10262
  • koosadam
    #4420
    Igen, talán még belefér... Annyira nem vészes
  • Kaileena
    #4419
    mi?mi zöld?a szemem zöld,
  • csicsa
    #4418
    szerintem még elmegy
  • Stark
    #4417
    ez má tul zöld
  • csicsa
    #4416
    [IMG][/IMG] Ha zöld,hát legyen zöld!
  • Stark
    #4415
    nem, ez 1 fórumos válasz
  • Shaman
    #4414
    Nah amúgy végigtoltam,persze még csak az egyik befejezést...(mikor együtt hajózunk el)
    Most jön majd a másik!
  • koosadam
    #4413
    UFF... ez most valami MSN-es megbezélés végkifejlete?
  • Stark
    #4412
    ráhibáztam
  • Kaileena
    #4411
    jaj,stark...hogy találtad ki?:DDDDDDDD
  • Shaman
    #4410
    Aham nekem 3 helyen is volt ilyen ahol azt hittem nem lehet átjutni aztán mégis....
    1. helyen csak sokára vettem észre,hogy van a falon kapaszkodó ahol át lehet menni.
    2. ez volt a legszemetebb,közvetlen az egyhelyben forgónál mindkét oldalt volt kis falkitüremkedés,hogy ne lehessen falon futva átjutni,de ez a kis kiszögelés alkalmas volt arra,hogy a forgó csapda és a kis kiszögelés közé pont be tudtam álni,rárohantam a kis vékony kiszögelésre,s ugrottam,s így átugrotta a csapdát.
    3. nah erre már nem emlékszem itt mi volt.
  • koosadam
    #4409
    Ja így már érthetö
  • Stark
    #4408
    nem érti csak abba benne van a hertzeg is azé mondja
  • koosadam
    #4407
    Mért te érted?
  • Kaileena
    #4406
    pedig az alegjobb:D
  • Stark
    #4405
    a 3. má meg se probálom nemtudom milyen szar lesz.
  • Stark
    #4404
    második:(ez má nemnagyon megy)

    Elmodonk valamit. Ez vasszíj?? 1 pillanatig gondolkodom.
    (ez a mondat nemteljesen ment)--> Ki kell szednem a seggemböl a cuccot mer bevág.
    Hallod vazze? Ez nagy megpróbáltatás.
    (a végét nemértem) Kanárik mennek elöször. Balesetek történnek és 1 faszi megmurdel.
  • Stark
    #4403
    elsö kép:
    Basszus elég hideg van itt. Hoznomm kellet volna 1 kabátot. Tudtam hogy esni fog.
    De miröl gondolkodok én itt? Legalább bugyit hoztam volna vagy ,ilyesmi.
    Nos, de én vagyok az IdőKurva. Nem jöhetek ide fodros ruhában.


    ez lenne de ha £rontottam valamit szojjatok
  • koosadam
    #4402
    Aki tud angolul az fordítsa le! Jónak néz ki! :D
  • Kaileena
    #4401
    szerintem is...vagy csak úgy születettXD
  • Torry
    #4400
    Szerintem az egy heg, de nem biztos
  • Kaileena
    #4399
    ok
  • koosadam
    #4398
    Ha jól emléxem akkor ha elnézel a menetiránnyal jobbra ott van egy párkány és felette is. Azon végig tucc menni...
  • csicsa
    #4397
    8:00-ig gyer fel msn re
  • Kaileena
    #4396
    trálálááá
  • hawkie22
    #4395
    Nem ez a gond. Megcsináltam a kertes tornyot, megyek át a mechanikus toronyba, ott átjutok a csapdákon, és eljutok a teleporthoz. Ott átírom az időt, és amikor mennék visszafelé, át a csapdákon, akkor lesz egy olyan csapda, ahol vízszintes forgó oszlop van elöl, nem mozog fel-le, csak forog, és MÖGÖTTE van a falhoznyomó csapda. Idefelé sima volt az út, fel a falhoznyomóra, majd falon futás, de most nem tudok átmenni a forgó oszlopon. Sehol egy kapaszkodó, semmi. A végigjátszásban is csak annyi van: "Juss át a csapdákon." De hogy?
  • csicsa
    #4394
    de az írtad csinált olyat,hogy nem vett le az életedből.Az nem bug?
  • Stark
    #4393
    az enyém is az:D
    eddig 1ikkel sem találkoztam
  • csicsa
    #4392
    Úgy látszik csak az én játékom bugmentes!
  • Shaman
    #4391
    nah igen az a lift igen kemény volt ott,de én anno arra már számítottam,s ahogy lehetett felkészültem rá (a topikban sokan mondták,milyen nehéz rész)Ö,s bár télleg kemény volt sikerült elsőre megcsinálnom....biztos szerencse...
    Monsjuk a 2-t nem lehet összehasonlítani,mert az harcos rész volt ez meg ügyességi..
  • koosadam
    #4390
    Igen az a rész a játék legnehezebb rész. Bár nem volt olyan nehéz mint a Sands of Time-ban a Farahval a liftben. Az egy kemény dolog volt. Ez nem volt annyira ezzel nem azt akarom mondani, hogy nekem elsöre megy söt! Van amikor még ma sem megy. Az az érdekes benne, hogy ha lelassítom az idöt kb. ugyanúgy zuhannak le a kötömbök :( A kiscsajjal kapcsolatban nekem ott egy szerencsés bug volt: Mikor rohantam és le akartam ütni az ütés elött eltünt és nem ütött meg!!!
    A ládát viszont nem lehetett szétütni!!!
  • Stark
    #4389
    ja
    szerintem
    de azé majd figyeljed:)
  • Shaman
    #4388
    hmmm ezt nem tudtam.....akkor feleslegesen paráztam 3 mm-nél? :-))
  • Stark
    #4387
    Nekem csinált olyat hogy nem vettel le az életemet.
    Meg van amikor már kevés (1 - 1,5 cm) életed van onnan nem veszi le.
  • Shaman
    #4386
    Huh,de genya részen jártam ma.....

    Amikor dőlnek el az árbócok,meg szakad le a palló...
    Mindig a végén szívtam meg,mikor a leomló padlóról falon futva át kell menni egy köves párkányra,ahol láda van,s szintén leomlik a padló,és be kell ütni a falat.
    Nah itt mindig megszoptam,mert a szembe rohanó csaj lelökött,meg közbeszólt bug is...ugyanis rájöttem,ti már biztos tudjátok,hogy mielőtt még elkezdenél futni,s szembefutna veled a falon az elenség,le lehet dobni. Mikor még állsz szépen átdobod a másodlagos fegyvert,s az kinyírja a csajt. nos ennél a résznél bugba futottam. Hiába dobtam le a csajt,s látszólag megsemmisült,mikor elkezdtem futni félúton valami villanás lelökött....időt visszatekertem vagy 4-szer újrapróbáltam,s minden egyes alkalommal a nagy semmi lelökött...persze több visszatekerésem nem volt,s lezuhantam,s kezdtem jóval korábbról...nagyon sokat szívtam ennél a résznél....mindig megszoptam itt s mindig tök előről kellett kezdeni....aztán nagy nehezen átjutottam,de már csak vagy 1 centi csíkom volt,s ugye itt már folyamatosan fogy az életed.....nagyon megkínlódtam mire végül eljutottam a kúthoz ahol ihattam,maradt vagy 3 mm csíkom...
    nagyon gecó rész volt...:-((
  • koosadam
    #4385
    Viszont a szemöldöke még 7 év és 4 nap után is nagyon szépen ki van borotválva. Vajon miért?
  • Kaileena
    #4384
    aha...igaz...csak strapálja magát és öregebbenk néz ki:D
    Szerintem a SOTban max20,a WW-ben 25-28
  • Stark
    #4383
    Nemlátod milyen gondterhelet artza van a printzének?

    meg észrevettétek hogy megváltozott a szemöldökén a vágás?:D
  • Stark
    #4382
    37???????!!!!!!!!!!!
    A WW óta a játékban 3-4 nap telik el.
    Az eslö részben van 21-22 a WW 7év után jáccodik szal 28-29(talán 30)
    ugyhogy a KBben is 28-30
    Szerintem azé tünik öregnem mer a megptróbáltatások meg a sterssz...
  • Kaileena
    #4381
    szerintem a POPKB-ben 37min...