Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2505
Hali! Nem tudjátok le lehet-e valahonnan tölteni a POPWW dvd-s verzióját a netrõl? Olyan kéne ami tényleg tuti és mûködik.. Nekem elcseszõdött a game.. És ez így nagyon nem jó 😞

tigeroo
#2504
az összes "életnagyobbító" titkos helyet kell emgtalálni..
#2503
Hali! Légyszi mondjátok meg hogy hol lehet elindulni a második szálon amikor nem hal meg kaileena.

#2502
Azért marad ki a párbeszéd, mert mikor felveszed a maszkot és visszajutsz a kertbe az emeletre akkor rögtön elmész a hollóharcos felé a teleporthoz. Ha lejutnál a földre és a kijáraton vissza a központi teremhez akkor lenne a párbeszéd. Egyébként ez egy zsákutca és mindenképp vissza kell menned a kertbe a hollóharcos felé.
Takimate
#2501
végignyomtam újra, összes titkos hely megvan.
Leírásban szereplõ párbeszéd Kaileena, és a hajós csaj között, megint nem volt meg... ki érti ezt.

Viszont szebb- jobb- több- nehezebb- lett a vége így...
Megérte !

Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.

#2500
ohh kösze szépen !
életet mentetté l😄
[email protected]

#2499
Ha adsz egy címet elküldöm, de az összes mentést mert nem tudom, hogy neked melyik kell.
Stark
#2498
Szeva Kard kododokat szeretnék mer az tök jollenne.
Ki tud küldeni?

hópihe

#2497
Kinyírtam a csajszit megmentettem a másikat majd felszedtem az életnövelõt (így van 2 db összesen) majd ugráltam össze vissza és kijutottam a teleportnál.
tehát végülis igen.
Nem tud vki küldeni egy mentést ?

#2496
Az a baj, hogy így nem tudsz továbbmenni. Ha nincs más mentésed akkor elég nagy bajban vagy, érdemes minden mentésnél újat csinálni összesen 51kb egy mentés.
Az a baj, hogy már onnan bugos volt, hogy a csaj kinyírása után be volt kapcsolva a portál (ugye be volt?), és te arra mentettél rá.
#2495
Ha nem csalt meg a fülem (és az emlékezetem), akkor a nyolcas szám amire gondolsz.

<- Hamster ->

#2494
Érdekel a dolog. Én is több zenét találta, de 10-16 Mp hosszúak voltak, és nem tököltem az összeillesztésükkel.

<- Hamster ->

Stark
#2493
Majd a játék végefelé megkapod. Azt h mire jó azt majd megtudod, nem löném le a polyént.
Kül má várom a folytatást.

hópihe

balcooo
#2492
Ja bocs hamster közbe rajöttem a POP1 full OST is fenvan a siteodon😊

#2491
egyébként mire jó ez a maszk?

#2490
ezt jól meg azt mondtam 😄
Na szóval amikor indítottam a játékot megkérdezte hogy safe módba indítsa e én meg le ok-oztam.
majd a játékban betöltve az utolsó mentésemet ilyen lett a herceg.
amúgy mikor kapom meg elvileg azt a maszkot?

#2489
de beléptem a játékb kérdezett vmi olyat hogy sefe módba indítsuk e nyomtam nekei egy ok-ot és az egyetlen mentésemen ilyen lett a herceg :S

Magic Boy
#2488
Akkor fokytesd az utolsó elmentéstöl,ha ott még nincs rajtad a maszk!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2487
azután hogy másodszor találkoztam a börszerkós nõvel és kinyírtam majd átmentem a portálon ( gondolom visszamentem a jelenbe (talán)) és ez lett.
nem tud vki küldeni egy mentést e körül a rész körül ?

#2486
az a gond hogy 1 db mentésem van

Magic Boy
#2485
ZHa még nemszerezted meg a maszkot akkor Bug!
Ha bug akkor folytasd az utolsó rendes mentésedtöl!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

balcooo
#2484
woahh! kiraly otlet! Esetleg a POP1 Credits alatt hallható zene nincsen meg, az is iszonyat filinges volt (egy nõci énekelt is benne)

#2483
Üdv!!
Ezt a képet meg tudná vki magyarázni ?
Mitõl lett ilyen a herceg ?

Annak is örülnék ha vki meg tudná magyarázni hogy lehet normálissá tenni. elõre is kösz.
popww kép

#2482
Töltöm<#vigyor3><#eljen>

#2481
Letöltöttem a zenéket. Nagy jók. Én is csinálgattam hasonlókat, csak még nem sikerült feltennem õket sehova.... Viszont például mikor a kertben verekszel, vagy éppen Kaileenával akkor a zenék ott több részbõl állnak... Én azokat összeillesztettem... Érdekelne? Talán jövõ 7en felbírnám rakni egy oldalra...

tigeroo
#2480
egyébként csak engem idegesített h homokszörnyként ment lefele az életed? =S elég volt az ugrálós részeknél siettetni, nemhogy lassan lemegy az életed szinte 0-ra..
#2479
Utánanézek.

<- Hamster ->

#2478
hello!
királyak a zenék nagyon! egy kérdésem lenne: az a szám, ami a dahakas üldözéseknél van (nem a godsmack, hanem a másik) az nincs fenn? mert azt sehol sem találtam. amúgy ez szól a hivatalos honlapon is.
#2477
Sziasztok!

Ha már volt errõl szó, akkor bocsesz.

Letölthetõ a PoP:WW Soundtrack-je a PoP:WW oldalamról.
Mivel hivatalosan nem jelent meg a Soundtrack, így a játékból kinyert, összesen 41 értékelhetõ számot tettem fel letöltésre.

<- Hamster ->

ati2002
#2476
Köszi!

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

tigeroo
#2475
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES
ati2002
#2474
Srácok! Hová teszi a game a mentéseket?

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#2473
Sztem ez a rész sokkal jobban sikerült mint az elsõ.
Mán 2x is végig toltam (1x az alternatív befejezéssel,cool).
batman
#2472
"tölle"

remélem ez csak direkt, vagy véletlen elírás volt <#vigyor1>

[...] Te romboló állat! Te sátán!

Magic Boy
#2471
Szétütni nemtudja,mert nemtud tölle felmászni!
jobbra kell oldalazni kicsit és ott már feltud mászni és menekülhet tövább!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2470
vagy üsse szét ha útba van!
#2469
Oldallazz jobbra egy kicsit ott már fel tudsz kapaszkodni.
#2468
Hi!

Amikor másodszor találkozom Dahakával, van egy rész ahol felfutok egy falra és sikerül is megkapaszkodni de utamat állja egy hordó és hiába szeretném szétutni a kis paraszt csak a hátamögé ütöget. Whaaaáá.
Ha mást nem egy jó parókást mondjatok már!
#2467
igen...most nyomom újból...

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#2466
OK úgy értettem, hogy Magic Boy-nak van igaza és cyrusnak kell visszatöltenie <#awink>
#2465
értem köszönöm!

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Magic Boy
#2464
Ez kicsit félreérthetõ(én értem,hogy nem nekem szántad,de akkoris!)én ugyanis végigvittem egyszer!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2463
Így van, töltsd vissza azt a mentést miután kinyírtad a feketeruhás csajt.
Magic Boy
#2462
Kb a felénél lehetsz!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2461
Ja, ha Dahaka kitörte a falat akkor nincs baj. Fel kell mászni a kõre, majd felszaladni az oszlopra és ugrás hátra a falhoz egybõl ugrás vissza az oszlophoz majd vissza..ezzel az ugrabugrával fel lehet kapaszkodni az oszlop kapaszkodójáig. Onnan át kell ugrani a kiálló deszkára, ez mondjuk billentyûvel tényleg nehéz mert mindenfelé mászkál és nem akar ugrani, ilyet máshol nem is tapasztaltam a játékban, de elõbb utóbb sikerül. Onnan meg be kell ugrani a kapun amit D kitört.
Magic Boy
#2460
Itt még nemkéne múmiás ruhába lenned!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2459
A herceg elbújik, megérzi egy nagy ellenség közelít. Dahaka kitöri a rácsot, körbenéz. Szerencsére nem vesz minket észre.

A rudak, oszlopok, és a zászló segítségével jussunk le. Itt végezzünk az összes ellenféllel. Másszunk fel a nagy kõre. Az oszlop, és a fal segítségével jussunk fel, az oszlop felsõ kapaszkodójáig. Innen ugorjunk a rúdra, onnan a kitört falhoz. Másszunk fel. Itt ihatunk. Fussunk tovább.

it tartok csak nem tudok azon a falon felmászni... 😞

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#2458
hát ha már az elején múmiás ruhád van, az lehet hogy gáz.
Lásd: 2386-os hozzászólás
magus
#2457
most, hogy a nagy kapun az elso zarat eltoltam, mennyi van meg a jatekbol? mar vegigjatszom, de nem vmi izgalmas...

#2456
viszont már múmiás ruhám van

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!