10262
  • STurmGewehr
    #9662
    egyépként már rég tuljutottam azon a részen:D most tartok a 2. dahakás üldözésnél
  • Kongy
    #9661
    Tom,használd a kombót amit a SoT-ban használtál,h felugrassz a feje fölött aztán ráütsz 2-szer a karddal v ilyesmi. Ha meg már a kertekben vagy kinyírhatod időlassítással is. Jah,és az időlassítás jó Kaileenanál is amikor őröket hív.
  • STurmGewehr
    #9660
    a legelején még nincs homok:D
  • Fodek
    #9659
    asszem angolosan távozok ebből a fórumból, mert még olyat tennék, ami nem méltó 1 úriemberhez
  • Fodek
    #9658
    itt tényleg senki nem figyel ám rám......
  • pepi024
    #9657
    rájöttem hogyan tudnám megcsinálni hogy jó legyen
    NNNEEEEEEEMMMMMM!
    Mert ez egy sz**. Csak úgy tudom megcsinálni hogyha előröl játszom azt a ba*****. azt meg a fa**** se akkarja wa****.
  • Fodek
    #9656
    (már elnézést a hangnemért admin)
  • Fodek
    #9655
    a faszom se figyelne ám rám!
  • Kongy
    #9654
    belassítod az időt,3 ütés azt behal... ^^
  • Kongy
    #9653
    A haverom vette meg,de sztem nagy hülye volt mert az egy kalap xar. Játszottunk 1cer amikor utaztunk és kiakartuk dobni a busz ablalán annyira berágtunk a blade dancerekre. pc-vel ellentétben ezeket a nőket szinte képtelenség legyőzni,és hatosával jönnek az emberre. :S
  • proway
    #9652
    ó fakk. köszi.
    mind1 végülis ugyse hal meg igazán csak a 3.-ba. de még ott se biztos!
  • Fodek
    #9651
    el se olvastátok a teóriámat:#9643 :( b**sevikok
  • Picar77
    #9650
    vedd föl az összes életerősitőt , és a homokóra előtt lesz
  • proway
    #9649
    sziasztok. meg tudnátok mondani h hol van a water-sword mert nincs szívem megölni Kaileena-t. lécci segítsetek
  • Fodek
    #9648
    akkor azt kell csinálni, hogy odamész hozzája, SPACE-t nyomsz és amikor mögéjeugrottál akkor kaszabolhatod:P
  • STurmGewehr
    #9647
    kurva nehéz a játék már akkor mikor azta madarakból összegyűlt mummí-t kell legyőzni:S
  • Fodek
    #9646
    [spoiler] [/spolier]Erről beszéltem az elöbb
  • Fodek
    #9645
    én úgy csináltam, hogy megnéztem a YouTube-on, hogy merre kell tekerni
  • pepi024
    #9644
    elakadtam és segítség kéne
    amikor kalliena ide adja a kardott és vissza megyek az elágazó terembe
    akkor rossz felé fordítottam a kart és nem tudok vissza meni
    nincs mentésem se. és nem tudok vissza menni
    Please HELp
  • Fodek
    #9643
    Úújból felraktam a WW-t, hogy kiprintscreenezzem a képeket és megnéztem megint a videókat:P Rájöttem, hogy az alternatív befejezés videójában(miután Kaileena-ék csinájlák az új trónörököstXD ...szószerint xD)
    a legvégén a csukjás gyerek felveszi a guruló koronát, a sors 2. reinkarnációja. Úgymond Dahaka2. Ez a gyerek van a T2T utolsó elötti vidójában, ez a sötét herceg. Ez azért is a sors 2. reinkarnációja, mert nem homokteremtmény, ezért nem tőnik el, amikor Kaileena "meggyógyítja a herceget az idő homokjától"(amikor leeseik a karjáról az a rátekeredettlánc).
  • SiZo91
    #9642
    a revelationst a nyomorékok nyomják, pc-n a jó fiúk, és az számít ami pc-n meg xboxon van
  • Kongy
    #9641
    én egész nyáron psp-n nyomtam a revelationst de ritka xar. Nekem abszolút nem tetszenek benne a bővítések. Van a central hall után egy piszok nagy kerülő,gerendákkal,palotával,logikai feladatokkal...és csak ha mind megcsináltam akkor jutok be Kaileenahoz. Aztán mielőtt a garden towerbe mennék vmi alice csodaországban szerű kék tájon vagyok,és egyetlen elllenségem egy Silhouette XD A kertes rész jó,olyan mint PC,de aztán Kaileena átadja a kardot,és a mechanical tover előtt megint van egy bosszantó hosszabbítás. Ez is vmi fura hely,egy logikai játék és puzzle chamber a neve. Szal kérdem én minek kellett elrontani ez az überjó játékot???
  • Fodek
    #9640
    És pont van PSP-m:P, márcsak WLAN-os router kell, hogy tudjak netelni PSP-n, vagy csak odamegyek a Polgármesteri hivatal közelébe és megcsapolom a netetXD ...ez a jó a PSPben, hogy bejön a vezetéknélküli net és még jelszók se kellenekXD ...ezért szeretem a japánokat:P
  • SiZo91
    #9639
    e za fórum arra való, hogy flémeljünk, mert floodoljunk ^^
  • Looooser
    #9638
    van kint
    PsP-re és Wii-re
  • Fodek
    #9637
    mondjuk igen elfogadnák 1 multiplayer módot ehhez a játékohoz:P
  • Kongy
    #9636
    Jah,meg arra is rájött h aki ránkdobja a láncot - és aki ott van a Brothel pályán- az ugyanaz a csaj. XD
  • Kongy
    #9635
    lol. Angol fórumon van egy alak aki N00bLorD-nak nevezteti magát XD Csoda h még nem bannolták ki,legutóbb az kérdezte tőlem h hogy hívják a herceg apját XD Gyökér! xD
  • Hansy
    #9634
    mi értelme annak a kezdetnek hogy a herceg egy bezárt ajtóhoz ér és Dahaka
    utóléri mert szerintem ennek semmi értelme vagy van csak én nem éretem vagy a történet később krajzolodik?
  • Hansy
    #9633
    de ha valaki ekkora arogáns pöcs akkor inkébb ne írjon a fórumokba

    (mire is való valójában a fórum? mert szerintem arra hogy segítsenek annak aki elakad valahol ( legalábbis a játékokról szóló fórumok
  • Hansy
    #9632
    bocs tisztelet a kivételnek
  • Ry0K3N
    #9631
    Akkor inkább ne szólj hozzá. Majd más segít neki.
  • Looooser
    #9630
    héhééé ez nem teljesen igaz... én is adtam neked segítséget....
  • Hansy
    #9629
    bocs hogy nem kérek bocsánatpt mert balfasz vok
  • Hansy
    #9628
    Hát lehet hogy van benne valami de mi van ha az a noob pont nem látja a fától az erdőt
  • SiZo91
    #9627
    akkor te meg egy nagy noob vagy baszd meg! ott van az orra előtt a megoldás, de nem képes meglátni. erre csak az ilyen györkér noobok képesek. meg ha értené, hogy miről van szó egyáltalán a játékban, de nem érti....az ilyennek nem is kéne vele jáccania
  • Hansy
    #9626
    bocsi szolika de nem mindenki olyan tehetséges mint te
  • SiZo91
    #9625
    azért vagyok már ilyen mert egyszerűen szarok mindenre, szarok a rohadt világra, szarok a politikára, hogy hogyan teszi tönkre a a kormány az országot. NEM ÉRDEKEL!!! és a sok noob sem érdekel, találják maguk a megoldást. ha én végigtudtam jáccani segítség nélkül, akkor ők is csinálják így !!!!!!!!!!!!!! áááááááááááááááá XD
  • Kongy
    #9624
    nyugodtan írd le szót,ezek ugy se bannolnak ki.
  • Looooser
    #9623
    Srácok 378 hsz-t még kibírunk? nem sok az