10262
  • 206
    #3900
    A herceg feje!
  • koosadam
    #3899
    Hogy honnan azt én sem de nagyon jó pofa a képe!!!! :D
  • Kaileena
    #3898
    Szerintem menj el Iránba :DDDDDD
    vagy Francia o.-ba XD
    Vagy rendelj XDDDDDDDDD
    Prince mint Backam XD
    Vagy ki a frász fogdossa a képét a reklámbanXD
  • Stark
    #3897
    jaja, én má láttam a borotvásat
    csak nem tudom honnan lehettt szerezni
  • Kaileena
    #3896
    háőt ilyesztő lehet....XDDD
  • koosadam
    #3895
    206! Az az ö feje vagy az ellenségé??!
  • koosadam
    #3894
    Ezek hogy lehetnek...?! Ez nagyon morbid!Én kirohannék a világból ha egy lebegö fej 2 karddal üldözne!
    Ja és ssk3! Azt az oldalt ne mutasd meg Hamsternek mert kiköpött az övé tehát hamis ami törvénybeütközö
  • ssk3
    #3893
    Zúzós
  • Kaileena
    #3892
    Nekem meg olyan volt amit nemtudtam lefényképezni a sokktól,hogy amikor látta a maszkba önmagát(maszk nékül)akkor a maszk nékülinak nem volt arca csak lyuk és a nyaka mellett oldalraforditva az arcaXD
  • ssk3
    #3891
    ja
  • 206
    #3890
    A lényege az hogy nincs a Prince-nek teste csak a két kard + a feje!
  • ssk3
    #3889
    De a lényeg, hogy tudom hogy mi van rajta.
  • ssk3
    #3888
    De attól más még láthatja!!!
  • ssk3
    #3887
    Hát ebből épp semmi sem látszik!!!
  • 206
    #3886
    Bocsi, hogy kicsit sötét de azért a lényeg látszik!
  • 206
    #3885
  • 206
    #3884
    Na itt a bug-om!
  • ssk3
    #3883
    Leltem még1 POP-os oldalt
  • koosadam
    #3882
    ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ..... Nemtom, mert ezt asszem a tizen valahanyadik oldalról szedtem a fórumon elörébbröl úgyhogy passz.Mert? Kell neked a PoP SoT? Vagy nincs meg?
  • koosadam
    #3881
    Nem láttad még? 1Ébként szerintem is...
    Ja és Rollab: Tudom, hogy nem lehet továbbmenni ha Kaileena leesik(pirosruhás), de sokkal jobban járna mindenki. Hidd el!
  • Kaileena
    #3880
    Ez a borotvás kuvajó:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • csicsa
    #3879
    És ez még csak az eleje!
  • rollab
    #3878
    megöltem :)
    huh, jó kis játék ez!
  • nestea
    #3877
    Ehhez adnak egy CD-t?
  • nestea
    #3876
    Védekezz addig amíg fel nem döfi a kardját és kiált egyet, utána sorozd meg rendesen.
    Vagy menyj távol tőle és ő vissza megy Kaileena-hoz, odafutsz leadsz pár ütést és védekezel.
  • rollab
    #3875
    okés, közben már megcsináltam (egyre izgisebb a gamma)
    most a piros-fekete csajnál vagyok

    a fekete legyapál rendesen :(
    trükk?
  • csicsa
    #3873
    Rollab!

    Oszlopokat elkerülve ugrálás a következő "földdarabokra",majd a végén a létrán le.
    Tényleg csak ennyi.
  • Realtibi
    #3872
    loll
  • koosadam
    #3871

    Ezt Stark biztosan látta... Aki nem az nézze meg jól. Aki látta elnézését kérem:D
  • rollab
    #3870
    köszi, ezt a végigjátszást néztem már, de nem találtam erre megoldást (azt írta talán, hoyg menjek tovább, de pont a hogyan nem megy)

    igen, az sozlop és mögötte is oszlop forgó késekkel
    akkor nekifutok és ugrok? ennyi lenne? a falonfutás nem jött be, próbáltam már
  • koosadam
    #3869
    falonfutással nekem nem ment...
  • HD JOHNNIE
    #3868
    Erre mléxem... arra kell pedig továbbmenni, át kell ugrani a szakadékot, ha ez nem megy akkor próbáld meg a falonfutást... Ha jól emléxem igy van. Vagy nem?
  • koosadam
    #3867
    Rollab! A dolog amit lemondtál ott az elején nem kell véletlenül a falon lévQ kis kiálló szegélyeken menni? VAGY van e az oszlopcsapda(=egy oszlop, ami jobbra-balra mozog, késekkel benne, és forog is. )mögött esetleg még 1, Ha igen, akkor kerüld el a csapdát és nekifutással ugorj át. Nekem a DVD verzió van meg és nincs nálam ezért nem tom most neked megadni a teljeskörü leírást, de ha valamelyik fórumost megkérded akkor biztosan segítenek neked. A terem ahonnan jöttél a közismert nevén KÖZPONTI TEREM. Ha esetleg érdekel a játék végigjáccása nézz utána itt!
  • rollab
    #3866
    Halihó,

    nemrég kezdtem a gammát. De most elakadtam, sajnos még az eleje körül vagyok, megpróbálom felvázolni a tényállást. Láttam magyar leírás, de nem láttam a bajomra gyógyírt. Hátha majd ti!

    Szóval:
    egy termben vagyok, ahol van 4 oszlop a közepén. Jobbra-balra sziklák. Egy sziklára felmászva az oszlopokon ugrálva feljutok falonfutással egy erkélyre. ott van egy csóka, akit leverek. Tovább nem tudok menni: van egy oszlop, ami jobbra-balra mozog, késekkel benne, és forog is. Mögötte viszont egy tátongó lyuk, az alján piros tüskékkel. Nem bírok átjutni. Mit kell és hogyan?

    Előre is THX
  • koosadam
    #3865
    vannak még jó kardjaik: Pl.: Eagle Sword van amelyiknek kettö is van!:D
    (bocs ha a kard nevét rosszul írtam)
  • koosadam
    #3864
    sorry...
  • Stark
    #3863
    koosadam:

    ja
    már 1x beirtam énis, csak akkor ti még nemvoltatok:D
  • Stark
    #3862
    szerintem meg tök kiro a maszkkal
  • koosadam
    #3860
    elmész?
  • ssk3
    #3859