Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2405
Jó úton jársz, már nincs sok hátra. <#email>

Stark
#2404
Tök jo a vege mind a kettö.
De ha Farah-t megmentette meg minden aztán visszapörgette az idöt odaatta csa csajnak a kést aszt lelépett.
Akkor h került Babilonba Farah, meg ha már ott van minek jött össze a Vörös srühás bögyös csajjjal?


Meg tud valaki kard kodokat mer szorakozni akarok a játékban.<#circling>

hópihe

#2403
Nemsokára a központiban leszek.Majd írok.Most vagyok a "mechanik" toronyban, amikor a régi prince aktiválja a kapcsolót, nekem meg sietnem kell.
Magic Boy
#2402
Na akkor nemvagyok egyedül ez jó!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2401
Egyébként nekem sem volt az a videó.
Klon
#2400
köszi, próbálkozom

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Magic Boy
#2399
Az a pirosruhás nõ Kaileena akit meg kell mentened!
Az ellenfele pedig az akivel a hajón is vívsz!
Úgy ölheted meg a legegyszerübben ahogy az elõbb leírtam(2396)!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Klon
#2398
help me pls!

ott járok, hogy egy teremben kell megölnöm a picsát, aki egy nõt akar lelökni a mélybe. (ez többnyire sikerül is neki)
Hogy kell ezt a csajt kinyiffantani?? mindig belémrúg és elszállok a fenébe...
Eddig max csak az élete felét tudtam leszedni 😞((

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Magic Boy
#2397
Amúgy mit kellett volna ahoz tennem,hogy lássam azt a videót?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2396
Lábkisöprést nem õ csinál elõször a kombója végen(Amikor elõször küzdessz Kaileena ellen akkor is megteszi!)!
Ne egyenesen kelj fel hanem gurulj oldalt!
Ne álj le vele harcolni hanem trükközz!
Ne legyél sokáig egy helyben!
Pörögj-forogj,bukfencelj,vetõdj és ugrálj!
Na és lassítsd az idõd aijen sûrün csak tudod!

Haverom szerint(aki mindent kipróbált:flamingo,maci,kesztyü, stb...)a fényes kard a legjobb!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Takimate
#2395
nem "szórtál " el semmit. nekem sem volt hajóm megtámadása videó, de ha odamentél volna a terembe ahol a csajok voltak...

Egyébk. frankón nem tudom még mindig megcsinálni az utolsó harcot.
Kardozási trükköt várnék ! Hiába a védekezés, lábkiütés jön a kombója végén, és baszhatom.

A vízkard sokkal erõsebb jobb ? Kéne visszatöltenem egy régi mentést miatta? megéri ?

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

Magic Boy
#2394
Igen ez az a hely!
Amúgy valamit tényleg elszórtam,mert a végigjátszás szerint látnom kellett volna ahogy megtervezik a hajóm megtámadását,de ez nálam nemvolt!
Innen amúg továbbjutottam!
Most ott vagyok,hogy roncshajók árbócain kell pattogni és közben nyírni a népet!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2393
de, csak az a múltban😄egyébként nem..amikor a vámpírcsaj elõször ugrik rá az "egyensúlyozó rámpára"..
batman
#2392
ahogy a képet nézed jobbra kell asszem indulni, és körbe kell menni, le középen az oszlon, meg ilyenek, nem csak simán bele a végelenbe egynesen 😊
de az is lehet, hogy rosszul mondom. Ez ua a hely, ahol az elején elõször megjelenik a Dahaka nem?

[...] Te romboló állat! Te sátán!

tigeroo
#2391
de télleg ember😊 LÁTOD? o
Magic Boy
#2390
Valaki<#help>?
Lehetõleg nem elpoénkodva,mint tigeroo

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2389
meglehet ölni õket!!! de INKÁBB lökd le õket a szakadékba!
Magic Boy
#2388
He-he!
Ha nemakarsz segíteni akkor ne tedd!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

batman
#2387
kúl

[...] Te romboló állat! Te sátán!

#2386
A maszkos hiba az volt, hogy a fekete ruhás csaj legyõzése után a teleport már be volt kapcsolva, Dahaka elsõ megjelenése és falkitörése elmaradt és a következõ játékindításnál a herceg viselte a maszkot minden következményével együtt. Újracsináltam egy régebbi mentéstõl és megjavult.
batman
#2385
hát ha ott vagy ahol gondolom (bár idáig még nem jutottam el), akkor annak a rácsnak már a játék legelején ki kellett volna törnie nem?

[...] Te romboló állat! Te sátán!

batman
#2384
aha, nemtom mi az a maszkos hiba, de akkor nálam ezek szerint nem volt 😊

[...] Te romboló állat! Te sátán!

#2383
Köszi, végül is nem volt nagy gond mert elszaladtam 😊 csak attól féltem, hogy bug lesz mert nálam a maszkos hiba is elõjött az elején
batman
#2382
csináld azt a kombót, amivel elveszed tõle a fegyvert, és akkor lesz normál bicskád is, anélkül valóban szopás, én is ideges voltam....

[...] Te romboló állat! Te sátán!

#2381
Engem meg nyugtasson már meg valaki, a hercegnõ legyõzése után amikor a törött kard van nálam, azzal tényleg nem lehet kinyírni a pirosruhásokat, vagy ez már megint valami bug, hogy sérthetetlenek lettek. A sír utáni mentést követõen rögtön megtámad kettõ, az egyiket lehajítottam a szakadékba, a másikat vagy öt percig püfföltem ebbõl vagy 20-szor a földön fekvõs leszúrást kapta, de csak nem gebedt meg. Végül elfutottam, de a létránál ahol 4-en vártak már komoly problémát jelentett harc nélkül túljutni rajtuk.
#2380
Dahaka egy kib@szott csíter.
#2379
Oda állj kb ahol a rózsaszín köröd van. Kezdj el futni meki a szakadéknak szorosan a fal mellett és amikor PONTOSAN a szélén vagy nyomd a jobb egérgombot és tartsd úgy ( a jump nem kell) és végig fog szaladni a falon.
#2378
Há basszátok meg, nem megy. Nem vagyok egyébként ennyire béna de ez itt csúcs. Valaki mondja már el konkrétan hogy a bánatba ugorjak át. Odaállok a fal mellé a szélére, nyomkodom a jumpot meg a wallingot mint az állat, együtt is külön is felváltva is, csinál mindent de soha nem jutok a közelébe se a szemben levõ párkánynak.
tigeroo
#2377
igen: menj fel azon a kõdarabon, és fuss fel rajta! ha jól megy feljutsz egy másik szintre😊
Magic Boy
#2376
<#help>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2375
Pontosan hol tartassz?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

erx13
#2374
én nem nagyon, mert még csak a közepén vagyok kb 4-5 homoktartájjal

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Magic Boy
#2373
Tudsz segíteni a problémámon?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

erx13
#2372
miért nem világositjátok ki a játékot? elõször én is igy mentem, de utána nem láttam semmit aztán kicsit nyomtam kontrastot meg brightnest és igy tök élethû, bár nekem alapbol is sötét a monitorom, pedig teljesen ki van világitva

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!

Magic Boy
#2371
Vagy túl hamar jutottam ide?
Ha igen merre menjek?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2370
Én a másik oldalt ogrottam át!

Dahaka elkap és ledob a vízesgödörbe!Átjutok a csabdákob és eljövök ide,de itt nemkéne kitörve lemmie a falnak?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2369

az oszlopon fuss fel és ugroj át! a képen az oszlop mögött...😊 szal a csapdával szembe...oo😄
Magic Boy
#2368
Õ nem az az ellenfél akit odamész és leversz!
Pörögj,bukfencezz,vetõdj,álandoan védekezz és lasítsd az idõd állandóan!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Takimate
#2367
belül fuss fel a falra és hátraszaltó ?

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

Magic Boy
#2366
Nincs annyi hely,hogy átguruljak alatta(próbáltam már lassítva is!)!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Takimate
#2365
sziasztok ! Kellene egy kis segítség a végével kapcsolatban.
Sajna már vagy 20 X próbáltam. Visszaolvastam de érdemi trükköt nem találtam.
SPOILER
Ha a csajszi lassítja az idõt, lekapaszkodok a szélén, és várok. Ezt áthidaltam, de nagyon vagdos ! A negyedét leszedi az erõmnek, hiába a mouse1 mouse1 e e pörgõs kombó, meg a zöld kard a balkezemben. Eredményesen nem tudom szabdalni a csajszit... Azaz tudom, de csak a fele erejét tudom leszedni. A forgószelek néha nem hagynak homokot, még ha ki is kerülgetem õket. De azzal még valahogy boldogulok.
na 1szó mint100. Valami kardozós taktika kellene nekem, attól aki már végigvitte.
KÖSZI elõre is !
Takimate

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

Stark
#2364
Talán átmész alatta

hópihe

Magic Boy
#2363
Itt hogy jutok át?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2362
thx!
csak ott nem néztem😊
batman
#2361
Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\

[...] Te romboló állat! Te sátán!

#2360
Hi!
valaki segítene nekem abban ,hogy hol találom a mentéseket?
batman
#2359
én is pont itt tartok, csak a maszk felvétele után elhaláloztam, és azóta még nem tudtam játszani vele 😊

[...] Te romboló állat! Te sátán!

batman
#2358
falon futva rá kell ugranod az oszlopra, onnan a fal felé (ahol futottál) ugárs-ugrás-ugrás (tudod, hogy felfelé haladj). aztán balra el a második kapcsolóig, a párkányról elugrasz egy újabb fémlapra, ott a rudakon a harmadik kapcsoló, és a rudakról visszafelé eljutsz, egy negyedikig, ahonnan szintén egy vas lap lesz, onnan falon futás végig, egészen a rúdig

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Magic Boy
#2357
De erre kell!
A kapcsolóig el is tudok menni csak fogalmam sincs,hogy mit kapcsol!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Stark
#2356
akkor nem arra kell menni

hópihe