10262
  • koosadam
    #4260
    Feltetted a galériádba?
    Az a biztosabb...
  • mobal
    #4259

    de megpróbálom mégeccer hátha.
  • mobal
    #4258
    jól adtam be. nézzétek meg. jobb klikk a "képre" tulajdonsáok és ott a link. bocsee. egyébként alant van a két kép linkje. na akkor mit kell csinálni?
  • csicsa
    #4257
    irfanviewet megnyitod,fájl,csoportos konvertálás,kiválasztod az átalakítani kivánt képeket,hozzáad,opciókba célformátum jpg-re állitani nevet adni és indítani. (xp-be,kellékek,paint,mentés másként,jpg kiválasztás is lehet,ha az irfanview nem tetszik)
  • koosadam
    #4256
    Szerintem kétszer írtad be, hogy http:// vagy nem nyomtad be a kép menüt...
  • mobal
    #4255
    énse pedig a link jó.

    kép 1
    kép2
  • Kaileena
    #4254
    Nemlátom a képet...
  • mobal
    #4253
    sziasztok! itt mit kell csinálni?

  • Kaileena
    #4252
    Hi!
  • koosadam
    #4251
    Én szoktam olvasni más fórumokat is, de van egy ami mindenen túltesz: " Én azt olvastam, hogy a Prince of Persia: Kindred Blades(mert ez lesz az alcíme állítólag) irányíthatunk egy Sötét Herceg nevü manust aki a herceg gonosz énje lesz!)
    Most öszintén: Hogyan lehet így egy fórumnak ennyire unfogalma arrol a témárol amiröl beszél?!
  • koosadam
    #4250
    Nem lesz szerintem gond. Lesz majd olyan rész ahol annyi homokod lesz, hogy nem gyözöd majd elhasználni!( és sajna annyit kell szlopálni, hogy attol meg majdnem megfulladsz)
  • benjonino
    #4249
    Köszi koosadam!
    Megpróbálom, csak az a baj hogy üres homoktartályokkal érkeztem ide és az arénában csak egy homokos-korsó van!
    De sebaj! Visszatöltöm az előző mentést és megpróbálom a homokot tartalékolni!
    Segítségedet előre is köszi, először a saját erőmből próbálkozom.
  • koosadam
    #4248
    Nem tom átrakni mert nekem nem jpg-t csinál ha beállítom, hanem jpeg-t. A GIF-meg rontja a színeket...
  • Kaileena
    #4247
    ha videó akkor ne csökkentsd mert szar lesz a minősége
  • Kaileena
    #4246
    Az alap rajzolósba.elmentés másként és ott átállitod JPGre:)
    Nem az bug!hanem nemlehet ráugrani dahaka bébi fejére!:D
  • koosadam
    #4245
    Nem egy nagy kunszt az a gólem(szerintem) csak annyit kell tennet, hogy üsd vágd amíg letérdel és ha fenn leszel a hátán(ha jól számoltam kettö) idölassítással ki lehet ütni. Alul vannak vázák meg edények, azokban van homok. Ha lelassítottad és fenn vagy(mert csak akkor lassítsd le!) akkor nem kell félned, hogy ledob... Én nem próbáltam, de lehet, hogy menne az, hogy idögyorsításos módban mész(=a képernyö elvörösödik). Menni kell, mert szerintem ez még Shadee-nél is könnyebb...
    Ja és hardon tényleg vészes a !vége! de te ahhoz sajna még nem vagy túl közel... Ha nagyon szorulna a hurok írj nekem privit majd tok adni valamit ami segít...(de remélem nem lesz rá szügség, mert Dahakának meg Kaileenának tettem félre...)
  • benjonino
    #4244
    Lehet, hogy kicsit későn kérdem, de technikai segítséget kérek ahhoz, hogy legyőzzem a főgólemet. Azt, amelyiknek egy piros csíkja van. Az eddigi gólemekhez hasonlóan kaszabolom a térdhajlatát. Ez eddig rendben is lenne. A csíkja lemegy egy harmadnyit, letérdel, felmászok a hátára, ütöm a fejét, de nem hajlandó illedelmesen megdögleni mint a társai. Hátranyúl és ledob. Ha nagyon ügyes vagyok akkor időben észreveszem hogy nyúl a kezével és le bújok az ellenkező válla mögé. De nem mindíg sikerül. Ilyenkor ledob és FELMEGY a kib..ott életereje. Én meg kezdhetem előlről...
    Az sem segít ha leugrom a hátáról, hogy újra a lábát vagdossam. EKKOR IS FELMEGY az életereje. És akkor is felmegy ha nem mászok fel a hátára mikor letérdel.
    Mit kell tenni hogy legyőzzem? Ezek a főellenségek kiakasztanak. Mindíg meg-meg állítanak, van hogy több hétre is. Persze én voltam a barom (Brute:) hogy a legnehezebb fokozaton kezdtem neki.
  • koosadam
    #4243
    És azt nem tudod, hogy hogyan lehet lecökkenteni egy videó mértetét 13,00 MB-röl kb. 16 KB-ra?
    Ja és azzal a progival megnyitom a képet aztán hogy? mErt akármit csinálok mindig BMP marad...
  • koosadam
    #4242
    Bocsesz Kaileena, de te hol látsz itt bugot? Vagyis ez az akar lenni, hogy ezek egymás után készültek?!
  • Kaileena
    #4241
    hát én megszoktam...évek óta ilyenkor kelek:)
    Én ha 123kor megyek is legkésőbb 6:30 fölkelek:DDDD
  • Kaileena
    #4240
    Hát,csicsa!ezek aztán bugok a javából!Nekem iylenek csak egyszer voltak mx 2...nekem a szörnyekkel kell újra ahrcolni...pl Gólem!:D
  • csicsa
    #4239
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]Öröm kivégezni őket Főleg így HARDban
  • csicsa
    #4238
    Ha én 10:00-kor lefeküdnék akkor sem tudnák 4:00-kor felkelni.
  • csicsa
    #4237
    JPG
  • csicsa
    #4236
    Én IrfanView képnézegetővel konvertálom át.
  • koosadam
    #4235
    Félreértettél: az volt a kérdés, hogy HOGYAN KELL IMG FILET CSINÁLNI BMP-BÖL?:(
  • csicsa
    #4234
    Bocs akkor egy BMP méretet írtam be. A valós méret 70-100kb.
  • koosadam
    #4233
    Na és most egy hülye kérdés: ÉS AZT HOGY?! :D
  • csicsa
    #4232
    Az úgy nem jó!!!!!!!!!!!!! Át kell alakítani JPG-re
  • koosadam
    #4231
    Nem... le kell mindig frissíteni... A frissítre rányom és pukk! ott lesz:D
  • csicsa
    #4230
    Nektek,ha új üzenet érkezik a fórumba autómatikusan meg is jelenik,mert nekem nem és ez kurvára idegesít.
  • koosadam
    #4229
    Lehet ám, hogy valami speckó dolgot kéne végrehajtani a játékból kiszedett képeken? Mert én egyazon formában nyúzom fel öket ide...
  • koosadam
    #4228
    "Hozzáfüzendö, hogy CSICSA által felrakott #4215-ös képen ne minösítsük a játékot a herceg kézfején áthaladó kard miatt. Ez csak valami érzéki csalódás"
  • csicsa
    #4227
    Az enyémek is 3 megásak és látod itt vannak.
  • csicsa
    #4226
    Nekem is TFT monitorom van,de még nem késett a hang.legalább is az én fülem szerint.
  • koosadam
    #4225
    De a másik 1,83 MB és azt sem engedi felrakni!...
  • koosadam
    #4224
    Háááááát azt írja 3,00 MB....
  • csicsa
    #4223
    A kepfeltoltes.hu-n? Nem volt még ilyen probléma.Miért mekkora képeket raksz fel?
  • koosadam
    #4222
    Nekem sajna még ma is nagyon sürün késnek a hangok... Ez lehet(azt hallottam), hogy a TFT monitor miatt van. De azért eléggé idegesítö, hogy mikor Kaileenát belelököm a teleportba még a hertzeg átvetödik Kaileena meg már vísit nagyban...
  • koosadam
    #4221
    Te csicsa! neked itt annál a honlapnál(mert én azt megnéztem) amire a képet felraktad nem írta ki, hogy túl nagy a kép?? Nekem mindig kiírja és nem tok ezellen mit tenni!