Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
|►.:http://bubamester.uw.hu:.|► - Az ország legnagyobb Siemens Mobilos oldala
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
|►.:http://bubamester.uw.hu:.|► - Az ország legnagyobb Siemens Mobilos oldala
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Csak nem volt mindegy hogy mikor lassitom be az idöt mert nem mindig engedte (ezért gondoltam hogy nem lehet).
Kösz a segítséget.
Én is lassítottam párszor amikor üldözött!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Ok köszi kiprobálom, bár már ezt is probáltam és olybá tünt hogy Dahaka-nál nem lehet lassítani, de lehet hogy csak bénáztam.
Mégegyszer köszi (nekiveselkedek újra:-))
Nem tudja valaki, hogy honnan (vagy hogyan) lehetne letölteni a POP:WW-bõl azt a zenét, amelyik a Credis alatt megy?
Válaszaitokat elõre is köszönöm.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Kicsit elakadtam, és mivel nem vagyok benne biztos, hogy a bénaságom az oka, ezért gondoltam megkérdezem toletek:-)))
A hercegnot lealáztam majd elfutottam Dahaka elol. Ott vagyok a teremben ahol aktivalodik az iras es megtudom, hogy meg kell szereznem a maszkot. Elindulok kifele és megint Dahaka jön. És ez a problémám. Mikor elöször jött akkor simán elszaladtam elöle, de nem jutottam mentésközelbe, most meg hiába rohanok mint az örült a légtornász mutatványom végén (amikor padlót érek) mindig elkap.
Most itt lehet valamit rafkozni, vagy csak én vagyok béna?
Már minden lehetQséget kiprobáltam (amig lehetett szaladtam a falon, nem tortem ossze minden hordot, sQt meg megprobáltam ki is kerülni hátha beleakad, de mindhiába).
Valakinek valamilyen ötlet?
Megköszönném....:-)))
Majd írok infót, csak most sok dolgom van...
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
Pedig már próbálgattam azt is, de akkor most megoldom 😊
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
Felfutsz a falon és aztán ugrás ugrás ugrás
Nézd meg légyszi a képet!
http://gportal.hu/portal/piludiablo/
a képeken belül a pop mappában van. Ide érek, de itt nem lehet faltól falig ugrálni <#falbav>#falbav>
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Szal amikor megölte a múltban Kaileenát akkor utána már el is indul a szigetrõl azzal a tudattal, hogy Dahak már nincs, csak hát koppan szerencsétlen, ugyanis szépen falhoz vágja... Aztán mikor a Katakombáknál jár el kezd filózni hogy mivan ha a múltban hiába öli meg Kaileenát? Aztán olvas egy írást, és arra jut, hogy a jelenben kell megölnie ahhoz hogy ne létezzen többé... És a maszk adja meg neki a második esélyt. egyébként olvasd majd el a 2094-95öst. Sorry ha sokat írtam<#vigyor5>#vigyor5>
azt amikor megnézi hogy elég erõs a géped mert a videókártyám elég jó lenne mert megy a dooom 3 is de geforse 2.
Tud nekem valaki segíteni abban,hogy ne kelljen újrakezdenem a játékot!Úgyanis lekaszáltam a rendszeremet és én botor nem mentettem el a játékállásokat(Ó én lama).Valahol az óratoronyban jártam akkor amikor már lepusztult állapotban volt.
Elõre is köszke a segítséget
üdv
Szóval én nem elakadás miatt írok, már végigvittem a játékot, de két dolgot nem értettem benne :
!!! AKI MÉG NEM VITTE VÉGIG AZ NE OLVASSA TOVÁBB !!!
1. Amikor elõször legyõzzük az Idõ csárszánõjét, akkor miért nem változik meg a sorsunk ?
2. Amikor rájön a herceg, hogy a jelenbe kell megölnie az idõ császárnõjét (másodszorra), akkor azzal miért tudja megváltoztatni a sorsát ?
- Elég hülyen fogalmaztam, bocsi, szóval összefoglalva csak azt szeretném megtudni, hogy miért változik meg a sorsom, hogy ha az idõ császárnõjét nem a múltban, hanem a jelenben ölöm meg ?
na a képek\pop témában van 4 kép. az utolsõ képe az valójában az 1.
ha valaki tud akkor segitsen plz. Most kapram meg a lion swordot és innentõl akadtam el
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
itt tekerem a kart. feljönnek a sziklák
felmászok a sziklákra
ezt látom. erre nem lehet menni, a többi irány is rossz. Merre tovább?
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
Ide
A rejtett mappákat tedd láthatóvá
drum:Nem!Oda kell menned ahol ahonnan elindultál a tornyokat felfedezni!Amit te mondasz az a Kert toronyban van.
nem találok save mappát Help
köszi elöre is a segitséget
A másik részen a létra leereszkedett.
Fel a jobb oldali párkányra, és araszoljunk jobbra. Jussunk el a létrához. Induljunk el balra. Falon futva érjük el a kötelet. Lengünk be, majd ugrás jobbra. Üssük szét a ládát (13). A zászló segítségével jussunk le a talajra. Végezzünk mindenkivel. Fussunk ki a bejáraton. Itt ihatunk, és menthetünk. Induljunk el visszafelé, amerrõl jöttünk. Menet közben üssük szét a ládát (14). Jussunk vissza a központi teremhez, és forgassuk el a kart 180 fokkal.
lejutottam a zaszloval a talajra, de melyik bejaraton futok ki? a nagyon amiben van 1 kanyar? a kanyar utan kozvetlenul egy kus mentesi kut. es mi az h induljunk el visszafele? melyik visszafele? oda, ahol a zaszloval leereszkedtem, vagy a kut mellett le?
thxthx
FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^
Help!
[email protected]
a profile mappát egy az egyben kell kimásolni...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA