Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#1955
Azt pl. jó, ha tudod, hogy a Játék meg sem nyikkan GeForce 4 MX 440-en.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#1954
Sokat nem mondtál.
A géped konfigja pontosan?

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#1953
Heló mindenkinek
valaki segitsen nekem. felraktam a prince-t aztán megkrekkeltem de nem indul el. azt irja ki, hogy a kellemetlenségért elnézést de a prince of persia leáll meg, hogy nézzem meg a "READ ME" fájl technikai support-ot (gondolom hogy elég jó e a gépem) de megnéztem és a minimumra bõven jó.
mi lehet a baj???? valaki segitden nekem
#1952
Ez a rossz kötetes duma remélem nem valami baszott vírustól van, nálam is jelentkezett, olyan verzióval amit már egyszer felinstalláltam, mondjuk én dvd-re írtam ki az image-ket és onnan mountoltam fel, de akkor sem volt jó ha felmásoltam a vincseszterre, de szerencsére még megvolt az eredeti letöltött file és azzal fel lehetett installálni.
Már azt hittem a kiírt verzió lett a hibás, de ugyanez a rossz kötetes hibaüzenet jött elõ a FULL EREDETI BÓTI Beyond good and evil telepítésénél is, csak ott segített ha mindig beraktam az elsõ cd-t újra.
tigeroo
#1951
addig próbálkozok tovább pá! de azért küldjétek el😄
tigeroo
#1950
[email protected] várom a mentést...ha lesznek segítõkész emberek😊
tigeroo
#1949
na hali..újrakezdtem a cuccost, immár a lézerhusáng mexerzése reményében😊
de feladtam..nem tud vki adni egy mentést, ahol megvan?
Gunner
#1948
Tegnap volt itt egy srác FX5600ossal és néha-néha nagyon beszaggatott neki, de nagyon jól elvolt a játékkal. Szerintem 4200esen simán menni fog, a beállításon múlik minden 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

vigyori14
#1947
Egy Geforce4 Ti4200 as kártyával hogy fut ez a játék? lehet vele szaggatásnélkül jáccani?

tigeroo
#1946
iiigen😊
Gunner
#1945
Flamingó? 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

tigeroo
#1944
ha titkos kardokat megtalálod! pl teddimaci, lézerszabja😄
Klon
#1943
hát nem...<#miaz>

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Gunner
#1942
Nyomogasd a Continue gombot vagy szedd le újra avagy szedj le másik verziót, más által crackelt gamet, gondolom nem eredeti

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Klon
#1941
#1917 -re valaki ???

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Lacc
#1940
Az a központi teremben volt 😊
Gunner
#1939
Végigjátszás
Bogarászd ki hol tartasz, én is csináltam hülyeséget már 😊
Volt a rész, amikor bekellett szúrni a kardot vmibe és akkor megjelent egy kar, de én nem forgattam el, hanem továbbmentem és tettem egy kört...

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#1938
Hello. Help please! Még a játék elején vagyok, a Key and the Lock résznél, oda-vissza bolyongok a present és a past között, de nem tudok továbblépni.Merre menjek? Itt van az a rész is ahol egy kis csapóajtón begurulva meg tudom szerezni az elsõ plussz energiát.Köszi.
Gunner
#1937
Mellesleg lesz olyan a játékban, amikor stabilan 2 kardom van és egyiket sem dobhatom el?

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Gunner
#1936
Nekem meg jókis CloneCD-s változat van amihez crack kell, szóval tökjó 😊
De én nem használok crack-et, csak egy CD3as MiniImage-t és tök jól mûködik.

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Lacc
#1935
Hö?
tigeroo
#1934
nekem alapból a cd-men no cd krekk vót..😉
CLINT EASTWOOD9
#1933
egyépként nagyon frankó

Fogadd meg egy tapasztalt vén róka tanácsát. Ha borbélyhoz mész, jól nézd meg hogy kinek a kezében van a borotva!

CLINT EASTWOOD9
#1932
véres egy játék, de komolyan se játék

Fogadd meg egy tapasztalt vén róka tanácsát. Ha borbélyhoz mész, jól nézd meg hogy kinek a kezében van a borotva!

Klon
#1931
úgy sem jó <#falbav><#falbav><#fejvakaras>

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Takimate
#1930
done 😊

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

Sadist
#1929
Remélem majd valaki felrakja a zenéit valahová. Ebben a részben is ütöttek 😊

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

#1928
Tud valaki no cd krekket adni?
cd versionhoz


nem nekem kell egy haverom keresztfaterjának

#1927
át lehet alakítnai a sound.big fájlt, találtam hozzá kibontót és simán széttagolja, majd hallgatható formátumba teszi át. sirály nem?
Ezen az oldalon lehet leszedni a konvertert
HAve fun mindenkinek, iszonat tetszik nekem <#vigyor2><#nyes><#integet2>

tigeroo
#1926
menni fog, relax, run , RUN😊
Takimate
#1925
ok, kösz, de bocs, mer közben vissza is olvastam... próbál....

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

tigeroo
#1924
ja igen, megjöttem vidékrõl ,400petit elnyomtunk, 2 a fülem mellett robbant el 😄 CoD légnyomás effekt...
oké, a csillagkohó nem cziki<#buck> /OFF OFF/
tigeroo
#1923
csak egy leheletnyit nyomd le az "R"-t nem kell hosszan!
Takimate
#1922
Sziasztok !
A gondom az idõ lelassítása aránylag a játék elején. Tap "R". De mindig vissazgyorsul. Hogy kell ?
köszönöm

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

NEOreg3
#1921
tedd be az 1. cd-t ilyenkor

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

Klon
#1920
hát mindent leállítottam, és hozzá se értem a géphez, DE NEM JÖTT BE a tipp 😞(((
azért köszi

azthiszem nyomok neki egy F8-at, azt kész...<#nemtudom>

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Klon
#1919
ok. próbálom

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Seth
#1918
nálam akkor írt ki ilyet ha közben mást is csináltam a gépen,megzavarodik valamiért..Csak a telepítést csináld

PSN ID.: Beegabor

Klon
#1917
help me!
nem tudom installálni a gamet.
A 2cd-nek a közepénél kiírja, hogy ROSSZ KÖTET VAN A MEGHAJTÓBAN!
Volt már másnak is ilyen?
Mi a megoldás ?

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

#1916
ha vki tudna egy mûködõ torrentet a játékhoz,plíz küldje el a címet privátban...tudom ne ma megfelelõ hely, de hátha...
köszi.

#1915
én sokszor nem is törödök velük
elfurok aztán kész

stone
#1914
Ok, kösz.

Lacc
#1913
Próbálj meg visszamenni onnan. Nem lehet. Szal... Nem itt válik ketté.
stone
#1912
#1888 -óta továbbjutottam néhány doboz xanax-al😊
Most ott járok hogy prince levette a maszkot mert a régi énjét lerántotta Dahaka a mélybe, már nekem itt teljesen érthetetlenné vált a történet, utánna meg belökte a csajt a teleportba. Itt válik ketté a történet?
Most követni kell vagy menjek a térképen megjelölt helyre? Igazából arra lennék kíváncsi hogy kettéválik -e a történet. Szal?

Lacc
#1911
A hóhérokra és bérgyilkosokra nem tudok mit mondani, nekem semmi bajom nem volt velük. Simán vagdosni kell õket, néha flenyitni a hasukat, egyebek 😛
stone
#1910
Pff.. Nagyon kemény részek várnak még rád, ez csak a kezdet volt. Sok sikert😊

#1909
Sziasztok!
Elõször is kellemes ünnepeket kivánok mindenkinek!
A prince nekem nagyon tetszik, de a készítõk elvetették a súlykot ...szerintem.Túl nehézre sikeredett.
Két hete már nem játszok vele , mert beleuntam a sok szivacsba.
Gondoltam kipihenve ,lenyugodva folytatom.
A skorpió kardot megtaláltam , most egy könyvtárban boklászok.
Abban kérném a segítségetek , hogy a hóhérok ellen mi a bevált trükk, mert velük szemben mindig elvérzek.A bérgyilkosnõk ellen hogy kell elkerülni hogy elvágják a torkod , mert a jobb egérgomb nem segít.
Találtam egy pár ládát amit szétütöttem ,és .... ez mire jó???????????
Eddig semmi extra dolgot nem találtam , mármint fegyvert, remélem ettõl nem kell újra kezdenem a játékot.
Elõre is köszi !!!
ÜDV
#1908
Ritka az ilyen jó játék

#1907
ÉN nem jöttem össze a csajjal
mindenkit leöltem akit lehetet dahaka meg megölte magát.

amugy a videoból nem derül ki hogy meghal
csak az hogy ég BAbilon ebbõl következik az hogy lesz 3. rész szerintem
de nem tom hogy múlja felül a WW-t elég nagyot alkottak ezzel a játékkal

#1906
Ha "össze akarsz jönni a csajjal" akkor aggódhatsz<#hehe>
Egyébként csak kicsit kéne visszaolvasni #1903