10262
  • koosadam
    #4140
    Aki akar az nyugodtan nézzen be ide ez is egy PoP-os fórum csak egy kicsit szebb kisazerelésben. Most indult...
  • Kaileena
    #4139
    hát akkor játsza végig:D
  • koosadam
    #4138
    Öhm nestea! A honlapod télleg qll de a 3. elméletet egy kicsit érthetöbbé kell tenni mert én nagyjából értem de aki nem játszotta végig az sajna nem fogja érteni...
  • Stark
    #4137
    Kötelezö lesz gonosszá válni:P
    És legalább mosmá nem 1 kastélyban(SoT, WW) Hanem az egész városban jáccodik
  • Kaileena
    #4136
    piromániás princikeXD
  • koosadam
    #4135
    Sajna végülis mindez miatta van(egy kis besegítéssel a SOT-ból) ettQl függetlenül igazad van...
  • Kaileena
    #4134
    hi
  • 333overmind333
    #4133
    Állat! Szal akkor végig lehet vinni csak jóként és csak gonoszként is vagy muszály lesz néha gonosszá válni? ...bár jókat kérdezek ez majd kiderül úgyis.

    1 viszont tuti: ez az egyik leghangulatosabb játék amivel eddig játszottam, nagyon megfogott történetileg is. Bár azért már nagyon kavarják, vmikor azért majd a történetet is le kellene zárni, persze ennek az lenne a hátránya, hogy nem lenne folytatás, viszont engem már zavar hogy húzzák... szegény hercegnek is kijárna már a pihenés, vagy 100x megjárta a poklot.
  • Stark
    #4132
    mindig vátozo
    lesz olyan rész h beleállsz a tüzbe, gonosz leszel, majd amikor vizet iszol visszaváltozol

    de az E3mas videon is mondják(zanzarah.hu/popww)
    hogy a viz ami a WWben és a SoT ban is életet adott attol változol vissza jová
    A tüz ami a "pokol tüze" gonosszá vátoztat
  • 333overmind333
    #4131
    Én azt nem értem ill. nem tudom, hogy a Sötét és a Jó herceg a játék során fog változni, szal egy darabig az egyikkel vagyunk aztán a másikkal vagy az elején lehet választani, hogy melyikkel akarunk nyomni vagy hogy lesz ez? Ti nem tudjátok?
  • Stark
    #4130
    Jo az oldald, de a sötét gonosz herceget nem kellet volna beletenni.
    Mint láttad te is £kezdi szivni és csak aztán huzza le.
    És a WW kb 1-2 napos történet csak te/mi hiszzük hosszabbnak.
    És amikor lehuzza hogy jön ki?
    És hogy gyüjt össze fél nap alatt 1 többezres sereget.
    Má bocs a kritikáért de kül jo az oldal.
  • nestea
    #4129
    Hellósztok!!! Csináltam egy PoP oldalt (igaz nem egyedül)
    örülnék ha megnéznétek. Még kell rajta finomítani de egyépként majd kíváncsi leszek a véleményetekre. PoP oldal
  • Kaileena
    #4128
    Én mindig itt avgyok...de egyesek.....mongyuk augusztusban megyek én is nyaralni..de addig...ők mennek...
  • Keca
    #4127
    Gyerekek.... kezd kihalni a zzzzzzzzoooooooooolllllllllllddddddddaaaaaaalllllllll
  • Kaileena
    #4126
    Visszafelé mentél?kkor onann nich ki út!a barátnőm mondta,hogy én se menjek vissza hanem előlről vigyem emrt egy helyen8ami úgylátszik ez) NEM lehet visszamenni
  • Tom Alien
    #4125
    KIs segítségre lenne szükségem. Azon a helyen vagyok ami a #3996 hozzászólás képén van. De nem akkor amikor először vagyok ott és nem is sandwrath-ként hanem a legvégén. Már csak Kahleena-t kéne megölnöm. Szeretném a másik befejezést is kipróbálni ezért elkezdtem összegyüjteni a hiányzó Life upgrade-eket. Igy jutottam ismét ide. Most az a helyzet, hogy nem lehet átugrani, mert nem kapja el a kitört falat. Nem tudok mit csinálni. A Másik irányba pedig visszajutok abba a terembe ahol megöltem a feket ruhás csajt az elején. Ez is zsákutca.
  • Kaileena
    #4124
    trálálááá!XD
  • Keca
    #4123
    brembere.....ding ding....
  • Stark
    #4122
    nincs mit:)
  • Kaileena
    #4121
    Nekem oylan is volt,hogy a gólemet újra ki kellett nyirni mert ottmaradt...meg h a herceg arca a feje mellett voltXDDD
  • Eltergo
    #4120
    Uramisten mekkora bug!
    Amiröl beszéltem hogy a rácsot nem löki ki Dahaka és visszafele megyek a pályán is roncsokon ugrálok majd a végén összeomlik alatam a helység az a vége felé van :-)
    Furcsáltam hogy nem tudom kinyirni a kardommal a szörnyeket :-) ezért lelöktem őket olyankor.
    Most hogy végigvittem a PoPWW-t a vége fele volt az a rész hogy szintén erre kellet menni csak most kitudtam nyirni a kardommal a szörnyeket és a végén a kardommal betörtem a helységet :-)
    Jó játék nekem tetszik.
  • 333overmind333
    #4119
    Hú öregem, nagyon szépen köszi!!!
  • Stark
    #4118
    Dokumentumok\All Users\Application data\pop2 vagy popww (nincs fenn a játék)
    És a rejtett fájlokat tedd láthatóvá
  • Kaileena
    #4117
    XDDDDDD
    A pizza hazájában annyi pizzát ettem tavaj,hogy inkább maradok a Ristorante-nálXD
  • 333overmind333
    #4116
    HI ALL!

    Egy technikai kérdésem lenne: a játék hova teszi a mentéseket ill. melyik fájlban tárolja?
    1000köszi!!!
  • Stark
    #4115
    lehet 8KB nál nagyobb.
    thx
  • Stark
    #4114
    Kaileena már átált a sötét oldalra:D
    Már velem van... Velem mármint Darth Revan - nel (KotOR)

    :D:D:D:D:D
  • koosadam
    #4113
    Najó gyerekek elhúztam egy hétre a pizza hazájába, de nem kell izgulni még visszatérek!
    Addig is jó szórakozást a hertzeggel!(KAILEENAT NEM KINYÍRNI! :D)
  • Kaileena
    #4112
    Visszatudsz!Milyen videó?amikor kaileenával veszekedik a herceg?azután visszatudsz menni ha nem forgatod el a kart!!!!!:P
  • qienriot
    #4111
    csá vki tud nekem sengíteni a könyvtárban csk az 1ik life upgradet találom meg amikor gerándákon kell beugrálni a másikat nm találom help pls (kaileenat sajnálnám)
  • koosadam
    #4110
    A válasz az alatta levö csak véletlenül elment.
    Emlékezetem szerint a kiscsajszi után azonnal fel kell rohanni a falra elötted. Ha szügséges akkor lassítsd le az idöt! Ha nem világos itt meg tudod nézni! Keresd a (36) os ládát!( piros szám zárójelben) itt a végigjáccásnál! Sok sikert!
  • Eltergo
    #4109
    Aha hajóroncsokon... és a végén feljutok és összeomlik allatam a helység és nem tudok hova menni.
  • Eltergo
    #4108
    Warrior Whitinel.... hol a válasz? :)
  • koosadam
    #4107
    Válaszok( ha le akarod löni a poént):1. Te vagy mint a homoxellem(amúgy a sötét hertzeg csak a 3. rész szereplöje lesz nem a Warrior Withiné!)
    A második válsz: PASSZ! Én sajna nem úgy vittem végig mint te mert én ilyenkor már viseltem a maszkot és nekem simán ment ha persze ugyanarról beszélünk.. Mármint úgy hajóroncs hogy a hajók árbócán ugrálsz végig? Mert ha igen akkor mennie kell ez biztos! A rácsoson kívül semmilyen más ilyen nagyobb bugot nem lehetett észlelni...
  • koosadam
    #4106
    akkó te most melyik résszel jáccol? Ha Warrior Withinnel akkó itt a válasz:
  • Eltergo
    #4105
    Áh elég idegesitő ez a ide-oda mászkálás a időben de ettöl függetlenül nagyon jó game. ott tartok hogy 2.-ra találkozom azzal a Zomi szeri valakivel (aki állitolag a Shadow Princess :-) és megkérdezem tőle angolul hogy mit akar tölem :-) 1-2 kérdésem lenne....
    1. ki ez a shadow princess és mi közöm hozzá :-)
    2. az hogy létezik hogy PC egy bugtól ugyanugy néztem ki mint ő. Elsőnek kellet volna menekülnöm Dahakától de a bug miatt nem törte ki az a rácsot :-) szóval visszafele mentem és én álltam fent a járatnál amikor lent éppen verekszik a két csaj.... és lent uganugy odamegy a Prince a csajszihoz a elintézetlen ügyünk van szöveggel... megyek megyek.... hajóroncsokon ugrálok átviszem a akadályokat ledobálom a ellenségeket végül oda jutok hogy szaladok a falon levágom azt a csajt aki szembe fut velem és amikor felérek összeomlik allatam minden... se fel se le ut se semmere... ez miért van?
  • koosadam
    #4104
    Jó az új logód...
  • koosadam
    #4103
    Azéert nem tod valószínü mert nincs meg az összes titkos helyed! Világít az összes pontod a homokórával szemben a körben? Ott kell felbukkannia!
  • Stark
    #4102
    azé montam hogy olvas utána
    vagy ird be a lenti keresöbe, hogy vízkard
  • bátor60
    #4101
    De mikor Kaileena termébe bemegyek rögtön jön a bejátszás és aztán nem tok visszamenni.