Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
meg kéne nekem egy fullos mentés, mert most újratelepítettem a gépet, és elvesztek a mentéseim. igaz még nem vittem végig, de onnan folytatnám ahol tartottam mert gondolom a a fullos mentésben lehet pályákat választani. szóval akinek van fullos mentése, lehetõleg olyan, hogy az összes titkos hely, meg minden megvan, akkor légyszi adja oda!
Anélkül, hogy újra kezdjem a játékot meglehet még csinálni?
Szedd össze az összes titkos helyen lévõ élethosszabitót amibõl 9van.És a angyteremben tekerd a fogantyút úgy,hogy a kövek egy erkélyhez vezessenek.Ott beszél Kaileenával úgy mint ahogy elõször megtetted de most felveszed a terem közepén lévõ kardot és igy nemkell megölni mint elõször,jön Dahaka és küzdeni kell vele.Lassitsd le az idõt úgy,hogy az ellenfél lassabb,te meg sokkal gyorsabb legyél!Kezd el vagdosni,ha a fél életét leveszed Kaileena segit,lelöki Dahakát 2X a kõplatz szélére és akkor is ugyanigy gyorsitsd magad és másodszorra kipurcan.kaileena és a Herceg elmennek egy hajón babilonba,de ott csata és pusztulás várja õket és az utolsó mondat az,hogy:Nemtudod megváltoztatni a sorsodat(herceg),senki sem tudja...
VÉGE!!!!
És amúgy az az oldal aminek ez a fóruma ott van:VÉGIGJÁTSZÁS ott is olvashatod 😊))<#vigyor>#vigyor>
Your fate has be written! You’ll die!
Valaki eltudná mondani, hogy- hogy an tudnám megszerezni a víz kardot? Mert végígvittem a játékotés semmi, nálam úgy van vége, hogy megölöm a idõ császárnõjét, jön dahaka és elveszi a medált. Vagy ez azért van, mert ilyen a pc-s verzó?
Elõre is thx a válaszért!
Your fate has be written! You’ll die!
De ha csak a játéknál hülyéskedik a géped akkor azzal elsz a baj,ha nem akkor spyebot vagy virus.De ah újrainstalálnád a gépet és XP-t tennél belel ha nem az van akkor menne .)
Nekem például most lett újrainstalálva a gépem,eddig windows 98-volt és spyebotok szállták meg 28 000 volt bene!<#merges2>#merges2>
És a 98-as windowsal az eésõ se ment!A Prince of Persia:The Sands of Tiem!Akadozott és fehér jelek voltak a képernyõn,és ez ami újabb az XP-vel simán megy 😊<#integet2>#integet2>
Your fate has be written! You’ll die!
Vannak hozzá patch-ek, de nemtudom hol mer nekem a CD-s verzió van meg és azzal semmi baj nem volt.
hópihe
Kül a hangkártyát meg ezeket hiába irod le, nem függ össze a játék ujrainditásáva.
Kül a játék alapbol felrakja 9c-t és aki ATI-t használ az meg felrakja mindig a legujjab drivert.
Lehet hogy a memoriákkal van baj(mer nekem két 256mega ram volt duálba rakva és attol mindig ujraindult a gép)
hópihe
CalebJoe:Amikor instaláltál a Minumum-ra avyg a full-ra mentél?Mert ha Full-ra akkor meglehet,hogy nem megy el a gépeteken,milyen windowsod van?
Nembirja a gép,ne játszd mert tönkreteszed a gépedet,instaláld ki és a minimumra tedd,de tedd át a save-ket disceta-ra 😊
RUDKO:Az akire te gondolsz nem lehet az Úrnõ,mert az úrnõ Kaileena,az Idõ Úrnõje mármint.Miylen szinû a ruhája?
Your fate has be written! You’ll die!
Már 4-szer végignyomtam ezt a játékot, és egy dologra nem jöttem rá. Hogy kell azt a kombót csinálni, hogy prince_-nél 2 kard van, egyiket beleszúrja az ellenségbe majd a két karddal levágja a fejét? Ezt a videóknál láttam, és nem tom milyen gombok kellenek hozzá. Írjátok már meg!
Az lenne, hogy elkezd recsegni a hang és csak úgy újraindítja a gépet, de valamikor csak minden figyelmeztetés nélkül lelövi a gépet valaki segítsen kérem ha tud. Thanx
configom:
Radeon 9800XT+legújabb driver, integrált 5.1 hangkártya, directx 9c
ja és a DVD-s verzió van meg.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Há amikor ég Babilon és a csávóka felveszi a koronát és mongya egy hang,hogy:nemváltoztathatod meg a sorsod,senki sem változtathatja meg.
Hát akkor nagyon mérges lettem!
Dahakát meg könnyebben legyõztem mint elõször Kaileenát <#vigyor>#vigyor>
Your fate has be written! You’ll die!
[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás ಠ_ಠ
Your fate has be written! You’ll die!
Ez az oldalam de nagyon szar,enm nagyon foglalkozok vele de ha van kedvetek megnézhetitek
Your fate has be written! You’ll die!
Még egy kérdés:
Hogy csináljam már,hogy Kaileena ne purcanjon ki a második harcban???
Vagyis ha felveszem a vizkardot nem kell megölni?
Akitõl a játékot kaptam az a legjobb barátnõm CC és õ és a bátyja is levitték a játékot de mindkettõjüknek meg kellett ölni Kaileenát és az Úrnõ azthiszem nem is jött!És a Dahakát sem kellett megölni és a legvége annyi,hogy hajókázik a Princ!Vagyis nem változtatták meg a végét.Az sem volt pl amikor egy manusz valami gonosz felveszi a koronát a földrõl és a végsõ csata sem volt!Szerintük azért volt ez nekik igy mert nem találták meg mint a 9életnagyobbitót vagy hogyishivjákot.
Nos,én mit tegyek a cél érdekében,hogy Kaileena ne haéjon meg és legyen normális vége?<#rinya>#rinya><#nemtudom>#nemtudom><#fejvakaras>#fejvakaras><#kuss>#kuss><#help>#help><#conf>#conf><#falbav>#falbav>
Your fate has be written! You’ll die!
Your fate has be written! You’ll die!
Szeretnék egy hülye kérdést feltenni a játékkal kapcsolatban.
Kaileena az Idõ Úrnõje/Császárnõje?????Mert az elsõ harcnál vele,azt mongya.....
Your fate has be written! You’ll die!
kiderült mi a megoldás sima falonfutás átugrás csak megzavart a párkány
Think lovingly, speak lovingly, act lovingly, and every need shall be supplied.
Think lovingly, speak lovingly, act lovingly, and every need shall be supplied.
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit