Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
De ha Farah-t megmentette meg minden aztán visszapörgette az idöt odaatta csa csajnak a kést aszt lelépett.
Akkor h került Babilonba Farah, meg ha már ott van minek jött össze a Vörös srühás bögyös csajjjal?
Meg tud valaki kard kodokat mer szorakozni akarok a játékban.<#circling>#circling>
hópihe
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
Az ellenfele pedig az akivel a hajón is vívsz!
Úgy ölheted meg a legegyszerübben ahogy az elõbb leírtam(2396)!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
ott járok, hogy egy teremben kell megölnöm a picsát, aki egy nõt akar lelökni a mélybe. (ez többnyire sikerül is neki)
Hogy kell ezt a csajt kinyiffantani?? mindig belémrúg és elszállok a fenébe...
Eddig max csak az élete felét tudtam leszedni 😞((
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Ne egyenesen kelj fel hanem gurulj oldalt!
Ne álj le vele harcolni hanem trükközz!
Ne legyél sokáig egy helyben!
Pörögj-forogj,bukfencelj,vetõdj és ugrálj!
Na és lassítsd az idõd aijen sûrün csak tudod!
Haverom szerint(aki mindent kipróbált:flamingo,maci,kesztyü, stb...)a fényes kard a legjobb!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Egyébk. frankón nem tudom még mindig megcsinálni az utolsó harcot.
Kardozási trükköt várnék ! Hiába a védekezés, lábkiütés jön a kombója végén, és baszhatom.
A vízkard sokkal erõsebb jobb ? Kéne visszatöltenem egy régi mentést miatta? megéri ?
Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.
Amúgy valamit tényleg elszórtam,mert a végigjátszás szerint látnom kellett volna ahogy megtervezik a hajóm megtámadását,de ez nálam nemvolt!
Innen amúg továbbjutottam!
Most ott vagyok,hogy roncshajók árbócain kell pattogni és közben nyírni a népet!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
de az is lehet, hogy rosszul mondom. Ez ua a hely, ahol az elején elõször megjelenik a Dahaka nem?
[...] Te romboló állat! Te sátán!
Lehetõleg nem elpoénkodva,mint tigeroo
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Ha nemakarsz segíteni akkor ne tedd!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
[...] Te romboló állat! Te sátán!
[...] Te romboló állat! Te sátán!
[...] Te romboló állat! Te sátán!

Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
Túl rövid az élet hogy ne élvezd!
Ha igen merre menjek?
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Dahaka elkap és ledob a vízesgödörbe!Átjutok a csabdákob és eljövök ide,de itt nemkéne kitörve lemmie a falnak?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Pörögj,bukfencezz,vetõdj,álandoan védekezz és lasítsd az idõd állandóan!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Sajna már vagy 20 X próbáltam. Visszaolvastam de érdemi trükköt nem találtam.
SPOILER
Ha a csajszi lassítja az idõt, lekapaszkodok a szélén, és várok. Ezt áthidaltam, de nagyon vagdos ! A negyedét leszedi az erõmnek, hiába a mouse1 mouse1 e e pörgõs kombó, meg a zöld kard a balkezemben. Eredményesen nem tudom szabdalni a csajszit... Azaz tudom, de csak a fele erejét tudom leszedni. A forgószelek néha nem hagynak homokot, még ha ki is kerülgetem õket. De azzal még valahogy boldogulok.
na 1szó mint100. Valami kardozós taktika kellene nekem, attól aki már végigvitte.
KÖSZI elõre is !
Takimate
Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.
csak ott nem néztem😊
[...] Te romboló állat! Te sátán!
valaki segítene nekem abban ,hogy hol találom a mentéseket?
[...] Te romboló állat! Te sátán!
[...] Te romboló állat! Te sátán!
A kapcsolóig el is tudok menni csak fogalmam sincs,hogy mit kapcsol!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
LÁTOD? o
