Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gunner
#2105
Ugyanúgy kezdte az életét, csak a másik nem jut el a maszkig 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#2104
ahhaa, most már értem. De ha kettévállt, akkor a másik az hol kezdte az "életét"?

#2103
bocs 2094-95... elnéztem....

#2102
olvastad a 2095-96-ost?

#2101
De miért pont 2 herceg van? Lehetne több is, mondjük végtelen, mer akárhány idõsík lehet. Vagy a maszk miatt keletkezett egy másik? vagy hogy van ez? <#fejvakaras>

#2100
Egyetértek 😊
Csak annyi a bajom, hogy gyakran kifagy a játék<#conf>
Egyszerûen nem tudom megérteni miért... (stop responding...see readme.txt)
Weeteames verzió, van hozzá fix és 3 cd kép (pop2mini-image,Weeteam image, pop2play)
Egyszercsak kifagy akkor nyitom a másikcdképet, egy ideig megint megy aztán kifagy, megint másik cdkép, és még akkor se biztos h rögtön megy. de legalább nem tapasztaltam bug-ot.

Sadist
#2099
Jaja, az az érdekes benne, hogy elsõre szinte biztos nem fogod megérteni, de minél jobban elmélyedsz benne, annál tisztábbá válik a történet.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

#2098
Azért mekkora jó story nem? Szóval Ez kinek vagy kiknek pattanhatott így ki a fejébõl! Remélem hasonló újítással lepnek majd meg a következõ kalandokban is. Csak ne keljen sokat várni....

Sadist
#2097
Szerintem is valami ilyesmi történt, hogy a személye kettévált, mert elõtte nem volt olyan, hogy más idõsíkbeli alteregojával találkozna. Tehát nem tudja saját magát befolyásolni (így a sorsát sem), mert egyszerre csak egy idõsíkban lehet jelen. A maszkban homokszellemként viszont megtehette.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Gunner
#2096
Elég részletes és érthetõ magyarázat, köszönjük 😊
Kezdem én is megérteni 😛

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#2095
Ja, és bocsi a regényírásért...<#bee1>
Egyébként valszínû az idõ újraindult mikor felvette a maszkot, mivel mikor kiérünk a központi teremhez haljuk amint Kaileena elküldi a kalózcsajt hajón, hogy semmisítse meg a herceget, majd mikor másodjára járunk a központi teremnél akkor haljuk hogy a kalózcsajszi bénácska volt, és mondja h már az õ idejükbe van (múlt) ekkor veszekedés, és a többit már mindenki tudja...<#nyes>

#2094
Én vmi olyasmit vettem ki, hogy mikor elkeseredetten van egy helyen és Dahaka felülrõl "kopácsol", akkor meg akarja adni magát "én megpróbáltam" címszóval, de mikor végighúzza a tenyerét a falon, akkor fénylik vmi írás, és azon olvassa, hogy kap a maszkkal kaphat egy második esélyt. A maszk felvételekor énje ketté válik az eredeti külsejû herceggé és egy homokszellemmé, és csak akkor fog leválni róla a maszk, ha a herceg megsemmisül. Így mikor Dahaka megsemmisítette a herceget, õ megmenekült, megváltoztatta sorsát, ugyanis mint homokszellem megmenekült a maszk által.

#2093
Bug. Próbáld meg úgy hogy visszatöltsz egy régebbi állást.

#2092
Pass
Nálam semmi ilyen nem volt. Biztos Bug.
Én újratelepíteném a gamét.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#2091
Hali!
Már a végénél tartok, meghalt a herceg, én visszaváltoztam. Elm,entem a 9. titkos helyért, aztán az idõ homokjához, vidaó, utána a teleporthoz, de nem tudok átmenni! Alámegyek, de nem teleportál át. Hogyha nem szerzem meg a 9. titkos helyet, akkor ugyanez történik. Miért?

#2090
HAli a hang csúszik ,mi lehet a megoldás ply help

tigeroo
#2089
*SPOILER*
jah... arra énis gondoltam, ha a múltbeli énje meghal ,akkor a jelen(jövõ)beli prince mér nem hal meg, aki a múltban van..de sztem az énjük kettévált amikro felvette a maszkot...
#2088
<#felkialtas>SPOILER

Azt értem, hogy életben akarja hagyni "Emperess", azt nem vágom, hogy hogy lehet az, hogy jövõbeli önmagam "megöli" (hagyja meghalni) a tulajdonképpeni önmagát. Bár gondolom a maszk erre az anomáliára akaroddzik válaszolni és az idõeltolást eképpen konfigolja...veszélyes dolog az idõvel játszadozni, bár néha kifizetõdõ, lásd alternatív vége <#nyes>.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

tigeroo
#2087
<#felkialtas>SPOILER<#felkialtas>
Igen, de mostmár nem akarod megölni az "Empress"-t,hanem magaddal akarod vinni..szal bebizonyítani neki, hogy õ is meg tudja változtatni a sorsát, oké? Mer' nagyon kanos a herceg😊
Legalábbis én ennyit értettem meg a "Goku nyelvtudásommal".
#2086
Nekem lenne, egy mega Spoileres kérdésem:

Szóval SPOILER

Amikor a maszkos herceggel eljutunk addig a pontig, hogy a régi herceget kapja el helyettünk...na azt nem értem. Ha hagyja hogy elkapja a Dahaka a régi önmagát (maszktalan herceget) akkor, hogy tud visszamenni az idõben és felvenni a maszkot. Ugyebár amikor normál idõben játszunk és ehez a részhez érünk jövõbeli maszkos önmagunkat kapja el a Dahaka; ergo ugyan abban az idõben vagyunk akár mit is csinálunk, de ha nem a már ismert eseményeknek megfelelõen cselekszünk akkor az utánna jövõ rész meg sem történik. Nem tudom érthetõ voltam-e? Vagy magyarázza már el nekem valaki, hogy is mûködik a maszk.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Sephi
#2085
Szerintem nem lesz pofara eses. Jo a harc es egy ket ellenfel meg mozdulat ellenere nagyabol ugyanaz.

De megis a POP-nak van egy fiilingje amit mas jatek soha sem add. Egyszeruen pompas 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Gunner
#2084
Én most szereztem meg a Sands of Time-ot, mert eddig sajna nem sikerült, végigjátszottam Warrior Within-t, aztán most jöt a SoT, sokat nem fog segíteni a WW felfogásán, gondolom nincs is mit nagyon 😊 A nagyon alap dolgokat értem már, picit pofáraesés lesz a SoT a WW után gondolom 😛 Bár kitudja 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

#2083
A játék dokumentumok\All Users\Application data\pop2 könyvtárba ment!
Lacc
#2082
Szerintem is messze nehezebb ez a rész 😊
Sephi
#2081
En meg csak a felejig sem jutottam el a WW-nek de mar sokkalta nehezebnek talalom mint a SOT-ot. Ja es az egyest HARD-on toltam vegig es a kettest is.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#2080
Re.

Nemrég játszottam végig a játékot,és szerintem nem volt 1 nagy durranás a nehézségét tekintve. SoT-ban sokkal több volt a kihívás. Annyi, hogy alternatív befejezést még nem láttam,de rajta vagyok a témán.😊
#2079
Sziasztok!...most nincs kedvem írni,csak gondoltam én is hozzászólok már😛
#2078
Köszi

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

tigeroo
#2077
nem, lassulj le (az 'r' gombot nyomd meg..) és üsd a lábát hátulról..1 idõ után lecsuklik a földre, te mássz fel rá, még 1x R betü és csapkodd a fejét
#2076
Légyszi segítsen valaki!

A gólemet hogy kell legyõzni. Most találkozok vele elõször. Valami vízmalomnál(?) lehetek. Próbáltam rá felmászni de nem tudok.

Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led

tigeroo
#2075
Szerintem ez a játék túl van a jó és a gonosz harcán, a saját (tragikus) sorsod kell megváltoztatni..
Lacc
#2074
Nem olyan nagy játék, le lehet szedni gyorsan akármelyik ftprõl vagy oldalról, de már simán dc-rõl is. Aztán ha annyira nem jön be csak dobod.
#2073
Nam csak nem szeretném feleslegesen megszerezni.

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

Lacc
#2072
Te most velünk kéreted magad, hogy ugyan játszd már végig? lol
#2071
Szerintem annyira nem rossz fiú sõt, megpróbálja a sorsát megváltoztatni, ugyanis szegényke halálra van ítélve, és a sorsát nem változtathatja meg...
Szerintem sok jóról lemaradnál.
Én egyébként mikor installáltam akkor gondoltam, hogy á, ez valami elcseszett játék lesz, mert túl durva szörnyek voltak benne, de mikor már úgy igazán benne voltam, akkor meg nem bírtam abbahagyni....
De te tudod.....

#2070
RPG fannak mondhatod 😊 Nekem az jött le a sztoriból, hogy nem éppen egy jófiú a herceg és én utálok rosszat játszani, ezért volt jobb szerintem a SOT.

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

IMYke2.0.0.0
#2069
Te tudod. Az utóbbi idõk egyik legjobb játékát hagyod ki...

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#2068
Infomorzsákat találtam, és arra a következtetésre jutottam, hogy a SOT sztorija számomra szimpatikusabb, szóval lehet hogy kihagyom.

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

IMYke2.0.0.0
#2067
Semmi. Utána játszódik. Ennyi.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#2066
Akkor átfogalmazom: Mi köze van a SOT-hoz? 😊

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

IMYke2.0.0.0
#2065
Bármit it mondanánk róla, az lelõné a poénokat. Hidd el, megéri megvenni, végigjátszani.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#2064
Mi a sztoryja (dióhéjban, mert végig akarom vinni, ha egyáltalán meglesz 😊 )?

Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni

#2063
az melyik?
Sadist
#2062
Valószínû, hogy lesz folytatás 😉

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

#2061
Az engem is érdekelne, már kíváncsi vok..
Most akkor egyébként már tuti h lesz, vagy csak pletyka volt?

#2060
öööö, asszem az uccsó videóban Farah-t láttam....

Most megint várhatok az új princre<#zavart2>

Farah

Johnny23
#2059
HELP!!
a Fate's dark hand - Southern Passage pályán járok ,ahol is 1bazi nagy sziklás helyen kell ugrálni,minden (ill.az az egy utvonal) -on haladva mindig ugyan oda jutok ahonnen elindultam (1magas sziklaorom),ami alatt lenne sztem a tovább,de oda nem tudok sehogy sem lejutni

Légyci aki már végig vitte, a pálya alapján nézze már meg nekem ,s vmi tippet mondjon,mer már kitéptem az össze hajam!!!

!! FORZA MILAN !! -Johnny-

tigeroo
#2058
nyomd a "falon átugrás" gombot😊 menni fog nyugi..
#2057
A FALON ÁTUGRÁSNAK VAN VALAMI TAKTIKÁJA.
Sadist
#2056
Add mindegyiknek azt a címet, ahol elõször lehet hallani. (pl. Kaileena's library, Mechanical tower stb.)

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem