Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
és onnan merre??
Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!
Töltsd vissza az utolsó mentést!
Amúgy arr a magaslatra mássz fel az oszlop mellett és onnana az odavisza ugrálós módszerrel jutst föl!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!
Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!
Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!
Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Az Ubisoft, hogy csorgassuk kicsit a nyálunkat, és megbizonyosodhassunk afelõl, hogy idén is érdemes lesz játékokra várni, kiadta az elkövetkezendõ bõ egy év tervezett játéklistáját. Alant olvasgathattok, szerintem van egy-két very impresszív cím köztük. (PoP 3 rulez!)
Settlers 5 Nebelreich addon (angol port)
187 Ride or Die"
Brothers In Arms új fejezet
Far Cry addon
Tom Clancy's Ghost Recon 3
Peter Jackson's King Kong
Prince of Persia 3
Silent Hunter 4
Heroes of Might & Magic 5
Splinter Cell 4
The Settlers mission pack
Might & Magic cucc (nem tudni egyelõre, micsoda)
Gamestar
Nem tudok továbbjutni annál a résznél mikor Dahaka elkapja a hollóharcost. Én elkezdek menekülni, rámegyek a létrára, majd a rúdra, és onnan egy sziklára. De onnan nemtom merre kell menni
Segítsetek please!
ASUS A7v600-X , AMD Athlon XP 2800+@3200+ , ASUS R9550 GE/TD 430 Mhz / 540 Mhz, Samsung 1GB DDR (400), Seagate Barracuda 80GB PATA, 300W Codegen, Samsung 795 Mb
[...] Te romboló állat! Te sátán!
SEGÍTSÉG KÉNE!!!
Megtaláltam az elsõ titkos helyet, megtaláltam a teleportot, ami nem mûködik, és a végigjátszás szerinti sorrendben bekapcsoltam a kapcsolókat (jobb hátsó, bal elsõ, bal hátsó) Visszamentem a vízfüggönyön, a csapdákon át, és most nem tudom, milyen ajtónak kéne kinyílnia, illetve hol van a kapcsoló, amire rá kéne állni? Sajnos nem történik semmi!
Valamit elfelejtettem, vagy progi hiba???
KÖSZI!!!!!!
Tomasz
kéne egy kis segitség. ott tartok amikor dahaka elöl menekülünk. egy falonát kell futni majd egy kötélen a másik oldalra kell lengeni. utána egy vizfüggöny mögöt egy kapcsolot be kel nyomni és a falon felugrálni. itt egy pár embert megölni ill. szörnyet. utána egy leszakadt hidon átugrani. na ez nem megy mindig leesek. hogy kell átugrani?
Vki meg tudná mondani hogy hol van a GAME MENTÉSE???
ASUS A7v600-X , AMD Athlon XP 2800+@3200+ , ASUS R9550 GE/TD 430 Mhz / 540 Mhz, Samsung 1GB DDR (400), Seagate Barracuda 80GB PATA, 300W Codegen, Samsung 795 Mb
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
<#mf3>#mf3>--->ez nem szól senkinek de olyan jól néz ki
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Ha a levegõben van figyelni kell,hogy mikor támad és el kell gurulni elölle!
Ha leszáll akkor le kell lassítani az idõt és adni neki a kombókkal!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
PLS HELP!!!
Elküldöd?
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
aztán a c:\document and settings\all users\ -be azt ami ott volt 😊
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
Ha visszatöltöd a mentést akkor újra nálad lessz!
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.