10262
  • Gabtsy
    #3980
    Ahoj emberek!
    Egy kis segítsédre lenne szükségem! Itt tartok: "Másszunk fel a nagy kőre. Az oszlop, és a fal segítségével jussunk fel, az oszlop felső kapaszkodójáig. Innen ugorjunk a rúdra,onnan a kitört falhoz." Kérdésem lenne hogy itt a rúd = egy "faágnak látszó lépkedővel"? Ha igen akkor megvan ahogyan a kitört fal is de az csak egy kapaszkodó, onnan nem lehet semerre se mászni. Ha valaki rájött hogy pontosan hol is tartok az légyszi segítsen! Köszi!!!
  • Keca
    #3979
    ha nem találod a végigjátszást akkor itt van!!!
  • ssk3
    #3978
    Nézz szét jobban!!!
    Vagy nézd meg a végigjátszásban, ott hátha megtalálod, hogy hol vagy, és hogy mit kéne csinálnod!!!
  • Kaileena
    #3977
    Szóval a piros ruhás csaj aki majd megmongya,hogy ő Kaileena.Nos,hát már megkaptad az első kardot tőle?miért nem a lépcsőn mész a pirosszőnyeges párkányhoz?
  • HD JOHNNIE
    #3976
    Farcry...
  • koosadam
    #3975
    A Ubisoft nak milyen játékai vannak még?
  • Keca
    #3974
    na, de leállt most ez a fórum...
  • koosadam
    #3973
    Nos ha azt mondtad a kertbe akarsz menni akkor oda asszem ha a Kaileena termétül nézzük a dolgot akkor a rögtön baloldali szikláknak kell felemelkednie. Asszem! Nálam most nincs itt a játék. Kérdezd mondjuk Starkot, Kaileenát, ssk3-mat vagy valamelyik forumost!:)
  • rollab
    #3972
    de volt már olyan video, amikor elbújtam
    most a központi telembern vagyok, a kúttól nem messze egy pár akadály (fel-le oszlop), stb. és eljutok egy olyan részhez, aminél van az a két párkány

    amire rájöttem: nem lehet falon felfutni, mert nem ugrik el a másik falig, de lehet a "bejárati oszlopokon" futni fel, és egészen a tetejéig fel tudok ugrálni, de onnen hogy kell a második szinten lévő párkányra ugrani? vagy nem arra kell menni?
  • koosadam
    #3971
    akkó nem elbújtál egy kQtömb mögé Dahaka elöl?
  • rollab
    #3970
    megy a PoPos oldal, valami hiba lehetett
    vagy nálam, vagy nem :D
  • rollab
    #3969
    valami olyasmire emlkészem, hoyg a Piros csajtól kapok egy kardot, tehát ehhez járok nem messze, de nem bírok felmenni a falon a párkányra, de nem is igazi párkány, mert nem tudom felhúzni magam, csak felkapaszkodni, és felette van egy hosszabb ilyen cuccos
  • rollab
    #3968
    amikor még elérhető volt (reggel még igen) a magyar végigjátszás, akkor a KERT fejezethez voltam közel, de még nem értem el, tehát valahol ott
    a múltban vagyok a teleporttal visszamentem
  • Kaileena
    #3967
    Hanyadszorra kerget Dahaka?Hol futottál előle,honnan kezdett kergetni?Piros szőnyeg van a apárkánynál,mert akkor az Kaileena terme
  • rollab
    #3966
    ismét elakadtam: Dahaka megjelenése után vagyok, padlón futottam stb. elrejtőztem agy helyre, és itt van egy olyan rész, közvetlen mentés után, ahol csak egy párkány van, és látszik, hoyg fentebb is van egy. Hogy a fenébe kell oda feljutni? Ugrálással, falra futással nem érem el. HOgyan tovább?
  • Kaileena
    #3965
    Warrior Wuthin:HOGYMERÉSZELTED ELLOPNI AZ ALÁIRÁSOMAT?!
    Miért nem tudtok sajátot kitalálni,vagy sajátot puskázni a millió videóból!!!!!!!!!Ezt csak Stark-nak engedtem meg!:P
  • csicsa
    #3964
    falfelé futással támadod őket jobb,mint a "fagyasztás"

    szerintem
  • koosadam
    #3963
    Természetesen megéri vele. SQt jobban járnál ha még nem kezted el a WW-t,hogy azzal indíts. Más mert annyival is nehezebb, hogy a zsörnyek nem "elbarnulnak"
    majd szétporladnak hanem beléjük kell vágni a tört külömben felélednek teljes élettel és ölheted öket újra(ezt végtelenszer + tudják csinálni!!!). Tehát megéri nagyon mert gyönyörü a grafikája is...
  • Realtibi
    #3962
    bakker tök szar nem jó a gépem aztán nem tok princézni
    amugy én nem játszottam még a pop sot mal
    megéri vele játszani????
  • Realtibi
    #3961
    először azt irtad hogy
    your fate has be written
    szal nem másoltam le
    én jól irtam csak te nem irtad jól de már jól van meg
  • Stark
    #3960
    IGEN:D
    meg Kájlinának
    meg Realtibinek
  • koosadam
    #3959
    Ez télleg qrva jó lett de én is próbálkoztam bannerrel de egy kicsit(kb. a 15x ével) túlléptem a határt...
  • ssk3
    #3958
    Ez moost nekem is szól?
  • Stark
    #3957
    Ne nyuljátok má le az "aláírásomat":D
  • Stark
    #3956
    ja énsetudok ilyet
  • ssk3
    #3955
    szerintem full jó
    Én még ilyet sem tudok. (nem is próbáltam)
  • Realtibi
    #3954
    csinűltam magamnak egy gyengécske logot
  • Kaileena
    #3953
    Stark,az Kaileena mongya!Ekküldjem a videót?:P
    Éppen a Princike harcil és akkor kijön Kaileena,de az arcát nemlátni csak a tetkót a nyakán meg a ruháját és akkor mongya neki :P
  • nestea
    #3952
    Lehet hogy el titkolták és már holnaptól kezdik adni a mozikban!
  • koosadam
    #3951
    de azért lesz nem?
  • Stark
    #3950
    Má 2 éve bejelentették hogy lesz.
    Azt baztak csinálni.
  • Keca
    #3949
    úgytudom lesz a Sands of Timeból rendes film, a WW-ből meg talán animált.... de kérdezd Kaileenát
  • koosadam
    #3948
    Nem tuggya valaki, hogy vagy a Sand of Time-ból vagy a Warrior Withinb-böl, vagy esetleg a Kindred Blades-böl lesz-e film?
  • koosadam
    #3947
    vén vasz??????(kimossuk a száját...)
  • Stark
    #3946
    Elöször én irtam oda.
    És az vén fasz mondja.
  • koosadam
    #3945
    Ez télleg a Kaileena momgya? Én nem tok mos jelenleg utánanézni, de ha igaz akkor beszéljétek +9 a dolgot...
  • Kaileena
    #3944
    New Screenshots!

    http://www.1up.com/do/slideshow?pager.offset=0&mt=0&cId=3139864&mId=1911415

    http://www.gamespot.com/ps2/action/princeofpersia3/screens.html?page=6

    http://www.kikizo.com/viewer/imageview_games.asp?http://games.kikizo.com/media/princeofpersia3_e3/09.jpg

    http://www.kikizo.com/viewer/imageview_games.asp?http://games.kikizo.com/media/princeofpersia3_e3/10.jpg

  • Kaileena
    #3943
    Stark,az első mondat a lábjedzééékedben!Az az enyém!Az Kilaeena mongya a Princikének!!!!ne szedjük má' el másét!!!!
    De mivel a haverom vagy megbocsátok:)
  • csicsa
    #3942
    Nem nem,csak a többi fórumot nézegetve mondtam ezt az elöttem szólóknak
    de lehet,hogy erősen fogalmaztam.
  • Stark
    #3941
    Emberek ez a topic nem a mindennapi életrölszól
    arra ott vannak más topic - ok
    mennyetek oda
    vagy kérjétek el 1más MSN - ét