10262
  • Stark
    #3496
    De az a titkos szó hogy lett név?
  • Kaileena
    #3495
    Stark:Nefélj nemakarok föl-le rohangálni azzal a két kardal és a Pricet szidni :)
  • Keca
    #3494
    na, az úgy volt, hogy mikor vannak a sötétbe Farah-val akkor mondja a csajszi, hogy mikor kicsi volt az anyja mondta neki: Mikor bajban vagy, akkor csak ezt a szót kell mondanod és a bűvös ajtó már ki is nyílik:" aztán azt is mondja Farah, hogy EZT MÉG SOSE MONDTA EL SENKINEK. erre a herceg kérdezi hogy mi volt a szó, mire Farah: Kakolukia ------> vmi zaj, hogy nyílik vmi, és akkor mennek fürdőzni...:)
    A végén meg mivel vissza lett tekerve az idő, hogy Farah ne haljon meg, így a hátrány hogy nem ismeri a herceget...és mikor nem nagyon akarja elhinni a storyt, utána kérdi.: (a herceg a fán) "Várj, a nevedet legalább megtudhatnám?"
    herceg: "csak hívj Kakolukiának"
    öööö sokat írtam? mind1
  • Stark
    #3493
    te má csak tudod
    de te azé csak 1 csaj maracc hijába Kaileena a neved -:) (ez csak vicc ne szivd mellre)
  • Kaileena
    #3492
    © koosadam :ja Kaileena a császárnő
  • tigeroo
    #3491
    mind1...xd
  • Stark
    #3490
    de a kishercegnek mondhattya, tudod a SoT-ba a homokóra már ott volt a kirabolandó szarságban.
  • tigeroo
    #3489
    lehet feltalálja az óvszert xDDD
    sztem úgylesz hogy a herceg visszamegy az időbe, és a "kishercegnek" megmonnya hogy a maharadzsa sohase hozassa el az idő homokját és ..az öreg prince meghal, és HAPPY END
  • Stark
    #3488
    ez is igaz télleg meg kel ölni h befejezöggyön.
    vagy talál 1 idögépet amit anno kiskorában épitett csak nemtudott róla ás kálylína homokjával müködtetni tugya és nem véresen de azzal télleg megváltozatja a sorsát ugy h nemszületik meg vagy megakadályozza a kis Kakokuki herceggécsinálását stb..... :D
  • tigeroo
    #3487

    "Your fate has been written. You can not change your fate..No man can ,you will die."
    Szal addig lesznek POP részek, amíg a készítők meg nem ölik :'( oáááááááá!
    Hacsak valami gigacsavart nem visznek a készítők a 3ba, (aka 2...a "maszk" előtti közvetlen eseményekén akkor montam magamban: na jó, ennek vége..aztán [sztem mostmár nem aktuális spoiler] megjelent dahaka! a k.rva életbe mondom:) minden elismerésem az ubi softnak)
  • Stark
    #3486
    The Sandwraith

    Inkább bosszúság, mint fenyegetés Héroszunk számára a Homokszellem, mely szilárdan eltökélte, hogy a Herceg nem juthat el az Idő Császárnőjéhez. Ez az egyetlen nagyon erős és nehezen elkapható ellenfél.

    Ez tök hülyeség mer a homokszellemet tejjesen másképp irja le. :S :D
  • Stark
    #3485
    Jaja, amikor befujja öket a kriptába az a szar akkor Fara modja h a nagyannya mondott neke 1 titkos szót: Kakolukia csak akkor nemtudom mé monta a végén névként.:D
    mer valami olyansmi lenne hogy kakoluki az álmai szerelmének a neve:D
    de ez má zavaros mind1
  • Gyusz
    #3484
    Szerintem meg nem ez a herceg neve. Ha jól emlékszem egy sztorit mesélt Farah a hercegnek és ott említődött meg ez a Kakolukia vagy ki. Még mondta is a herceg, hogy milyen hülye egy név ez. A végén pedig csak poénból mondja ezt a nevet, de javítsatok ki, ha tévedek.
  • koosadam
    #3483
    Egy kérdés: Kaileena az úrnő/császárnő/empress?
  • nestea
    #3482
    nézd meg a dobozán....
  • Kaileena
    #3481
    nemtooom milen vannnnnnnnnn
  • nestea
    #3480
    ya én is onnan szedtem...
    matyi08:sehol.de az extra featuresben benne van.
  • tigeroo
    #3479
    a Sot végén is ellövi:D
    farah :"how are you..?"
    "just call me..[rr]... Kakolukia"
  • matyi08
    #3478
    hol találok olyant, hogy az összes fegyver rajta van egy képen, vagy akármin a nevükkel együtt?(a nevük nem olyan fontos) legfőképp azok a kardok érdekelnek, amiket ugye nme lehet eldobni. tud vki segíteni?
  • nestea
    #3477
    lól teszed. Én most ebben a perben vittem végig.tök hülye neve van a hercegnek......Kakolukia.
  • tigeroo
    #3476
    ok --> nyomom install xD
  • nestea
    #3475
    Kaileena: Ha leírod pontosan milyen video karid van megkeresem a leújabb drivert.
    Tigeroo: Sztem kezd újra mert király a játék.
  • tigeroo
    #3474
    hmm...unatkozom tegyem fel újra a gamet?:P
    3hónapja toltam kih
  • Kaileena
    #3473
    nesta lehet
  • nestea
    #3472
    de azt mondta hogy réggebben ment neki. talán le kéne tölteni egy új drivert.
  • csicsa
    #3471
    "Ha meg nyitom a játékot bejön egy ablak a következő szöveggel:
    Some errors where detetcted in your hardware configuration.
    This may result in unexpected behaviours.
    Do you want to launch the game anyway?
    Yes No

    Ha a Yes-re kattintok akkor:
    Use safe mode settings?
    Igen Nem

    Igen és nem után is:

    fekete képernyő,majd egy ablak:

    The game ended unexpectedly." EZ VOLT NVIDIA VIDEOKÁRTYÁVAL(pedig telepítesnél ott van az nvidia embléma)

    {SoT readme-ben az van írva minimum confighoz:NVIDIA GeForce 3 or higher (excluding NVIDIA GeForce 4 MX), ATI Radeon}

    Videokártyacsere után ment.
  • nestea
    #3470
    Pedig ez lehetetlen...lenne, de mégsem az. Mennyi a jelenlegi felbontásod? (nem a játékban)
  • Kaileena
    #3469
    szar ügy,de nekem a SOT indulni se akar!!!!!Azt irja ki h valami a videokártyával van,de az kettes megy!!!
  • nestea
    #3468
    Igen gondoltam hogy ez lesz a válasz. csakhogy nem tudom hány bolt van ilyenkor nyitva. már lassan elvonási tüneteim lesznek. Van még egy egerem de az kb. 5 évvel ezelőtti és (egyépként tökéletes állapotban van) a számgép nem ismeris fel.
  • Stark
    #3467
    ugy hogy veszel 1 uj egeret :D :P
    (egy lézerest asszem 1000 HUF-é lehet venni)
  • nestea
    #3466
    Lenne egy kérdésem: tönkrement az egerem és játszani szeretnék a SoT-al, de amikr elindítom nem reagál semmire csak az egérre reagálna de az nincs. Hogyan tudán a billentyűzettel is irányítani a menüt?
  • Kaileena
    #3465
    De nekem 98-as windowson ment,csak újra lett instalálva a gépem mert kis műtyűrök tönkretették,és nemrosszból,de ha 98-as windowson ment XP-is mennie kéne....lehet,hogy csak valami program hiányzik,de nem irja ki....
    Nemtudom milyen XD
    csicsa:Hát nekem is most a SOT nemmegy de a WW simán...
  • csicsa
    #3464
    a PoP SoT Nvidia GeForce4 MX 440-el nekem sem ment,de a WW igen.
    Most asus A9550GE/TD/P128M/A-val megy a SoT is.
  • Stark
    #3463
    tudom h nem tölem kérdezed, de nekem ATI Radeon 9600pro :D
  • Prince007
    #3462
    Milyen videókártyad van?
  • Kaileena
    #3461
    hm...pedig a divix is megvan...hm..nemtooom
  • nestea
    #3460
    mi történt a Zanzarah portállal? Nem nyitja meg....
  • nestea
    #3459
    a megoldást nem tudom.....de azt igen hogy valaki az elmúlt napokban említette ezt a kérdést.
  • Kaileena
    #3458
    nesta:
    ERROR,és valami a grafikus kártyával.....nemtom ménem megy,ha a POPWW megy...
  • ssk3
    #3457
    Lehetséges amit mondtál, csak nincs DVD-íróm!
    Amúgy én is megpróbálnám megcsinálni.