10262
  • Stark
    #3576
    és nem lesz szebb a leendö csajomnál, és ha igen aztvárod h felizguljak 1 (mosmá ronda) játékbeli csajra

    és ja jó téged szivat a reakcióid miatt:D :P
  • Stark
    #3575
    thx nestea
    nics csajom[fuck] :D :P
    de ne vok buzi se
  • Kaileena
    #3574
    nesta szerintem szép csak érdekes
  • nestea
    #3573
    hát ebben a bejátszásban sztem igen gagyin néz ki a Kájlína.
  • Kaileena
    #3572
    Stark,te amint látom nagyon szeretsz engem idegesiteni
    És nem kurva és nem is ribanc!Hát boiztos szebb mint a csajod!Má' bocsánat
  • Stark
    #3571
    ribanc
  • Kaileena
    #3570
    Stark,te és a beköpéseid.....XDDDDDD
    Nem kurva!
  • Stark
    #3569
    Ezt a játékotis a 1db késsel fogom végigvinni:D
  • Realtibi
    #3568
    valóságosabb a kaillena.
    MEgnéztem emgint a videókat.
  • Prince007
    #3567
    Megragasztotta:)
    Szerintem Kaillena így jobban néz ki(piros ruciban nem tetszett)
  • Realtibi
    #3566
    megnéztem a videokat
    marha jó lesz a harcrendszer.ahogy forgott az ellen nyakán a herceg csak néztem. öröm volt nézni.
    a kocsis rész is fasza lesz.
  • Stark
    #3565
    Hogy kerül a kezébe a Lion Sword, ami £tört? :D
    MEg Kájlína abba a fehér ruciban meg fülbevalóban....(mint 1 kurva)
    a mellei is h összementek kiszívták a szilikonyát?
  • Etinger
    #3564
    A legújabb képek, amint látom a játék világosabbik felét mutatják.
    Ez pedig azt jelenti, hogy lesz neki olyan. Szerintem a WW újdonságait felhasználva a SoT keleties hangulatát megragadva egy rentkivűl izgalmas játék lehet a folytatás!
  • Kaileena
    #3563
    http://www.gamestar.hu/downloads.php3?op=visit&lid=3874 első pop3 videók!
  • Prince007
    #3562
    Ide is beteszem hátha nem olvassátok a POP3 topikot:)
    Első POP 3 videó!
  • Kaileena
    #3561
    jaj,Stark ne húzz már...tudod h utállom
    Nos,igen...de szerintem a két princikén kivül nem is lesz csa,mert azt a gonosz princike kinyirná XDDDDDD
  • Stark
    #3560
    Az Ubi Soft (Montreal) minden cseppet ki szeretne préselni sikerszériáiból, ami nem baj, ha olyan alkotások születnek, mint a Splinter Cell: Chaos Theory, vagy éppenséggel a Prince of Persia: Warrior Within. Az igényes folytatásoknak igenis komoly szerepük van a piacon, és ha a fejlesztők nem vesztik el az eszüket - pl. az Eidoshoz hasonlóan - akkor ismét izgalmas kalandban lesz részünk, ezúttal Babilonban. A történet szerint a korábbi részekben elkövetett rengeteg gyilkosság hatására felébred a Sötét Herceg, hősünk másik énje. Ez a gyakorlatban két irányítható karaktert jelent az erre kíváncsi játékosok számára.

    még 1 bizonyiték h nem Kájlína lesz a másik karakter
  • Stark
    #3559
    vegyen mindenki Radeont:D
    engem kül nemérdekel mikoraggyáki, ha fenn lessz a warez-oldalakon letöltöm:D
  • Kaileena
    #3558
    Nekem meg a POP1-nem megy mert ninsc Nvidia-m .....
    A POP3 nekem mindegy mikor adják ki,mert a barátnőm bátyja szerzi meg én meg elkérem :D
    és volt úgy h amerikába még ki se adták,de nekik már megvolt.PL:A Need for Spead-Undergrund2 (nemtom hogyirják XD)
  • Realtibi
    #3557
    az lenne a legjobb ha születésnapomkor adnák ki
    jó kis ajándék lenne
    elbaszódott az ujabbik gépen aztán most nem tok játszani a pop ww el
    tök ideges vagyok
    meg kell szereznem az 1 et remélem az elviszi
  • koosadam
    #3556
    Én is várom már a PoP III -mat... Állítólag új időképességek is lesznek...
  • Kaileena
    #3555
    Én is nagyon várom :)
    Szerintem se jön ki az igért időpontra...(2005.november)
    De remélem a Princike marad olyan sexy amijen volt
    :DDD
  • Stark
    #3554
    Kül mé kérdezted?
    ugy is tudod h mindenki. -:)
  • Stark
    #3553
    ja
    de mire kész lesz megörexek
    :D
  • Realtibi
    #3552
    ti is vrjátok már a 3. részt????
  • Stark
    #3551
    Az az a rész amikor "összeakadnak" a kardok.
    Ott 1folytában nyomogatni kell a támadás gombot (balegérgomb).
    És akkor te veszel le 1 csomot az életéböl.
    Kül Hardon is könnyü.
  • Kaileena
    #3550
    Gyerünk!Üsd-vágd!Nesajnáld!:DDDD
  • Evilhunt
    #3549
    hát akkor basszus, megyek és írtom a csajt, még a végén szégyenben maradok! De hát van így, na! :D
  • Kaileena
    #3548
    Evilhunt:Hardon viaszed és csávó létedre nem tod levinni?!Szégyen!nemosszból sé csaj létemre elsőre levittem hard-on :P :)
    na,biztos csak elbénáztad,...
  • Evilhunt
    #3547
    Szevasztok ismét! Ismét én vagyok! Csak nem akarok túl jutni azon a kibaszott Shahdén!
    Tudjátok, vannak bizonyos jelenetek a harc közben, amikor a kamera teljesen mutat minket közelről, és Shahde a két nagy kardjával ellök engem! Ilyenkor mindíg sokat sérülök, és nem lehet kivédeni! Vagy igen? Én legalább is már vagy 30-szor próbáltam újra és mindíg megsérülök! És ez legalább 3-szor van, és a harmadiknál meghalok, pedig közben egyáltalán nem sért, mindíg sikerül megfelelően védekezni! És a legnehezebb fokozatban nyomom, közép szinten sikerült! Esetleg trükköt kéne alkalmaznom?
  • Evilhunt
    #3546
    Kössz srácok!

    Nekem az volt a bajom, hogy mindíg védekeztem frankón, de háromszor úgy támad, amit nem lehet kivédeni, mintha benne lenne gémben! És hiába tekerem vissza az időt, még is megsért mindíg! De kössz srácok, kipróbálom majd! Csátok!
  • Stark
    #3545
    Én odamentem mint 1 kemény férfi meszabdaltam ös is engem, de nem én haltam meg.
    MAgyarul kivártam a kombo-ját:D
  • Stark
    #3544
    Akkor te rohattlassan csináltad meg.
  • gyupee
    #3543
    Én úgy öltem le, hogy elugráltam, és mikor megindult Kaileena felé gyos utána, szabtam kicsit aztán megint el. Csak nem szabad megvárni, míg visszaér taposni.
  • Kaileena
    #3542
    Evilhunt:Mindig védekezz és CSAK AKKOR TÁMADJ ha Shadee felteszi a kezét és valami harcikiáltást hallat majd le,és amikor letette vághatod :)
    De közbe nehogy eldobjon 10000000km-re mert akkor megy Kaileenát taposni,és ha esetleg ez mégis sikerülne neki akkor hátbatámadd és vagdosd :)
  • Evilhunt
    #3541
    Csáó Emberek!
    Segítséget kérnék Tőletek! Egész pontosan azt, hogy Shahde-t hogyan kell megölni annál a résznél, ahol tapossa Kaileena kezét, hogy lezuhanjon a mélybe! Egyszer sikerült közép nehézségen megölni, de most legnehezebb fokozatban megöl, milyen trükköt alkalmazzak? Xtre életem nincs még! Segítsetek! Köszi előre is! Csá!
  • Kaileena
    #3540
    :D
  • nestea
    #3539
    De a prince meggyőzte. "Just call me...Kakoluka."
    Amúgy biztos bevette a storyt mert a hertzegnek tőle van a medálja. Ez benne van a kézi könyben.
  • Kaileena
    #3538
    ugyan....úgyis meghal és kész.....nem is tudja h egyáltalán talizott a Princikével,nememléxxxel?!
  • nestea
    #3537
    Nem purcan ki mert akkor nem tették volna bele a végtörténetbe.....