából az első néhányat külön ráírni és akkor kell mégis a 3. cd, vagy akár a teljes video könyvtárat és akkor a 3.cd-t nem kell kiírni.a kettőből össze lehet rakni egy működőt
  • ssk3
    #3454
    Nálam ez van!
  • steweee
    #3453


    ssk3:
    ez biztos? mert akkor inkább a cd-s verziót írom ki, legfeljebb felteszem a dvd-s is, kimentem belőle külön a videó könyvtárat amit a cd-s telepítettbe rakok és akkor az már hibátlan lesz
  • ssk3
    #3452
    Az hogy a scorpion sword nem töri be a gyenge falat, ahol biztos hogy be kéne!!!
  • nestea
    #3451
    Hogyhogy nem megy? Mit ír ki pontosan?
  • Kaileena
    #3450
    a bug azt jelenti hiba,pl ha megöltél egy szörnyet,visszamész és még mindig/már megint ott van
  • Kaileena
    #3449
    öcsém!Krekkeltem a SOt-ot mégse megy!!!!!!!!!!!!!!!sit!!!!!!!!4
  • steweee
    #3448
    mi az a bug? mert a cd-s verzióban a story első vagy második videója rossz amikor hajózik a herceg és megtámadják a tengeren akkor lefagy.
    egyébként bár agyondícsértem a játékot, a vége nagyon fantáziátlan, hosszú és unalmas volt, főleg a következő helyszínekre való visszajutással való keresgélés ment nagyon az idegeimre soxor. a harcokat és az idétlen kamerabeállítás és mozgás miatti meghalásokat még trainerrel is hosszúnak és uncsinak találtam, közel nem hozta azt az élvezetet mint a játék elején, de mintha ott jobban is ki lettek volna dolgozva a helyszínek.nem tudom miért erőltetik ezt a kameranézettől függő iránygombváltoztatásos témát, miért nem lehet bizonyos mozgásokat fixen lekötni, a fel az fel, a balra balra stb. nézettől függetlenül ,mert így egy csomót hibázik.úgy sem lett volna túl könnyű, vagy akkor a helyszínekhez tartozó kameranézeteket gondosabban kellett volna kiválasztani, hogy optimális legyen, főleg a ledőlős hajóárbócos rész volt kész agyrém. na mindegy, kivégeztem ezt is, azért jó volt így is, kár hogy összecsapták a végét a sietségben. kaileena viszont eszméletlen az utolsó videóba, szerettem volna a herceg helyében lenni :))
  • steweee
    #3447
    hogy létezik hogy a 3cd-s verzió csak 2 giga, míg a dvd-s 4 giga? mivel van benne több? mert én a cd-set játszottam végig, de az is teljesnek tűnk, játék végigjátszva és az összes videó meg gallery is megnézhető volt
  • Stark
    #3446
    tölem jácca a SoTban Orlando Bodom a szerepet, de a WW legyen szgépes.
  • nestea
    #3445
    Én igazából Kakolukia legújabb kalandját várom......De mekkora szar lenne már ha száítógéppel csinálnák. Nem tom számomra az E3 az egy játékkiállítást jelent (vagy játékbemutatót). Nagyon reménykedek benne hogy nem animációs film lesz. Persze ha az lesz akkor még nem biztos hogy rossz lesz.(lásd: Shrek)
    Ya meg annyit hogy sikerült? Működik a játék? Én is újra kezdtem és most megyek a faterral küzdeni. (persze nem játszottam olyan sokat)
  • Kaileena
    #3444
    A hivatalos oldal úgy nyilatkozott,hogy az E3-trailer a filmhez/ből van,és ez számitógépes
  • nestea
    #3443
    Velem is ezb a helyzet...De a filmesek úgy is megcsinálják királyra. azért vagyok ilyen optimista mert az a Jordan Menecher írja a forgató könyvet.. szal nem lesz szar.
  • Bukephalos
    #3442
    ssk3: Sorry, ne haragudj, de annyira belefeledkeztem a film miatt a SoT-ba, h azt néztem. WW nekem is dvd-n van meg. Tleg bocsi, kérlek vedd semmisnek a #3440-es írásom.

    Jó lenne néha gondolkodnom írás elött...
  • Bukephalos
    #3441
    Én félek a filmes adaptációktól, s attól h a sok számgépes grafika megöli. máshogy nem tudom elképzelni a zombik,környezet, harc stb. megvalósítását.
  • Bukephalos
    #3440
    úgy emléxem 2. Csessze meg nem 'tom. Otthon megnézem, s ha holnapig nem kapsz rá vlaszt, írom reggel
  • nestea
    #3439
    Az sem lenne rossz de inkább film legyen...bocs ssk3 de én nem todom.
  • Bukephalos
    #3438
    Persze, ez még nem zárhatja ki azt, h lesz rajzfilm is. elvégre ha 1 üzlet béindul....
  • Bukephalos
    #3437
    Így van, a SoT-t dolgozzák fel.
  • nestea
    #3436
    Na akkor nem mondtam hölyeséget...azok a kis filmek a miben harcol már csak azért sem lehetnének a fil részei mert a film a sands of time-ról fog szólni.(legalábbis valahol ezt olvastam)
  • Bukephalos
    #3435
    nestea:
    én sem értem, mert egy cikk arról értekezik, hogy Jerry Bruckheimer (ő rendezte a Karib Tenger kalózait!!) tárgyal az UbiSoft-tal a játék jogairól. a filmet pedig a tervek szerint a Walt Diesney Studio készítené. Főszereplőről nincs hír, de Bloom tleg alkalmasnak tünhet eljáccani.
    A teljes cikk letölthető:
    innen
  • ssk3
    #3434
    Nem tudja valaki hogy a POPWW D-s verziója hány CD-s????????????
    Az lehetséges hogy csak 2? Mert nekem a DVD-s van meg de az majdnem 4 gigás!
    Csak a DVD-s-ben van egy bug és azért kéne a másik.
  • nestea
    #3433
    Ok.értem. SZÁMÍTÓGÉPES???? Akkor meg sem nézem. DE a Game Star-ban azt írták hogy keresik a főszereflőt és hogy lehet hogy Orlando Bloom lesz.
  • Kaileena
    #3432
    nesta a film számitógépes elsz :P :)
    A Princ lesz a Princ és atöbbiek a többiek.A hivatalos oldalon és ezen is az: All is Lost,E3trailer mind a filmhez van :)
    Olyan lesz mint a szép grafikájú videók :)
    Amúgy meg azért nem krekkeltem be mert akkor muszáj lenne játszanom mert nembirnám ki,és a nővéremnem is megakarom mutatni :)
    Mindig nézi ha játszok :)
  • nestea
    #3431
    Meg hogy afilmben ki lesz a főszereplő?
  • nestea
    #3430
    enezen nem értem mit kell halogatni...úgyértem annyi lenne hogy kivágás és a játék mappájában beillesztés. Persze biztos van más oka is amit én nem tok.
    Valaki nemtudja hogy elkezték-e forgatni a Prince of Persia-t?
  • Kaileena
    #3429
    nem próbálltam,majd holnap
  • nestea
    #3428
    de akkor most működik ugye?
  • Kaileena
    #3427
    Hehhe,a kettest már meguntam(POPWW) annyiszor átmentem h már uncsi,de erre nememlkszem :DDD
  • nestea
    #3426
    a cd2-n deviance mappában de mind1. Nem, úgy értem a abba a könyvtárba aminek (elvileg) az a neve hogy Prince of persia (vagy valami ilyesmi). Szal csak simán oda ahol egy ugyanolyan ikon van (Perzsia címere,vagy mi).de végülis mind1 mostmár hogy hol van a crack mert már letöltötted.
    Most egyépként (mivel emlegetted)én is kedvet kaptam ehhez (SoT) játékhoz
  • Kaileena
    #3425
    főkönyvtárába?Magyarul?!
    Nos,régebben játszottam.Melyik CD-n volt?
    mert a Playdisc-en vagyis a kettes CD-nnem volt crack,az egyesen meg két file volt becsomagolva a data1 és 2,de azokat nemtudtam kiynitni mert azt irta ki h hibásak.
  • nestea
    #3424
    pontosan..ahogy mondod. Neked nem volt rajta CD-n? Mert azt mondtad hogy régen játszottál vele. Ezt csak másold be a játék főkönyvtárába.
  • Kaileena
    #3423
    még nem krekkeltem be,de ezt honnan szerezted?Megvan a POPSOT Cd-d és lekopiroztad róla a krekket vagy hogy?
  • nestea
    #3422
    és működik?
  • nestea
    #3421
    1200ezer????Sztem netet kéne váltani. Király(lány) vagy.
    Nekem a régi faxmodemes netem volt ilyen, ha túlléptem nincs kegyelem (a dologban a trükk hogy semmi nem figyelmeztetett arra hogy átléptem)
  • Kaileena
    #3420
    de már lehúztam...:)
  • Kaileena
    #3419
    sokkal többet pl valamelyik ónapban 12 000fr-nak megfelelő összeget füzettünk rá
  • nestea
    #3418
    És mi van ha átláped? Többet kell fizetni?
    (nagyon cselesek ezek az ADSL-es fiúk.
  • nestea
    #3417
    káááááár....és ha MSN-en küldeném?