10262
  • SiZo91
    #9742
    mert különben mit csinálsz? O.o
  • Kongy
    #9741
    ne basztass má bmeg me mostmá kezd elegem lenni ebből a hüle aláírásból...
  • Szabbest
    #9740
    Okés, akkor most két kérdést teszek fel:
    Hogy érted hogy a védekezése? Minden fegyver ugyanúgy tud védekezni nem?
    A másik kérdésem, hogy ezt a hármat én is tudom, csak azt nem tudom, mik azok, amik a kereten kívül vannak, pl.egy nyilacska, egy halálfej meg ilyenek.
    Jah, és még vlmi...Rájöttem egy-két dologra: a halálfej azt jelenti, hogy a fegyverrel ütsz egyet, akkor te is megsérüllsz, a pajzs(aminek a közepébe nincs semmi) az pedig azt, hogy sosem törik el a fegyver.
    Tehát az lenne még a kérdésem, hogy azok a jelek, amik mellett nincsenek pontok, azok mit jelentenek?
  • hy2099
    #9739
    Szabbest,az ököl az azt jelenti h a támadáa milyen erős,a pajzs az a védekezése,a kard,az meg az eldobást mutatja
  • SiZo91
    #9738
    vortex, amúgy az aláírásodra visszatérve, olyan nincsen, hogy "I don't die" :P olyan már van, hogy "I won't die" :P
  • Szabbest
    #9737
    Hello!

    Tudnátok nekem segíteni?
    A végigjátszással nincs gondom, de nem tudom, mit jelentenek azok a kis szimbólumok a weapon gallery-be. Valaki meg tudja mondani, hogy mit jelentenek? (pl. halálfej, ököl, pajzs, stb.)
  • Kongy
    #9736
    a játékhoz nics magyarítás.
  • skynlyne
    #9735
    sziasztok
    valaki tud magyarítást a játékhoz egy link vagy valmai

    köszönöm

    skynlyne
  • SiZo91
    #9734
    ááá nem...te miondig prince-szel álmodsz -.-' aki éjjel nappal azt játszik vag fél éve megállás nélkül.... O.o
  • Kongy
    #9733
    Én még sosem álmodtam PoP-al...de más gémekkel se...ha álmodok az mindig zavaros vagy rémálom,vagy semmi értelme/lényege...
  • valkoadam
    #9732
    egy 1-ek és 0-sokból állo szarba szerelmes leni az kész fogyatékosság XD
  • Ry0K3N
    #9731
    Az könnyen megoldható egy egész napos WW maraton során amikor is végigjátszod normálon aztán hardon. Bár akkor nem csak a Kaileenával fogsz álmodni.
  • Kongy
    #9730
    Keress magadnak barátnőt,mer a végén még fullig belezúgsz Kaileena-ba. Ismerek egy csajt az angol fórumról,aki télleg beleszeretett a hercegbe. idióta.
  • Kongy
    #9729
    Itt kemények az emberek mint mindig.
  • SiZo91
    #9728
    meg az ilyen, dedós szintű beszólásoktól mellőzzél légyszíves
  • SiZo91
    #9727
    még buzi is vagy? O.o és miből gondoltam volna, hogy elkezdesz sértegetni? O.o hát komolyan mondom, te szószerint egy HÜ-LYE VAGY! leírtam szótagolva is, hogy felfogd O.o
  • Fodek
    #9726
    Most azt hiszed, hogy sértegetni kezdelek, hát tévedsz. Én úriember vagyok hölgyem XDXD
  • SiZo91
    #9725
    akkor te teljesen nem vagy normális....egy száűmítógépes karakterbe belezúgni, meg álmodni? O.o ez kész röhej....
  • valkoadam
    #9724
    ok köszi
  • Fodek
    #9723
    bakker mindig fókuszálom magam, hogy Kaileenáról álmodjak... ...vagy Farahról.



    ...vagy a hercegről
  • Fodek
    #9722
    ha én kívánhatnék 3at, az 1ik biztos Kaileena lenne:P
  • Kongy
    #9721
    Na,ha már tudsz falat törni a scorpion sword-al akkor keress egy időportált,és menj vissza a central hallba,majd a mechanical tower-be. Menj el oda ahol a kutyákkal kellett kirobbantani a falat,árnyékszörnyekkel,és raiderekkel harcoltál. Ott menj tovább a vízbe aho ittál. Itt repedég van a falon. Törd ki a kardoddal és ott lesz a maci.
  • valkoadam
    #9720
    haljátok az oldal fasza de csak képek :)
    most már tom holl van az öszes különleges fenyo csak a tedimaci nem tom holl van a képekböl nem jöttem rá:D
    nem tudnátok segiteni már legaláb egy éve nem játszotam veleelöte vagy egyhuzamban egymás után 25 játszotam ki hanem töbszörXD
    aki tudna segiteni holl van a tedimaci az irjon!!!!!!!!!
  • Kongy
    #9719
    csak az i stand alone alatt menű zene van benne,amikor a dahaka üldöz,meg a straight out of line.
  • hy2099
    #9718
    mar szerda ota megvan a WW.csak most lesz pont ujra rakva a gep,utana jatszok majd vele,de tok jo h godsmack van benne az a kedvenc zenem,foleg a I Stand Alone
  • Kongy
    #9717
    Nekem meg olyat csinál amikor látom Shahdee-t és kaileena-t harcolni,és jönnek a csapdák,hogy az eszméletlen. Nem szaggat,de amikor belemegyek at egyik csapdába a herceg üvöltése szggat,minta több herceg üvöltene. XD
  • SiZo91
    #9716
    ez melgehet, mert nekem az elmában a motor kereke, amikor forgott szagatott
  • Kongy
    #9715
    Szar a vieókártyád. Nekem minden graphiic a maxon van,és abszolút nem szaggat. :P
  • Picar77
    #9714
    túl jó hozzá a géped
  • Japep
    #9713
    Hello!
    Szerintetek miért lehet az, hogy szaggat a játék (még a menü is, akkor is ha teljesen leveszem minimumra a grafikát...) ?
    Pedig a gépemmel nem nagyon lehetne baj... (pl. a MOH Airborne full grafikával nem szaggatott egy picit sem, és a CM DiRT sem).

    Nem értem... :S
  • Kongy
    #9712
    Godsmack - Straight Out Of Line
  • STurmGewehr
    #9711
    végigvittem az 1. végigjátszást a creditsnél naon jó zene megy:D
  • Kongy
    #9710
    Mevan? Menny a central hallba onnantól meg tod a járást. =P
  • SiZo91
    #9709
    amúgy mindenhová, minden időben vissza lehet menni, csak akarni kell :P
  • ryder94
    #9708
    Hogyan lehet a brumimaci titkos fegyvert megszerezni, ugyanis amikor megkapom a scorpion swordot akkor már nem enged a mechanikal towerben visszamenni az időbe?
  • Kongy
    #9707
    nah,jöjjön már valami n00b aki nem tudja shahdee-t vagy kaileena-t kinyírni!!
  • Kongy
    #9706
    ..............nem...........
  • SiZo91
    #9705
    most ettől kemény vagy? O.o
  • Kongy
    #9704
    Én mindet megtaláltam. :-P Csak megnéztem a zanzarah-ot,és aztán már könnyű,de ahogy látom most nem elérhető...
  • Looooser
    #9703
    nem toom rengetegszer végigtoltaltam már a gammát de csak a lézer kardot és a hokiütőt találtam meg...zanzarán néztem de ott ahol a kesztűnek kéne lennie ott egy egyszerű kard van...