10262
  • Kaileena
    #4460
    szilikon...az már nem az igazi,ha az eredeti lenne ekkora valakinek ami uygebár nagyon nehezen lehet akkor jóvan,de utállom a műnőket...pamela is ott teszi a nagyot miközben szilikon nékül laposabb mint Farah!:D
  • koosadam
    #4459
    Nah azért minden mellnek vannak határai! Ez azért még neki is nagy lenne!
  • Kaileena
    #4458
    CSICSA!!!!!!!!XD
  • csicsa
    #4457
    csak linket akartam berakni,de nagyon elszurtam!
  • csicsa
    #4456
  • csicsa
    #4455
    Bocs mindenkitől
  • csicsa
    #4454
    Csak úgy hirtelen eszembe jutott!
  • csicsa
    #4453
    Szerintetek durva lenne az,ha PoP KB-ben levő lovasszekeres pályát Star Wars Jedy Knight:Jedy Academy Zonju V-Meet Contact pályályához hasonlítanám? Ott is a járművünkről le tudtuk vágni "karddal" az ellenséget és ugyanúgy a kiálló falhoz,átjáró széléhez tudtuk szorítani őket lemaradásukat így elérve.
  • koosadam
    #4452
    Nos nem nagyon akarom, de valamiolyasmit, hogy mikor rádkerült "ez" akkor nem kezdett el hirtelen fogyni sz életed és a homoktartályodban a homok az ölések nélkül elkezdett gyülni?
  • Rash87
    #4451
    "Szal nem észleltél valami fordított arányosságot az életvonal és a homoktartály között? Mert ha igen akkor ROHADT GYANÚS!"

    Erre meg azt tudom mondani,hogy azt se tudom miről beszélsz:D
    Ha kibővíted,h mire gondoslz,ígérem válaszolok
  • Rash87
    #4450
    Köszi,folytatom tovább a játékot,mert nagyon coool
  • koosadam
    #4449
    Egyébként a nagy fekete szörnyet Dahakanak hívják és nem szeret téged!(ugye míly meglepö??) Nos neki a dolga, hogy kinyírjon teged. Vele ha csak kétszer találkoztál még csak úgy lb. a Serpent Sworddel mehetsz. Ha a jövöben kell segítség akkor ne ezt írd(és ez másnak is szól aki most kezdi el!), hogy elmentem egy teleportba és jött a dahaka és futottam elöle már X-edszerre... Ezek sajna olyan átlagos dolgok ebben az " Isteni Csodában"(= PoPWW), hogy ezzel senki semmit nem tudna kezdeni...
  • koosadam
    #4448
    Még egy kérdés(és ha megkérhetlek a válasz után felejtsd el!)
    Szal nem észleltél valami fordított arányosságot az életvonal és a homoktartály között? Mert ha igen akkor ROHADT GYANÚS!
  • koosadam
    #4447
    Ajjaj! Ez télleg bug! De ajogy Kaileena mondaná: "Próbáld meg egy mentéssel elöbbröl visszamenteni!" Bocs jobb ötletem nincs
    A maszk majd a játék lényeges részét képezi, de egyenlöre arra kérlek ne próbálj még rájönni, hogy ki ö és mit akar. Annyit elmondok hogy már láttad, de ne emlékezz rá mert lelövöd a poént!!!
  • csicsa
    #4446
    Nem értem ,mindenkinek bugos játéka van?
  • Rash87
    #4445
    Nem vettem még föl semmit :S
    Azt se tom milyen maszkról beszélsz:(
  • csicsa
    #4444
    Csak akkor szabad így kinézned,ha felvetted már a maszkot.Különben biztos,hogy bug.
  • Rash87
    #4443
    Sziasztok.

    Lenne 1 roppant furcsa, és fontos kérdésem.
    Már sokáig eljutottam 1 játékban,pontosan ott tartok mikor már másodszor üldöz az a fekete szörny féleség(a nevét nemtudom).Nah ez a rész után vagyok,és a főhös külseje eddig úgy nézett ki,ahogy kellene :D
    De most így néz ki:


    Ez magától ilyen,tehát így kellene kinéznie?
    Vagy pedig bug?
    Jah,és a fájlokhoz nem nyúltam,hogyha valaki kédezné.
    Csak valaki segítsen már,hogy mitől lett most ilyen,mert ***** bosszantó!!
    Előre is kössz!
  • csicsa
    #4442
    mikor én vagyok,te biztos nem és forditva is
  • koosadam
    #4441
    Na ez most mire vonatkozott??
  • Kaileena
    #4440
    spyker emlékeztetem mert én nagyon röhögtem mikor mondtaXD
  • csicsa
    #4439
    Spyker! Kérjél nyugodtan valamelyik képpel kapcsolatban.
  • Kaileena
    #4438
    nemmutatja:(
    nos,a www.princeofpersiagame.com-on a screenshotoknál vannak!(több is)
  • Kaileena
    #4437
    nemmutatja:(
    nos,a www.princeofpersiagame.com-on a screenshotoknál vannak!
  • Kaileena
    #4436
    Itt az új képek!



  • Kaileena
    #4435
    nézzetek eb a fórumomba: Resident evil 4-biohazard :)
  • Kaileena
    #4434
    ???
  • koosadam
    #4433
    ?
  • csicsa
    #4432
    ?
  • Kaileena
    #4431
    ....arról van szó,hogy nyirja ki azt a csunyát?hát midnig át kell ugorni a fején...
  • csicsa
    #4430
    Megnéztem a galériád új képeit.A nyakam tettem volna rá,hogy Leon!
  • csicsa
    #4429
    Ok,meg fogom próbálni!
  • koosadam
    #4428
    Azt asszem csak a vége fele lehet gyorsan alaklmazni: A mozdulat a kövi: odamész( bal kezes fegyver nélkül!) és megnyomod majd lenyomva tartod a E gombot. Miközben végig lenyomva tartod közbe egymás után nyomogatod a C gombot. Ha még az eljén vagy akkor sokáig kell mert a nyakát fogja ropopgtatni! Ha már a végefele vagy kb egyböl levágja neki.
  • csicsa
    #4427
    Először én is csak összevissza ütögettem a gombokat ,de mire kb az egyharmadához értem már nagyjából tudtam mit csinálok.az egy másik dolog,hogy néha nem úgy jött össze a dolog ahogy akartam.


    Csak a két karddal való lefejezés nem sikerült eddig még.
  • koosadam
    #4426
    Nemtommiért egyébként én minden fegyvert felszedek ami a kezembe kerül, de sosem használom, csak a kombókhoz... Ti szoktátok valami másra?
    Apropó: Ahogy hallottam sokan csak úgy kombóznak, hogy össze-vissza ütnek, ugranak, rúgnak, és balkezes fegyverrel ütnek. Ebböl végülis lehet valamit kihozni viszont nem sokat ér. Szerintem.. Szal van aki tudja, hogy mi sül ki abból amit csinál?? Rajtam kívül...
  • koosadam
    #4425
    Naszal lehet csalni meg nemcsalni. Bár én a csalást javaslom azzal a béna karddal. Amikor az elsö ellen mész elfordulsz jobbra a fal felé és ott felrohansz még mielött nekedesne. Ha inkább becsületes vagy akkor elöször kinyírod aztán mész fel arra...
  • Trux
    #4424
    1x már sikerült kinyirnóm és akkor felteleportálodik egy magasabb falra és oda nem tudom hogyan kell felmészni mi rá a megoldás ? ... előre is köszi
  • koosadam
    #4423
    Vagy nekem még az vált be, hogy gurulsz felé(elöre és ugrás) és utána rögtön ütés. Ha nem menne nem baj mert akkor az történik, mint amit Shaman mondott:D
  • Shaman
    #4422
    Én a leggyrosabban a futok felé,ugrás gomb,aztán püfölöm technikát alkalmaztam.Ilyenkor átrepülök a feje felett,s vagy 3-4-5 ütést be lehet vinni mire kivédi. Ezután elfutsz tőle majd újra ismétled.
    3-4 ilyen ráfutok,ugrom,ütömtől kifekszik.
  • Trux
    #4421
    Sziasztok nekem az lenne a problémám hogy elekadtam az elején még a hollos csávonál és az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom kinyirni
    itt van pár kép
    Elöre is köszi a segitséget