Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Stark
#2205
Miután megcsinálta a duplakardos felszúrást+utána 1 vágást akkor GO és csapkodd meg a ribancot
és amikor összeakad a kard, nyomuogasd nagyon sokszor a bal egérgombot.

hópihe

Klon
#2204
azzal, hogy béna vagyok, nem mondtál semmi újat 😉
na de akkor is....
na megyek kiprószálom a mit írtál.

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Magic Boy
#2203
Béna vagy!
Védd ki a támadását és mielõtt viszatámadsz nyomj e-t üs 3-at majd védd ki megint az õ támadását majd ismét támadj vissza E-vel és így tovább!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Klon
#2202
hogy a büxxx picsába kell megölni a játték legelején a picsát????????
asszem le fogom törölni a szar játékot...
már vagy 50x megölt a kurva 😞

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Sephi
#2201
Hogy lehet egy tutorialnal elakadni? 😄DDD

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

tigeroo
#2200
hol bazmeg? =X
Magic Boy
#2199
Elakadtam a tuttorial azt írja,hhogy climb up and try again!
Ilyenkor mit kell tenni?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Stark
#2198
Én azt nem értem, hogy a játékban néhány bejáccásná az Eagle sword van a hercegnél. Mé? Pedig olyan rész lenne ahol Spider sword-nek kellene nála lenni

hópihe

#2197
Azt a jelenetet én se vettem ki tisztán...
Szerintem, ha vissza jutsz a központi terembe, még el tudsz menni a rejtekhelyekre...

#2196
Amikor a Császárnõvel harcoltam mondott valamit, hogy miért adott neked kardot, de azt nem értettem. Miért adott nekem kardot?
#2195
Ja és nekem DVD-s van és eddig nem volt semmi baja.
#2194
Köszi a segítséget mindkettötöknek és azt, hogy nem árultad el. Nem tudtam, hogy ki fog derülni. Miután legyõztem egyszer a Császárnõt, elmenekültem Dahaka elõl és beestem valami katakombákba,itt is futkostam Dahaka elõl, most itt vagyok. Szerintetek miután visszajutottam a kastélyba még megtalálhatom azokat a relytet helyeket, amiket eddig nem találtam meg? Azaz újra bejárható a kastély?
Lacc
#2193
Van az a pocizió ami azokat a köveket hozta fel, amiken eljutottál az 1. toronyba, a terem egyik szakadékos odlalán. A 2. torony logikusan a terem ellentétes, szakadékos oldalán van, úgyhogy 180 fokot kell innen forgatni a kart, hogy ott jöjjenek fel kövek...
#2192
azer kösz h segitesz:-)
#2191
az összes karpoziciot kiprobaltam mar, azt nem tudom merre mennyek a terkeo szerinti jobb oldali tornyot aktivalni tudjam.
Lacc
#2190
Vissza kell menni a központi terembe, ahol be kellett szúrni a kardot a kõbe és feljött egy kar a terem közepén erre. Na azt a kart forgasd tovább.
#2189
hali

Én a econd towert nem zudom kinyitni, mer nem tom honnan kell megközelíteni. (A térképen jobb oldali az) a másikat már kinyitottam.
Lécci segítsetek!!!!
Sgtfathi
#2188
Oké megvan!

Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi

Sgtfathi
#2187
Csak a free look-ot találtam (Fel-Le)ilyet hogy "invert mouse" nem. (CDversion)

Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi

tigeroo
#2186
Options - controls - invert mouse xy
Sgtfathi
#2185
Hogy lehet beállitani az egeret hogy ha balra fordulok balra forduljon,ill.ugyanigy a jobbra fordulást? nálam forditva csinál mindent,és ez igy jácchatatlan.

Gigabyte DS3P, Core2Quad Q9550 +Hyper Tx 2x2Gb Corsair Xms2 DDR2-1066,MSI TF2 Gtx480,Thermaltake Blue Evo 650W, Samsung XL2370 Moncsi

#2184
Ha nem gond nem árulom el miért akarta megölni... Majd megérted. Vki akinek DVD-s verziója van, talált vmi hibát, spoilert, vagy vmi hasonlót, eseleg fagyást, mert nekem mindig kifagy a weeteames, és inkább beszerzem a jobbat...

Sephi
#2183
Lal 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

tigeroo
#2182
de, az a jó vége, mert a hazaút fele legalább ki vannak elégítve😄
Sephi
#2181
Hat ha nem talalod meg mind a kilencet akkor egyfele ending van es ha megtalatad a kilencet akkor mas vege van de nagyon nem ter el az eredi vegol csak hogy kicsit rozsasabb.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#2180
Tegyük fel én megtaláltam 3 titkos helyet, akkor más a vége a játéknak mindha 4-et találtam volna meg?
Ja és szerintetek mért akarta Shahdee megõlni a Császárnõt?(még az elején)
#2179
Ha nem találom meg a 9 titkos helyet, akkor csak egy féle vége van a játéknak vagy ott is van alternatíva?
Sephi
#2178
Csak akkor ha azt akarod hogy a vege kicsit jo is legyen nem csak szomorusag 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#2177
Ja bocsi, hogy megint kérdezek, de az ÖSSZES titkos helyet meg kell találni?
#2176
A betörhetõ falakat, hogy lehet betörni? Neki kell esni karddal?
#2175
Köszi a segítséget mindenkinek!!!
#2174
Szevasztok!
Megszereztem a kilencedik titkos helyet és ott vagyok ahol shahdee-t megöltem.Itt merre kell menni hogy visszajussak a központi terembe?<#help>
Sephi
#2173
Tudom 😄
Egyebeknt most fejeztem be viz kardal 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#2172
Nem olyan rossz vég az...😊, meg éri megdolgozni érte. Azt hogy az öreg ugyanugy elmondja a bölcs mondatkáját a végén, csak arra utal, hogy lesz folytatása is.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#2171
Ne keseredj el. A legvégén is be tudod gyûjteni az összeset(miután levetted a maszkot, ha már átmentél a végsõ idõkapun az utolsó csatához...onan nem lehet visszamenni asszem), csak tudd melyiket hagytad ki aztán menj vissza érte.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Sephi
#2170
Aha megvan mia masik vege de az sem a jo vege.

"Nobody can change he's fate...."


Na ez egy jeles jatek volt. Alig varom a POP3-mat 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Sephi
#2169
Uristen! Hat en 7-et gyujtotem ossze csak 😞

Eleg gaz. Magyarul nem latom soha a jo veget mert nekem megegyszer nincs turelmem vegig tolni 😞

Figyej mar nem tudod nekeme elmeselni a jo befejezest?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#2168
Begyûjtöd a 9 életerõ upgrade-t.
Egyébként a homokóra elõtt a földön lévõ körben jelenik meg a vízkard. A körön van 9 rúna. Ahogy szerzed meg a life upgradékat mindig kigyúlik egy és világít, így könnyen számon tarthatod mennyi is van meg illetve mennyi hiányzik még.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Sephi
#2167
SPOILER

Na bazeg. Most fejeztem be de ugy nezem ez a rosz vege mert a kastely langokban alt.

Mi a fenet kell csinalni hogy jo vege legyen? Meg kell szerezni a viz kardot? De azt honnan kell?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#2166
IGEN LEHETSÉGES!!!
Amint belépsz a terembe fordulj ballra. Az oldalfal peremein végigjutsz a egészen a kozponti részig, amire átugorva ott landolsz ahol a két csaj harcolt.

Én megcsináltam, úgy hogy lehetséges!!!

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#2165
Menj a trónterembe!

rorr
#2164
Szerintem nem! Nekem legalábbis nem sikerült! jó pár napig agyaltam rajta és sajnos szegényebb lettem a vízkardos befejezéssel ...

#2163
Hello! Az idõkaputól sikerült viszajutnom abba a terembe ahol legyõztem Shahdee-t és onnan már csak a leszakadt lépcsõn kéne átjutnom. Valahogy lehetséges ez?

Üdv:Zoli<#help><#help><#help>
#2162
Na legyõztem a macát. A módszeremel volt a baj. Akkor próbáltam ütni amikor felfelé szúrt a két kardjával, de utána még csinál balkézzel egy sunyi visszavágást és megáll. Na akkor kell adni az arcába akkor sérül is rendesen nem csak a vér fröcsög. Így már tényleg nem is volt nehéz. Jó kis játék ez, nem is emlékszem mikor akartam utoljára így lenyomni valakit.
batman
#2161
az ilyen típusú elleneknél mindig beválik a fején átugrás és vágás gyilok, pont úgy mint azoknál a késdobáló gyökereknél is

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Sephi
#2160
Vaze en most harcoltam azzal az atkozott madarral 😄
Hat mekkorat szenvedtem 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

magus
#2159
koszi, megcsinaltam

rorr
#2158
Ha belépsz jobbra fordulj mássz fel a kis kiugró részre.A falonfutás oké de a fára kell ugrani a megfelelõ pillanatban és úgy tovább a Csóka felé!

magus
#2157
Meg az elejen, amikor kikotsz a szigeten, es van az a madaras csoka, leutod egyszer, aztan felrepul egyel feljebb. oda hogy kell felmaszni? probaltam, hogy felmaszok a kapu tetejere, es onnan falonfutassal, pont atugrani a ket oszlopra de nem igazan sikerul. ugy kene elmeletileg?

rorr
#2156
én is jártam így tölts vissza egy régi állást ez bizony zsákutca mert csak az idõkapu felé tudsz menni utána meg nem tudsz a falon ott felmászni amit Dahaka átütött!szívás.... Én sem tudtam mit kezdeni de talán majd valaki segít...