10262
  • Dzsiti999
    #4340
    Idézek a végigből: "Lesz egy olyan hely, ahol sokan megakadnak: Ahol rögtön a föld felett van egy olyan forgó oszlop. Az az elötti kilapítóra ugorjunk rá, és fussunk a bal oldali falon..." Remélem ez jó lesz...
  • hawkie22
    #4339
    na mindegy, tényleg nem találom a végigjátszásban, de lehet, hogy nem is egyre gondolunk
  • hawkie22
    #4338
    kimegyek a szobából, de az utamban van a csapda :D
  • Dzsiti999
    #4337
    Pedig ott van.... Először az első tornyot említi, utána a mehanikusat... Írd be a keresőbe a jelen szót, és azután lesz...
    U.I.: Nem tudom miért akarsz visszafele menni, egyszerűen ki kell menni a szobából...
  • hawkie22
    #4336
    a lényeg, hogy nekem visszafelé kéne átjutnom, és nem megy
  • hawkie22
    #4335
    nem találtam a végigjátszásban
  • hawkie22
    #4334
    k
    thx
  • hawkie22
    #4333
    Igen, ez ment, de visszafelé hogy kell? Amikor előbb van az oszlop, mint a falhoznyomó?
  • Dzsiti999
    #4332
    Bocs, ellinkeltem, a helyes: ITT
  • Dzsiti999
    #4331
    Egy tök jó végigjátszás: ITT. Azt a részt keresd az 5. fejezetnél. Még nincs teljesen kész, de hamarosan igen...
  • koosadam
    #4330
    El sem hiszed mennyire egyszerü! Itt én is elakadtam elöször: A dolgot nagyon gyorsan kell megcsinálni és majd a játék során sokszor: Fogod magad mikor a
    "falhozszórító" kijön teljesen menj rá és onnan a fal mentén falunfutással menj át az oszlop felett!
  • hawkie22
    #4329
    Szevasztok!

    Elakadtam a Pop WW-ben.
    Ott járok, hogy most mentem át a mechanic towerbe, átváltottam presentre,ésjövök ki az időváltós szobából, és vannak a csapdák. Falhoz nyomó, tüskés oszlop stb.
    Namármost van egy olyan kombó, hogy vízszintes forgó tüskés oszlop, nem mozog, és mögötte van egy falhoz nyomó csapda. Az oszlop fejmagasságban forog. Hogy a fenébe tudok rajta átmenni? Se kapaszkodó, se kötél, se semmi nincs a környéken, és afalon felfutás sem segít.

    Segítsetek, nagyon elakadtam.

    Thx
  • koosadam
    #4328
    Mostantól lehet jelentkezni egyhetes Babiloni álomkörutunkra!
  • koosadam
    #4327
    :D Ez mind szép és jó de én arra céloztam, hogy nincs tetkó a KB-s fején... De ettöl függetlenül nagyon jókat mondtatok! :D
  • Stark
    #4326
    a KB-s képen olyna mókus felye van:D
  • Stark
    #4325
    JA!
    Kaileena szeme arca laposan szája teljesen más.
    Még a böre szine is.
  • Kaileena
    #4324
    ja..
  • koosadam
    #4323
    Azt kell, hogy mondjam egy kicsit nagyon gagyi lette, de azért lehet rajta látni a bakit...
  • koosadam
    #4322
    Pedig ha ilyeneket elmondasz csicsának akkor sajna vállald fel:D
  • Kaileena
    #4321
    Nem!én meséltem csicsának,hogy a nővérem ilyenekkel röhögtetett!nem tudtam,hogy megcsinálja!:P
  • koosadam
    #4320
    Tudtam, hogy Kaileena hülye ötlete volt...
  • Kaileena
    #4319
    :D
  • csicsa
    #4318
    megpróbálom szabadjára engedni a fantáziámat
  • Kaileena
    #4317
    csicsa csinálj még ileneket,tök cukik!
  • Kaileena
    #4316
    jaj!!!!!!!!!!!4Csicsa!!!!!!!!most haltam meg a röhögéttől,hogy jött ez az ötleted,hogy megvalósitsd?:D
    Azonnal elküldöm a nővéremnek aki ezzel ilyeszgetett mikor kergetett a dahaka bébi:)

    cupp a pofitokra
  • csicsa
    #4315
    nem baj de elárulom van aki tudja
  • koosadam
    #4314
    na csics ez már nem is tudom.. nem is tudom mi ez!?
  • csicsa
    #4313
    [IMG][/IMG] Nem őrültem meg,van aki érti!
  • koosadam
    #4312
    Okok nem sértésnek szántam...
  • Kaileena
    #4311
    Okés.)
  • Realtibi
    #4310
    rájöttem csak 1 mentésswel kelett hátrébb menni
  • Realtibi
    #4309
    már végigvittem vagy 3x
  • Kaileena
    #4308
    jaj,warrior within!az bug4nekem is volt és órákig szarakodtam mikor dahak kellt volna h kergessen,de nemjött!addig kell visszaloadolnod mig nem lesz rajta a maszk és újra vinni :(
  • koosadam
    #4307
    Hátöööööööööööööööööööööööööö.... Én nekem is meg szokta kérdezni ezt a safe modos baromságod. Én rányomok arra, hogy yes és megy...
    Még nem játszottad végig?(ne vedd sértésnek ha mégis) Mert ha nem akkor nagyon fura. Ha arra nyomsz hogy igen akkor minden grafikai szart visszaállít a legisebbre...
  • Realtibi
    #4306
    nah még ilyen sem történt velem
    most játrok annál a résznél ahol megkapom az idő lelassitás képességét
    kilépnék a játékból de az kidob na mind1.elolvasom a végigjátszást hogy hol van a 2. titkos hely. elinditom a játékot kiir nekem egy olyan üzit use safe settings én meg rányomom hogy no. elindul a játék,betölti, erre mit látok azt a herceget irányitom aki már felvette az idő maszkját.
  • Dzsiti999
    #4305
    Csak jöttem szólni, hogy van fórumunk! Ennyi
  • Kaileena
    #4304
    csicsa tök jó az utcsó képXD
  • Kaileena
    #4303
    Stark,egyet értek:D
  • koosadam
    #4302
    Öhm csicsa! Ez a legmorbidabb dolog amit valaha láttam....
  • koosadam
    #4301
    Sajna, minednt megtaláltam, rányomtam, hogy hozzáad, de a következö oldalon: "A lap nem jeleníthetö meg!" Frissítésre tök süket...