Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egy nagy kérdés:hogy kell régi mentést új telepítésbe bemásolni?
Próbáltam betenni a Profiles könyvtárba a "save profile-t",de nem látja.Ötlet,valakinek?
Nagyra értékelném,nem veszne el három havi melóm.<#kuss>#kuss><#schmoll2>#schmoll2><#violent>#violent><#csodalk>#csodalk><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#help>#help><#nemtudom>#nemtudom>
Szóval..Megtaláltam pár secret helyet ahol a spec tárgyak vannak elrejtve és egyszerûen nem akar betorni a fal ott akárhogy gyepálom..
Elõre is köszi!!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
Nekem az is furcsa hogy a POPWWprofils mappa nem is ott van ahol mindenki mondja hanem a játék mappájában!
[email protected]
8800GT,A64 X2 3800+,A8N-E,2GB DDR,SB A2 Razer Db Magma patkány + Logitech Cordless Rumblepad2:) azért van leirva,h mindenki tja,mi a konfigom,ha bajom van...
ez meg még hagyján lenne,de a kamera vagy nekem mozog rosszul,vagy tényleg én vagyok a béna 😊
nem kötekedés képp,de ezt szerintetek nem lenne jobb ugy megoldani,hogy kicsit jobban összehangolni?
pl. forgo késes oszlopok között harcolni 1 oriási fõellenséggel,miközben nem ártana körbefutkározni,majd a terem legtetejérõl ráugrani a fejére,hogy ugy skalpoljuk? 😄
nem tagadom, az ügyességi részek nem az erõsségeim 😊 (még gamepad-dal se megy 1-1 rész)
8800GT,A64 X2 3800+,A8N-E,2GB DDR,SB A2 Razer Db Magma patkány + Logitech Cordless Rumblepad2:) azért van leirva,h mindenki tja,mi a konfigom,ha bajom van...
A gólemet én úgy nyírtam ki hogy jött az rááltam a hídra jött gólem lesüllyedtünk és nem taposott el, hanem gurulva mögé kerültem mindig és kaszaboltam a lábát... Sose taposott el! Lehet hogy bug-od van!
Más: megszereztem az 1et is és uyge elvuleg ennek is meg a sands of time-nak is jobb kari kell Geforce 2 MX-nél én mégis végtoltam ezt! (igaz enmv otl a legszebb) Az 1 mégse indul! Létezik az hogy az eggyel nem tudok jáétszani ezzel még igen amikro ez az újabb game?
Elakadtam! Megvan a scorpion sword, megötem minden ellenfelet,megyek amerre mehetek, be kéne zúzni a falat, de csak mintha a levegõben csapkodnék. Ha valaki tudja honnan szedhetek le bármilyen javítást ami jó lehet írja meg ide: [email protected]
Már harmadjára kezdtem újra és sosem jó!!
Asszem hogy ha ez így megy tovább meg hülyülök!!!<#confused>#confused><#rinya>#rinya><#help>#help>
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
CYRUS 999:írd le pontosabban honnan jöttél pl toronyaktiválás vagy vmi ilyesmi, így nem nagyon tudom behatárolni hogy hol is jársz.
csak az érdekelne,hogy mi ez a kb 150 MB-s weeeteam féle fix mit is javit a játékon? csakmer letöltöttem,el is olvastam,de tulképp semmi változást nem láttam,ami ugy szembetûnne,csak vmi hajos rész utáni videora hivatkoznak...
8800GT,A64 X2 3800+,A8N-E,2GB DDR,SB A2 Razer Db Magma patkány + Logitech Cordless Rumblepad2:) azért van leirva,h mindenki tja,mi a konfigom,ha bajom van...
ps2-õn nyomom...it tartok: a végigjáccás szerint most menekülnék dahaka elõl(már negyeccer), és azután küzdenék kailenával...az írja h le kell másznom 1 létrán de nincs ott semmilyen létra....ontosan így: ugorj a központ részhez és ot csússz le a létrán...de ott nincs létra....szerintem le kell töltewnem 1 jobb pop ww-t mert ez tiszta bug...
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Egyébként hogy kerülne a másik birodalom fõvárosába?
amikor a forgoszeleket hivja akkor nézd annak a padlónak az alját van rajta egy körféleség azt kell követned körbe körbe és nem talál be egyetlen egy forgoszél sem
Mivel a herceg megváltoztatta a multat megmentette az elõzõ részben a kastélyban lévõket. De a támadás így is lezajlott.
Mivel a Herceg nem nyitotta ki a homokot így Faraht elvitték rabszolgának a birodalom fõvárosába Babilonba.
Szóval, már találtam mentéseket. Olyat, ami "alternatív". Õszintén, számomra nem volt teljesen világos, ki volt az a sötét alak, aki megölte a királyt, míg Prince-ék kamatyoltak. Esetleg segítene valaki egy ilyen lámának? Szóval kicsit nem értem a végét egészen. Priviben is jó a felvilágosítás.
egyet megtaláltam az a bal oldali toronynál van
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ