Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2906
Ugye a medál a hercegnél maradt, és szerintem mikor használja a teleportot akkor a medál által kapja meg az idõ különbözõ erõit. A medál amúgy Farahnál volt az elõzõ részben õ ezért is nem vált homokszörnyeteggé. <#wink>

Stark
#2905
szerintetetek ki lehet az a pirosszemü csuklyás rablovezér?

hópihe

Stark
#2904
ki látta a 2. befejezést?

hópihe

Stark
#2903
énis csak ennyire emlxek

hópihe

Stark
#2902
télleg? nemfigyeltem

hópihe

Seth
#2901
én csak arra emlékszek, hogy lesmacizza, aztán visszapörgeti az idõt, ekkor mégse smacizza le, majd lecsúszik a fán.....😊

PSN ID.: Beegabor

#2900
onnan hogy Farah az elsõ rész végén nekiadja :-)

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

Stark
#2899
akkor milyen lesz a 3. rész, abba meg má tör meg medál sincs

hópihe

Stark
#2898
jah

hópihe

Seth
#2897
<#idiota>

PSN ID.: Beegabor

Stark
#2896
énsetudom honnan szerezte
szerintem WCn volt és láttt valamit a sloziban kiszette, ésa azt gondolta nem kellet volna minden szrat megenni😄

hópihe

Seth
#2895
ezt egyébként én se értem, hogy most akkor hogyan tudunk az idõvel manupilálni. Vagy már "benne" van a hercegben a képesség??? Mondjuk a páncéljába van az a pecsét vagy mi, az pölö hogy került hozzá, már nem emlékszem hogy ezt elmagyarázzák e

PSN ID.: Beegabor

Stark
#2894
Nem ugy volt, hogy fel fog a játékban tünni a tõr?
mer én nem találkoztam vele

hópihe

#2893
sziasztok
lenne nekem is egy kérdésem van egy párkány amit el kéne érnem de alatta van egy másik és így nem lehet felfutni odáig a szemközti fal messze van hogy faltól falig ugrálva jussak fel szóval egyszerûen nem érek fel addid a párkányig köszi
Stark
#2892
elcsesztem

hópihe

Stark
#2891
bocs lesceztem a POP 3rol?

hópihe

Stark
#2890
ki tud valamit a PÕP 3 ról?

hópihe

Stark
#2889
Amikor rádkülddi a tornádókat mindig gurulj oldalra.
Amikor eltünnek a tornádok szivd fel azokat a kis sárga izéket.
Amikor lassítja az idöt lassícsd le te és szadald meg ugorj át a fejefölött csapkodd meg.
Két karddal mennyé mer ugy többet tucc sebezi meg kombózni.

3-4 probálkozásra sikerül.<#idiota>

hópihe

#2888
Hogy nyirjam ki az empresst a presentben (a kp.-ban), mert akárhogy próbálkozom nem sikerül<#help>

szart sem ér a tudás ha nincs kivel megosztanod

#2887
Hell!
Nem! Mivel közel minden 5ödik, 10edik percben van lehetõséged menteni. és általában élni is fogsz vele, ezért nem kell majd újrakezdened!
Valaki tudja a választ az elõzõ kérdésemre???
Köszi
#2886
Üdv!
Nemrégóta jáccom a gamével, ezért a tisztánlátásom végett 1 kis akadékoskodás 😊)
Szal, ha jól értem a T. furomozókat, 2féle befejezés létezik, és az alternativ akkor lép életbe, ha minden titkos helyet megtalálok, s ha 1 db is kimarad, akkor marad az eredeti?
Ezért min. kéccer végig kell jáccani? (hacsak nincs mentés?)
#2885
Hali!
Volna egy kérdésem:
Az utolsó plusz élettõl hogy a rákba lehet visszajutni a központi teremhez???
Nekem sehogy se sikerül.
Elõre is kösz a segítséget
#2884
Köszönöm, délután teszek 1 db próbát
reaper4
#2883
az a lényeg h mindig égve legyen az elõzõ kapcsoló, miután a másikat megnyomtad. (a sorrendre hamar rá lehet jönni) aztán kimész a szélére, ahova mennek a csíkok és láss csodát <#vigyor2>

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#2882
Szia Tomasz!

Én is ugyanott akadtam el a kapcsolóknál ahol Te (márc 15-i. 2832-es hozzászólás) Sikerült megoldanod?
Mer' hiába nyomogatom, nincs klipp...

Ha más tudna segíteni, azt is köszi...
#2881
Nos a grafika nagyon szép de a játékmenet és az irányítás a nem sikerült túl jól .Kb a felénél tartok és beleuntam hogy mindíg ugyanott kell játszani.Nekem nem jött be.
#2880
Azzal kezd hogy fordíts a kapcsolón még egy negyedet és lefele menj.
#2879
Sziasztok!

Van egy kis gondom. Ott vagyok, ahol a kardal aktiválni kell a kapcsolót, ami kiemelkedik. Elforgattam, hogy a 2. torony felé vezetõ ajtónál jöjjenek fel a sziklák, de nem tudok sehogyse feljutni.
#2878
Ez a játék az idegeimre megy.. Felküzföm magam nagy nehézségek árán egy terem tetejére amikoris egy rossz mozdulta miatt levetem magam a mélybe, és már annyira sincs lélekjelenlétem, hogy azt a nyomoronc r gombot lenyomjam. Utálom.<#rinya>

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#2877
Megvan a megoldás. Ezek szerint nem mindegy, hogy elõször balra, vagy jobbra megyek a "keresztezõdésnél". Aljas egy dolog...

#2876
Megtudná mondani nekem vki, hogy a reloaded cd2 hány fájlból áll, ugyanis annál amit én szedtem le jelentõsen kevesebb mint az egyes illetve hármas lemezen találhatóaknál, és a kettes vége felé hibaüzenettel megáll az install.

Neked, mint kívülállónak, mi a véleményed az intelligenciáról?

#2875
A katakombáknál vagyok a jelenben, miután Dahaka üldözött egy párszor. A sír középen felemelkedett, de nem tudok felugrálni. Kétoldalt a levegõben lóg két párkány, talán azokról kéne bemenni középre, de egyszerûen nem sikerül. Nem lehet állítani, hogy más részek jöjjenek ki a sír alatti magaslatból, amiken fel lehetne ugrálni? Mert van néhány párkánynak helye, csak nincs ott semmi.

Egyáltalán hogy jutok fel? Már mentenem kéne.

#2874
SSK3!
Akkor melyikre gondoltál?
Amúgy szerintem csak próbáld meg pár lépéssel távolabb szétütni a falat. Sikerülnie kell!!
#2873
e-mail cím: [email protected]

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

#2872
nem tudnátok olyan mentést adni ahol már aktiválva van a 2. torony??

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

#2871
én a kacifántos kardnál tartok. hogyan kéne a 2. toronyhoz eljutnom? ez itt a kérdés

Gyúrunk vazzee? Gyúrjunk vazzeee!!

#2870
Nem hiszem hogy egy kardról beszélünk

#2869
A fényes kardra gondolsz?
Mert annál nekem nem volt semmi bajom. Ha megmondod hova teszi a mentéseket, tok küldeni Neked.
[email protected]
MSN is!
#2868
NEM ALSÓ HANEM ELSÕ (EZ MÉG AZ ELÕZÕHÖZ TARTOZIK)<#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>

#2867
Szoszi
valaki küldhetne 1 mentést az után hogy meg van a scorpion sword, és bezúzta az alsõ bezúzandó falat mert nekem az istenért sem akarja!!!
[email protected]

naggggyon megköszönném!!!

#2866
ott csak akkor találsz WaterSwordöt, ha az összes titkos helynél voltál (ahol a herceg a medálját ilyen izébe rakja). Amúgy segít a végigjátsszás itt 😊

#2865
Sziasztok!
Egy kisebb segítségre lenne szükségem: a legeslegvégén a játéknak vissza kell jutni az Idõ Homokjához. Visszajutottam, de sehogy sem találom meg az állítólag ott levõ Vízkardot!
Valaki tudna segíteni?
Elõre is köszi!
Magic Boy
#2864
Mutass kép-et!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2863
Reaper! Sajnos ez nem az a téma lesz. Nincs semmi a falon amibe kapaszkodni lehetne. Se a jobb se a bal oldalon.
Segítsetek!
reaper4
#2862
ha jól emlékszem akkor a falra kell felfutni és ott + kapaszkodik és úgy kell átaraszolni ott (ha 1rõl beszélünk)

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#2861
www.flaskutya.uw.hu
#2860
Hello
Nézzétek meg ezt a honlapot és rendeljetek
#2859
Help me!!!!!!!

Kérlek segítsetek...A játék vége felé mikor már felvettük a maszkot és kihalgattam a két nõ párbeszédét akkor vissza kellett menni a teleport szobába és ujra elindulni a jelenbe vissza. Na már most itt van három csapda visszafelé. 1- a függöleges falon pengék. 2- a falon forgó pengék. 3- szakadék aminem az elején van a viszíntesen forgó penge. Hát én ezen a szakadékon nem tudok átjutni. A falon nem tudok futni mivel az egyik felén be van repedve a másik felén meg az elején belóg egy oszlop és lever. Help.. Help...Help...hogy lehet ezen átjutni.

Köszönettel Natasha
reaper4
#2858
#2810

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#2857
NEM TUDJÁOK HOVA KELL BEMÁSOLNI A MENTÉSEKET A WARRIOR WITHINBE?