10262
  • Stark
    #4380
    lassan frissit?:D
  • koosadam
    #4379
    Lehetséges...
  • Stark
    #4378
    De ha a végét nézed tudhatod hogy lesz folytatása amiit a WWnél már elkezdhetek.
    És az ujságok mint a gémszar azt közeöülnek amit akarnak.

    :D
  • koosadam
    #4377
    Hogy juthatott volna eszembe ha nem is tudtam? Ezt egyébként télleg nem tudtam. Pedig minden hivatalos forrásból úgy lehetett értesülni, hogy a KB-n 1 évig dolgoztak!
  • Stark
    #4376
    kb 27-28
    Kül irtad hogy a PoP játékok 2-3 év alatt készültek el.
    Az nem jutott ezsedbe hogy már a WW felénél is £kezdhették a KB-t
  • koosadam
    #4375
    Hertzegünk egy kicst megöregedett... De most vajon hány éves lehet?
  • Kaileena
    #4374
    aha.....szerintem Kaileenát nehezeb legyőzni ha a forgószeelket nemtod kikerülni,amúgy Dahaka bébi mert a csápjait a fölbe szurkálja vagy mit csinálXD
  • koosadam
    #4373
    Kettö féle befejezés van. És ahogy Csicsa mondta attól függ, hogy megszerzed-e az utolsó titkosat. Ha igen megkapod a Water Swordöt a Homokórával szemben. Ha nem szeded fel, akkor mész a Scorpion Sworddel.Az elsövel Dahaka, az utóbbival Kaileena ellen
  • Kaileena
    #4372
    csicsa,ne féltsd te a 0IQ-s nővéremet:D
    oylan hibás,hogy nem akar jönni spanyolországba nyaralni velünk,mert nincs kedve sokat utazni!!!!!!!!Pedig neki bele se kell adnia pénzt!!!!Lökött szegénykém mindig is tudtam.....és ha Obdachloser elsz?!
    Nos,beszélek a másik nővéremmel aki tanár,vele össze van nőlve...meg a barátnőjével...hogy beszéljenek a fejével...
  • csicsa
    #4371
    Attól,hogy megszerzed-e az utolsó titkos helyet vagy nem.ha meg akkor Dahakával küzdesz meg,ha nem akkor Kaileenával.
  • csicsa
    #4370
    2 féle befejezés van
  • Shaman
    #4369
    most hallottam,hogy több befejezés is van...hmmm,hány van,és mitől függ a befejezés?
  • csicsa
    #4368
    Persze,hogy megbocsátok.
  • csicsa
    #4367
    Azért ott csak szigorúan a játékról van szó.én nem érzem úgy,hogy annyit tudok a játékról,hogy megállnám ott a helyem.
  • koosadam
    #4366
    Bocsbocs! Tudtam, hogy ismerös az a kép de nem volt türelmem megnézni..
    Nemn zavarnád ám meg. Végül is mindegy csak egy kérdés volt. Nem nagy baj!
  • csicsa
    #4365
    Pedig nem állt szándékomba ily módon a nővéred életére törni!
  • csicsa
    #4364
    Spiker! Az 5. képet már én felraktam. Nem zavarom meg ott a családias hangulatot?
  • koosadam
    #4363

    Új POP III képek!
  • Kaileena
    #4362
    :D
  • koosadam
    #4361
    Sajna nagyon kevés az esélye! Gondolj bele! A SoT-ot 3 éva alatt lett kész. A Warrior Withon is. Mindkettöben volt 1-2 bug. A Kindred Blades-nek 1 év a fejleszési ideje!!! Nagyon kell bízni a UBISOFTban, hogy a Heroes V mellett (ami a második kedvenc játéksorozatom) képesek legyenek bugmentes, ha nem is álomgrafikájú játék legyen. A játékélmény és játékmenet a Sötét Herceg miatt egyszerüen lesöprö lesz! Én a helyükben a SoT 94% és a Warrior Within 96%-a után megadnám neki azt az egy százalékelönyt, vagyis 97%-98%!!!(minimum, de ha rajtam múlna 120% lenne)
  • koosadam
    #4360
    Még csak a közepén. Az izgi csak most jön!
  • Kaileena
    #4359
    a játék?hát még megcsinálhatják szebbre...
  • Stark
    #4358
    szerintem most trondáb lett a WWóta
  • Shaman
    #4357
    No már volt gólemem. Most járok ott,hogy a csajszival bemegyek az ajtón,s megváltozik,s rámrámad.
    Hol járok most körülbelül? Előző részben voltak ilyen százalékok,de most nincsennek. Ez úgy a fele,vagy már több?
  • Shaman
    #4356
    Sokszor van,hogy fel kell másznod a "falhoznyomóra" s onnan kell továbbugranod ,vagy falon futnodmielőtt behúzódik. Nem ez a gond?
  • Kaileena
    #4355
    Hogy megint úgy nézzen ki mint Pamela?4Az nem szép!Úgy nézne ki mindha focilabdák lennének szegénynek!igy is nagyok csak a béna ruha miatt nemsokat látni:DDDDDDDD
    Kiszedette a szilikont és jól tette:D
  • koosadam
    #4354
    szerintem növelni kéne rajta egy kicsit...:D
  • Stark
    #4353
    mint pl meghhagyná a dudáit?:D
  • Kaileena
    #4352
    Nemtom,de ha én lennék a grafikus(amit sokan szeretnének de nem áll szándékombanXD)akkor ilyesmi nem történheten!perekig tanulmányoznám mig kitalálom a következ rész beli pár változtatást...
  • Stark
    #4351
    Há de Kaileena nem megvátozott?
    Melyik fasz UBI-s rajzolt el?:D
  • Kaileena
    #4350
    mi érdekes?
  • Kaileena
    #4349
    spyker!!!mostmár tudok beszélni mikrofonon!!!gyere msnre!!!
  • koosadam
    #4348
    Nagyon érdekes...
  • Kaileena
    #4347
    Jaj,casicsa ARIGATO!*knuddel*
    A nővérem az előzőn is majd meg fulaldtXDD
  • csicsa
    #4346
    [IMG][/IMG] Több ilyet nem szabad csinálnom,mert rossz irányba viszem a fórumot!
  • koosadam
    #4345
    No comment!
  • hawkie22
    #4344
    k, thx, megpróbálom
  • koosadam
    #4343
    Szerintem nem kell visszamenni(de ha igen itt a segítség): én kettöre tok gondolni: vagy van a falon egy kis felhuzockodható párkány vagy van egy olyan lehetöség, hogy fogod magad a megfelelö távból nekirohansz a falnak, falonfutás és egy pontos lendüléssel meg van oldva mert átmész felette... Ha ez sem jó akkor passz!
  • hawkie22
    #4342
    naszóval, ez a kettős csapda ott van, ahol ha átjutsz ezeken meg egy vermen, akkor időváltoztatós terembe kerülsz
    ott megváltoztattam az időt jelenre, és szeretnék visszafelé kijutni, és nem tudok átmenni az oszlop-falhoz nyomó kettősön [NEM a falhoznyomó-oszlop kettősön, fontos a sorrend]
    próbáltam a múltban, próbáltam a jelenben, sehogy se megy
    a végigjátszásban meg nem találom, ott minden össze-vissza van
  • Shaman
    #4341
    hmmmm

    érdekes ez a warrior within.... ez előző részben azért nem volt ez ennyire meg,hogy ugyanazon a helyszíneken kell akár 4-5-ször is átmenni.....
    Nem kellett túl sok grafikát csinálnuik a készítőknek....
    Csak már kezdek belebonyolódni,hogy mikor merre:-)))

    De azért eddig boldogulok....monnyuk még gólemmel nem találkoztam,már előre várom...