10262
  • Kaileena
    #3416
    mert nekem iylen ADSL-em van,hogy hétvégén tölthetek amit akarok,de amúgy csak 1gigáig,és szerintem azt től léptem :D
  • nestea
    #3415
    jaja....de miért csak hétvégén?
  • Kaileena
    #3414
    köszike nestea!De csak hétvégén tudok letölteni....de végülis a szabályok arra vannak h megszegjék őket nem? :D
  • nestea
    #3413
    Kaileena:
    Tessék:
    crack
  • nestea
    #3412
    mármint felteszem a cracket...
  • nestea
    #3411
    Kaileena: Megy a SoT? Mert ha nem akkor egy pillanat és felteszem (mostmár mindenképp felteszem)
  • tigeroo
    #3410
    :D
    sry csak nem voltál itt és nem tudtuk átmásolni a nevedet a hozzászólásunkba xD
  • Kaileena
    #3409
    nestea:észrevettem,hoyg kipurcan...azért ennyire tudok angolul,és IRJÁTOK NORMÁLISAN A NEVÉT!!!!
    Csak felélesztik.....úgyse lehet megváltoztatni senki sorsát,az a hülye öregapó is megmonta :D
    "YOU CANNOT CHANGE YOUR FATE.NO MAN CAN."
    És ha tudtok angolul legalább egy kicsit tudjátok,h ez mit jelent....
  • nestea
    #3408
    Aki nem hiszi hogy "Kájlina" meghal az nézze meg a Magyar Értelmező Kéziszótárban a feláldoz csócskát.
  • tigeroo
    #3407
    :D jó.
    Nah szal a herceg és kaileena békésen mennek hazafele a herceg királyságába, babilónba de a népe háborúzik, és a herceg ellen fordul. a herceget elfogják és kaileena feláldozza magát, hogy létezzen a "homok" és így herceg meg tudja változtatni a sorsát. De ezzel egy időben a sötét "énje" elkezdi felfele emészteni hősünket. Valami ilyesmit vettem ki a maszek angoltudásommal XD
  • Stark
    #3406
    Tigero thx h velem vagy:D, én ezt probálom má £mondani nekik 1hete, de senki nem hiszi.
  • tigeroo
    #3405
    a PoP3 elején:) Feláldozza magát, hogy létezzen a "homok" és így herceg meg tudja változtatni a sorsát.
  • Kaileena
    #3404
    Prince of Máté:Meliyk kardot,mert kettőt ad.mi a neve?Miylen terem?!!!!!!
    Aho, vele fogsz harcolni az be van zárva és a kertbe és az óra"gyárba" is elkell menned és ha mind kész akkor mehetsz hozzá,nos???
    Remélem Kaileena nem hal meg,avyg ha igen újraélesztik...
  • Prince of Máté
    #3403
    Mit kell csinálni ha KAILEENA odadta azt a swordot?Mert ott van homokóra de termet nem találok?KÖSSZ
  • nestea
    #3402
    nagyon úgy néz ki......De úgyis megcsavarják.
    Remélem nem fogják elkurni a játékot.
  • Keca
    #3401
    nemá, most Kaileena tényleg meg fog halni??????????
  • nestea
    #3400
    Helló. Szerintem nem ilyen tudathasadásos izé lesz mint amit Stark mondott mert amikor van a light hertzeg akkor a sima ruhája van viszont amikor dark
    akkor teljesen más karakter (olyasmi mint amikr homokszörnyé válunk).
    SZVSZ az lenne a legjobb hogy az elején kiválasztjuk. (de ilyen úgy sem lesz)
    Frissíthetnék már a hivatalos oldalt. Tök égés hogy van már kábé 10 scree shots kép de a hivatalos oldalon csak kettő van kinn.....
  • Bukephalos
    #3399
    Üdv Mindenkinek!
    rég jártam erre, elég sokmindenről lemaradtam De sikerült végig jutnom, és mind2 bef-t lejáccottam. Nem 'tom, szerintem az alap se rossz, ráadásul "Kajlinával" többet küzdöttem, mint Dahakával. (Persze, amikor kezdtek összemelegedni megint nem mutattak semmit!!)
    Rem, most délelött több emberke lesz erre. Mostanában elég kevesen érnek ide, mindig este van nyüzsgés
  • nestea
    #3398
    délután felrakom egy tárhelyre. Az biztos nem az. (az egy RAR fájl nem?)
  • Kaileena
    #3397
    Nemtalálom azt a mappát,nesta...biztos abba a file-ba van amiket nemtok kinyitni,mert ha kiakarom nyitni kiirja h hibás és nem engedi...
    Stark:Szerintem épp eléggé nagy a csajok melle,csak nem valami természetes,olyanok mint a kugligoló XD
    hát a seggüket meg aztán végkép nemnagyon nézem,inkább a Princét XDDDDDDD
    De ebben igazad van,szegény Princ legalább legyen mit fogdosni a sok csunyaság között :DDD
  • csicsa
    #3396
    Kösz a segítséget!
    Pedig a WW csak a ködös pályán akadt vele,de ott nagyon.Amúgy semmi gond.
  • Gyusz
    #3395
    A Sands of Time nem támogatja a GeForce4 MX-eket, tehát a videokártya a ludas. (Egyébként nem értem, hogy a Warrior Within meg miként hajlandó vele elindulni, hiszen a grafikus motor közös.) FX 5700-essel tutira megy, nekem is az van
  • nestea
    #3394
    Hát ha a A Warrior Within megy vele akkor biztos hogy nem az a baj.
    Talán crack?? (jójó ez csak egy 5let volt)
  • csicsa
    #3393
    helo! Valaki tud segíteni?
    A gépembe Nvidia GeForce4 MX 440 videokártya van(elég gyenge). A PoP ww faszán megy vele.
    Most megszereztem a PoP The Sand Of Time-t(elég későn),de el se indul vele.
    Nvidia Geforce4 FX5700 128 MB videokártyával menne?
    Vagy nem videokártya probléma?
  • Keca
    #3392
    emberek, szerintem ne parázzatok a grafika miatt, ha végignéztétek volna a videókat akkor láthatjátok hogy is készült a game. Szóval mindenki mással foglalkozik. van aki a karakterek kinézetét szerkezti, van aki a pályát van aki a viedót, na most sztem mindenki dologozik mint atom, és lehet hogy ott a pálya az érdekes amit az sg-s Kaileena mutatott, és az a prince csak egy minta, hogy legalább lehessen menni a pályán és lehessen tesztelni..
    na csak ennyit akartam remélem nem volt túl érthetetlen....
  • nestea
    #3391
    OK.
  • tigeroo
    #3390
    as u wish
  • nestea
    #3389
    sztem nem fölösleges
  • nestea
    #3388
    szal én abbahagyom ha megmondod mit.
  • tigeroo
    #3387
    az az 50 fölösleges üzenet alant:))
  • nestea
    #3386
    már bocs..de nem ismerem ezt a fogalmat.
  • nestea
    #3385
    mi az a "flém"
  • tigeroo
    #3384
    hagyjuk már abba a flémet..
    thx a saját érdeketekben
  • Stark
    #3383
    én csak azé jáccok vele(ha talán £cseszik) h tuggya mi történik
  • nestea
    #3382
    de akármilyen szarnak fogják jósolni én végigviszem.....szvsz mostmár megél az előző részek sikeréből.
  • nestea
    #3381
    ja én is
  • Stark
    #3380
    reménykedek h itt nem
  • nestea
    #3379
    de azt nem értem (de értem mert túl 1szerű lenne) hogy hova rakta a víz\skorpió kardot?
  • Stark
    #3378
    De SoT mindig csak meghatározott indöközönkét kaptá 1 nyomi kardot.
  • nestea
    #3377
    meg 1épként idáig mind1ikbe több fegyver volt...szal nem biztos hogy csak az a gagyesz kés lesz.