Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Magic Boy
#2305
Ennek pont ez as lényege!
Ha nem ilyen lenne akkor nem lenne akkora küzdelem azért,hogy nehogy elkapjon!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2304
öö az ellenfelek harcmodorát kihagyhatod..😊
De egy csákót egykezes karddal kb. 6féleképpen ölhecc meg, aztán ott vannak a 2kezes kombók tengere
#2303
Az nálatok is úgy van, hogy a Dahakás üldözéseknél tök halk a zene, a kinyiffanás utáni effekt meg irreálisan hangos? Hiába tologatom csúszkákat ez nem változik. Nem kicsit esik rosszul mikor Dahaka elkap és egyébként is tiszta para vagyok, aztán még üvölt is egyet a gép a kardcsapással.
#2302
Hali!
Szerintem itt láttad: secret weapons

MSI MPG Z490 Gaming Carbon Wifi I9-10850K G.SKILL Trident Z NEO 16GB DDR4-3600 Msi 3080 Gaming Z Trio Samsung SSD 970 EVO Plus 500GB m2 Samsung SSD 860 EVO 1TB BE QUIET Straight Power 11 750W

Lacc
#2301
Hát sajnos nem tudom hol láttad!<#vigyor2>
erx13
#2300
hali! nem tudjátok hol láttam azt, hogy hol kell felvenni az other fegyvereket?

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Lacc
#2299
Hát...ez nem egészen igy van, de mindegy 😊
#2298
Király. Kösz. Ezek szerint minden játék más, sõt többször is végig lehet játszani. Ez így már csinosabb.

tigeroo
#2297
Igen..
#2296
Emberek! Valahol azt olvastam, hogy a játék nem lineáris. Ugrálgatsz az idõben és aszerint változhat, amit a múltban cselekszel. Meg hogy a környezeted reagál a cselekvéseidre, tehát máshogy viselkednek az ellenfelek is. Igaz ez?

IMYke2.0.0.0
#2295
Nem létezik. Csak a menüt lehetett magyarítani, mint az elsõ rész esetében!!!

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Klon
#2294
pop2-höz létezik magyarítás?

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

erx13
#2293
na már semmi kár volt berakni a kérdésem, mert csak nem vettem észre a párkányt

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

#2292
Én is úgy gondoltam.Köszi
tigeroo
#2291
csak addig használd, ameddig télleg kell! mert elcseszi a játék hangulatát
#2290
Köszi de hogy érted hogy saját felelõségre?
vigyori14
#2289
nekem nem tudtok segiteni abban h mien drivert tegyek fel G4 Ti4200 as kátyához h normálisan menjen?

tigeroo
#2288
nesze! csak saját felelõsségre egy olyan progi ,amivel CSALSZ...soxerencsét
tigeroo
#2287
képet mert amit elmondtál max egy "höööö" vel tudok "segíteni"
#2286
Nincs valami módja, hogy megszerezzem a titkos helyet amelyikrõl beszéltem?
erx13
#2285
hali kellene segíség... amikor megszereztem a második upgardet, meg a 6. ládát elmentem a Centrall Hall ba ahol megnyilt az uj ajto, elkezdtem a fele menni, de amikor ott van az a mraha nagy szakadék nem tom mit kell csinálni megy felette 2 ojan fûrész kicsit távolabb és jobbra van egy beméjedés, de sehogy se tok tovább menni...
segitsetek léci

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

#2284
Bocsi, de a trainer pontosan micsoda?
tigeroo
#2283
nincs kód...csak trainer
#2282
Nagyon fontos lenne, hogy valaszóljatok.Köszi
#2281
Nem tudnátok olyan oldalt, ahol találok a pop-hoz kódokat?Nem azért mert kóddal akarok játszani, hanem azért, mert ahhoz, hogy megszerezhessem az elsõ titkos helyet (ami a bõrszerkós csaj megölésénél van)átkéne jutni egy ajtón . Most én visszafele jõttem, mert a többi titkos helyet már megtaláltam. Abban a teremben vagyok ahol elõször találkoztam a homokszõrnnyel(egy baltát dobott felém).Csak az a baj, hogy nem tudok tovább jutni a titkos hely felé. Nem tudnátok segíteni vagy egy oldalt mondani?
vigyori14
#2280
és meik drivert tegyem fel?

Stark
#2279
bocs rosszul irtam:
(nagyon)picit

hópihe

Stark
#2278
Kül nekem alapból full ra állitotta magát a játék.

hópihe

Stark
#2277
Szerintem 1 picit(nagyon) javulna. talán

hópihe

vigyori14
#2276
Mondta itt vki régen h Geforce4 Ti4200-as kártyával full garfon nyomja ezt a játékot.
én is ilyne kártyával nyomm de full garfon elkezd kockásodni a kép. vmi ujjabb driver orvosolná ezta problémát?

Stark
#2275
én innen lépek be.

hópihe

Magic Boy
#2274
Nekem megy!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2273
nektek bejön az SG.hu? ha úgy írom be a böngészõbe nemmegy!!
Stark
#2272
nem jó😊
hehehe

maj még gyakorolni kell

hópihe

Stark
#2271
Stark
#2270
http://www.pcdome.hu/gallery.php?id=2171

Nézzétek meg a képeket.
Néhány képnél a Hercegnél Eagle sword, pedig Spider swordnak kéne nála lenni. Ez mindig is érdekelt a játékban. <#help>

hópihe

#2269
Én is nekiesek másodszor asszem. Egyszerûen nincs más ilyen feelinges akció/ugribugri game perpill.Esetleg az elsõ rész😊.
Megyek el is kezdem .

"vessetek a mókusok közé" :)

erx13
#2268
jah most mentem vissza az idõbe, gondolom ez még nagyon az eleje

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

erx13
#2267
kössz a segitséget... játszottam most fél orát, sikerült egyre megölnöm a szadomazos csajt, bár kicsit nehéz volt sogat kellett védekezni, meg felvettem az életbõvítést, bár az már nehezebb eset volt

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

#2266
kösz megnézem õket

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

erx13
#2265
thx

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Solya
#2264
Pahancsolj: itt

erx13
#2263
jó kérdés... én eddig egyet se találtam igaz kb 1 orát jáchattam vagy kettõt

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

#2262
el tudjátok végre mondani h hol van az 1.2.3.4 de fõleg az 1. life upgrade

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Stark
#2261
Roll: FRANCOT HÜLYE ROCK. És a horroros beütésü játékokhoz + a horrorjátékokhoz ROCK-ot szoktak berakni. Hány olyan horrort láttá amibe nem volt ROCK zene? (most ne gondojj arra a néhány filmre amibe nincs!!!!!!)

hópihe

#2260
OK! Rendben!
#2259
Nyugi, én mikor elõször végeztem vele akkor köpött a gép egy hibát és semmi mentés nem volt. Úgy hogy újra... Aztán meg kezdett érdekelni az alternatív vége és mivel nagyon nem találtam elõször rejtekhelyeket az egészet restart <#nyes>

grebber
#2258
Pff ezt is átvittem na hálaistennek.

Úgy csináltam hogy amikor bemegyek az ajtón felveszek egy sima snasz kardot (jobbra az ajtó mellett) elkezdem attackolni a parasztot és amikor üt hátraszaltokkal dijjazom idõtlassítottam azt megint attak egy két pörgös figurát elhintettem azt amikor õ lassitotta az idõ tisztes távolságból lereszkedtem a szakadék szélére.
Amikor küldte a forgószeleket akkor meg bravúrosan elszaladgáltam elugráltam mellettük és igy tovább azt a végén egyszer csak kinyirtam.

Nem elsõre sikerült mer nem volt egyszerû 😊

Next PC upgrade: 2022

grebber
#2257
ÁÁÁÁ na mingyá jönnek kényszerzubbonnyal értem nem birom ezt a feszültséget.
Köcsög ribanc a végén.
Képtelen vagyok kinyirni.
Kb viszonyitási alapnak mondom hogy a csaj életereje kb 10 centi na én abbó max ha 2-öt le tudtam szedni.

Azt nem értem hogy én nyomom a védekezést mint a barom de üt és leüti a védekezésem és mire ujból védekezném már a földön fekszek.

Pff egyszer vigyem végig elfelejtem örökre 😞

Next PC upgrade: 2022

Magic Boy
#2256
Nincsen benne minden(legalábbi már én is találtam olyat ami nincs benne),de nemrossz!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.