10262
  • Kaileena
    #3536
    úgyis kipurcan a kiscsaj,alig él,és ha tóváb kinozákk kispurcan
  • Stark
    #3535
    Én inkáb 27-28 ra tippelek. :D
    És szerintem csak nagyobb képe van a világról.
    És nem szörnyeket hanem gonoszt mond.
    Az evil az a gonosz. :P :D
  • tigeroo
    #3534
    7év...?? a herceg már a negyvenes éveiben jár a warrior withinben!!!4
  • tigeroo
    #3533
    A SOT-ban amilyen beképzelt fasz volt az elején a pelyhesszakállú herceg..nagyon sokat változott a jelleme a játék alatt
    a herceg a WW-ben végül is kurvanaiv...
    "-ez a sziget túl kicsi neked, gyere velem babilónba távol a szörnyektől"...
  • Stark
    #3532
    Nem vagyok csajozós típus:D
    de buzi se
  • nestea
    #3531
    hát hogy él az nem vitás......nézzétek meg ha nem élne akkor fel tartartaná a fejét? Mert szerintem nem. Ebbe a háromba az lesz a jó hogy azonnal követik egymást az események nemúgy mint a 4-5 között amikor 7évet kihagytak.
  • Kaileena
    #3530
    szerintem a hivatalos nem is változott!igy van már egy hónaja!nem fexik össze mindenkivel,amikor Farah-val van akkor még kiskamasz,és amikor fölnőtt csávó kaileenával sé most kitudja ki jön.Sőőt ez rekord h csak két csaja volt eddig....nézzétek meg magatokat!Hány csajotok volt?Nos biztos több mint kettő ha férfiből vagytok :DDDDD
    Farah meg aranyos de igazá
    n megdögölhetne már....
    Szerintem ott ha él is,nemsokáig.....
  • Kaileena
    #3529
    Ez a gép hibás!Először a save-k zavarták a POPSOT-nál most meg egy progi hiányzik!Az Nvidea9.00xb!Ami alap!Nos ez CDn megvan szóval nincs gáz,és ha nem találnám meg a barátnőm kölcsönadná....de ez a gép hülye!
  • koosadam
    #3528
    A www.zanzarah.hu/popww -n mindenki megtalálja az eddig elhangzott kérdésre a választ! PL.: "Az idő elbaszása" Farah/Kaileena sorsa stb...
  • koosadam
    #3527
    Aki nagyon ért a másolt játékok és azok problémáihoz az válaszoljon nekem erre:
    A helyzet az, hogy miután +szereztem a Scorpion Sword-öt, kinyírtam ellenfeleimet bemegyek a kinyílt ajtón. Néhány oszlop és korongcsapda után egy falrészhez érek ahol a császárnő hangját hallom. Itt ennál a résznél elméletileg szét kellene ütnöm a falat. Na ez nem megy nekem. +próbálom szétütni a falat, de azon átnyúlik a kard és a herceg keze is. Mit tegyek?
    Aki tuggya írja meg a [email protected] -ra.

    Köszi!



  • Bukephalos
    #3526
    De a sötét önmagát meg a homok állandó cseszegetése által az idő szövetének a hasadásai hozzák létre, tehát ilyenformán mégis az idő babrálásáról fog szólni.
    Stark: egyértelmű, h Shadee
  • tigeroo
    #3525
    ésha a 3 rész már nem az idő "elbaszásáról" fog szólni, hanem hogy a herceg legyőzi-e sötét önmagát??
  • Stark
    #3524
    Kaileena meg jo csaj de herceg is mindenkivel összefexik ám ugyhoyg mind1 kivel jön össze.
    Lehet hogy az 1ik homoxörny csajjal.:D:DD:D
  • Stark
    #3523
    Nekem Shadee a kedvencem
    A bejáccásba ahogy riszájja a seggét:D
    meg amikor mosolyog azt átvát gonoszra. :D
    Farah meg télleg 1 lapos gebe.
  • Bukephalos
    #3522
    elnéztem A hivatalos oldalra, és örömmel láttam, hogy átalakult hivatalos Pop3 oldallá.
    Nézzétek meg!
  • Bukephalos
    #3521
    Szerintem se vletlenül dobták be a játék végén Farah-t, látjuk még a képernyőn, amint seggbe lövi a Princet, ha az tiszteletlen vele.
    azzal nem értek egyet, h a princ meghal a 3. végén. Ha sikeres lesz, úgyis annyi bőrt húznak le róla, amennyit nem szégyellenek. Legfeljebb Kaileena (a fórumos) örömködhet, h állandóan vetkőzik... na jó ez gyenge volt
  • Prince007
    #3520
    Én meg Kaillenát utálom:).
  • Kaileena
    #3519
    YUHEEE!ma eljön a barátnőm és neki bizti sikerül megcsinálni a SOT-ot :)))
    R...merem remélni...
  • Kaileena
    #3518
    Nekem mindegy kivel jön össze a Princike a 3-ban de az a csaj,az a Farah annyira bééééna!!!!!PUSZTULJON!
    Úgyis kinyirják,habár lehet h segiteni fogja a Princet,de a Princ megakadálozta h az Idő Homokjőt megcsinálják,igyhát kitörölte azt az időszakot amikor ő találkozott azzal a lapos gebével.....

    *juj de gonosz avgyok :D*
  • Keca
    #3517
    Farah szerintem él, amúgy meg az csak egy villanás, bármi lehet, mint a szappanoperákba....
  • Prince007
    #3516
    Stark, te nagyon akarad a herceg halálát.
  • Stark
    #3515
    mámint a hertzeg
  • Stark
    #3514
    sztem meghal
  • gyupee
    #3513
    Rájöttem! Én voltam a hülye! Nem mentem vissza a videó után!
    Kaileena: Farah szerintem is csak ki van kötve!
    Szerintem Kaileena feláldozza magát a hercegért, ő pedig megmenti Faraht és minden hepi lesz, esküvő, gyerekek! A POP4-et már a "kisherceggel" fogjuk tolni!
  • Stark
    #3512
    ugyan mé?:D:D
  • Stark
    #3511
    Lehet hogy odakötötték a kezét.
    Kaileen, te nagyon akarod Farah halálát:D
  • tigeroo
    #3510
    hát uhy, hogy kaileena meghal, és új csajszi csaknamlesz a POP3-ban...
    de végül is mindegy...a herceg meg fog halni a 3 végén :D
  • Kaileena
    #3509
    Stark:Hogy jönne össze Farah-val ha a kettes végén mutatják a kereszten,és szerintem nemnagyon élt :P
  • tigeroo
    #3508
    fogjat megfeleje a keziddel azsta ptüj kadót!!!
    bé köll válnia, embör!
  • gyupee
    #3507
    Valaki segítsen!
    A hajam tépem!
    Megvan mind a kilenc életnövelő, de nem tudom fölvenni a vízkardot!
    elindulok a kard felé és bejön a videó, hogy Kaileenával beszélget.
    Mit tegyek????
  • koosadam
    #3506
    Minden ezzel kapcsolatos kérdésre a www.zanzarah.hu/popww ről tudod meg a választ. 1ébként tuttommal az év 2. felében várható
  • tigeroo
    #3505
    november-december:D
    eddig az előző részekkel is már javában játszottam újévkor :P
  • nestea
    #3504
    Lehet hogy pofátlan kérdés és lehet hogy ti sem tudjátok de kábé mikor jön ki a pop3?
  • tigeroo
    #3503
    nem kirabolta..
    hanem a herceg legelőször tétovázott a homokóra tetején, és miattuk kerültek le a sírba. Ő pedig nem akarta hogy újra hibázzon, és inkább maga ment a "kincseskamrába" a herceg pedig utána, sajna farah elbukott:(
    de a többiben igazad van:D
  • koosadam
    #3502
    Aki nagyon ért a másolt játékok és azok problémáihoz az válaszoljon nekem erre:
    A helyzet az, hogy miután +szereztem a Scorpion Sword-öt, kinyírtam ellenfeleimet bemegyek a kinyílt ajtón. Néhány oszlop és korongcsapda után egy falrészhez érek ahol a császárnő hangját hallom. Itt ennál a résznél elméletileg szét kellene ütnöm a falat. Na ez nem megy nekem. +próbálom szétütni a falat, de azon átnyúlik a kard és a herceg keze is. Mit tegyek?
    Aki tuggya írja meg a [email protected] -ra.

    Köszi!
  • Bukephalos
    #3501
    Kieg: Ezzel a névvel akarta bizonyítani a herceg, hogy igaz a story, amit előadott a készülő ostromról + a gonosz vezírről.
    Mivel, ahogy az elöttem szólók írták: Ezt a nevet Farah nagymamija mondta a kisunokájának, ő meg a fürdő után a hercegnek. Aztán kirabolta. Ilyenek ezek a nők...
  • Bukephalos
    #3500
    A SoT utolsó klipjében van, hogy a fickó (herceg) meg akarja csókolni a csajszit (Farah), de ellöki magától. Mármint Farah a herceget. Akkor vissza pörgeti az időt, és felugrik a fára, amikor megkérdi Farah: wác jór ném? És akkor mondja be ezt a nevet, hogy a csajnak lelkiismeret furdalása legyen, amiért nem akarta a herceget, holott a játékban megszereti...
    Aztán elmegy, Farah meg átkozza magát, hogy elszalasztotta az egyetlen igaz szerelmét és a bánatát már csak a kereszthalál(?) tudja feledtetni.
    Szerintem, vmilyen szinten visszajön a köv részben Farah.
  • Prince007
    #3499
    Én meg remélem hogy igen
  • Stark
    #3498
    biztos
    de remélem nem jön össsz a 3ban Farahval
  • tigeroo
    #3497
    viccként beröffentette sztem :D
    mert farah és a nagyannya tudta csak azt a szót és mittomén..jobban higgyen neki:D