Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2856
mee lusta vok átbasztatni

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

Magic Boy
#2855
Huh már nememlékszek rá de a tetején próbálj forogni az oszlopon és hátraugrani!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2854
odáig már eljutottam ....
és onnan merre??

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

Magic Boy
#2853
Ha zombi vagy akkor el ne mentsd,mert akkor kezdheted elõröl ugyanis még nemszabadna zombinak lenned!
Töltsd vissza az utolsó mentést!
Amúgy arr a magaslatra mássz fel az oszlop mellett és onnana az odavisza ugrálós módszerrel jutst föl!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2852
Jézusom miért BMP-ben?<#conf><#ijedt>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2851
yahh mi a manoé alakultam át zombiszerüvé???

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

#2850
ezt látom és már lent mindenkit leöltem

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

#2849

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

Magic Boy
#2848
Képet,mert így nemtudok segíteni!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2847
megkaptam az idõlassítást és átmentem az ajtón. Ott lementem kinyírtam mindenkit. Innen elakadtam. Pls mondjátok meg mi a manot csinaljak<#help><#help>

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

Evin
#2846
Volt az egyik oldalon, az Ubisoft ezévi terve, és abban szerepelt az POP3 is, de persze ez biztosíték semmire sem.

Fordítások: http://evin.konzolozz.hu Az élet csupán álom, útban a halál felé.

Magic Boy
#2845
Csak lessz!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

tigeroo
#2844
ha lesz egyáltalán..
nem nagyon figurált az eladási listákon >> nem éri meg befektetni
Magic Boy
#2843
a Heroes of Might & Magic 5(A 4 jó volt),a Might & Magic cucc(A IX csalódás volt kíváncsi vagyok,hogy az Ubi mit csinál) és a Prince of Persia 3-at várom a legjobban!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2842
Az Ubisoft semmit sem bíz a véletlenre.<#hehe>

grebber
#2841
Ehe micsoda finomságok.

Next PC upgrade: 2022

#2840
2005-03-17 @ 18:19 - sHadeS] (kommentek: 7)

Az Ubisoft, hogy csorgassuk kicsit a nyálunkat, és megbizonyosodhassunk afelõl, hogy idén is érdemes lesz játékokra várni, kiadta az elkövetkezendõ bõ egy év tervezett játéklistáját. Alant olvasgathattok, szerintem van egy-két very impresszív cím köztük. (PoP 3 rulez!)


Settlers 5 Nebelreich addon (angol port)

187 Ride or Die"

Brothers In Arms új fejezet

Far Cry addon

Tom Clancy's Ghost Recon 3

Peter Jackson's King Kong

Prince of Persia 3

Silent Hunter 4

Heroes of Might & Magic 5

Splinter Cell 4

The Settlers mission pack

Might & Magic cucc (nem tudni egyelõre, micsoda)

Gamestar

#2839
Vissz a létra felé a falon elvileg egy kis bejárathoz jtsz utánna nem nagyon lehet eltévedni, de vigyázz a szikla vége leomlik és iygekezz mert talán itt a legyorsabb dahaka a falon futás után.

Anthony001
#2838
Sziasztok!

Nem tudok továbbjutni annál a résznél mikor Dahaka elkapja a hollóharcost. Én elkezdek menekülni, rámegyek a létrára, majd a rúdra, és onnan egy sziklára. De onnan nemtom merre kell menni
Segítsetek please!

ASUS A7v600-X , AMD Athlon XP 2800+@3200+ , ASUS R9550 GE/TD 430 Mhz / 540 Mhz, Samsung 1GB DDR (400), Seagate Barracuda 80GB PATA, 300W Codegen, Samsung 795 Mb

#2837
Kicsit mássz arrébb és fuss tovább.

#2836
Senki nem emlékszik hogy kell a hordokat szétütni. lógva csak hátrafelé üt és a hordok elöttem vannak.
batman
#2835
ott asszem arra felé kell falon futni és falról falra ugrálni, amerrõl ráugrottál a mozgó cuccra

[...] Te romboló állat! Te sátán!

#2834
sziasztok kéne egy kis segitség. ott tartok amikor dahaka kerget. lecsuszok a létrán átpörgök a rudakon végigfutok a falakon majd megint létrán le. itt falon felugrani majd egy szakadon átfutni. itt van két hordó a szélén és nem tudom szétütni öket. és nem lehet felmászni. hogy kell szétütni öket?????
#2833
Szia ha jól nyomtad meg öket mindegyik világitani fog. kimész a szakadékhoz és egy videóklip lesz és már a másik szinten is vagy.
#2832
HELLO!
SEGÍTSÉG KÉNE!!!

Megtaláltam az elsõ titkos helyet, megtaláltam a teleportot, ami nem mûködik, és a végigjátszás szerinti sorrendben bekapcsoltam a kapcsolókat (jobb hátsó, bal elsõ, bal hátsó) Visszamentem a vízfüggönyön, a csapdákon át, és most nem tudom, milyen ajtónak kéne kinyílnia, illetve hol van a kapcsoló, amire rá kéne állni? Sajnos nem történik semmi!
Valamit elfelejtettem, vagy progi hiba???
KÖSZI!!!!!!
Tomasz
#2831
Koszi az infot!!Anthony001:Csak a Kutaknal lehet menteni a jatékban!
#2830
sziasztok.

kéne egy kis segitség. ott tartok amikor dahaka elöl menekülünk. egy falonát kell futni majd egy kötélen a másik oldalra kell lengeni. utána egy vizfüggöny mögöt egy kapcsolot be kel nyomni és a falon felugrálni. itt egy pár embert megölni ill. szörnyet. utána egy leszakadt hidon átugrani. na ez nem megy mindig leesek. hogy kell átugrani?
Anthony001
#2829
Sziasztok!

Vki meg tudná mondani hogy hol van a GAME MENTÉSE???

ASUS A7v600-X , AMD Athlon XP 2800+@3200+ , ASUS R9550 GE/TD 430 Mhz / 540 Mhz, Samsung 1GB DDR (400), Seagate Barracuda 80GB PATA, 300W Codegen, Samsung 795 Mb

#2828
Ha jóra gondolok akkor egy barátja(nincs neve).

#2827
Helótok.az extrákban egy videó hogy a herceg harcol és van vele valaki aki meghal.Na az ki???<#conf><#wave>(farah biztos nem)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2826
És most nézem a Zanzarah.hu-t és azt látom hogy van valami idõ császárnõje! az idõ császárnõje nem a Kaillena?
#2825
Csá Magic boy én szivesen elküldöm csak nem vágom hoy kell! a leírod elküldöm!Más:Láttam a Zanzarah.hu hogy van valami homokos fõellenség az hogy jön? és hogy lehettöbb befejezés?ahoz milyen extrát kell csinálni?
<#mf3>--->ez nem szól senkinek de olyan jól néz ki
Stark
#2824
az jo

hópihe

Magic Boy
#2823
Csináltattam magamnak logo-t!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Stark
#2822
Magic Boy hogy csinálod meg ugy h a neved olyan szines legyen mg stb😄😄😄

hópihe

Magic Boy
#2821
Mutass képet,mert így nemtudom,hogy hol vagy!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2820
Valaki mondja meg aki kipörgette hogy mit kell csinálni akkor amikor a homok kutyák vagy mik jönnek már és van egy homokszornyes animáció(az a csávesz aki be van fáslizva és mindig követt,az a vílágító szemû fószer)az az a lényeg hogy le ugrok egy ilyen kis placra és elfordítok egy kart kétszer akkor a falon elkezd fel le menni egy iyen kis kiálló rész rámegyek , és melletem vannak (2) ingázó kis akármi és nem tudom mit csináljak PLEASE
Magic Boy
#2819
Akkor nemtudok segíteni!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2818
Így csinálom!
Magic Boy
#2817
Pedig egyszerü megölni!
Ha a levegõben van figyelni kell,hogy mikor támad és el kell gurulni elölle!
Ha leszáll akkor le kell lassítani az idõt és adni neki a kombókkal!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2816
Valaki mondja már el légyszi, hogy azt a repkedõ szörnyet hogyan kell kinyírni. Nem tudom hányszor nekikezdtem már de mindig megöl.
PLS HELP!!!
Magic Boy
#2815
Dahaka-val való harc elõtti utolsó mentést elküldhetnéd,mert szeretnék Dahaka ellen küzdeni,de nincs kedvem újra végigjátszani csak ezért!
Elküldöd?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Magic Boy
#2814
Akkor passz!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2813
Egyébként a hoki ütõ a halálom után is megmaradt!
#2812
Ja észrevetem! Legyõzte a Dahakát végig vittem! a Uccso film kicsit privat goldos lett nem?!
#2811
Köszike!!!<#wink><#wink><#wink>
reaper4
#2810
a gaméba kell bemásolni a popwwprofiles könyvtárat na + a save-t.
aztán a c:\document and settings\all users\ -be azt ami ott volt 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

Magic Boy
#2809
Mert az nem klasszikus fegyver hanem egy bónus!
Ha visszatöltöd a mentést akkor újra nálad lessz!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2808
Hello mért van az h ha meghalok és retryzek akkor elveszik a szép fényes zöld kardom?
Stark
#2807
A Scorpion Sword kell hozzá és ha az megvan akkor nyomva kell tartani az ütésgombot

hópihe