10262
  • csicsa
    #4220
    Akkor még nvidia videokártyám volt.Nekem sem "szürkült" a kép Dahakánál,és a ködös pályán nagyon akadt. Most Asus van,ezzel frankon megy minden extra.Kifejezetten a SoT miatt cseréltem le a kártyát.
    (Később tudtam megszerezni,mint a WW-t és idegesitett,hogy nem indult el)
  • koosadam
    #4219
    Mármint a #4215 -ös beszólás. Egyébként jó is, hogy müködik, mert ezeket a képeket eddig még nem láttam( #4217) :D
  • koosadam
    #4218
    Ez te vagy? Milyen grafikával játszol? Kezdetben nekem legisebb volt, ment is mint állat, de a teleport homokja nem világított, a fényes kard sem világított, a 4x ütésnél nem húzott csíkot, ha megöltem a szörnyeket egy fakó homoxinü valami jött ki nem pedig fény és ha Dahaka jött nem szürkült el a kép... Csaak ezért mert itt sem szürkült el...
  • csicsa
    #4217
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
  • csicsa
    #4216
    Bocsesz csak próbáltam,hogy sikerül-e képet feltenni,mert ahonnan eddig szoktam már nincs meg.
  • csicsa
    #4215
    [IMG][/IMG]
  • Kaileena
    #4214
    nem én voltam...
  • koosadam
    #4213
    Tudjuk, feltünt és azt hittük ti csináltok vele valamit...
  • Dzsiti999
    #4212
    Nem tudom, hogy tudjátok e, de ma reggel óta nem jó a fórumunk! Ha szombatig nem tudjuk megcsinálni, akkor csinálunk egy újat. (Talán feltörték??? Vagy csak karbantartás van?)
  • Kaileena
    #4211
  • Kaileena
    #4210
    ezek már régi képek...
  • koosadam
    #4209
    Új képek!
  • Kaileena
    #4208
    ja.....nembajXD
  • koosadam
    #4207
    Ha tudnék szereznék, de nem én találtam öket, hanem Dzsiti999!
  • Kaileena
    #4206
    spyker ezek annyira sirály paródiák,nem is tok mit mondani...szerezz més!!!a két szép szememért!XD
  • koosadam
    #4205
    A legjobb Prince of Persia WW-s paródiák itt!Irtó királyak! Ajánlom mindenkinek...
  • koosadam
    #4204
    Nem annyira vészes visszatérni ugyanazon az idösíkon(bár nekem emlékezetem szerint nem fordult olyan elö, hogy mentem a múltban és úgy kellet volna ugyanazt az utat végigjárni, hanem mindig volt egy teleport...)
  • Kaileena
    #4203
    Hát én 4kor kelek,mert elárulom már 10után ágyban vagyok és tvzek és közben elalszokXD
  • Kaileena
    #4202
    Saman:Vidd a múltban.Van oylan h mégegyszer kell arra menni!Ebben én is megkavarodtamXD
  • mobal
    #4201
    probesz megoldva. subtitles ki és minden ok.
  • csicsa
    #4200
    Ilyen korán gép elé ülni,de minden nap.Ahogy itt látszik.
  • Shaman
    #4199
    köszi annyira nem vagyok rászorulva,hogy végigjátszással toljam,csak kíváncsi voltam én csesztem-e el valamit...
  • csicsa
    #4198
    Ezzel én is egyetértek!
  • Shaman
    #4197
    persze előző részt is végigtoltam,de ott nem volt ilyen,hogy ugyanott tolom mégeccer.

    Nem úgy értem,hogy ugyanott csak a múltban,hanem ugyanabban a korban ugyanott.
    Mert a múltban már eccer bejártam ezt a szakaszt,s most megint a múltban kell ugyanerre mennem,csak visszafelé....nah mind1...
  • csicsa
    #4196
    A hang kb 10 perc játék után nekem is elszokott menni.Ujraindítom a játékot azután frankón megy,de nekem minden játéknál ezt csinálja. Az a külömbség,hogy én tudom,hogy a Panda zavar be.

    (Amióta a gépemen van a flashget se működik jobb egérgombra és a total commander is lefagy ha dvd meghajtóból veszem ki a lemezt,de csak akkor.)
  • Kaileena
    #4195
    Saman.Láttál te életedben POP-ot?(nemrosszból...)
  • Kaileena
    #4194
    Kérdéseidre a válasz:azért recseg emrt nembirja a géped!ne maximumra állitsd!A másodikra:Jó helyen vagy.És abszolút nem ugyan azt fog kellened csinálni!De felfogod ismerni a terepet...ha a jelenben vagy(romos) akkor tiszta más a palota mint amikor a máltban vagy(szebb).....:P
    A sz9rny pedig Dahaka:)
  • koosadam
    #4193
    ööö... Az szerencsére még a játék 1/6-át sem nagyon közelíti meg, de ha télleg nem olvadtad végig akkor Hamster oladlánmegtalálod a végigjátszásnál vagy esetleg ezen a frissen készült oldalonis megnézheted. Szal fel a fejjel lesz böven izgalom és azt hiszem ezt elárulhatom, hogy az volt a legkönnyebb futásod, mert nem csak egyszer fogsz menekülni Dahaka haragja elöl...
  • Shaman
    #4192
    ööö 2 kérdés,tuti elhangzottak már,de 4000 kommenttet nem szívesen olvasnék vissza.

    1. Sokszor elmegy a hang,s csak recseg. van erre valami ötlet?

    2. Nem tom a játékban mennyire haladtam már előre,de monnyuk az 1/3-dánál,mikor elkezd üldözni az a lény,s rájövök,hogy fél a víztől,utána bemegyek oda ahol válthatsz múlt meg jelen között,s átmegyek a múltba,mikor még jó állapotban volt a palota,akkor ugyanarra kell mennem amerre már eccer végigjöttem,csak visszafelé???? értelmetlennek tünik nekem,hogy ugyanott ugyanazokkal harcolok,illetve ugyanazt kell megcsinálnom visszafelé... vagy elkúrtam valamit,s nem kell visszamennem a múltban,hanem még a jelenben bóklásznom?
  • mobal
    #4191
  • Kaileena
    #4190
    -.-
  • mobal
    #4189
    bázz erre izgulni. a sok aberált (persze csak poén)
  • Kaileena
    #4188
    valaki még van itt?
  • Kaileena
    #4187
  • Kaileena
    #4186
    XDDDDDDD
  • Gabtsy
    #4185
    Wow!:-) Tényleg jó kép!!! "Szeresd a testem bébi, végtelen maraton..." :)))
  • mobal
    #4184
    az nincs. nah mind1 maad ha hazaértem melobol megprobálom off avg és za mellet is.
  • Keca
    #4183
    ez a kép szerintem sexy........
  • Kaileena
    #4182
    Ez a kép szerintem jól néz ki.
  • koosadam
    #4181