10262
  • Stark
    #4300
    szerintem Farah alapbol ronda és lapos:D
  • csicsa
    #4299
    [IMG][/IMG]
  • Stark
    #4298
    most próbálom csinálni az oldalamat
    van rajta 1 csomo hej megadom priviben a jelszót, csak lebutítom:D
  • koosadam
    #4297
    Nem tudna valaki olyan intis oldalt mondani ahova nyugodtan feltehetek egy videót amit aztán ide be tudok linkelni?(9,42 MB)
  • koosadam
    #4296
    Viszont Farah nagyon jól néz ki ott fenn bár ha az lenne a kérdés kire szavazok inkább maradnék Kaileenánál...
  • koosadam
    #4295
    nem arra vonatkozot az utalás. Szerintem nem olyan képet vág mint aki kínszenvedne. Olyan az arca mint aki kifejezetten élvezi a dolgot...
  • csicsa
    #4294
    mielött meghalna
  • koosadam
    #4293
    öööö ezt egy kicsit bövebben lécci...
  • csicsa
    #4292
    Miért nem csak ez az utolsó nagy levegővétele.
  • csicsa
    #4291
    [IMG][/IMG]
  • koosadam
    #4290
    ezen a képen ki tudja mi történik? Mintha Kaileena nem olyan arcot vágna mintha kard menne rajta keresztül... :DDDDDDDDDD
  • mobal
    #4289
    nah szóval bug volt ahogyan mondtad. bázz újrakezdtem előző sévből és ment :) és még a prince skine is a régi volt. bázz de mekkora nagy bug.
  • koosadam
    #4288
    Nah szóval itt vannak a képek amik kellenek:
  • koosadam
    #4287
    na homst azzal tucc segíteni, hogy elmodod milyen kép van az uccsó elmentésed mellett
  • mobal
    #4286
    meg akkor a 2.kép ott van az a rács azalat pedig a tégla. annak ki kéne törve lennie kéne? (töröm a magyart :) )
  • mobal
    #4285
    hmm és normális ahogyan kinéz a herceg ott?
  • koosadam
    #4284
    addig is itt egy ellenfél akit olyan meglepetésként ért az én frappáns kombóm, hogy nem csak a homokot kaptam meg, de a gatyáját is itt hagyta nekem. Lefordítva= bug
  • koosadam
    #4283
    mindenki ezzel a buggal rendelkezik... hogy nincs kitörve a fal mikor ki kéne legyen törve(hála dahakának---> lásd játék elejét)
  • mobal
    #4282
    legsürübb legnagyobb bug?bővebben?
  • koosadam
    #4281
    Hááááááááát akkor sajna lehet, hogy a játék legsürübb és sajna legnagyobb bugjával találod magad szemben(alulról 1. kép). Most Kaileena szavaival élve:" Próbáld meg egy mentéssel elörébbröl visszatölteni!" Ha ez sem jó légy kreatív és vállald fel hátha csak a kép csal és ott ki van törve a fal. Vagyis lefordítva: próbáld felhúzni magad hátha megy. Ez az összes tippem. Esteleg kérdezz rá valakinél akinél volt ilyen, hogy hogyan csinálta meg......
  • mobal
    #4280
    onnan jöttem :) de télleg az az eleje. ha ott mindenkit szétcsapok minek mennyek vissza? ez még a gém eleje. 2x mentem át azon a teleportkapun v min és utn jutottam ide. újabb ötlet?
  • koosadam
    #4279
    Életed legnagyobb élménye lesz ezt garantálom! Miután végigvitted üdvözlünk a fanatikus játékosok között!
  • mobal
    #4278
    jah jah. tecceni fog.
  • koosadam
    #4277
    Ha minden igaz akkor azt kell tenned, hogy alulról a 3. képnél kell járnod a helyes úthoz. Azon az ágon pörögsz majd elmész a kis résen balra. Ott átugrasz. Lesz egy kis kiemelkedö ködarab arra fölmész és elöre felfutsz a falra majd mielött át akarna fordulni ugorj! majd megint ugorj és üss mert van fenn két ör... SOK SIKERT! :)
  • mobal
    #4276
    vmi portálon átmentem és utána lementem egy helyra. akkor ott végig kell szórakozni majd oad jutok le 1 kép. van parti őket leverem majd a 2. képen ott végigmegyek és ott kötök ki ahonnan jöttem. alatta meg van egy hely ahol tovább lehet jutni de hogy hogy kell odamenni az passz. elmondanád?
  • abonyitomz
    #4275
    felteszem a gamet , remélem hosszú szórakozást ( és nem bosszankodást) fog nyujtani
  • Kaileena
    #4274
    anyád ez oylan káromkodás féle szépenXD
    9csém,anyád,ez enmsemmi!:D
    Nos,a lényeg,hogy ezzel én is szenvedtem,mentél föl?betudz menni?le?na?
  • mobal
    #4273
    nah akkor? (ezt amit írtál nem teljesen értem. miaz anyád? v nem nekem szól?)
  • Kaileena
    #4272
    jaj,tudom!!!!anyád!!!ezzel én si szenvedtem!nem jut eszembeX_X
  • mobal
    #4271
    nem ír senki :(
  • mobal
    #4270






    nah ha most megy akkor az atw val van a gond. amugy ne vok láma júzer ezeket vágom de thx a help. tehát mit kell csinálni a továbbjutás érdekében mert itt elakadtam!
  • csicsa
    #4269
    4240
  • koosadam
    #4268
    El kell ismerni önmagamhoz képest nagyon nagy voltam!:D
    Amúgy csicsa! Senki nem állította, hogy bugos a játékod:)
  • koosadam
    #4267

    Ez most próba ha nem megy....
  • koosadam
    #4266
    nah tán most...
  • csicsa
    #4265
    KIKÉREM MAGAMNAK,HOGY BUGOK!(Csak szétporlad a Gólem.) Az én jázékomban nincs egy bugos hely se.
  • koosadam
    #4264
    Na CSICS amikor a multkor leszedtem magyar volt, de egy kis kutyának hála a dugóbol kijött a gép és most csak angolt találtam. Tehát így már nehezebb.
    A Paintbe is próbálokztam de úgy mentettem el ahogy kérte de ha megnéztem ugyanúgy BMP fájl maradt... rejtély
  • koosadam
    #4263
    most akkor nagyítsd ki( rákatt). Majd ha nagy akkor jobb klikk tulajdonságok és ott Ctr+C az URL címet. Ezután vissza ide és ahova tucc írni azalatt van olyan hogy kép. Arra rákatt majd kitöröl http://(ez fontos!) és utána Ctr+V és kész is:)
  • mobal
    #4262
    na fenn van a galériámba. akkor mit kell csinálni?
  • koosadam
    #4261
    kösz csicsa megpróbálom:)