Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2656
HI,
szívesen küldenék mentést,de hol találom.
#2655

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#2654
monkey island 3ez csak proba

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#2653
jahooo:ha épp itt jársz küldenél egy mentést!!!

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

batman
#2652
a nõ mindig combózik, védekezz amíg csinálja, aztán gyilok...

[...] Te romboló állat! Te sátán!

#2651
Hi,
Van egy kis problémám,hogy a fenébe kell kinyírni a feketeruhás csajt
5 napja nem tudok túl lépni ezen a szinten.Ez ott van ahol a piros és fekete ruhás csajok verekszenek és nekem kell megmenteni õt.
Ha az a csaj megfog akkor 1/3 életem lemegy és igy már nem sok esélyem marad.
#2650
Ez bug. Tölts vissza egy régebbi mentést olyat mi után már neked kell bekapcsolni.
#2649
Miért van az, hogy amikor bemegyek elõször a homoks cuchoz már be van kapcsolva(az amelyik után le lehet lasítani az idõt). A végigjátszás szerint nekem kéne bekapcsolnom. De már megy és belemegyek majd átváltozik a herceg és a környezet. Ez, miért van? Az idõt pedig ilyen formába nem lehet lelasítani.
#2648
Keca köszi a mentéseket! Te nem is voltál azon a részen ahol én vagyok legalábbis a mentéseid alapján. De majd akkor a tiedtõl folytatom. Mégegyszer köszike.
#2646
Cat 02!
Én már küldem neked privátot, hogy add meg plz a mail címed, hogy tudjak képet küldeni, de megkaptam a lion swordot és nemtok tovább menni. Kaillene ott áll középen és néz... Én meg ott szerencsétlenkedek, mert nemtom merre tovább...

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2645
nem küldenétek képet?úgy könnyebb!(Print Screen a játék közben)nekem hót bakis a játék.elis akadtam.aki volt a kertben tudja hogy ilyen rácsok jönnek ki és azon kell futni.én meg mennék vissza(mind a két ("toronyban" voltam)azt nem ment vissza az egyik rács(pont az ahol fel lehetne ugrani!!!!!:-(((na nem baj kapok mentést:-)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#2644
"megerõsítem"Jahooo állítását

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#2643
Igen az az életfeltöltõ.
#2642
A kertben voltam, onnan kellett a nagyterembe menni, hogy megkapjam a lion swordot. Ugyan ott tarttok mint bycz. Én sem tudok tovább menni. Életfeltöltõ az az amikor berakja a medálját és megnõ az életem? Ha az akkor már 4szer kellett volna vele találkoznom, de csak 2szer találkoztam vele. (végigjátszást olvasom játék közben)

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

rorr
#2641
Hátha ez neked csúnya akkor nyomd a doom3,halflife2,farcry triumvirátust!Nekem nagyon tetszik!

#2640
Amikor megkapom a Lion Sword-ot
#2639
Merrefelé kell elindulni a második toronyba a nagyterembõl? (tudjátok ahol a karral lehet állítani a nagy sziklákat) Az elsõ tornyon már beindítottam az "órát". Ja és múltban vagy jelnben kell menni oda?
Helpet elõre köszi!
#2638
xPilu:életfeltöltõ:ilyen nagy szikla általában nagyon nagyon rejtett folyosók végén.Voltál már a toronyban vagy a kertben?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#2637
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES\
A rejtett mappákat tedd láthatóvá!

#2636
Valaki nem tudja hova rakja a játék a mentéseket?
janos666
#2635
Ez nagy valószínûséggel egy hülye kérdés:
Lehet ps2.0-ba nyomni a játékot? Mert mikor idítom detektál minden szarságot a gépben és az FX5800-ra írja hogy viszi az 1.1-es Pixel shadert. Csak valahogy nem vagyok elragadtatva a garafikától, a videók szépek, de a játék ahhoz sehol sincs. A garafikai beállításokban nem sok választás van, de az mind max 1280X1024-ben, driverbõl 8XAF... A Far Cry és a Half Life 2 óta már megszenvedtem hogy direkt PS2-be kell kényszeríteni a játékot az FX-eken. Itt van valami tweak? Vagy ez egy ilyen játék?
#2634
jeeee. nem látszik a kép...
de sz.tem 2 különbözõ helyrõl beszélünk..

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2633

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2632
életfeltöltöltõ? Mire gondolsz pontosan? Sz.tem nincs.
Most kaptam meg a lion kardot és ott tartok. Na minnyá megpróbálok úgy ugrálni, de már azt is próbaáltam, de nem jött össze. Ha sikerül, akkor írok (ha nem akkor is 😊 )

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

narazzino
#2631
lehet valahonnan mentéseket letölteni? Vagy valaki tud küldeni?

#2630
xPilu a negyediknél is sziklák jönnek fell.a 3-diknál pedig alúl jönnek fel sziklák(van már életfeltöltõd?)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Tatyla
#2629
Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
Help!
[email protected]
a profile mappát egy az egyben kell kimásolni...



PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#2628
jahooo:odaírtam hogy csak vicc volt

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

#2627
xPilu:tudod ahol fel kell mászni a kallantyúra na utána ha a folyosó végén gyertyák vannak akkor faltól falig kell ugrálni felfelé.(felfutsz a falon és ugrasz és pont mikor a másik oldalon vagy megint ugrassz)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

VampireLord
#2626
Na kivittem...
sima befejezéssel "nem titkos helyeztem annyit"
egyedül azt a világító kardot szereztem meg úgy pluszban,de az tetszett is <#smile>

Nagyon jó volt,sokszor kiakasztó de a hangulat kárpótol a kitépett hajszálakért...

\"...Someone find me please,losing all reserve,I am fucking gone, I think I\'m fucking dying...\"

#2625
Ebbe mi az okoskodás?
#2624
aha, ahányszor tekerem mindig máshol jönnek a sziklák.
Az egyik állásban 2oldalt jönnek fel. ekkor az oszlopokon kel látugrálni a másik oldalra és onnan falonfutás és ugrás az erkélyre.
másik állásban fejutok egy helyre, ahol olyan ajtó van ami csak akkor nyílik ki ha rámászok a kallantyûra és utánna vége a folyosónak. felugorni nem lehet.
a 3. állásban feljön a szikla ls akkor nem kell átugrani a terem 2 bejárata közt.
a 4. nem jut eszembe, de az összeset végigjártam már vagy 10X <#pardon1>

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

narazzino
#2623
cheat nincs hozzá?

#2622
xpilu:mikor eltekered oldalt feljönnek ilyen sziklák ugye?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2621
nincs mit

#2620
a csajszi odaadja a kardot, és ott tekergetm a kart körbe-körbe, de 1 szaros intrót nem láttam. Nem mutat nekem semmit.

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2619
xPilu:mikor eltekered a kart oldalt feljönnek ilyen "hegyek" és egy intró mutatja a bejáratot? na oda kell bemenni

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2618
Mi van Jahooo okoskodsz(csak vicc volt)<#wave>

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2617
Prince007!
Thx. azt hittem nem nekem írtad.
De köszi még 1X

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2616
#2607!

#2615
Hy Keca! A mail címem: [email protected]. De szerintem a címem a mailomnál is ott van. Ugyanis innen küldtem a cracket. Egyébként nem tudom miért lép ki. Nálam semmi baja nem volt. Lehet, hogy tényleg meg kell venned az eredetit<#gonosz2>
#2614
Cat 02:
De a karnak 4állása van.
2napja itt szenvedek, már mind a 4féle variációt megnéztem vagy 5ször.

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2613
sziasztok
a végigjátszásban olvastam hogy jelenleg a golem elõtt tartok.na most elforgatom a kart felugrálok a falon lehûzom a kart lelassítva az idõt átfutva a körbe körbe csapkodó vackokon és az ajtón utánna pedig a tüskés gödör fölött a gyertyás részig.innen hogyan tovább?mertt a gyertyákon felurani nem tudok.oda hogyan lehet?légyszi segítsetek ha tudtok.elõre is köszi
#2612
kipróbálhatjuk, bár én már nem jósolok semmit. Komolyan, mindjá megyek és megveszem <#hehe><#eljen><#hehe>
(email az idézet alatt)

#2611
Kis szakértõ😊
#2610
Keca:kell crack???(no cd)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2609
xPilu:Középen a kart kell elforgatni!!!

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2608
Magic boy: csak vicc volt

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2607
De arra. A gyertya mellett falon ugrálással tudsz továbbjutni.

#2606
Helló!
Ugyan ott tartok mint Sharkys, megkaptam a csajtól a második kardot, de nem tudok tovább menni.
A végigjátszás azt írja, hogy:
A MÁSODIK TORONY

"Jussunk át a tüskés mélység felett. A körfûrészeknél másszunk fel a létrán..." A létrát sehol sem találtam. tekergettem a kart a terem közepén, felmásztam a sziklákra, jobbra volt 1 láda, középen, pedig átugrottam egy ajtóhoz. Ott kapaszkodni kellett egy szarba, hogy az ajtó feljöjjön. utánna alul tüskék vannak, átugrok és nem lehet továbbmenni. Vége a folyosóknek, mindenhol gyertya. Nem is erre kell menni?

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"