Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BubaMester
#2706
Ja és még valami ,hogy amikor valami fõbb ellenséggel és összeugranak és elkezdenek a karddal "szkanderezni" 😊 akkor mit kell nyomni?

|►.:http://bubamester.uw.hu:.|► - Az ország legnagyobb Siemens Mobilos oldala

Magic Boy
#2705
Ezt mégegyszer érthetõbben vagy rakj be kép-et!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

BubaMester
#2704
Hogy kell továbbjutni azután ,hogy legyõztem Kaileena-t utána meg elmenekültem Dahaka elöl és kijutottam a könyvtárból?

|►.:http://bubamester.uw.hu:.|► - Az ország legnagyobb Siemens Mobilos oldala

Magic Boy
#2703
Igen!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2702
Hahó a illusztrációkat is a ládábókból lehet felvenni?

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ

Magic Boy
#2701
Szivesen máskoris!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2700
Megprobáltam és sikerült:-)))
Csak nem volt mindegy hogy mikor lassitom be az idöt mert nem mindig engedte (ezért gondoltam hogy nem lehet).
Kösz a segítséget.

Magic Boy
#2699
Lehet lassítani(csak még idõben nyomd a gombot)!
Én is lassítottam párszor amikor üldözött!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2698
Hi!

Ok köszi kiprobálom, bár már ezt is probáltam és olybá tünt hogy Dahaka-nál nem lehet lassítani, de lehet hogy csak bénáztam.
Mégegyszer köszi (nekiveselkedek újra:-))

magus
#2697
mi a vege a stornyak azutan h mumiava valtoztam? nem violt kedvem mar vegigvinni, de erdekel a story.

#2696
A bannerben lévõ linkre kattints rá. Ott találsz zenét.

#2695
Hello!

Nem tudja valaki, hogy honnan (vagy hogyan) lehetne letölteni a POP:WW-bõl azt a zenét, amelyik a Credis alatt megy?

Válaszaitokat elõre is köszönöm.
Magic Boy
#2694
Lassítsd le az idõt mielõtt értednyúl!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2693
Hi!

Kicsit elakadtam, és mivel nem vagyok benne biztos, hogy a bénaságom az oka, ezért gondoltam megkérdezem toletek:-)))

A hercegnot lealáztam majd elfutottam Dahaka elol. Ott vagyok a teremben ahol aktivalodik az iras es megtudom, hogy meg kell szereznem a maszkot. Elindulok kifele és megint Dahaka jön. És ez a problémám. Mikor elöször jött akkor simán elszaladtam elöle, de nem jutottam mentésközelbe, most meg hiába rohanok mint az örült a légtornász mutatványom végén (amikor padlót érek) mindig elkap.
Most itt lehet valamit rafkozni, vagy csak én vagyok béna?
Már minden lehetQséget kiprobáltam (amig lehetett szaladtam a falon, nem tortem ossze minden hordot, sQt meg megprobáltam ki is kerülni hátha beleakad, de mindhiába).
Valakinek valamilyen ötlet?
Megköszönném....:-)))

#2692
Én is fönn voltam a http://www.zanzarah.hu/ oldalon, és én is észre vettem, hogy a 17-es és a 23-as számot nem lehet letölteni. Valamelyikõtök nem tudja az e-mail címét, vagy bármilyen más elérhetõségét, hogy értesítsem az orvosolandó problémáról?
#2691
Én megint elakadtam 😊😊
Majd írok infót, csak most sok dolgom van...

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2690
na? de kihalt lett a fórum! senkinek semmi gondja? (csak nekem?)<#nemtudom> különben már olvastam azt hogy nem lehet magyarosítnai, de tulajdonképpen miért nem? pedig tök jól meg is jelennek a feliratok miközbe dumcsiznak... na mind1 <#fejvakaras>

#2689
Köszi mindenkinek.
Pedig már próbálgattam azt is, de akkor most megoldom 😊

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2688
talán próbáld így!!! <#vigyor2>

#2687
De lehet!
Felfutsz a falon és aztán ugrás ugrás ugrás

#2686
Cat 02:
Nézd meg légyszi a képet!
http://gportal.hu/portal/piludiablo/
a képeken belül a pop mappában van. Ide érek, de itt nem lehet faltól falig ugrálni <#falbav>

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2685

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2684

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2683
Nyomd hosszan a bal billentyût.

#2682
help pls.Árbóc ugrálos résznél vagyok, már végigfutottam a falon, lekaszáltam a csajt, egy kövön állok van itt egy láda is. A fal repedezett mégse tudom betörni(pedig a végigjátszásban is ez van), a kõ meg leomlik alattam! hogy kell azt a nyomorult falat betörni?
#2681
xPilu: a kart kell tekergetni(ha egy olyan folyosó végén vagy ami tele van gyertyával akkor faltól falig kell ugrálni

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2680
Ez az én véleményem ami most jön, nem valszínû hogy ez a magyarázat:
Szal amikor megölte a múltban Kaileenát akkor utána már el is indul a szigetrõl azzal a tudattal, hogy Dahak már nincs, csak hát koppan szerencsétlen, ugyanis szépen falhoz vágja... Aztán mikor a Katakombáknál jár el kezd filózni hogy mivan ha a múltban hiába öli meg Kaileenát? Aztán olvas egy írást, és arra jut, hogy a jelenben kell megölnie ahhoz hogy ne létezzen többé... És a maszk adja meg neki a második esélyt. egyébként olvasd majd el a 2094-95öst. Sorry ha sokat írtam<#vigyor5>

#2679
speciallal?

#2678
Fuss a falon és ugorj el mindig ha a falhoz érsz.

#2677
bocsi de lenne 1 kis problem.most kezdtem el a az elsõ részt és nem tom megszerezni a tõrt.addig nem akarom elkezdeni a második részt amíg az 1 et nem vittem végig nos tudna valaki segíteni??fentvagyok majd nem a tõrnél pont a szobor vállánál de nemtok fentebb jutni plz HELP

#2676
hogy lehet kikerülni a rendszerellenörzõ progi?
azt amikor megnézi hogy elég erõs a géped mert a videókártyám elég jó lenne mert megy a dooom 3 is de geforse 2.

#2675
Hali!

Tud nekem valaki segíteni abban,hogy ne kelljen újrakezdenem a játékot!Úgyanis lekaszáltam a rendszeremet és én botor nem mentettem el a játékállásokat(Ó én lama).Valahol az óratoronyban jártam akkor amikor már lepusztult állapotban volt.
Elõre is köszke a segítséget
üdv
#2674
Hali mindenkinek !
Szóval én nem elakadás miatt írok, már végigvittem a játékot, de két dolgot nem értettem benne :

!!! AKI MÉG NEM VITTE VÉGIG AZ NE OLVASSA TOVÁBB !!!

1. Amikor elõször legyõzzük az Idõ csárszánõjét, akkor miért nem változik meg a sorsunk ?
2. Amikor rájön a herceg, hogy a jelenbe kell megölnie az idõ császárnõjét (másodszorra), akkor azzal miért tudja megváltoztatni a sorsát ?

- Elég hülyen fogalmaztam, bocsi, szóval összefoglalva csak azt szeretném megtudni, hogy miért változik meg a sorsom, hogy ha az idõ császárnõjét nem a múltban, hanem a jelenben ölöm meg ?
#2673
http://gportal.hu/portal/piludiablo/

na a képek\pop témában van 4 kép. az utolsõ képe az valójában az 1.

ha valaki tud akkor segitsen plz. Most kapram meg a lion swordot és innentõl akadtam el

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2672
na b@meg...

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2671

itt tekerem a kart. feljönnek a sziklák

felmászok a sziklákra


ezt látom. erre nem lehet menni, a többi irány is rossz. Merre tovább?

\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"

#2670

Ide

#2669
Andus24:C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\POPWWPROFILES Ide tedd be!
A rejtett mappákat tedd láthatóvá
drum:Nem!Oda kell menned ahol ahonnan elindultál a tornyokat felfedezni!Amit te mondasz az a Kert toronyban van.

#2668
sziasztok havertol kaptam mentést a ww-hez de nem tudom hova kell betenni azt se tudom hova menti a mentéseket, saját mentéseimet se tudom hova tárolja
nem találok save mappát Help
köszi elöre is a segitséget
#2667
(csak mert az k. messze van 😊)
#2666
abba, amelyikben az oszlopokat forgatni kell, es viz folyik beloluk?
#2665
Menj abba a nagy terembe ahol középen négy nagy oszlop és egy nagy kar van.(a terem egyik oldalán van egy kút ahol menteni lehet)

Magic Boy
#2664
<#vigyor5>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2663
<#vigyor1>

#2662
A híd mellett bal oldalon menj az oszlopokhoz és mássz feljebb!

Magic Boy
#2661
Menuj utána! 😊

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2660
hali, kis segitseg kellene!


A másik részen a létra leereszkedett.

Fel a jobb oldali párkányra, és araszoljunk jobbra. Jussunk el a létrához. Induljunk el balra. Falon futva érjük el a kötelet. Lengünk be, majd ugrás jobbra. Üssük szét a ládát (13). A zászló segítségével jussunk le a talajra. Végezzünk mindenkivel. Fussunk ki a bejáraton. Itt ihatunk, és menthetünk. Induljunk el visszafelé, amerrõl jöttünk. Menet közben üssük szét a ládát (14). Jussunk vissza a központi teremhez, és forgassuk el a kart 180 fokkal.

lejutottam a zaszloval a talajra, de melyik bejaraton futok ki? a nagyon amiben van 1 kanyar? a kanyar utan kozvetlenul egy kus mentesi kut. es mi az h induljunk el visszafele? melyik visszafele? oda, ahol a zaszloval leereszkedtem, vagy a kut mellett le?

thxthx
pharao
#2659
Hi!tudna nekem valaki segiteni hogy mit kell csinálni amikor azt a hollos faszit kinyirom elöször és egy emelettel feljebb megy!Help!Köszi

FlashXP - Eva\'s Saint/Mystic Muse/Elemental Summoner on Franz server! Meguntam a szarakodást és átváltottam az EE-re! VipJoco: \"Köcsög legit takarodj!\" ^^

Tatyla
#2658
Valaki küldene egy save-t onnantol hogy a herceg felveszi a maszkot?
Help!
[email protected]
a profile mappát egy az egyben kell kimásolni...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Evin
#2657
A www.gamecopyworld.com-on vannak valamilyen mentések.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.