Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szívesen küldenék mentést,de hol találom.
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Van egy kis problémám,hogy a fenébe kell kinyírni a feketeruhás csajt
5 napja nem tudok túl lépni ezen a szinten.Ez ott van ahol a piros és fekete ruhás csajok verekszenek és nekem kell megmenteni õt.
Ha az a csaj megfog akkor 1/3 életem lemegy és igy már nem sok esélyem marad.
Én már küldem neked privátot, hogy add meg plz a mail címed, hogy tudjak képet küldeni, de megkaptam a lion swordot és nemtok tovább menni. Kaillene ott áll középen és néz... Én meg ott szerencsétlenkedek, mert nemtom merre tovább...
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
Helpet elõre köszi!
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
A rejtett mappákat tedd láthatóvá!
Lehet ps2.0-ba nyomni a játékot? Mert mikor idítom detektál minden szarságot a gépben és az FX5800-ra írja hogy viszi az 1.1-es Pixel shadert. Csak valahogy nem vagyok elragadtatva a garafikától, a videók szépek, de a játék ahhoz sehol sincs. A garafikai beállításokban nem sok választás van, de az mind max 1280X1024-ben, driverbõl 8XAF... A Far Cry és a Half Life 2 óta már megszenvedtem hogy direkt PS2-be kell kényszeríteni a játékot az FX-eken. Itt van valami tweak? Vagy ez egy ilyen játék?
de sz.tem 2 különbözõ helyrõl beszélünk..
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
Most kaptam meg a lion kardot és ott tartok. Na minnyá megpróbálok úgy ugrálni, de már azt is próbaáltam, de nem jött össze. Ha sikerül, akkor írok (ha nem akkor is 😊 )
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Help!
[email protected]
a profile mappát egy az egyben kell kimásolni...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
sima befejezéssel "nem titkos helyeztem annyit"
egyedül azt a világító kardot szereztem meg úgy pluszban,de az tetszett is <#smile>#smile>
Nagyon jó volt,sokszor kiakasztó de a hangulat kárpótol a kitépett hajszálakért...
\"...Someone find me please,losing all reserve,I am fucking gone, I think I\'m fucking dying...\"
Az egyik állásban 2oldalt jönnek fel. ekkor az oszlopokon kel látugrálni a másik oldalra és onnan falonfutás és ugrás az erkélyre.
másik állásban fejutok egy helyre, ahol olyan ajtó van ami csak akkor nyílik ki ha rámászok a kallantyûra és utánna vége a folyosónak. felugorni nem lehet.
a 3. állásban feljön a szikla ls akkor nem kell átugrani a terem 2 bejárata közt.
a 4. nem jut eszembe, de az összeset végigjártam már vagy 10X <#pardon1>#pardon1>
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Thx. azt hittem nem nekem írtad.
De köszi még 1X
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
De a karnak 4állása van.
2napja itt szenvedek, már mind a 4féle variációt megnéztem vagy 5ször.
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
a végigjátszásban olvastam hogy jelenleg a golem elõtt tartok.na most elforgatom a kart felugrálok a falon lehûzom a kart lelassítva az idõt átfutva a körbe körbe csapkodó vackokon és az ajtón utánna pedig a tüskés gödör fölött a gyertyás részig.innen hogyan tovább?mertt a gyertyákon felurani nem tudok.oda hogyan lehet?légyszi segítsetek ha tudtok.elõre is köszi
(email az idézet alatt)
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Ugyan ott tartok mint Sharkys, megkaptam a csajtól a második kardot, de nem tudok tovább menni.
A végigjátszás azt írja, hogy:
A MÁSODIK TORONY
"Jussunk át a tüskés mélység felett. A körfûrészeknél másszunk fel a létrán..." A létrát sehol sem találtam. tekergettem a kart a terem közepén, felmásztam a sziklákra, jobbra volt 1 láda, középen, pedig átugrottam egy ajtóhoz. Ott kapaszkodni kellett egy szarba, hogy az ajtó feljöjjön. utánna alul tüskék vannak, átugrok és nem lehet továbbmenni. Vége a folyosóknek, mindenhol gyertya. Nem is erre kell menni?
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"