Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
A géped konfigja pontosan?
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
valaki segitsen nekem. felraktam a prince-t aztán megkrekkeltem de nem indul el. azt irja ki, hogy a kellemetlenségért elnézést de a prince of persia leáll meg, hogy nézzem meg a "READ ME" fájl technikai support-ot (gondolom hogy elég jó e a gépem) de megnéztem és a minimumra bõven jó.
mi lehet a baj???? valaki segitden nekem
Már azt hittem a kiírt verzió lett a hibás, de ugyanez a rossz kötetes hibaüzenet jött elõ a FULL EREDETI BÓTI Beyond good and evil telepítésénél is, csak ott segített ha mindig beraktam az elsõ cd-t újra.
de feladtam..nem tud vki adni egy mentést, ahol megvan?
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
Bogarászd ki hol tartasz, én is csináltam hülyeséget már 😊
Volt a rész, amikor bekellett szúrni a kardot vmibe és akkor megjelent egy kar, de én nem forgattam el, hanem továbbmentem és tettem egy kört...
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
De én nem használok crack-et, csak egy CD3as MiniImage-t és tök jól mûködik.
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Fogadd meg egy tapasztalt vén róka tanácsát. Ha borbélyhoz mész, jól nézd meg hogy kinek a kezében van a borotva!
Fogadd meg egy tapasztalt vén róka tanácsát. Ha borbélyhoz mész, jól nézd meg hogy kinek a kezében van a borotva!
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
cd versionhoz
nem nekem kell egy haverom keresztfaterjának
Ezen az oldalon lehet leszedni a konvertert
HAve fun mindenkinek, iszonat tetszik nekem <#vigyor2>#vigyor2><#nyes>#nyes><#integet2>#integet2>
Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.
oké, a csillagkohó nem cziki<#buck>#buck> /OFF OFF/
A gondom az idõ lelassítása aránylag a játék elején. Tap "R". De mindig vissazgyorsul. Hogy kell ?
köszönöm
Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
azért köszi
azthiszem nyomok neki egy F8-at, azt kész...<#nemtudom>#nemtudom>
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
PSN ID.: Beegabor
nem tudom installálni a gamet.
A 2cd-nek a közepénél kiírja, hogy ROSSZ KÖTET VAN A MEGHAJTÓBAN!
Volt már másnak is ilyen?
Mi a megoldás ?
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
köszi.
elfurok aztán kész
Most ott járok hogy prince levette a maszkot mert a régi énjét lerántotta Dahaka a mélybe, már nekem itt teljesen érthetetlenné vált a történet, utánna meg belökte a csajt a teleportba. Itt válik ketté a történet?
Most követni kell vagy menjek a térképen megjelölt helyre? Igazából arra lennék kíváncsi hogy kettéválik -e a történet. Szal?
Elõször is kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek!
A prince nekem nagyon tetszik, de a készítõk elvetették a súlykot ...szerintem.Túl nehézre sikeredett.
Két hete már nem játszok vele , mert beleuntam a sok szivacsba.
Gondoltam kipihenve ,lenyugodva folytatom.
A skorpió kardot megtaláltam , most egy könyvtárban boklászok.
Abban kérném a segítségetek , hogy a hóhérok ellen mi a bevált trükk, mert velük szemben mindig elvérzek.A bérgyilkosnõk ellen hogy kell elkerülni hogy elvágják a torkod , mert a jobb egérgomb nem segít.
Találtam egy pár ládát amit szétütöttem ,és .... ez mire jó???????????
Eddig semmi extra dolgot nem találtam , mármint fegyvert, remélem ettõl nem kell újra kezdenem a játékot.
Elõre is köszi !!!
ÜDV
mindenkit leöltem akit lehetet dahaka meg megölte magát.
amugy a videoból nem derül ki hogy meghal
csak az hogy ég BAbilon ebbõl következik az hogy lesz 3. rész szerintem
de nem tom hogy múlja felül a WW-t elég nagyot alkottak ezzel a játékkal
Egyébként csak kicsit kéne visszaolvasni #1903