Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tigeroo
#2055
nem tud senki semmit a PoP filmrõl?
/off: vki dobjon meg priviben egy FREE gif animator cucc címével...tököm kivan komolyan!thxz/
#2054
Nekem meg vannak. de már írtam #1927
amúgy már szétválogattam mert darabokba vannak, van kb 20. Csak kéne nekik vmi jó címet adni... Na mind1!

Danecay
#2053
Ezt kipróbálom!

Sadist
#2052
Általában a joystick vagy kormány szokott bezavarni. Próbáld meg úgy, hogy kihúzod.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

#2051
Ha az elején vagy akkor a hajón még ezek nem mûködnek

#2050
Minden olyan helyen menteni tudsz ahol a falból kiálló kutak vannak és ivás után kínálja fel

Danecay
#2049
Hi! Én csak most próbáltam ki a GAME-t és elég jónak tûnik, viszont néha bosszantó is és még csak ez elején tartok. Mennyi idõközönként ment a game, mert sokszori próbálkozásra végre lenyomtam a csajt az elején NORMAL nehézségi szinten, utána videó meg új pálya, kiléptem, és újra belépve a csak a NEW GAME volt aktív. Nem egyszer elõfordult, hogy a Prince-m a kamerával szembe futott és hiába nyomkodtam az "F" ill. "Q" billentyûket amik elviekben a kamerákat manipulálnák, nem történt semmi. Továbbá az ifjú hercegem ha nem csinálok semmit valami oknál fogva folyamatosan balra sétál mintha be lenne ragadva az "A" billentyûm, pedig nem, és ez némileg a különbözõ szakadékok átugrásánál gondot jelent mert a kívánt hely helyett mellé vag elé esik, valamint a kamerát is minthanehezebb lenne kezelni mint az elõzõ részben.

#2048
Persze ahova telepítve van?

#2047
Etz csak simán kicsomagolom a PoP mappába és kész is?

Sadist
#2046
Ha E-t nyomsz a falon futás közben, akkor pedig csavarthátraszaltót ugrik. Az még jobban néz ki, és az egyik legnagyobb sebzésû támadás.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

tigeroo
#2045
soxerencsét..😊
még gondolkozom, csak szólj én megpróbálok segíteni
tigeroo
#2043
amikor a tornádót lövelli ki, gurulj mint a állat, majd ha lecsillapodnak a viharok, vedd fel a homokgömböket..ha a csaj "belassít", akkor nyomd emg 1x az r betüt (veszi elfele az idõdet..)
Végig védekezz egyébként, Amikor megsorozott, te õt...lassulj le, gurulj mögé, sorozd..kitartás
#2042
Öregem ha nekem csak ez lenne a legnagyobb gondom akkor segítenék

#2041
Helo. A vége felé a piros ruhás nõ ellen tud valaki valami jot taktikát. Sehogy se tudom legyõzni. pls...
tigeroo
#2040
próbáld meg no intro fix-szel😊 keresek 1-et😊
hátha..reménykedjünk
#2039
Amúgy mindent kipipál zöldel

#2038
Ezt már próbáltam. Nekem már az is gyanús volt hogy a vga kari detektnél a PS 1.4 helyett csak 1.1-et vett észre

tigeroo
#2037
vedd lejjebb a grafikai beállítást..elindítod PoP , és nyomd lenyomva Ctrl(asszem, hátha sikerül)
tigeroo
#2036
MasterJay...
#2035
Válasz #2030?

IMYke2.0.0.0
#2034
#1965...

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#2033
Nincs Igazából nekem is ment egy darabig. Csak aztán beütött ez a gond. Raktam egy új win-t de úgy sem lett jó.

Lacc
#2032
Más játékkal nincs ilyen fagyás gond?
tigeroo
#2031
azt beszoptad..😞
én nem tudok segíteni, bocs
#2030
Helló Vagy egy kis gondom!
A játék telepítése és crack-elése után próbálnám indítanmi a játéok és már az Ubisoft logo alatt lefagy de olyan szinten, hogy csak a reset gomb segít! Mitõl lehet? Próbáltam az összes Catalyst-ot 3.8-tól 4.12-ig a saját dvd-n lévõ DX-et is felraktam de semmi!

tigeroo
#2029
ja megpróbálom
Lacc
#2028
Ha adok ftp-t fel tudnád tölteni oda?
Seth
#2027
nekem az kellene amikor a pirosruhás csajjal harcolunk...annak nem tudom mi a címe

PSN ID.: Beegabor

tigeroo
#2026
ha van msn-ed akkor átküldöm a demóból ismert godsmack - straight out of linet, és az i sand alone-t is..nekem csak ezek vannak meg
Seth
#2025
zenéket le lehet szedni már valahonnan????

PSN ID.: Beegabor

IMYke2.0.0.0
#2024
Viccesfiú, inkább ne járasd le magad.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tigeroo
#2023
itt egy új banner 😊
(na látod? lekicsínyitettem..ja hogy nem)

az off ellen: minden PoP fannak buék.
tigeroo
#2022
majd máskor megoldom painttal oki? íígérem
IMYke2.0.0.0
#2021
Az átméretezéshez nem linkelni kell tudni...!

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tigeroo
#2020
lol..még csak pár napja tok linkelni (mert eddig BMP-rõl uploadoltam mindenhova😄) szal legyél elnézõ morcoshaver
Shep
#2019
igen csináltunk ilyet, bár a kezen pörgés nekem jobban tetszik.

"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!

IMYke2.0.0.0
#2018
Kisebben is elhittük volna.

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

tigeroo
#2017
és az uccsó: ez a hátterem...jól sikerült skrínsát, mi?😊

bujjék
tigeroo
#2016
Ti ilyet csináltatok már? Fussatok a falon, és míg nem szaltózik le a földre a herceg, nyomjatok balegeret, csinál 1ilyet, és nyisszant (jól jön harcnál)
tigeroo
#2015
mutatom<#hehe>
#2014
Elképzelem azt a helyzetet mikor a Herceg Kailenaval beszél és kezében egy plüssmacival mutogat.(vagy hokiütõvel,flamingóval,fehér kézzel)<#ravasz1><#idiota>

tigeroo
#2013
nekem megvan a zösszes😊 majd belinkelem😄
#2012
Ez a legerõseb kard a táblázat szerint ugye?( minden tulajdonsága max-on van). Ezt és a hokiütõt megtaláltam most a macimat keresem<#idiota><#vigyor3>

tigeroo
#2011
mmm:

bocsi a méretért..😊
rorr
#2010
Tö jól megy teljes grafikai beállításokkal!
1024x768-as felbontáson!
2ghz-es procival 512mb ram gf4 4200 a gép!

tigeroo
#2009
nembaj, addig perzsázunk<#idiota><#idiota><#ravasz1>
Gunner
#2008
Mellesleg ezt egyszer már elmondtam és most azt várom, hogy mágikusan változzon meg a játék, tudom néha sügér vagyok 😊

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

Gunner
#2007
És akkor jön Persia Princéje és jól elõkapja a lompost, bezavarja a csajszijának és minden megvan oldva. Mellesleg én azt hiányolom a gammából, hogy nincs olyan rész amitõl kezdve stabilan két erõs kardja van és azokat nem is lehet eldobni. Itt most nem a lézerkardra meg a titkos kardokra gondolok. Hanem rendes tõrténet szerü dupla kardra, ahogy azt a képeken is láthatunk.

[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |

00 Blue 00
#2006
Csak, hogy tudjad!, Még ha nem is érdekel! <#smile>