Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2605
kösz a cracket, de nem megy.
Én nem tudom mit tegyek. Egyszerûen vagy a menü alatt, vagy a hajós rész után kilép, és kiírja, hogy "the game stopped responding, please see the readme.txt". Már próbáltam úgy hogy alcohollal az egész dvd-rõl csinálok dvd képet aztán daemon toolsal behúzom, de úgyse megy. Vagy valamit be kell állítani az alcoholba? Vagy mitõl lehet a hiba? Valaki nem találkozott hasonló hibával? <#conf><#falbav><#lama><#help>
Egyébként ha megadod az emailed elküldöm az egész mentésemet aztán ott találsz megoldást ok?

Stark
#2604
A Lion Sowrd után forgasd a kart ami a terem közepén feljött.
ugy hogy a másik oldalon lévö tornyba tuggy menni

hópihe

Magic Boy
#2603
Hol?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2602
Itt mi lehet csinalni?<#confused>

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2601
help! Megkaptam a csajtól a LION Swordöt, csak nem tom merre tovább!
#2600
Hmm...próbáld Alcohol 120%-kal, én azzal telepítettem!
#2599
Hi!Leszedtem a torrentes Pop:WW DVD -s verziót de nem indul!Beteszem daemon toolsba és nincs se autorun se install semmilyen exe fajl!Légyszi valaki segítsen!
#2598
A végigjátszás oldalán ( http://zanzarah.freeweb.hu/popww/ ) a letölthetõ zenékbõl nem tölthetõ a 17-es és 23-as szám!<#rinya>
#2597
elküldtem. csak acrack kellett a dvds verzióhoz igaz? várom a mentést
#2596
egyébként ha elindul a game, küldök mentés, és akkor át bírod törni a falat 😊

#2595
ott van a címem az aláírásban, de amúgy [email protected], de lehet hogy jobb ha a [email protected] -ra küldöd, mert elvileg már vki próbálta elküldeni de én nem kaptam...esetleg ha küldöd másolatként a hotmailre is küléd már el létszi... Nagyon thx.

#2594
Vééégre sikerült!<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2>
Köszi a segítséget!<#puszi>Egyszerû volt csak nehéz volt észrevenni.Remélem mégegyszer így nem akadok el...<#lama><#fejvakaras>
#2593
Igen, a 8-as az. Köszi szépen. Ez tetszik legjobban!<#wink>
#2592
cicmic:Lejutottál az alsó párkányra,ott balra át lehet funi a fal végéig és ott fel kell ugrálni a párkányra (kivételesen).Ha feljutottál,akkor az ajtó fele kell a falon futni,és a két fal találkozásánál leesni.A herceg elkapja a peremet és onnan már csak egy ugrás a cél.


Nekem nem segit senki?már 2 napja állok ott,de nem reagál semmit se ez a hülye plató.Valakinek van egy olyan mentése,ami ez után van és az összes osáig felszedhetõ élet megvan (mert én is megküzdötem értük).Thx
#2591
nekem olyan verzióm van. Ha adsz egy címet ahova elküldhetem máris küldöm. De ha segítesz nekem akkor azt megköszönném.
#2590
Help meeeeeeeeee!!!!!!!!!
Vagy jöhet a muszájkabát...<#falbav><#help><#help><#help><#help><#lama><#lama><#lama>
#2589
a menü alatt bemész asszem az extrákhoz és ott vannak jó kis képecskék... Vki mondja már meg hogy hogyan lehetne elindítani normálisan a gamet mert dvd verzió van, de nem megy a crackel ami van. Nemigaz hogy nincs másnak is ilyen verziója?!<#falbav><#violent><#fejvakaras><#duhos2>

#2588
Ha széttörsz egy ládát egy kép jelenik meg az Extra Features-Artworkben a menünél.
Ezek ilyen bónuszok.

#2587
Szevasztok szeretném megkérdezni, hogy van-e valami jalentõsége a ládáknak ha széttöröm ???
Azt írja ki NEW ARTWORK ENABLED vagy ilyesmi. Kell olyankor valamit csinálni ??
Köszi
#2586
bocs, elcsesztem a linket: 😊

#2585
adott új kardot, azzal menj vissza a központi terembe... Egyébként végigjátszás itt!

#2584
itt tartok. csaj dumált valamit. nemtom merre. help pls

http://thenamelessphoto.com/

#2583
Kösz a segitséget lejutok a párhuzamos falon ott lekapaszkodok látok egy ajtót szembe de sehol nem tudok futni a falon. Egyébként a legalsó párkányig kell lemenni??<#violent>
#2582
Valaki segítsen már rajatm mert megörülök.
#2581
hát bakker nem kaptam meg 😞 lehet hogy ez a genya citro nem bír fogadni ilyen nagy fájlt? nem tudom... nincs meg egy oldal címe esetleg ahonnan leszedhetném, vagy nincs msned? akkor onlineba lejönne...

windrunner
#2580
jo címre küldtem, 5.27 mb, nem annyira😊

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#2579
nem kaptam meg 😞(( jó címre küldted? hány mega? sokat kérdezek? 😊

windrunner
#2578
Már elküldtem.

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#2577
Szesz!
Kéne segitség!Visszaolvastam de sehol sem találtam rá megoldást:Amikor az óratoronyban vagyok és elforgatom a kart lent,akkor elvileg a platónak mozogni kéne,de nekem meg se moccan.Mi lehet a gond?Van erre valami crack vagy ilyesmi?

Cicmic:A kart 2szer kell elforgatni és a foglalat mellett van egy fal ahol a párhuzamos részek vannak.Ott le kell ugrálni,onnan átfutni a másik falon,amirõl felugrálni és onnan is futás át,de a végén meg a párkánynál abba kell hagyni a futás,ott átugrasz és kész.Ennyi.
#2576
Én segítenék, de nekem meg el se indul... nem jó hozzá a crack ami van...

#2575
Akkor most, hogyan törjem ki azt a falat, ha azzal a kardal lehet csak. Nincs valakinek egy manetése az a rész utánról, mert már nagyon idegesít, hogy nem tudok továbbjutni. Pedig ilyen nem soxor szokot elõfordulni. Kérlek titeket segítsetek ki valahogy!
#2574
vki help plíz...

#2573
Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni visszajutok a központi teremhez a piros ruhás lánytól kapott karddal foglalatba beszurom ellenség legyõzve na most jön a gond. Melyik párhuzamos falon kell lemenni két helyen is lehet de egyiken se ment nekem<#conf>
#2572
aha jó lenne, vagy valami címet ahonnan leszedhetném, mert így nem megy a game 😞(((

berlinboy6329
#2571
na végvittem.1x. de megcsinálom a másik módon amikor az összes titkos hely megvan. király volt csak volt 1 kurva nagy bugom. a mask elõtt amikor a trónterem székénél lévõ töredezett falat kell kitörni elõtte belemegyek a falba kijövök az 1ik szoborból és nincs a végigjátszásban leírtakkal szemben homok a padlón csak kaileena vár rám. ha nincs ott akkor nem lehet a teleport kapcsolóit aktiválni. ha sikerül a jelenbe visszatéve miden kefete csak a teleport és a tárgyk látszanak és vannak is ott, de mindewn más a falak, atalaj hiányzik. de aztán jó lett.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

VampireLord
#2570
Miért jó az ha a balban tarja? nem teljesen mindegy? <#nyes>

\"...Someone find me please,losing all reserve,I am fucking gone, I think I\'m fucking dying...\"

Stark
#2569
Szerintetek meg lehet csinálni h a föfegyver a bal kezünkben legyen?
Mert ittt néhány screenshotban ugy van.

hópihe

Stark
#2568
De még csak a játék elelyén tart, ahol a Spider-sword wan nála.

hópihe

VampireLord
#2567
a Skorpió kardot akarja megszerezni a jelenben de Dahaka megakadályozza ezért vissza kell menni az idõben és akkor kell megszerezni,ott van egy terem közepén... képtelenség nem észrevenni...<#wink>

\"...Someone find me please,losing all reserve,I am fucking gone, I think I\'m fucking dying...\"

démonigyerek
#2566
köszi szépen<#worship>

Magic Boy
#2565
sok sikert hozzá!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

démonigyerek
#2564
nekikezdtem e remek játék végigjátszásának

#2563
Az a skorpiókard merre van? Nekem simma kardom van aminek a hegye tompa és két csúcsba végzõdik és fekete színû.
hosszupuska
#2562
Köcike!<#integet2>

#2561
Lassítsd le az idõt az R betü rövid lenyomásával.

hosszupuska
#2560
Elakadtam leugráltam egy folyosóra ahol van két porgõ izé megnyekkenve,van egy csapóajtó amit ha a négyzetre állva kinyitok az ajtó kinyílik de mire odaérek lecsukódik. Semit nem tudok megfogni és anégyzetre tenni.Tud vki.segíteni? Elõre ís köszi!

windrunner
#2559
e-mailben küldjem?

[O.o] ^^ :D @->-- pázzzee...

#2558
Képeket tesz szabaddá.
Ott a repedést kell szétütni a skorpió karddal.(nagy,piros)
Ennek át kell törnie a falat.

#2557
De ha elküldenél ez a rész utánról egy mentést azt megköszönném
#2556
Ezen a falon van egy kibaszott nagy repedés. Egy bemélyedésre vagy egy szírtre esek a falfutás után. Ahol van egy láda(ami egyébként fogalmam sincs mire való) és egy koponya is van a a talajon. De akárhogy próbálom mindig lepattan a kard.