Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Stark
#2956
ja

hópihe

matyi08
#2955
hol vannak a játék mentései?
meg kéne nekem egy fullos mentés, mert most újratelepítettem a gépet, és elvesztek a mentéseim. igaz még nem vittem végig, de onnan folytatnám ahol tartottam mert gondolom a a fullos mentésben lehet pályákat választani. szóval akinek van fullos mentése, lehetõleg olyan, hogy az összes titkos hely, meg minden megvan, akkor légyszi adja oda!

Argon
#2954
Ja és köszi a segítségedet!

Argon
#2953
Köszi, csak, hogy nekem 3 titkos élet hosszabítom van, vagy négy.
Anélkül, hogy újra kezdjem a játékot meglehet még csinálni?

Kaileena
#2952
Argon:
Szedd össze az összes titkos helyen lévõ élethosszabitót amibõl 9van.És a angyteremben tekerd a fogantyút úgy,hogy a kövek egy erkélyhez vezessenek.Ott beszél Kaileenával úgy mint ahogy elõször megtetted de most felveszed a terem közepén lévõ kardot és igy nemkell megölni mint elõször,jön Dahaka és küzdeni kell vele.Lassitsd le az idõt úgy,hogy az ellenfél lassabb,te meg sokkal gyorsabb legyél!Kezd el vagdosni,ha a fél életét leveszed Kaileena segit,lelöki Dahakát 2X a kõplatz szélére és akkor is ugyanigy gyorsitsd magad és másodszorra kipurcan.kaileena és a Herceg elmennek egy hajón babilonba,de ott csata és pusztulás várja õket és az utolsó mondat az,hogy:Nemtudod megváltoztatni a sorsodat(herceg),senki sem tudja...
VÉGE!!!!
És amúgy az az oldal aminek ez a fóruma ott van:VÉGIGJÁTSZÁS ott is olvashatod 😊))<#vigyor>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Argon
#2951
Hi All!

Valaki eltudná mondani, hogy- hogy an tudnám megszerezni a víz kardot? Mert végígvittem a játékotés semmi, nálam úgy van vége, hogy megölöm a idõ császárnõjét, jön dahaka és elveszi a medált. Vagy ez azért van, mert ilyen a pc-s verzó?
Elõre is thx a válaszért!

Kaileena
#2950
Bocs,a sok félreirásért,csak gyorsan irok és nem veszem észre ha rossz gombot nyomok XD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#2949
Vagy a grafikakártyáddal is lehetnek abjok,hát úgy teszi tönkre,hogyhagy igy kinozod a géped,hogy mindig akadozni fog,magától restartol meg ilyesmi.Ne full-ra tenyétek!!!!!!!Én is elõször úgy tettem de még beinstalálni se engedte,de igy minimumon meg megy szépen 😊
De ha csak a játéknál hülyéskedik a géped akkor azzal elsz a baj,ha nem akkor spyebot vagy virus.De ah újrainstalálnád a gépet és XP-t tennél belel ha nem az van akkor menne .)
Nekem például most lett újrainstalálva a gépem,eddig windows 98-volt és spyebotok szállták meg 28 000 volt bene!<#merges2>
És a 98-as windowsal az eésõ se ment!A Prince of Persia:The Sands of Tiem!Akadozott és fehér jelek voltak a képernyõn,és ez ami újabb az XP-vel simán megy 😊<#integet2>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

CalebJoe
#2948
Nekem 2x512 400DDR memóriám van és csak ennél a játéknál csinálja ezt.
Stark
#2947
Vagy lehet hogy a DVD-s verziókon vannak bugok.
Vannak hozzá patch-ek, de nemtudom hol mer nekem a CD-s verzió van meg és azzal semmi baj nem volt.

hópihe

Stark
#2946
Én is fullra raktam és a játékot is alapbol a Game max grafikár állította magát😄

Kül a hangkártyát meg ezeket hiába irod le, nem függ össze a játék ujrainditásáva.
Kül a játék alapbol felrakja 9c-t és aki ATI-t használ az meg felrakja mindig a legujjab drivert.
Lehet hogy a memoriákkal van baj(mer nekem két 256mega ram volt duálba rakva és attol mindig ujraindult a gép)

hópihe

CalebJoe
#2945
Full-ra raktam és hogy érted hogy tönkreteszi a gépet?
Kaileena
#2944
szirbo:Ez a "lefegverzés",elveszed a kardját és akkorlezs nálad két kard és azzal a kettõvel vágod le a fejét.:E-nyomd meg,tartsd és közbe klikk 😊)))
CalebJoe:Amikor instaláltál a Minumum-ra avyg a full-ra mentél?Mert ha Full-ra akkor meglehet,hogy nem megy el a gépeteken,milyen windowsod van?
Nembirja a gép,ne játszd mert tönkreteszed a gépedet,instaláld ki és a minimumra tedd,de tedd át a save-ket disceta-ra 😊
RUDKO:Az akire te gondolsz nem lehet az Úrnõ,mert az úrnõ Kaileena,az Idõ Úrnõje mármint.Miylen szinû a ruhája?

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#2943
Sziasztok!

Már 4-szer végignyomtam ezt a játékot, és egy dologra nem jöttem rá. Hogy kell azt a kombót csinálni, hogy prince_-nél 2 kard van, egyiket beleszúrja az ellenségbe majd a két karddal levágja a fejét? Ezt a videóknál láttam, és nem tom milyen gombok kellenek hozzá. Írjátok már meg!
CalebJoe
#2942
Problémám van eme nagyszerû játékkal.
Az lenne, hogy elkezd recsegni a hang és csak úgy újraindítja a gépet, de valamikor csak minden figyelmeztetés nélkül lelövi a gépet valaki segítsen kérem ha tud. Thanx
configom:
Radeon 9800XT+legújabb driver, integrált 5.1 hangkártya, directx 9c
ja és a DVD-s verzió van meg.
Magic Boy
#2941
Vedd elõ a kardot és csak utána kezdj futni!Így általában autómatikusan te nyersz,de ha nem akkor mikor odaérsz nyomj ütés gombot!

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#2940
Hát ez nem igaz bár mit csinálok még lassitva is mindig lelök a csaj. Falon futás közben hogy dobjam el a kardot? A c gombbal nem csinál semmit. Help!!!!
Kaileena
#2939
Keca,már megvan a barátnõm megcsinálta és avizkard is megvan,szóval azért oylan béna a vége mert lesz 3.rész!rra várhatsz,most adták ki mégcsak a ketteset!<#nyes>
Há amikor ég Babilon és a csávóka felveszi a koronát és mongya egy hang,hogy:nemváltoztathatod meg a sorsod,senki sem változtathatja meg.
Hát akkor nagyon mérges lettem!
Dahakát meg könnyebben legyõztem mint elõször Kaileenát <#vigyor>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#2938
Sziasztok. hát ez nem megy. mindig le lök a csaj a falrol. amugy nem tudok dobni a falfutás közben vagy nem tudom hogy kell. a c gombal nem megy. már kér napja ezzel szenvedek.
#2937

[ cod.magyaritasok.hu ] _____|\\_____\\o/___ Cápatámadás &#3232;_&#3232;

#2936
nézd meg a végigjátszást itt és ott le van írva merre vannak a titkos helyek, hol lehet felszedni a water swordot... amúgy mindkét esetben megváltoztatja valamilyen szinten a sorsát, de pont azért nem lett olyan haláli extra vége, mert lesz 3dik rész is, és már alig várom.....😊

Kaileena
#2935
Ja és aki kiváncsi a POP2-s musicvideomra az csak irja meg az msn cimét

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#2934
www.gportal.hu/portal/princeofpersiaa

Ez az oldalam de nagyon szar,enm nagyon foglalkozok vele de ha van kedvetek megnézhetitek

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#2933
Vagypedig mint amikor egyszer egy kuyta akadájozott a falon,dobj bele egy kést és amig dögledezik öld meg vagy fuss el.
Még egy kérdés:
Hogy csináljam már,hogy Kaileena ne purcanjon ki a második harcban???
Vagyis ha felveszem a vizkardot nem kell megölni?
Akitõl a játékot kaptam az a legjobb barátnõm CC és õ és a bátyja is levitték a játékot de mindkettõjüknek meg kellett ölni Kaileenát és az Úrnõ azthiszem nem is jött!És a Dahakát sem kellett megölni és a legvége annyi,hogy hajókázik a Princ!Vagyis nem változtatták meg a végét.Az sem volt pl amikor egy manusz valami gonosz felveszi a koronát a földrõl és a végsõ csata sem volt!Szerintük azért volt ez nekik igy mert nem találták meg mint a 9életnagyobbitót vagy hogyishivjákot.
Nos,én mit tegyek a cél érdekében,hogy Kaileena ne haéjon meg és legyen normális vége?<#rinya><#nemtudom><#fejvakaras><#kuss><#help><#conf><#falbav>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#2932
Próbáld meg azt ha nem megy a rendes módszerrel(falon futsz és ütsz egyet), hogy egy ellenségtõl szerzel egy kardot és azt a falon lévõ csajba beledobod.

#2931
Az ok de hogy tudok ugy elfutni hogy ne lökjön le¢!!!!
Stark
#2930
Igen ö a császárnõ

hópihe

#2929
Sziasztok. a vége felé járok ott amikor az árbocokon kell ugrálni gyorsan mert mindig eldõlnek. ezek mennek is de amikor a falon kell futni egy csaj megjelenik és mindig lelök. akár hogy probálom megölni nem megy és a hócipöm televan mert mindig a mentéstõl tudom csak kezdeni. hogy kell lelökni? help.
#2928
most ebbe mi a kérdés? <#wave><#papakacsint>

#2927
mnmn

Kaileena
#2926
Ja,és mégegy debil kérdés:Hogyan lehet galériákat csinálni???

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#2925
Hello!
Szeretnék egy hülye kérdést feltenni a játékkal kapcsolatban.
Kaileena az Idõ Úrnõje/Császárnõje?????Mert az elsõ harcnál vele,azt mongya.....

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#2924
😄

hópihe

Stark
#2923
Tudod futni.
Kül én a 3. részt én má várom.?D

hópihe

Stark
#2922
ja menekülj

hópihe

#2921
Menekülj el!<#alien>

#2920
falon futás,ellenfél fejének levágása,szupi ugrások,tök cool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2919
csá,nekem is megvan a game,de dahaka mindig kinyír,pedig sérthetetlen vok.

#2918
köszi
kiderült mi a megoldás sima falonfutás átugrás csak megzavart a párkány
#2917
igazad van de én már azt elolvastam csak a mozgásra nemn tudok rájönni hogy mit kell alkalmazni hogy az egyik párkány ról átjussak a másikra ez nincs leírva vagy lehet hogy nem is jó helyen járok ?
littleNorbi
#2916
#2912 hozzászólás.

#2915
van az a hely ahol a piros ruhás lány ad egy kardot elötte kapcsoló létra és elötte van egy verem a padlón ahol a verem végén két késes oszlop forog de ahol állok ott van egy kis párkány ami felett egy hosszabb párkány amit el kéne érnem de nem tudok feljutni hogyan kell remélem valaki tudja
littleNorbi
#2914
védekezz !!!!!!!!!!!

littleNorbi
#2913
Melyik a kocka gomb ???

#2912
http://zanzarah.freeweb.hu/popww/

Think lovingly, speak lovingly, act lovingly, and every need shall be supplied.

AMD Boss
#2911
Van valakinek egy jó ötlete az elsõ fõellenség legyõzésére ?

#2910
Hogyan lehet felismertetni a gaméval a gamepademet?

Think lovingly, speak lovingly, act lovingly, and every need shall be supplied.

reaper4
#2909
csak a falikútból ivás után lehet

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

AMD Boss
#2908
Van valakinek egy jó ötlete az elsõ fõellenség legyõzésére ?

littleNorbi
#2907
Hogy lehet víz ivás közben menteni ???