10262
  • proway
    #9622
    hali!
    Imádom ezt a gémet. 1szerűen k***va jó!!!!!
    A zene is zúzós!!!
    csak ennyit akartam megosztani! :)
  • Kongy
    #9621
    Nekem mondod? Megvettem a SoT-ot,nem indult be ATI 8000-rel,aztán megvettem a T2T-t,ami már beindult,de nagyon szaggatott,aztán vettem egy ATI 9800-at,és megvettem a WW-t,ami már tökéletes volt :D Aztán újrajátszottam a T2T-t,és a SoT is beindult XD
  • Hansy
    #9620
    oh bocs hogy kétszer küldtem
  • Hansy
    #9619
    megtaláltam a játék első hibáját : amikor át akartam gurulni egy fogaskerék alatt és túl korán kezdtem el gurulni amikor felkeltem beleragadtam a fogaskerékbe, de azt utána ugrott eggyet a kép és úgy álltam hogy legalább egy méterre a fogaskeréktől
  • Hansy
    #9618
    megtaláltam a játék első hibáját : amikor át akartam gurulni egy fogaskerék alatt és túl korán kezdtem el gurulni amikor felkeltem beleragadtam a fogaskerékbe, de azt utána ugrott eggyet a kép és úgy álltam hogy legalább egy méterre a fogaskeréktől :D
  • Black Hawk
    #9617
    Itt még mindig mindenki kurva kemény. :D
  • Hansy
    #9616
    XD
  • Hansy
    #9615
    mert mit csinálsz? megversz virtuálisan? au au
  • Looooser
    #9614
    na miva szolika talpasodtál a nyáron vagy mi? te nem voltűál ilyen a newbiknak inkább pont te segítettél annó...
  • SiZo91
    #9613
    azt én írtam baszd meg és velem te így nem beszélsz
  • Hansy
    #9612
    ja bocs kongy amit ott lent írtam azt nem neked szántam de komolyan hanem annak aki a kardfelszúrós izét írta csak akkor vagy félrenéztem vagy nem tom de nem neked szántam sorry
  • Hansy
    #9611
    ja jó ezt tudtam csak nem tudtam hogy hogy hívják köcce
  • davidka003
    #9610
    Így néz ki:

  • Hansy
    #9609
    tudna valaki feltölteni képet BladeDancer-nevű ellenségről pls ha nem nem baj csak érdekel
  • Hansy
    #9608
    azért azt megemlítem még hogy anyám NEM kurva
  • Fodek
    #9607
    úgyvolt, hogy nem mivel azt gondoltam, hogy hülyeség meg minden, aztán megnéztem a YouTube-on a legelejét és végig se néztem, mert kedvet kaptam a harcra:P


    Godsmack a király!
  • Fodek
    #9606
    ja meg elöször a T2T-t vittem végig, majd a WW-t most meg a SoT-t fogomXD
  • Fodek
    #9605
    mindig azt mondom ne egymást utáljuk, inkább akik igazán megérdemlik. itt abba is hagynám, mert még leesik az adminnak mire akarok kijukadniXD
  • Fodek
    #9604
    kösz! ez jó sztoriXDXD
  • Hansy
    #9603
    tod én nem akarok ebből a fórumból egy trágár szaros izét csinálni csak akkor nagyon felhúztam magam sorry
  • Kongy
    #9602
    cheat. full élet,dark prince teleport,full idővisszatekeés,full homok...,egyszer haverom megszívta a SoT trainerrel: beállította végtelen idővisszatekerésre,és benyomta az R-t,nyomta egy ideig aztán elengedte,de még mindig tekertevissza az időt XD Elment tévézni a haverom,és fél óra után visszament a géphez,és a játék legelején volt! XD
    ---------------------
    Nemtom miért nem működnek nálad a trainerek. Lehet ha 1 profilod lenne működne mind.
  • SiZo91
    #9601
    hansy te hogy mesz ilyet mondani baszd meg? úgy segít ahogy akar te kis gyökér, ha meg nem segít, akkor meg rábasztéál baszd meg, és húzzáál te vissza a jó büdös kurva anyádba, akkor meg
  • Looooser
    #9600
    hát figyelj ott basztuk el hogy magyar országra szülttünk
  • Fodek
    #9599
    mi az a trainer?
  • Fodek
    #9598
    :( kár érte
  • blur55
    #9597
    megint ugyanaz van... kijön egy ilyen ablak, hogy Adatvégrehajtás megakadályozása Microsoft Windows

    A számítógép védelme érdekében a Windows bezárta ezt a programot. Név: asx-pop2

    ezt hogy tudom kinyírni?
  • blur55
    #9596
    a poén az, hogy ezeket a trainereket használtam én is... (:
    de most raktam újra a windowst, lehet majd most nem fog beléjük kötni
    de azért kösz
  • Looooser
    #9595
    van valami könyv és nem lehet magyarországon megszerezni
  • Kongy
    #9594
    vagyis több jó trainer ami sztem működni fog.
  • Kongy
    #9593
    ez történik ha szar trainert használsz....
    ha viszont továbbra is akarsz trainerezni,itt egy jó trainer: IDE KLIKK
  • blur55
    #9592
    hi!

    végre megint megvan a warrior within, nem is fogom sokat dicsérni, mert ennél jobb játékkal még nem találkoztam, de nem is ezért vagyok most itt. leszedtem egy trainert, de amikor bekapcsolnám, a játék kilép és ezt írja: "the game ended unexpectedly pls see readme for..."

    ez mért van?
  • Fodek
    #9591
    a PoP megjelent könyvben?
  • Looooser
    #9590
    jól tolod... :) én nem szólok mert most én vagyok a jófiú (kivételesen...) Kongy be ne szólj neki mert kapsz egy sallert!!!!
  • Hansy
    #9589
    kapjátpk be gyíkok egy csomó idő felesleges baszakodástól mentett meg te meg komgy főleg bazz a segítőképességeddel húzzál vissza anyádba
  • Kongy
    #9588
    köszönöm,köszömöm... XDXDXDXDXDXDXDXD
  • SiZo91
    #9587
    nagy segítség volt O.o
  • Hansy
    #9586
    köszömöm a segítséget loooser
  • Magic Boy
    #9585
    Köszönöm a válaszokat.
  • SiZo91
    #9584
    az sincs, bár a WW-re ráférne egy :D
  • Magic Boy
    #9583
    És patch?