Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Csak annyi a bajom, hogy gyakran kifagy a játék<#conf>#conf>
Egyszerûen nem tudom megérteni miért... (stop responding...see readme.txt)
Weeteames verzió, van hozzá fix és 3 cd kép (pop2mini-image,Weeteam image, pop2play)
Egyszercsak kifagy akkor nyitom a másikcdképet, egy ideig megint megy aztán kifagy, megint másik cdkép, és még akkor se biztos h rögtön megy. de legalább nem tapasztaltam bug-ot.
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
Kezdem én is megérteni 😛
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
Egyébként valszínû az idõ újraindult mikor felvette a maszkot, mivel mikor kiérünk a központi teremhez haljuk amint Kaileena elküldi a kalózcsajt hajón, hogy semmisítse meg a herceget, majd mikor másodjára járunk a központi teremnél akkor haljuk hogy a kalózcsajszi bénácska volt, és mondja h már az õ idejükbe van (múlt) ekkor veszekedés, és a többit már mindenki tudja...<#nyes>#nyes>
Nálam semmi ilyen nem volt. Biztos Bug.
Én újratelepíteném a gamét.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Már a végénél tartok, meghalt a herceg, én visszaváltoztam. Elm,entem a 9. titkos helyért, aztán az idõ homokjához, vidaó, utána a teleporthoz, de nem tudok átmenni! Alámegyek, de nem teleportál át. Hogyha nem szerzem meg a 9. titkos helyet, akkor ugyanez történik. Miért?
jah... arra énis gondoltam, ha a múltbeli énje meghal ,akkor a jelen(jövõ)beli prince mér nem hal meg, aki a múltban van..de sztem az énjük kettévált amikro felvette a maszkot...
Azt értem, hogy életben akarja hagyni "Emperess", azt nem vágom, hogy hogy lehet az, hogy jövõbeli önmagam "megöli" (hagyja meghalni) a tulajdonképpeni önmagát. Bár gondolom a maszk erre az anomáliára akaroddzik válaszolni és az idõeltolást eképpen konfigolja...veszélyes dolog az idõvel játszadozni, bár néha kifizetõdõ, lásd alternatív vége <#nyes>#nyes>.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Igen, de mostmár nem akarod megölni az "Empress"-t,hanem magaddal akarod vinni..szal bebizonyítani neki, hogy õ is meg tudja változtatni a sorsát, oké? Mer' nagyon kanos a herceg😊
Legalábbis én ennyit értettem meg a "Goku nyelvtudásommal".
Szóval SPOILER
Amikor a maszkos herceggel eljutunk addig a pontig, hogy a régi herceget kapja el helyettünk...na azt nem értem. Ha hagyja hogy elkapja a Dahaka a régi önmagát (maszktalan herceget) akkor, hogy tud visszamenni az idõben és felvenni a maszkot. Ugyebár amikor normál idõben játszunk és ehez a részhez érünk jövõbeli maszkos önmagunkat kapja el a Dahaka; ergo ugyan abban az idõben vagyunk akár mit is csinálunk, de ha nem a már ismert eseményeknek megfelelõen cselekszünk akkor az utánna jövõ rész meg sem történik. Nem tudom érthetõ voltam-e? Vagy magyarázza már el nekem valaki, hogy is mûködik a maszk.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
De megis a POP-nak van egy fiilingje amit mas jatek soha sem add. Egyszeruen pompas 😄
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Nemrég játszottam végig a játékot,és szerintem nem volt 1 nagy durranás a nehézségét tekintve. SoT-ban sokkal több volt a kihívás. Annyi, hogy alternatív befejezést még nem láttam,de rajta vagyok a témán.😊
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
A gólemet hogy kell legyõzni. Most találkozok vele elõször. Valami vízmalomnál(?) lehetek. Próbáltam rá felmászni de nem tudok.
Asus M5A97 Evo, AMD FX8150 3,6 GHZ, 2X4 GB Kingston Hyper 1600 MHz CL9, Radeon R9-280X, 256GB Samsung SSD, 2x500 GB HDD, Asus VE247H Led
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
Szerintem sok jóról lemaradnál.
Én egyébként mikor installáltam akkor gondoltam, hogy á, ez valami elcseszett játék lesz, mert túl durva szörnyek voltak benne, de mikor már úgy igazán benne voltam, akkor meg nem bírtam abbahagyni....
De te tudod.....
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Minden embernek joga léte valóját neki tetsz? álmokra cserélni
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
Most akkor egyébként már tuti h lesz, vagy csak pletyka volt?
Most megint várhatok az új princre<#zavart2>#zavart2>
Farah
a Fate's dark hand - Southern Passage pályán járok ,ahol is 1bazi nagy sziklás helyen kell ugrálni,minden (ill.az az egy utvonal) -on haladva mindig ugyan oda jutok ahonnen elindultam (1magas sziklaorom),ami alatt lenne sztem a tovább,de oda nem tudok sehogy sem lejutni
Légyci aki már végig vitte, a pálya alapján nézze már meg nekem ,s vmi tippet mondjon,mer már kitéptem az össze hajam!!!
!! FORZA MILAN !! -Johnny-