10262
  • SiZo91
    #9702
    baszd neked segíteni egy pszichológus baszd meg. vegyél már vissza te állat
  • Kongy
    #9701
    Te jó isten! Rajtad csak a pszichológus segíthet...
    Komolyra fordítva a szót,mindennek előtt szúrd bele a kardod a kis bizériába,és kijön a tekerő...
  • marci9507
    #9700
    sziasztok!ott akadtam el amikor két toronyt meg kell találni.valaki tud segíteni?
  • Kongy
    #9699
    www.zanzarah.hu
  • valkoadam
    #9698
    haljátok helll lehet emg találni a tedi mackot mega különleges fegyvereket?én csak a fehérkesztyüt meg egy zöld kardot találtam meg!
  • Kongy
    #9697
    Én 1cer dobtam el a teddy mackót,de utána visszatekertem az időt XD 1ébként azé dobtam el h vmi erősebb fegyvert szerezzek...de aztán mondom,még egy screenshotot sem csináltam róla XD
  • SiZo91
    #9696
    te emg jobb lenne, ha nem baszogatnál senkit! gondolom te sem vagy tökéletes
  • Looooser
    #9695
    a végére mindig olyan mentésem van light sword és water sword
  • Looooser
    #9694
    hát eztet megszijtad...
  • Kongy
    #9693
    Úristen...ennyire nem lehecc béna! Ha meg mégis eldobod tekerd vissza az időt...mé nyomkodod a C-t?
  • robikak
    #9692
    nagy nehezen megszereztem a light sword-ot,erre meg eldobtam :(
    nem tudtam h el lehet dobni
  • robikak
    #9691
    kösz
    kösz
    csak ennyit akartam
  • Kongy
    #9690
    jah,és a Prince was free at last. XD
  • Kongy
    #9689
    me
  • Kongy
    #9688
    "The Amulett destroyed,the Dahaka peaced,the Empress dead...
    He saved for my destiny and he said me free..."
    Egyébként Kaileenát sehogysem lehet eltüntetni mert homok formában megmarad.
  • PythonI
    #9687
    Ez nem hülyeség, hanem qrva jó story. Mivel a 3 elején elmondja Kaleena hogy a herceg elment az idő szigetére blabla... aztán az idő úrnője meghalt az amulett elpusztult a dahaka megbékélt,(és itt jön a csavar) de ez nem így történt (felvette a maszkot) megmentette az idő úrnőjét, a dahakát meg kinyírta és együtt mentek babilonba... / a WW-nek két vége van ha felveszed a water swordot akkor jön a másik véglet...
  • Kongy
    #9686
    @Hansy:mellesleg ott nincs life upgrade...a maszkért mész.
  • Kongy
    #9685
    Kaileena igy is ugy is meghal szal ne sajnáld,szúrd át...ez csak egy játék...
    ---------------------------
    Az meg WATER sword. Gyűjtsd össze az összes LIFE UPGRADE-t és a tied lesz a homokóra előtt.
  • robikak
    #9684

    Ez mekkora hülyeség már a végén!
    Megölöm kaleenát,és megeszi a DAhaka
    A prince of persia 3 meg úgy kezdődik hogy egymás mellett állnak
    Ezt nem értem
    És van 1 kérdésem is
    Hogy lehet megszerezni az aqua sword-ot?
  • Hansy
    #9683
    ez hol van? / ide hogyan kell ejutni? http://www.youtube.com/watch?v=-SaiWwzhi4Y&NR=1
  • Hansy
    #9682
    hogyan lehet elkerülni azt a történetet hogy a kalieenával harcoljak ? ott tartok hogy lementem a 2. toronyból és scorpiont megölte dahaka és én meg elmentem a teremszarba XD és ott le kell győzni kalieenát és egyszerűen nincs szívem hozzá XD valami maszkot kéne felszedni azt láttam egy videóban de nem tom hogy hol
  • supersheep
    #9681
    Á... hagyom a fenébe youtubén végig néztem mindkét végét azt jovan.
    Most nincs kedvem ujra kezdeni má csak azé is me hiába jutnék vissza én a dahaka ölős végét szerettem volna de ahoz kell a 9 life upgrade nah nekem abból van 2 ^^ugyhogy igyis ugyis ujra kéne kezdenem de most nem fogom.
    Amugy meg csak azé vettem meg a WW-t me az elmúlt napokban virusos volt a gépem azt amig ujra lett rakva meg minden töttörötöttörö addig ne untkozzak végre végig vittem a sands of timet aztán az iskolámhoz közel van egy Tesco mondom benézek veszek valami ujat PS 2-re míg szar a gép aztpont ez akadt a kezembe. Hát mondom jo volt az 1 megnézem mien a 2 le is volt árazva... Tökéletes mondom... hazavittem aztán jol el is akadtam :D nem baj majd ha megin szar lessz a gépem (ami remélem nem a közeljövőben lessz) elkezdem előről és akkor már ugy csinálom hogy szedem a life upgradeket... De amugy kössz a videókat meg mindent
    Amugy meg a kovászos Ubisoftnak is lofaszt a seggépe igy félre vezetni a pór népet :D lehet csak én vagyok ijen hülye de akkor is az objectivéknél mér azt irja "find empress kaileena in the present"? Kajakra azthittem hogy nem követni ke hanem el kell mászkálni ien idő ganékhoz(me mondom ha követem akkor ugyanaz fog történni mint először nem?...azt kiderül hogy mégse).Azt jól be is nyaltam :) mé nem az irja "Follow empress Kaileena(and FUCK her...FUCK her HARD... or something XD)" Mind1 sztem a prince of persiát nem erőltetem a közeljövőbe de maj ha megin JÓÓÓL elakadok még föl nézek a fórumra (má csak azé is hogy JÓÓÓL körbe röhögjetek xD) Nah bye all és thx a helpet meg a videót meg ugy mindent!
  • Kongy
    #9680
    Nah,azé én se vok egy profession WW player ^^ Szal nemigazán tok neked segíni,ezt elb*sztad...már piszok régen játszottam. Nézd meg a térképet,talán az segít.
  • supersheep
    #9679
    Nah bakker csak utána kelett volna menni???? Hogyaza... én meg elkezdtem portálokat keresni azt jól be is ragadtam hogy én minnyá tökönszúrom magam... IEN NINCS (najó van de ez azé egy kicsit ironikus má)
    Öhm... nah mind1 ezt eltoltam de aki esetleg tudja hogy jussak vissza s sacrefical altartól a main hallba ahonnan a csakhoz kell menni azt megköszönném mert valahogy nicns kedvem előröl kezdeni és télleg nem találok semmien vissza vezető utat
  • supersheep
    #9678
    Képet nem nagyon tudok küldeni mert playstation 2-n tolom.
    DE ott vagyok hogy már egyszer megöltem kaileenát jól föl is robban aztán videó üldöz dahaka utána herceg depis me rájött, hogy ő csinálta az idő homokot és utána meg kell keresni azt a maszkot.Nah az megvan át is változtam végig mentem mindenen utána main hallba elkapja a másik herceget a dahaka utána ojan fekete csápos homokganéból vissza változok rendes herceggé (me lejön a maszk) aztán bemegyek a hourglass terembe (megin) kaileena mondja a szövegét (megin) és utánba az a feledat hogy meg kell találni kaileenát a jelenbe.Nem mentem utána me mondom ha megin megölöm ugyanott vagyok mint először szóval el kezdtem keresni ien idő portált hogy vissza megyek presenbe és ugy megyek a trón terembe és akkor elvileg az lenne ha presentbe ölöm meg akkor a maharajja nem tudja ellopni a homokot a herceg sose nyitja ki és a dahaka békénhagy legalábbis én ezt vettem le az átvezető vieokból... Csak az a baj hogy hüje fejemel elmentem a hourglass teremből a sacrefical altarhol ahol shadeet megöltem még az elején csak ott beragadtam me nem tudok vissza jutni oda az aljára mer fölugráltam az idő portálig és se presenbe se past-ba nincs vissza út és csak 1 elmentésem van szoval van egy ojan érzésem hogy kezdhetem előről...Szóval most az a legnagyobb bajom hogy a sacrefical altarnál ha a kút után átugrok a másik oldalra a nagy kőhöz ahonnan a portálhoz kell fölugrálni rudakon na ha én ott átugrok akkor hogy kerülhetek vissza mer pastba semmi vissza utat nem találtam... Presentbe meg ha a portálhoz vezető úton vissza megyek nem ahoz a teremhze jutok ahol shadeet megöltem (ahol az első life upgrade van) hanem ahoz a teremhez ahol először üldözött a dahaka (mikor leugrik egy kő mögé a herceg a dahaka kiüti a falat és nem veszi észre a herceget a kő mögött és akkor kell oda ugrálni ahol kiütötte a falat és utána üldöz)DE valamiért most nem tudok oda ugrálni mert valami bug miatt nem kapja el a peremet ha oda ugrok szal most nem nagyon vágom én se hogy mivan de kössz a videókat valameikbe csak benne van hogyan kell a sacrefical altarból valahogy vissza keveredni a main hallba
  • Kongy
    #9677
    NAH MEGTALÁLTAM A VIDEÓT! KLIKK IDE!
  • Kongy
    #9676
    Hát,ha ez a final fight előtt van akkor mennyél egyenesen,mert logikus az út,de nem pontosan értem h hol vagy,vagy tegyél be képet és tok segíteni,vagy keress rá youtube-on arra h Warrior Within Playthrough...
  • supersheep
    #9675
    Emberek én ott akadtam el hogy mikor a sandwraithel vissza megyek a folyosóra ami a hourglass terem előtt van ott a dahaka elkapja a másik princet, lejön a maszk, bemegyek a hourglass terembe kaileena mondja a szövegét(are you ready? aztán a herceg: gyere velem babilonba csak ezt agolul) aztán bemegy a trón terembe. Nah utána az van hogy meg kell találni a jelenbe nah azt hogy?
  • Kongy
    #9674
    Az a Lion sword...de mind1. Egyszer én is így jártam a Water Sworddal. Megszereztem az össze life upgrade-t,és ott volt az orrom előtt a water sword,és elfelejtettem felvenni,és akkor döbbentem rá amikor elkezdtem Kaileena-vl harcolni...vissza az egész,és Dahaka killing.
  • MendMs
    #9673
    ok,kössz,már megvan,énse nagyon vágom,valahol másfelé mehettem,mert ott még nemis kellett volna tartanom,mind1,am már a csaj odais adta Scorpion Swordot...
  • Kongy
    #9672
    Hát,a faltöréshez a Scorpion Sword kell minimum...de nem értem a probémát. 100% h megtalálod.
  • MendMs
    #9671
    jó,boccs,nincs képem,nemtom benyomni,mert print screen be elveszik,mind1,a lényeg h kikéne ütnöm egy falat,az létezik h azért nemtom kiütni,mert nemszereztem meg egy kardot????
  • MendMs
    #9670
    hello,tudnátok segíteni?ott akadtam el,amikor már a herceg maszkos énjével vagyok.Kb ott tartok,h jön egy bejátszás amikor a két csaj összeveszik,és a herceg két énje egymásra néz.Onnan még tovább jutottam az első kútig,ahol jön két kutya vagy miaz isten ,meg két másik genyó.Na most arra rájöttem ,h a kutyákal kilehet robbantani a falat,de ha tovább megyek,akkor utána mindig leomlik a fal,és elérek egy olyan helyre,ahol kicsit megvan repedve,tehát azt vagy kikell ütni,vagy kikell robbantani...Na most én itt akadtam el,tudom h nemnagyon érthető,de majd mindjárt benyomok egy képet:
  • Kongy
    #9669
    Akkor Spider Swordod van.
  • Ry0K3N
    #9668
    Ha water swordod van akkor tuti.
  • Kongy
    #9667
    Csak egy benga krómen... XD
  • SiZo91
    #9666
    én amikor megláttam gondoltam magamba: "Na mivan picicsibe...ide jöttél nekem ugatni? akkor gyere baszd meg...ha olyan kemény vagy...naa .naa, gyere akkor te gyökér" és kórmászter felszívódott xD
  • Kongy
    #9665
    Én eső látásra aszittem h bezki...má megin egy boss,nem volt elég Shahdee,aztán ellógtam előle,és csak ott állt meg néha dumált egy ingerlő szöveget.
  • Looooser
    #9664
    te én megláttam legelőször crow mastert csak annyitz mondtam: oké biztos van másk irány is...
  • Kongy
    #9663
    Akkor meg,pofa súlyba!! [csak viccelek XD,de ha elakadtál volna először a crow masternél akkor nem mondtam volna ilyet :D]