Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Leírásban szereplõ párbeszéd Kaileena, és a hajós csaj között, megint nem volt meg... ki érti ezt.
Viszont szebb- jobb- több- nehezebb- lett a vége így...
Megérte !
Zavarban van, mint kannibál a panoptikumban.
tehát végülis igen.
Nem tud vki küldeni egy mentést ?
Az a baj, hogy már onnan bugos volt, hogy a csaj kinyírása után be volt kapcsolva a portál (ugye be volt?), és te arra mentettél rá.
<- Hamster ->
<- Hamster ->
Kül má várom a folytatást.
hópihe
Na szóval amikor indítottam a játékot megkérdezte hogy safe módba indítsa e én meg le ok-oztam.
majd a játékban betöltve az utolsó mentésemet ilyen lett a herceg.
amúgy mikor kapom meg elvileg azt a maszkot?
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
nem tud vki küldeni egy mentést e körül a rész körül ?
Ha bug akkor folytasd az utolsó rendes mentésedtöl!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Ezt a képet meg tudná vki magyarázni ?
Mitõl lett ilyen a herceg ?
Annak is örülnék ha vki meg tudná magyarázni hogy lehet normálissá tenni. elõre is kösz.
popww kép
<- Hamster ->
királyak a zenék nagyon! egy kérdésem lenne: az a szám, ami a dahakas üldözéseknél van (nem a godsmack, hanem a másik) az nincs fenn? mert azt sehol sem találtam. amúgy ez szól a hivatalos honlapon is.
Ha már volt errõl szó, akkor bocsesz.
Letölthetõ a PoP:WW Soundtrack-je a PoP:WW oldalamról.
Mivel hivatalosan nem jelent meg a Soundtrack, így a játékból kinyert, összesen 41 értékelhetõ számot tettem fel letöltésre.
<- Hamster ->
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
Mán 2x is végig toltam (1x az alternatív befejezéssel,cool).
remélem ez csak direkt, vagy véletlen elírás volt <#vigyor1>#vigyor1>
[...] Te romboló állat! Te sátán!
jobbra kell oldalazni kicsit és ott már feltud mászni és menekülhet tövább!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Amikor másodszor találkozom Dahakával, van egy rész ahol felfutok egy falra és sikerül is megkapaszkodni de utamat állja egy hordó és hiába szeretném szétutni a kis paraszt csak a hátamögé ütöget. Whaaaáá.
Ha mást nem egy jó parókást mondjatok már!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
A rudak, oszlopok, és a zászló segítségével jussunk le. Itt végezzünk az összes ellenféllel. Másszunk fel a nagy kõre. Az oszlop, és a fal segítségével jussunk fel, az oszlop felsõ kapaszkodójáig. Innen ugorjunk a rúdra, onnan a kitört falhoz. Másszunk fel. Itt ihatunk. Fussunk tovább.
it tartok csak nem tudok azon a falon felmászni... 😞
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Lásd: 2386-os hozzászólás
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!