Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
bár érdekes a dolog, mert elõtte is próbálkoztam már azzal, hogy sorban bepakoltam mindhárom cd, hátha megtalálja, amit kell...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
De az a kép akkor készült amikor már maszkosan jutok oda!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Most megcsinálok minden titkos helyet,mert megakarom csináli úgy,hogy pozitív legyen a vége!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Help!
[email protected]
<#help>#help>
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
valaki segitsen, hol találom a 8. élet upgradét ?
a végigjáccásnál sem találom ahol lelenne leírva
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
az elsõvel majd este próbálkozom, addig is köszi a segítséget!!!
A másik tipp, hogy ilyenkor mountold/rakd be az 1. cd-t és 'újra'.
Sajnos egyikre sincs garancia úgyhogy lehet, hogy tényleg a dvd-s a legjobb megoldás.
Ezért úgy döntöttem, hogy leszedtem a DVD-s változatot aminek semmi baja sincs.
Ennyi.
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON LE SZOTYIRA PÉNZT!\"
még nagyon az elején vagyok... szóval kaptam egy 3 cds verziót a PoP WW-bõl, másoltat. A második install disc futtatásakor kiír egy hibaüzenetet, hogy nem találja a POP2INST kötetet.
mi a teendõ??
Megöltem a szemetet, most 5 perce ! Szépen kész vagyok végre, most majd kezdem a titkos helyek vadászatát !
Kurvamázlim volt.. a harmadik forgószél adagot már sand tank nélkül kezdtem, és ami utánuk 2 db maradt, az elég volt a végére... fhuhhh bazzz... nem izzasztotta meg gamer koromat egy játék vége sem ennyire 😊)
Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.
Help!<#help>#help>
[email protected]
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
