10262
  • Kaileena
    #3776
    ezt is csak Kaileena tudja XD
    Szegény
  • koosadam
    #3775
    Hát most nem? Hogy lehet ijen élvezettel és ijen nöiesen kecsesen leugrani egy szakadék széléröl?
  • Kaileena
    #3774
    jaj!
  • koosadam
    #3773
    Ezt a kecses zuhanást!

  • koosadam
    #3772
    Na ezt mér tették vele?

  • koosadam
    #3771
    És íme itt van ö a putzér herceg( vagy Kaileena kedvéért "megégett homoxörny" )

  • koosadam
    #3770
    Akkor ö lenne a hertzeg aki átváltozik ilyen félputzér muksóvá.

  • koosadam
    #3769
    Ezt a képet az eredeti Angol PoP oldaláról szedtem a videók menüponttól. Mert?
    Apropó Kaileena: Télleg mikor leszel fenn MSN-en?
  • csicsa
    #3768
    Kaileena!
    14:30 körül beköszöntél,de nem vettem észre,mert filmet néztem.
    Azóta meg nem vagy elérhető.
  • nestea
    #3767
    Kájlína: Miért nem vagy fent?
  • nestea
    #3766
    A videóból...sztem. Pedig csak egy villanásnyira mutatják ezt.
  • Keca
    #3765
    honnnan ez a frankó kép, ha már ilyen jól betetted ide
  • Keca
    #3764
    ok, megvan mi volt a gond.... csak mimio-t írtál mimiko helyett... mostmár felvettelek
  • koosadam
    #3763
    Szerintem azért mondhatta azt( ha azt modta, mert nem tom leellenörizi mert én nem tok angolul) hogyha odamegy a legnagyobb félelme válna valóra, hogy a Dahaka sötét vákuma egy olyan helyre viszi ami rosszabb a halálnál. Csak meg akarta kímélni öt a jövöbeli kínszenvedésektöl.
  • koosadam
    #3762
    Sza Q a nem gonosz hertzeg szerintem csak egy kicsit más mint az elQzQ hertzeg... (1 kicsit brutálisabb vérengzQbb, kegyetlenebb, de azért a haverunk...)
  • koosadam
    #3761
  • koosadam
    #3760
  • Kaileena
    #3759
    :((((((((((
    [email protected] mért nemtudod?Odadom Stark-nak és ő majd odadja neked,ok?
  • Keca
    #3758
    én nem tudom elmenteni az msncímed....:( pedig engem is érdekel a videjó....
  • Kaileena
    #3757
    [email protected]
    kettő van,egy a POP2-höz a jobbik és van egy a POP3-hoz
  • Stark
    #3756
    csinált videót?
    azt megnézem
    Kaileena: mi a MSN-ed?
  • nestea
    #3755
    Gondolom az amit ő csinált......
    Miért nem rakod fel egy tárhelyre? Sokkal yobb emgoldás sztem.
  • Stark
    #3754
    milyen videó?
  • nestea
    #3753
    Sztem jó elmélet. de lehetne mondjuk annak a Vezírnek a mentora is.
  • Keca
    #3752
    én se hinném, hogy az öreg a prince lenne, már túl sok is lenne a kavar, meg amit Kailee mond, szal nem igazán princes....
  • Kaileena
    #3751
    hát....olan ufós az öreg..meg miért hazudott volna h a Dahaka nyirja ki???Az egy bekattant öreg...
  • koosadam
    #3750
    merthogy?
  • Kaileena
    #3749
    lehet,de szerintem ez ki van zárva...
  • koosadam
    #3748
    Van egy lehetséges elméletem arra, hogy a The Old Man mért mondja a hercegnek mindig, hogy meg fog halni ha elmegy az idö szigetére és a harmadik részben is óvainti Babilontól: Az Öregember nem más mint a herceg élete végén. Meg akarja menteni a múltját a kínszenvedésektQl amit az idQ homokja okozott. Nem akarja, hogy a hertzeg találkozzon Kaileenaval, nehogy szerelmes legyen belé, hogy utána fájjon neki az elvesztése. Ez az egyetlen értelmes magyarázat a történtekre!
  • koosadam
    #3747
    Azért arra nem gondolnak, hogy a fanatikus rajongókat kikészítik ezzel a titkolózással??
  • koosadam
    #3746
    A
  • Kaileena
    #3745
    ja...
  • Keca
    #3744
    Az a baj, hogy fogalmunk sincs mi fog történni, ugyanis csak vidó részleteket mutogatnak az ubisok és így úgy se fog össze állni akép, mondjuk még jó is, szar lenne úgy játszani először hogy már tudom az egész storyt....
  • Kaileena
    #3743
    igen.én is igy hallottam
  • koosadam
    #3742
    1ébként a videó végén lévQ 2005 Novemberi megjelenés igaz lehet?
  • koosadam
    #3741
    Kis Empressek...Királyul hangzik! Csak a kis Dahakakat sajnálom de az apjuk egy nagy pancser volt... csak ennyiés neki lQttek
  • Kaileena
    #3740
    dehát ha meghal hogy térehetne hozzá vissza?:D
    Amúgy mivel szereti biztos feléleszti,és lesz siok kisherceg meg kis kaileena:D
  • koosadam
    #3739
    ...mint az elözö részben
  • koosadam
    #3738
    És az öregember +int azt mondja majd biztosan, hogy "sorsod meg van írva...Meg fogsz halni..."
  • koosadam
    #3737
    Ha átvágja Kileenát akkor ezexerint nem lesz kishertzeg a 4. részben??