Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lacc
#2355
Akkor hátra!
Magic Boy
#2354
A szélén vagyok a mélységnek!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Lacc
#2353
Hát ebbõl igazán sokat látni... Szaladj elõre.
Magic Boy
#2352
Hogyan tovább?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2351
bemész a játék mappájába, oda teszi a prnt screenel elmentett shotokat!
Magic Boy
#2350
A print screen-el nemtudok képet kiszedni a progibol mivel lehet?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2349
kép kellene..mi is csak emberek vagyunk😊 kicsi képzelõeõvel😄
Magic Boy
#2348
Nekem kéne segítség(2344),de senki se válaszol! 😞(

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Stark
#2347
Mer má mindenki végigvitte😊
Különben nekem kéne kard kód, nem tud valaki?

hópihe

tigeroo
#2346
ja, vagy már senkinek sem kell help..
erx13
#2345
kihalt a topic?

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Magic Boy
#2344
Ott vagyok,hogy kinyírtam mindenkit a nagy fensíkon majd begurultam az ajtó alatt levertem a két állatot és ott van 1 kapcsoló amire,ha ráálok kijön a falbol egy vaslap!Ráfutok majd tovább eljutok a 2. kapcsolóhoz,de nemtudom,hogy az mit mûködtet így nemtudok továbbmenni a 3. felé!
Mit mûködtet a 2. kapcsoló?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Stark
#2343
nem nagy szám különben, mer letöltött mentéssel láttam.
pár kép meg stb.

hópihe

Stark
#2342
nem tudom

hópihe

erx13
#2341
az illustrationokat hogy lehet felszabaditani? nehezebb szinten?

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Stark
#2340
Eltört😊

hópihe

Magic Boy
#2339
Megöltem Kaillena-t(majd a szivem szakadt meg,hogy meg kellett tennem,mert megkedveltem)és most menekültem el Dahaka elöl,de lenne kérdésem!
Mi az a szar a herceg kezében?
Eltört volna a kardja(nem mutattak az intróba ilyet)vagy mi történt?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2338
Közben rájöttem,de azért köszi!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Stark
#2337
szerintem Dahakát könnyebb kinyirni az utolso részben mint "Kájlínát"😊

hópihe

Stark
#2336
kard

hópihe

Stark
#2335
de nekem kars kódok kellenének

hópihe

Stark
#2334
az má megvan

hópihe

urbijoe
#2333
van valahol hozzá no cd patch vagy valamilyen miniimage

iMac 20\" 2.4Ghz ,2Gb ram, 320Gb,ati HD 2600 ,OSX Leopard 10.5.5

Stark
#2332
Hehehe végigvittem.
Tud valaki kard kódokat?
Mer meg akarom ugy csinálni mint a játékk bejáccásánál: jobb kéz Eagle sword, bal Lion sord.

hópihe

#2331
Várj amíg befejezi a kombóját.Szúr egyet felfelé aztán üt egyet oldalra.Ezután ütheted.Nem nehéz mert csak 2 kombója van.

#2330
lékghélaskhgjélkasfdhélaksdfnlkasdfgadfsnélsfadghsadé
MIA A BÜDÖS k**** g**** kell csinálni a hajón?
a bõdösfaszkurva mindíg kinyír akármit ügyeskedek..

http://thenamelessphoto.com/

#2329
Ok rendben.Köszi még egyszer.Azért akarok visszamenni oda,mert ott van az egyik titkos hely.Majd írok, ha visszaértem a központiba.
#2328
Aham... Asszem nekem egyszer más célból véletlenül sikerült. De most a terem egyben van, mármint nincs lerombolva... Majd írj egy üzit mikor visszértél a központi terembe (ahol el lehet menni a tornyok felé).

#2327
Ok.Köszi.De szerinted oda le fogok tudni jutni?
#2326
Hi !
Dahaka most vágott be a vizes gödörbe. Ittam, csapdákonát, mindenki megöl.
Majd fel a terem tetjére és ott is megölöm a csajszit a rúdon.

A végigjátszásban azt írjátok: "Jussunk vissza a teleporthoz ezen az úton." Milyen úton ???

Ugyanis és sehová nem tudok innen kijutni...
tigeroo
#2325
Az idõ közbe eggyéforrt a herceggel...késõbb kiderül hogy a medál a "SoT" /de psszt😊/
#2324
Kisbicska<#idiota>

Stark
#2323
Megha az 1ik Alter befejezésbe a Dahaka elveszi a medált, még a másikba a Dahaka meghal, akkor nyugottan tudunk idöt visszapörgetn.

hópihe

Stark
#2322
1et nem értek.
Ha a herceg a SoT-ba visszaata a kisbicskát a csajnak, honnan van medeálja h, visszapörgesse az idöt?

hópihe

#2321
Nem arra kell menni. Ahol leágazik egy szobából az a járat ahol a két kötél van, ott a teremben kell úgy küzdeni hogy a halálukkor felrobbanó kutyaszerû ellenfelek egyike kirobbantsa a baloldali ajtót. Na arra kell továbbmenni. Ahol te elakadtál az egy egyirányú út...csak a másik oldalról visszafelé lehet jönni(majd késõbb😉).

"vessetek a mókusok közé" :)

#2320
szerintem most per pillanat nem tudsz lejutni, de a játék sztoriát se akarom elmondani.... Játssz tovább és mikor történt egy fontosabb esemény a maszkkal majd szólj és talán megoldjuk a problémát... <#vigyor2><#vigyor5>

#2319
Aki végigjátszotta az sem tudja?
erx13
#2318
igen ez az thx

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Magic Boy
#2317
Ott vagyok ahol a második gólemet legyõzöm(nem nagy poén!)és utána van egy vizes tüskés gödör két kötélel!Namármost akármit csinálok is nemtudok elfutnu a falon az elsõ kötélig!
Mit csináljak?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2316
Plz valaki segítsen. Én látok egy leutat de nem sikerül sehogy. 😞
#2315
Nem tudjátok, hogy amikor a maszkos prince-el vagyok és látom amikor Kaillena és Shahdee beszélgetnek. Oda nem lehet lejutni ahol beszélgetnek?(az a hely ahol megöltem a börszerkós csajt) Mert ott van egy titkos hely amit jó lenne megszerezni.
Magic Boy
#2314
Én is az oszlopos részre gondoltam!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

IMYke2.0.0.0
#2313
Én az oszlopos részre gondoltam, a platóról...

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Magic Boy
#2312
Nem kell ugrani símán elfut odáig a falopm,de a széléröl kell kezdeni a futást!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

IMYke2.0.0.0
#2311
Ugrani is kell!

-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
-----------------------------------------

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#2310
Az rendben van, szalad is a csávókám de túl messze van a szemben levõ szikla ahova át kéne avelni. Nem tud eljutni odáig így.
tigeroo
#2309
hátzlol
#2308
Falon szaladni úgy kell, hogy elindulsz szorosan a fal mellett, majd lenyomod a jobb egérgombot és úgy tartod - közben szaladsz tovább
#2307
Most kezdtem a játékot de az elején el is akadtam. A szigeten vagyok, varjúk meg minden, felmentem az elsõ ivókúthoz, elsõ mentés, továbboldalaztam a falon, átugrottam és elértem oda, ahol bal oldalamon a hegyoldal egy rácsos bezárt kapuval, másik oldalon a szakadék. Szembe kéne átugrani, de túl messze van. A leírás azt irja hogy oldalazva kéne végigszaladni a falon vagy mi, de lehetetlen. Hogy kell itt továbbmenni ? Könyörgök hellllp !
#2306
Nem a fenét, legfeljebb akkor nem akarnám a számítógépet kivágni az ablakon.