10262
  • koosadam
    #4180
    upsz várj egy perc és lesz nagyobb!
  • koosadam
    #4179
    Nah itt van !
  • Gabtsy
    #4178
    Fekvős kép? Juj! Még nem láttam de biztos nagyon szexiiis!
  • koosadam
    #4177
    Láttad már azt a fekvös képet róla? Na azt szokta rekámozni jellemként!
  • koosadam
    #4176
    Ajjaj öcsém vigyázz ezekkel a büntipontokkal! nekem kapásból egy **** ötöt bevágott. Nem jó egy hétig nem írni hidd el!
  • Gabtsy
    #4175
    Kaileena: Hát vehetted volna hülyeségnek is hogy nem tudtam megjegyezni egy 7 betűs nevét...:) Viszont ami tetszett az nagyon jól megmaradt! Piros... nagy... ooohhh
  • koosadam
    #4174
    Figyelj! Nem vagyok egy gépzseni(söt, annak is örülök, ha bekapcs gombot megtalálom! :D), és azt sem hinném, hogy lenne közülünk egy olyan is akinek eredeti van meg!(ezt nem kell reklámozni) De ettöl függetlenül lehet, hogy neked ilyen hibáid lehetnek, mert ha elörébb olvasol néhány nem ilyen hibát, de találtunk a játék folyamán(én szerncsés lehetek mert nekem nem volt ilyen), szóval nem kell megilyedni. Lehet, hogy amit mondtál segít...
  • haxoror
    #4173
    vmi codeckpack kavarhat be, nálam is ez volt
  • mobal
    #4172
    kizárt. p4 2400 + 0gb ram + 9600xt. sztem szarok a vid fielok. valszeg nem a bizt másolatomat kéne telepíteni de megnézem a demot és ha az ok akkor ez van
  • koosadam
    #4171
    amik nem a játék közben mennek? hanem amit a menüböl lehet megnyitni? akkor sajna nem tom. Lehet, hogy nehezen bírja a géped...
  • mobal
    #4170
    csak a vidok. gondolom ehhez nincs köze a felbontásnak mert nekem is jól megy amugy, meg a videok. *.bik tehát bink video filek.
  • koosadam
    #4169
    Hú Dzyiti! Királyak a paródiák!! :DDDDDDDDDD
  • koosadam
    #4168
    Próbáld meg az Options->Grafichnál kicsit lejjebb tenni a felbontást(bárn nekem maxon is jól megy minden...)
  • Kaileena
    #4167
    Gabtsy:Hát minek vegyem ha nem bóknak?:D
    Gondolom nem azért mondtad mert ezek a jelzők nemtetszenénekXD
    csicsa:Köszi!
    Snake01:Jé,nemmondod!Én is!:P :D
    Meg szerintem itt mindenki:)
  • SNAKE01
    #4166
    Hi!!!Én végignyomtam a Sot.-ot is és a WW.t is és a Kindred Blade-et is végigfogom!!!!!!
  • mobal
    #4165
    sziasztok! megvan a gém jó is de vannak gondjaim. szaggatnak a videok. a hang normális de a video nem :( mi lehet a bibi?
  • csicsa
    #4164
    azt mindjárt gondoltam
  • csicsa
    #4163
    Kaileenaval az a baj hogy a videó után egyszerre ott vagyunk a kőlap szélén és igen ritka,hogy meguszom,hogy ne csapjon meg.Van,hogy a földre is leteper,de azért utána megkapja a magáét.
  • Gabtsy
    #4162
    Ha valami megint macerás lesz akkor újból jelentkezem.:-)
  • Realtibi
    #4161
    nemtudom de nekem a SoT sokkal nehezebb
  • Realtibi
    #4160
    nekem vannak tök jó módszereim kaleina legyőzésére
    pl uccsó harcnál
    lassitva kell ütni majd ha homokvihart kreál akkor észrevehető a padlón egy kör alaku mintázat azt kell követni
    lejár a homokvohar akormeg fel a homokot idő lassit és cspkodni kaleinát

    még van egy trükköm az a ,,repkeős madár'' ellen van
    ha elkezd repkedni akkor menj a ,,tér'' szélére és kapaszkodj meg benne és a csuri nem kap el
  • csicsa
    #4159
    Ha ez macerás mi lesz később?


    Nekem csak a végén Kaileena legyőzése macerás,de az is csak Hard-ban.
  • Dzsiti999
    #4158
    Megint én vagyok: Feltettem a WW Love Story-t (1. Fejezet, 2. Fejezet, 3.Fejezet). Megtalálható a: http://dahakateam.uw.hu -> Elméletek -> Paródiák. A PGO-n már bemutattam, és akik megnézték, azok szerint nagyon jók... Ajánlom mindenkinek!
  • Gabtsy
    #4157
    Jójó tudom hogy nem lehet másfele menni. Majd annak ellenére megyek arra hogy mecerás...:)
  • csicsa
    #4156
    Kaileena!
    Mégegyszer kösz a videót.rEmEk!
  • csicsa
    #4155
    Gabtsy!
    Ha macerás akkor hogyan akarod megcsinálni?
    Másfele nem tudsz felmenni.
  • Gabtsy
    #4154
    Köszi Spyker és Dzsiti.
  • Dzsiti999
    #4153
    Jaja, Spykernek igaza van... Gabtsy: Itt egy végigjátszás: http://dahakateam.uw.hu -> F.A.Q. -> Végigjátszás. Ha megakadnál még valahol. Még nincs teljesen kész, de lesz hamarosan (holnap, vagy holnapután)
    U.I.: Dzsiti vagyok a másikról.
  • koosadam
    #4152
    Télleg nem kéne szegényt ennyire lehordani...
  • Gabtsy
    #4151
    Kösz Stark. Gondoltam, hogy ott föl kéne menni de arra mecarás...:P Igaz hogy nem vagyok egy agysebész-alkat de a sík hülye túlzás...
  • Gabtsy
    #4150
    Kaileena: Olvastam a nevedet az átvezető videjóban csak másfele (vagy másra) koncentráltam ezért nem maradt meg pontosan... A két jelző pedig még mindig jobb mint a hibásan leírt név! Ha meg még bóknak is vetted az csak külön öröm! =DDD
  • Stark
    #4149
    talán mer fel kéne menni a toronyhoz vezetö uton
    a másik irányba forgatod azt a kibaszott kart, hogy a másik oldalra tudj felmenni
    ha sik hülye vagy a játékhoz minek kezdez hozzá
  • Kaileena
    #4148
    Kikérem magamnak4a pirosruhás nagymellű nő az kaileena!!!!!!
    De ezt bóknak vettem:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Gabtsy
    #4147
    "Jussunk át a tüskés mélység felett. A körfürészeknél, másszunk fel a létrán. Fent a gyertyáknál a párhuzamos..." stb. Elolvastam ami A második torony alatt van!:-) Így kezdődik de én ilyen helyszínekkel nem találkoztam! Továbbolvasni meg felesleges mivel a gólemnek még se híre se hamva...
  • Stark
    #4146
    olvasd talán el
    a második torony altt kell lennie:D
  • Gabtsy
    #4145
    Köszi Warrior Within de erről a lapról találtam rá a fórumra. A végigjátszást is megtaláltam és igaz hogy ott szépen le van írva hogy mit és hogyan kell megcsinálni de valahogy nem találom azokat a részeket...
  • Realtibi
    #4144
    http://www.zanzarah.hu/popww/


    itt szerintem megtalálod a kérdésedre a választ
  • Gabtsy
    #4143
    Szasztok! Megint egy kis segítségre lenne szükségem! A második torony legelején vagyok. Beszéltem a pirosruhás nagymellű nővel. Utána két fele lehet menni. Vagy a "főreteszes" ajtóhoz vagy egészen el a "idősíkválasztóig". Elmegyek ez utóbbihoz, visszakerülök a jelenbe, és kicsit visszamenve fogalmam sincs merre lehetne menni. Aki érti légyszi segítsen. Kössz!
  • Kaileena
    #4142
    Hi!
  • Stark
    #4141
    Meg kül bocs ujra, ennek az oldalnak semmi értelme.
    Má Hamster megcsinálta és a KBhez is fog csinálni 1et
    meg minek a fórum?
    Itt van ez.
    Itt is meg lehet tudni mindent és ha visszaolvas az ember még annál többet is.
    A verseké meg sory de nem az igaziak.
    Most majd utána basszatok le és mondjátok azt ha tudok jobbat akkor csináljak. Nem fogogk. Mer nincs értelme.
    Itt egy példa:
    Ez egy nagyon jo Soth Parkos oldal, ami régota müxik.
    Itt pedig 1 gagyi szar koppintás ami az elöbb emlitett oldal cuccait másolja.

    Szal ha már van 1 nagyonjoo oldal minek 1 másik szarabbat csinálni?