Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2255
mert nem láttam benne

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#2254
a life upgrade-k is?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#2253
és abban a titkos cuccok bennevannak?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#2252
Valaki betehetné a linket fentre. http://www.zanzarah.hu/popww

"vessetek a mókusok közé" :)

#2251
Ittvan újra: végigjátszás. Nem elõször(és szvsz nem is utoljára).

"vessetek a mókusok közé" :)

Lacc
#2250
<#ticking>
#2249
leírjátok nekem lécci h h lehet az összes upgrade-t összeszedni ....lééééééééééééécccciiiiiiii

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Klon
#2248
save fileok:
X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

#2247
Szintén. Esélyt sem látok , pedig eddig szinte teljesen simán eljöttem.<#falbav>

"vessetek a mókusok közé" :)

balcooo
#2246
Sracok, mentsetek meg. Volt egy vindoz reinstallom, és tolnám tovább a POPot, csak hát ugy latszik ezt is installalhatom most ujra ( mivel megin lefuttatta a system checket, aztan utana meg cseszik elindulni..)
Kérdés az lenne , save fileok merre talalhatoak?

Magic Boy
#2245
Hasonlóan gondolkodunk!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

erx13
#2244
jah és a hat féle ugrás utána kivégzésbõl csak 3mat tudok megcsinálni

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

erx13
#2243
nemtom nekem bejönn ez a rock zene harc közbe, amugy nem szeretem a rockot és a darkos stilus is teccik. amugy az 1esbe lehetet oszlop körül futni és kaszabolni az embereket?

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

grebber
#2242
Most tartok a legvégén amikor a csajjal kel végsõ csatát vivnom hát ebbõl elmegyógyintézet lesz elárulom.

Next PC upgrade: 2022

Magic Boy
#2241
Mem,de majd meglátod te is,hogy miért!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2240
Ha visszajutok a központi terembe és újra bejárom a kastélyt, akkor újra menekûlni kell majd Dahaka elõl, azokon a részeken ahol régebben is kellett?
Magic Boy
#2239
Ennek örülök!
Amúgy lehet,hogy neked érthetõ volt,de másnak nem ugyanis kaptam egy privátot,hogy az zászlós teremben megöli a négy embert felmegy és a fenti õrt is megöli átfut majd leugik ott hogy kell tovább menni mert õ akárhogy fut és ugrik mindig leesik!
Namármost én jobban nemtudom elmondani hátha neked sikerül!
Kérlek mond el neki érhetõbben azt a részt,ha tudod!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2238
Köszi
#2237
köszi , mar sikerult. Ertheto is volt.
Magic Boy
#2236
Ott vagy ahol másodszor meg kell ölni ugye?
Elmész jobbra átfutsz a falon felhúzod magad megfordulsz visszafutsz a falon itt is felhúzodmagad majd araszolj balra ugorj fel majd rá az oszlopra innen le a talajra!
Látsz egy kapcsolót fuss fel rá erre kinyillik az ajtó menny be fuss el a falon zászlóhoz(azon leereszkedik a karaktered)majd öljmeg mindenkit mássz fel az oszlop talapzatáza majd fuss fel az oszlopra!Oldalazz balra majd húzd fel magad és öld meg az ellenfelet majd fuss elõre a falon! araszolj egy kicsit balra majd ugorj le(C-vel)majd menj elõre és fuss át a falon a végén ugorj oldalra!Menj elõre és kerüld el az oszlopokat és hamarosan egy vízfüggöny mögé érsz!Itt ihatsz és menthetsz(itt vagyok én most!)!

Remélem érthetõen írtam le!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2235
rájöttem...
#2234
Egyébként szerintem nagyon elmentek a játéktervezõk a painkilleres stílusba, és még ez a hülye rock zene is.
Az elsõ részhez képest nagy a változás, nálam negatív a hatása.

#2233
Mit is kell csinalni, hogy eljuthassak a harmadikhoz ?😊
#2232
Végre én is megszereztem, és már gyilkolom az elején az a ribancot.
Hát nem egyszerû.

Magic Boy
#2231
Közben rájöttem!
Amúgy mi a poén abban,hogy 3-szor megölöm a hollót,ha nem ad semmit és símán elkerülhetõp vele a harc?
Most ot vagyok,hogy beértem a vízfüggöny mögé és mentettem!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2230
Elfutsz jobbra a fal fele es mintha a falon masznal fenn is vagy. Aztan ismet a fal fele futsz es falmaszas ,es kozben ugrasz egyet hogy az azzal szemben levo falra fel tudjal maszni. Ezek utan az oszlop fele futsz a falon majd ugrasz egyet es a onnan a masik oszlopra. Onnan pedig a masiodik ellenfel ele tudsz ugrani. Remelem ertheto voltam 😊.
#2229
1).Ha a titkos befejezést csinálod meg.
Üsd szét a ládákat a képek feloldásához.
2.Nyomj Escape-t és Combo List.Itt mindent megtalálsz!
3,4).Mint a 2-es
5).Ha tetszik a játék igen,az irányítása sokkal könnyebb gamepaddal.

Magic Boy
#2228
Én azt tudom,hogy a 2-esröl hogy jutsz fel a 3-asra(az egyik haver elmondta)és aztán hogyan tovább!
Csak azt nemtudom,hogy az alapszinröl,hogy megyek föl az egyesre(balra felfutok állítólag a falon,de ott nincs is fal!😞)!
Ha te segítessz nekem én is segítek neked!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Klon
#2227
én is azt várom

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Magic Boy
#2226
Valaki elmondaná,hogy hogyan jutok fel hozzá?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magiszter
#2225
Halihó emberek!
Hatalmas problémával nézek szembe! Leszedtem a Klóncédés (3cd) verziót. Eddig minden oké. Démontúlszal bemountolom és felrakom. Eddig sincs gond. Elindítom és mikor bejön az a szisztem konfigurésönsz (vagy mi a bánat) képernyõ, ott rányomok a láncs gém-re gondolkodik egy kicsit és puff! A PoP:WW hibár észelt és leált. Utána meg ráadásként egy kis ablakban kijön hogy a program váratlanúl végetért és olvassam el a rídmít! Most mi a rossebet tudok ilyenkor csinálni? Az nfo-ban az van hogy a 3as cd-t alkohol 120%-al írjam ki! de amíg így sem megy addig az ziher hogy nem írom ki! Szóval !SEGÍTSÉG! plííz

erx13
#2224
hellotok! nagyon pöpec ez a pop2 igaz még csak az egyest is tegnapelõtt vittem ki, de sajnos a szar kamera mozgást áthozták ebbe, de tetszik hogy van az a bonusz hogy meg lehet nézni a fegyvereket meg ijenek. na kérdések:
1.) hogy lehet az environmentbe felmenteni a cuccokat? ládákbol az összeset?
2.)vannak valami gomb kombináciok támadás közbe?
3.) az ubisoftos videoba mutatja hogy miután az ellenfél fele nyomom az ugrást több féle kivégzés van ezeket hogx lehet megcsinálni?
4.) hogy lehet az oszlop körül lemetszeni az embereket?
5.) megéri hozzá venni kart ojat mint amijen a SonyPS hez van?

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Klon
#2223
én már gondolgoztam is rajta, hogy nyomok neki egy F8-at, és elfelejtem mindörökre!

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Sephi
#2222
Azert az nem tul biztato ha mar az elejen elakadtok mert igy mi lesz veletek kesobb ?😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Klon
#2221
en se vágom...
mi lenne ha segítenél ?

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

#2220
Amikor beérsz bal oldalon van egy kõ mássz fel és falonfutással ugorj a párkányra.(onnan már egyszerû)

#2219
Addig kell forgatni amíg kinem tol az egyik oldalon egy kétlépcsõs sziklát a másikon meg sokat egészen a fenti ajtóig. A kétlépcsõsön fel tudsz mászni és a 4 oszlop segítségével át lehet ugrálni a többihez(ez az út vezet a térképen a jobboldali célhoz-kertek,patakok😉). A másik ajtóhoz visszakell forgatni a kart és ha jólemléxem vhol az erkély alól kell falonfutással és hegyikecske ugrabugrával megközelíteni az ajtóhoz vezetõ utat(ez lessz a keményebb menet szvsz).
Remélem annyira érthetõ zavaros leírásom hogy megadja az irányt merre indulj.

"vessetek a mókusok közé" :)

#2218
ööö, izé. Lehet, hogy nagyon hülye vagyok, de szerintem mikor a vizet a karok segítségével terelted, na akkor voltál a múltban. Most meg a jelenben. (Logikus egyébként, a múltba még jó a környezet, a jelenben meg már nagyon elgazosodott a környék) Asszem ott kell felugrani a fára ahonnan jössz(középsõ rész, kúttal szemben)falra futás, majd fel a fára, ugra-bugra, aztán meg vhol csak kijukadsz...<#email><#hehe>

Sephi
#2217
Ahogy bejottel a foteremben balra kell kelgyen egy letra (ahogy szemben alsz a szoborral balra) vagy szobor hatantol llemesz a kauig es ott van egy tomb amirol ra tudsz ugrani a keretre ami majd a szobor fole visz. Nem tudom mar pontosan 😞

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Valen
#2216
Elakadtam énis.

A "múlt"-ban vagyok, a kertben, ott ahol középen van 1 díszkút 1 angyallal + benõtte az egészet a fák, meg ahol a "jelen"-ben 4 kar segítségével kellett a vizet megfelelõ irányba terelni. Na már most a "múlt"-ban azt mondja, hogy használjam a fákat a továbbjutásra, de arra a fára amelyik mellett van a kis párkány amire fel lehet kapaszkodni, egyszerüen nem lehet átugrani a fára, mert mindig leesik az ágról azon nyomban.

Aki tudja hol vagyok, s tudja amegoldást pls. HELP.

valen.uw.hu - Rajta X2 Argonopedia magyarul

Sephi
#2215
Pedig akkor ki kenen jonjennek nagyobb kovek a balrol vagy jobrol es azokon felmaszva jutol a tornyokhoz.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#2214
Nem igaz már!! Elakadtam mint az állat! Ott ahol a kart kell forgatni miután a karddal elöhoztam. Forgatom, de egyszerüen nem tudom hogy kell feljutni az ajtókhoz. Nem találom a felvezetö utat.
valaki pls help me !!!!<#confused>
rorr
#2213
nézz körül! ott a megoldás az orrod elött....

Magic Boy
#2212
Hogy mentél fel a másodikra?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

jerome
#2211
Sziasztok én is a hollos csókánál vagyok. Kétszer megõltem de a harmadik helyre nem tudok feljutni. Tudna valaki tippet mondani hogy hogy kell?
<#conf>

Magic Boy
#2210
Kösz!
De itt mindenütt falak vannak! 😞

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

IMYke2.0.0.0
#2209
Mindig csak elõre fiam, mindig csak elõre... <#hehe>

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Magic Boy
#2208
Na megvan megöltem a hollót(látom újra egy szintel foljebb! 😞 )!
Hogyan tovább?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2207
Ott bvagyok,hogy felugrálok az oszlopokon majd begurulok az ajtó alatt leverem a két ellenfelet tovább megyek átszaladok a falon egy gödör fölött majd a következõnél is azt írja,hogy fussak a falaon!Elkezdek futni,de van a gödür oldalában egy fa amin nemlehet átfutni leesek a gödörbe megyek a vége felé és a végénél kiírja ezt a szöveget!
Se felmászni se felfutni nemlehet!
Ha elmondjátok,hogy mivel lehet képet kiszedni(print screen-el nemhagyja)akkor képet is rakok be!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Stark
#2206
nyomogasad egymás után

hópihe