Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2455
nincs mert ps2re van meg 😞((

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Magic Boy
#2454

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2453
halljátok az elején vok amikor megkapom az idõlassítást és 1 rúdról leugrok 1 falhoz amin van 1 kitört rész ahol elvileg fel kellene másznom...csak nemtom h hogy csináljam??!!!

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Magic Boy
#2452
Én is végigjátszottam úgy,hogy megöltem Kaileena-t(majd a szivem szakadt meg,hogy megkellett tennem)és most azon vagyok,hogy happy legyen a vége!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2451
ma próbálgattam, de valszínû a cdvel van a hiba... vmi köcsögség lett vele és nem olvassa be az egyik fájlt így telepítésnél leáll.... Vhonnan be kell szereznem mert enélkül nem tudok élni 😞

#2450
Egyébként már végigjátszottam, úgy hogy Kaillena meghal, de úgy szeretném, hogy ne haljon meg.
#2449
Szirkolok😊Ha kész vagy légyszi írj.
#2448
Az a baj, hogy én pont onnan jöttem
#2447
Ja a crackelt verzió mûködik a másikat nem ismerem
#2446
A 3 cd-s az eredeti 3 cd-s játék másolata, a dvd-s a dvd-sé. Tehát nem rippelt a cd-s sem. Úgy tudom a dvd-den az extra videók jobb minõségben vannak rajta. Plusz nincs a lent taglalt esetleges probléma sem.
torrente
#2445
2440-re pillantson valaki! Van egy crackolt 3cd-s verzió is; az jobb mint a másik 3cd-s?

#2444
jaja!! a 3. cd a megoldás ezek szerint, de ha nem írja ki, hogy milyen fájl-t keres, akkor nem mentem volna semmire.
bár érdekes a dolog, mert elõtte is próbálkoztam már azzal, hogy sorban bepakoltam mindhárom cd, hátha megtalálja, amit kell...
#2443
Ez azt jelenzi, hogy simán be kellet rakni a 3. cd-t? Azért kérdezem mert én is megoldottam, de annyi mindennel próbálkoztam, hogy végül nem tudom mi segített.
#2442
na sziasztok megint!! SIKERÜLT!! a pop2inst-on kívül még felhozott egy elérési utat és egy CHORS01.BIK fájlnevet amit a harmadik cd-n találtam meg. és mostmár megy rendesen. Üdv, Anzska
tigeroo
#2441
nekem havernál van😊 most az összes titkos fegyverre akarok rámenni
torrente
#2440
Srácok, megéri a dvd-s verziót letölteni? Vagy akkora különbség nincs a dvd-s és a 3 cd-s verzió között? (Mit rippeltek ki a cd-srõl?)

#2439
pont délután akartam megnézni, hogy hogy is kell majd pontosan eljutni, de mivel le kellett formázni a gépem, ezért most újra akartam rakni... és természetesen ilyenkor kell hibát írnia... félek hogy nem fogok 1 ideig princezni...<#rinya>

Tatyla
#2438
Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
Help!
[email protected]

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Magic Boy
#2437
Van ott egy terasz ahol be van zárva a rács,de van egy lezuhant kõdarab a fal mellett!Arra felmész majd felfutsza falol és hárraurgassz!
De az a kép akkor készült amikor már maszkosan jutok oda!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2436
Ha nem volt kitörve a rács, hogy jutottál tovább?
#2435
Csak az a baj hogy ezt nem írja le.😞
#2434
Igen ez az de nekem ki van törve a rács.Hogy jutottál tovább?Valamilyen oltártól jutottál ide?(ahol az elsõ titkos hely van)
#2433
Esetleg van más út visszafelé?
#2432
http://www.zanzarah.hu/popww/ Itt találsz végigjátszást! De ha egy normális keresõprogramba(pl. Yahoo) beírod a játék nevét + hogy végigjátszás, hidd el, kidob egy használható linket...

Magic Boy
#2431
2391

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2430
Emléksztel, Dahaka ott kitörte a falat. Oda kellett eljutni.Én odaakarok ugrani de egyszerüen nem tud megkapaszkodni.
#2429
Most ott vagyok ahol Dahakaval elöször találkoztam.Ott nemtok tovább jutni.Bocsi, hogy mindig zargatlak, de nem tudsz segíteni?
#2428
Megvan!!!Nagyon köszi.Már csak vissza kéne jutni.Ügye nem arra kell menni ahonnan jöttünk, hanem másmerre.
#2427
Ah köszi!Megprobalom.
#2426
Na, most úgy kéne forgatni a kart, hogy fel tudj jutni az erkélyre (mint amikor még nem volt meg az a kulcs-kard amivel feljött az a tekerõ bisz-basz)aztán át azokon a termeken... Úgy tom oda lehet úgy jutni.

#2425
Visszaértem a központiba. Na és szerinted most mit tegyek? Vissza tudok jutni az elsõ titkos helyhez?
Magic Boy
#2424
Megöltem Kaileena-t,de nagyon szomoru lettem,ogy megkellett tennem!<#szomoru1>
Most megcsinálok minden titkos helyet,mert megakarom csináli úgy,hogy pozitív legyen a vége!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2423
pú, passzolom bocs😞 bíkáz uninstalláltam😊
Tatyla
#2422
Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
Help!
[email protected]


<#help>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#2421
jah és a 9. az meg lett csak hát a nyolcadik kellene mielõtt esetleg a 9. et írnátok le 😄
#2420
így nem tudok vizikardozni meg dahakával harcolászni 😞
#2419
sziasztok
valaki segitsen, hol találom a 8. élet upgradét ?
a végigjáccásnál sem találom ahol lelenne leírva
tigeroo
#2418
nincs!
Klon
#2417
DC

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

Magic Boy
#2416
Honnan szedted le?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2415
a második tippet már próbáltam, és nem jött be...
az elsõvel majd este próbálkozom, addig is köszi a segítséget!!!
#2414
Kiírt cd vagy mountolod az image-ket? Ha mountolod akkor próbáld a daemon tools helyett az alcoholt használni. (lehet hogy a daemont uninstallálni is kell mert a hiba bent ragad)

A másik tipp, hogy ilyenkor mountold/rakd be az 1. cd-t és 'újra'.

Sajnos egyikre sincs garancia úgyhogy lehet, hogy tényleg a dvd-s a legjobb megoldás.
Klon
#2413
elõbb nekem is a 3cd-s verzió volt meg, de ugyan ebbe a hibába botlottam. Semmit se tudtam vele csinálni, hiába adtak itt mindenféle tanácsot.
Ezért úgy döntöttem, hogy leszedtem a DVD-s változatot aminek semmi baja sincs.
Ennyi.

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

#2412
leírnád egy kicsit részletesebben? vagy ha már volt a fórumon akkor csak a hozzászólás sorszámát kérném... <#vigyor4>
Klon
#2411
le kell szedni a dvd-s változatot!

Az élet cukor, csak szopni kell tudni! \"SZÓLJÁMÁ MUTERNAK DOBJON&#65279; LE SZOTYIRA PÉNZT!\"

#2410
helló srácok!!
még nagyon az elején vagyok... szóval kaptam egy 3 cds verziót a PoP WW-bõl, másoltat. A második install disc futtatásakor kiír egy hibaüzenetet, hogy nem találja a POP2INST kötetet.
mi a teendõ??
#2409
Valaki el tudná nekem küldeni ezt a filet:rld-popc.r06 ?Elõre is köszi

Takimate
#2408
gondolom egy bizonyos terembe bemenni, de én is elsétáltam mellette, vagy más úton mentem oda ahol már a sztori folytatódott és így kimaradt.

Megöltem a szemetet, most 5 perce ! Szépen kész vagyok végre, most majd kezdem a titkos helyek vadászatát !
Kurvamázlim volt.. a harmadik forgószél adagot már sand tank nélkül kezdtem, és ami utánuk 2 db maradt, az elég volt a végére... fhuhhh bazzz... nem izzasztotta meg gamer koromat egy játék vége sem ennyire 😊)

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

Tatyla
#2407
Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
Help!<#help>
[email protected]

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Magic Boy
#2406
Én messze vagyok még?
Most vagyok ott,hogy Dahaka kerget majd leszakad alatta az amin én átmentem!
Messze van még innen a vége?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.