10262
  • Looooser
    #9582
    nincs semi féle magyarosítás semelyik részhez
  • Kongy
    #9581
    lehet h má vissza se jön XD
  • Magic Boy
    #9580
    Esetleg patch van a játékhoz (már nem emlékszem)?
  • Magic Boy
    #9579
    Sziasztok.
    Egyszer már végigvittem a játékot, de most kedvet kaptam hozzá újra.
    Tudna valaki adni egy linket a magyarításhoz (ha van szinkronos az mégjobb)?
  • Looooser
    #9578
    ott vagy a központi terembe ahol a kardot kaptad forgasd el a központi kart pontosan ellentétes irányba és ott lessz a másik torony...
    nem toom melyik toronyból jöttél vagy egy nagy mechanikus terem vagy egy nagy kert
  • Kongy
    #9577
    Úristen...mennyé a CENTRAL HALLBA,aztán tekerd el az a bigyót a szoba közepén és meglátod a másik torony ajtaját...
  • Hansy
    #9576
    Bocs looooser de utálom az ilyen tág fogalmakat ( a kardefelszúrást jobban megértettem), majd ha 4-5 ször végigvitem talán megérteném, hogy merre van az a " másik torony " de így még nem, szóval ha van türelmed hozzá légyszíves írj tágabb leírást.
  • Looooser
    #9575
    szóval megkaptad a lion swordot akkor mennj a másik toronyba...
  • SiZo91
    #9574
    fel kell szúrni kaileenának a kardot. ezt úgy teheted meg, hogy közel mész hozzá a herceg egy bejáccásban felszúrja neki és elmondja, hogy merre kell tovább menni

  • Hansy
    #9573
    itán = után
  • Hansy
    #9572
    merre kell tovább menni amikor a görbe kerd itán tudjátok (remélem ) az a hullámos után megkapjuk a másik egyfelé ívelt kardot Kalieenától meg amikor megmondja a nevét na szal az után? lécci segítsetek. előre is köcce. by Hansy
  • SiZo91
    #9571
    ezért is érdemes volt betenni a képet :D
  • Looooser
    #9570
    jeeehaaa ott vagyok a második a cím listán XD
  • SiZo91
    #9569
    elírtam a linket :D és a kép senkit nem tévesszen meg :D
  • SiZo91
    #9568
    miért nem vistát tettél fel? XD tudod milyen kurva jól néz ki? :D
  • Kongy
    #9567
    újratelepítve. letöltöm a direcx 9-et aszt mehet tovább a paraworld.
  • SiZo91
    #9566
    akkor így jártál
  • Kongy
    #9565
    Bazz,nekem végem. Ma feltelepítem a Linuxot,aztán újratelepítem az xp-t,és eltűnnek fájljaim szal most kezdhetek cd-t írni,mellesleg az összes gémem is letörlődik,bakker...!
  • Kongy
    #9564
    Megvárom amíg leelőz vki,aztán majd talán írok...
  • SiZo91
    #9563
    attól még írhatnál :D mert már kezd nagyon kihalni szegény :D
  • Looooser
    #9562
    pedig néha tényleg úgy tünik...
  • Kongy
    #9561
    katt az 1-re -.-' (ha nem küxik a másik)
  • Kongy
    #9560
    Inkább más helyeken fórumozok,mert úgyis azt hiszitek h hozzászólásokra hajtok,pedig nem...
  • Tony Corleone
    #9559
    Kongy, az OST 2-re ami az "eredeti", 404 Error-t ír ki, tudsz adni egy másikat ha megkérlek?
  • SiZo91
    #9558
    amúgy te mióta nem írsz dt-re? XD kiutáltunk onnan? XD
  • Kongy
    #9557
    Klikk ide itt a WW Soundtrack!
  • Tony Corleone
    #9556
    tudna nekem vki linket adni [ha lehet légyszi ne rapidshare-est] ahonnan leszedhető a soundtrack? eddig kb. 10helyről próbáltam, és nemjött le, ahol meg megtaláltam, egy csomó nem volt teljes, előre is köszi annak aki tud segíteni :)
  • Kongy
    #9555
    a Ravages of time-ra gondolsz? Védekezés + klikk at R-re. ennyi.
  • Kongy
    #9554
    már láttam 1000-szer.....
  • Fodek
    #9553
    Nemtom ti hogy vattok vele, de nekem iszónyúan bejön a téridőkontínumos-megváltoztatom a múltat és így a jövőt is-es dolog:P
  • Shockmaster
    #9552
    Köszi
  • Menő
    #9551
    Amikor rácsap a kardodra neked akkor kell támadnod a E-vel vagy a ball egér gombal
  • Shockmaster
    #9550
    Az utolsó harc, ahol vagy Dahakat vagy Kaileena-t kell megölni. Sztem ez a jelenes, maikor áthozza a saját idejébe
  • Fodek
    #9549
    A múlt, vagy a jelenbeli Kalieena harce elött vagy?
  • Shockmaster
    #9548
    Sziasztok,

    már régebben egy párszor (olyan 4x-5x) végivittem a Prince of Persia: Warrior Withint, de most először akadtam el benne. Nem emlékszem rá, hogy az élettöltők merre vannak, végijátszásból meg nem élvezet játszani így most ott állok a Kaileena-harc előtt és ha jól látom nagyjából 2 élettöltő hiányozhat. Nem tudjátok, hogy ezt ki lehet-e deríteni (mármint, hogy melyikek maradtak ki) és ha igen akkor hogyan csináljam? Töltem vissza a hozzá álló legközelebbi mentést és onnan folytassam tovább? Vagy elég csak azt a mentést visszatölteni, elmenteni és akkor már a többiben is benne lesz?

    Más: Ebben a videóban van egy mozdulat, amit a srác védekezésből csinál. Véd egy pár ütést aztán egy "oldalazó, pörgő" mozdulattal megüti az ellenfelet mind 2 kardjával. Na ezt hogyan lehet megcsinálni? Próbáltam hosszan nyomva a jobb kliket és nyomtam az e-t a c-t az ütéstde egyikre sem sikerült.
  • NeverwinterKING
    #9547
    nagyon nagy :DD
  • Fodek
    #9546
    mérmint EZT
  • Fodek
    #9545
    Ja meg:D ezt nézzétek meg feltétlenülXD ...
  • Fodek
    #9544
    A 'Straight Out of Line' szövegét is rakd fel kérlek a népnek, legalább megtudják mi a jó zene:P
  • Fodek
    #9543
    az biztos