Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hópihe
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Egykis segitseg kellene.Elakadtam.Van az a resz az elejen amikor a csajszitol megkapod a kigyos kardot.Az elvileg a multba jatszodik.Ezutan elmegyek a teleporthoz(csak erre lehet menni)es ujra a jelenbe vagyok.Namarmost innen elindulok es nem messze egy bazi nagy terembe erek de innen nem tudok tovabbmenni.Egyszeruen az ajto be van zarva a sehova se lehet felkapszkodni.Valaki segitsen!!!!Koszi
akkor van más vég ha nem gyûjtesz össze minden életfeltõltõt sterintem
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
<- Hamster ->
Én eddig két befejezésrõl tudok, de kérlek oszd meg velem a maradék 4-5-öt.
<- Hamster ->
Én "csak" 2-röl tudok!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Elírtam a hivatkozás végét, de kijavítottam.
Ma feltettem gombkiosztást, PC-re, és PS2-re.
Aki Xbox-on játszik kérem írjon egy mélt melyik gomb mire jó, és akkor kiegészítem az Xbox-os kiosztással is.
<- Hamster ->
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Egyébként pedig várd ki az õ kombóit és ha befejezte, akkor szaladj fel rá és üsd meg kétszer, többször nem fog menni!
Kicsit lassú, de módszeresen ki lehet nyírni a fekete csajszit!
(Lesz keményebb küzdelemben is részed!)
ZANZARAH!!!
.
Az oldaladon a 17-es és 23-as számok nem tölthetõk még mindig!!!
Help me!
MÁr az álarc nálam van és kighallgattam a két csaj beszélgetését és vissza kellett mennem egy részhez de onnan nem tudok tovább lépni! Dahaka is eldobott már!
Ott:Mindig védekezz. Amikor mindkét karddal feldöf, utánna még csap egyett, ezután kezdd el darabolni, míg vissza nem veri a támdásod. Ezután már nem találod el többször.
Majd újra az egész.
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
Tudna nekem vki segíteni??? Ott tartok hogy at idõ arca de amikor akrobatilus mozdulatokat kell tenni nem tok egy résznél tovább menni, a második résznél! A rud amire ráugrottam a fölötti második fal! ott vagn egy kapcsoló és azt csak oldalról tudom aktivizálni de ha visszaugrom akkor pedig leugrik a mélységbe!
Lenne egy kerdesem.Normalon kezdtem el a jatekot es kurva nehez.Nem tudom megolni a csajszit benne akivel a hajon kuzdottem amikor a masik csajt meg kell mentenem.Valaki megirhatna hogyan olte meg.
Elkezdtem begyûjteni a plussz életeket, az elsõ utáninál vagyok, amikor el kell húzni a trónt, ez meg is volt.
Onnan továbbmentem az ide-oda ugrálós részhez, ahol le kell menni, onnan pedig fel, oda ahol az elején a dahaka kitörte a rácsot. Most oda kéne ugranom, de amikor odaugrok akkor leesek, és nem tudom miért, mert simán elérné, és a játék elején is simán elértem. Szóval mit lehet ilyenkor tenni?
De az még mindig kérdésem, hogy (mostmár 2 élettöltés után) meg tudom e ölni dahakat, ha nincs meg minden élettöltõ cuccom.
Köszi
Egy ismerõs helyre jutottunk. Jussunk le a talajra. Most máshova fogunk eljutni. A párhuzamos részeken ugráljunk fel. Amikor fent vagyunk, induljunk el a rúdon. Itt nyírjuk ki a csajszti. Jussunk vissza a teleporthoz, ezen az úton.
Rúdtól hogyan tovább?
Meg a másik, hogy szükségem van e a végsõ harchoz az életnövelõsdire?
(ez sincs leírva, mondjuk a végét nem olvastam, nem akarom magamnak lelõni a poént)
Meg tudom még most is keresni õket?
Köszi.
Egy kis segítség kéne:
A vége felé vagyok a játéknak, amikor Dahaka elkap, és ledob vmi mély verembe, ahonnan csapdákon keresztül oda jutok ahol már az elején egyszer voltam. Vmi sötét hely, eléggé lepusztult. Itt még nincs úgy szétverve mint az elején, mert még Dahaka nem járt arra, és nem tudom, hogy hogyan tovább. Látom merre kéne menni csak nem tudom, hogy.
Segítségeteket elõre is köszönöm.
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Meg tudná nekem vki mondani hogy hol a mentése a játéknak?
ASUS A7v600-X , AMD Athlon XP 2800+@3200+ , ASUS R9550 GE/TD 430 Mhz / 540 Mhz, Samsung 1GB DDR (400), Seagate Barracuda 80GB PATA, 300W Codegen, Samsung 795 Mb
A segítséget pedig köszönöm.
Másik kérdés: mi a jó fránya fenéért nem ismeri fel egyáltalán az én Logitech Dual Action gamepademet?
Elösször is: Elakadtam amikor dahaka üldöz a legalején futok és van ott egy szakadék és nem tom hogy ugorjamát!!! VALAKI SEGITSEN!!!
Másodszor:VALAKI SEGITSEN!!!<#help>#help>
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Folyamatosan kapsz új dolgokat ahogy haladsz a játékban.
\"Aki vadállatot csinál magából megszabadul az emberi lét fájdalmától\"
Légy szíves, ne szpojlerezzetek nekem, csak a fenti két lehetõség közül mondjátok meg, melyik áll. Figyelmességetek és segítségetek elõre is köszönöm.
|►.:http://bubamester.uw.hu:.|► - Az ország legnagyobb Siemens Mobilos oldala
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
|►.:http://bubamester.uw.hu:.|► - Az ország legnagyobb Siemens Mobilos oldala
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.