10262
  • koosadam
    #4500
    November volt csak a legfrissebb hírek ezt igazolják tehát átírtam.
    Aúgy ennek a képnek nem így kell lennie csak muatom, hogy most már nálam is volt ilyen bug!
  • csicsa
    #4499
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Kaileena
    #4498
    lyen bug enkem is volt,csak Loadoljatok vissza és kész...
    jaj,köszönöm,hogy itt rinyáltok utánnam...hiáynozni fogtok...de csicsa ha korai vagy veled dumálhatok a többiek mlg olyankor alszanakXD

    "szundikál meg dorombol,megkapja miregondol.A fotelből tévét néz,simogatja őt egy kéz...." :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Ez macslás vers asszem...alapsulin modntam szavalóversenyenXDDDDD
  • csicsa
    #4497
    Spyker!
    A múltkor mintha november lett volna odairva megjelenésnek?!
  • Gabtsy
    #4496
    Köszi Spyker. Emlékeztem a képre de nem tudtam megcsinálni. na de majd ezután! :)
  • csicsa
    #4495
    Én is nagyon sajnálom!
  • koosadam
    #4494


    Egyszóval: BUG! Mint az elözö gyerekkel!
  • Kaileena
    #4493
    Hát az a rész ahol "elakadtál":D
    Mindenki akivel msn-ezek figyeljen8stark,csisca s.t.b):

    Holnap délután 6kor emgérkezik a nővérem németországból,és odaláncolja magát a monitor elé.Magyarul:Hónapokig nemhsizem,hogy gépelé kerülök:csak reggel 5-7között leszek fent.Sajnálom én is...
    Sütök neki sütit...csak emg ne fulladjon:D
    Vicc volt:)
  • koosadam
    #4492
    Háááát ha jól emléxem van az a rész ahol Dahaka kitöri a rácsot. Emléxel akkor hova bújtál? Nah arra kell menni! Nézd + a #4288-as ábrát. Már segített valakinek! Szal hajrás már közel a cél!
  • csicsa
    #4491
    Ez kinek szól?
  • Kaileena
    #4490
  • Gabtsy
    #4489
    Sziasztok! Azt hiszem nem mondok újat: megint elakadtam... most éppen A második esély nevű részben vagyok. Meg volt a videjóbejátszás amiben a két Nőszemély kitárgyalta hogy hogyan fognak rajta ütni a hajón (a játék elején). Utána visszamentem a jelenbe és Dahaka el is kapott.Elindultam tova és visszajutottam a játék legnyomorultabb részéhez amikor is Dahaka nem törte ki a falat... szóval felugráltam a párhuzamos falakon és elindultam a rúdakon. Leütöttem az ellenséget majd azt írja hogy végigjátszás hogy jussak vissza a teleporthoz (ezen az úton). Sajnos itt teleport még véletlenül sincsen...
  • csicsa
    #4488
    Kösz,de azzal meg lenne oldva minden?
  • Kaslerka #4487
    Segitsek? Én levenném ezután a ruháját... :)
  • csicsa
    #4486
    [IMG][/IMG] Sziasztok! Itt tartok...elakadtam...Nem tudnátok segíteni?
  • csicsa
    #4485
    Nem lehet,hogy mégis rosszul látod?
  • koosadam
    #4484
    Válasz azon az ajtón amin bejöttél az lesz a nulla és így a sorrend(már nemtom melyik irányba) elsö emelet 4,1,5,7 második emelet 6,1,5
  • Prince007
    #4483
    Mindig ott menj be ahol hallod a víz csobogását ezt kb 10-15ször kell megcsinálni.
  • SUNESZ
    #4482
    Hi! Az lenne a kérdésem ,hogy amikor a Sand of timeba azokon az ajtókon kell bemenni engem mindig ugyan oda dob vissza ez a pálya olyan 83% nál van
    van egy ajtó ahol lehet hallani ,hogy csobog a víz ,de ha oda bemegyek akkor a a szomszédos ajtón jövök ki:(((
    Tud valaki segiteni PLZ
    válaszotokat Köszönöm
  • Rash87
    #4481
    Speaker:
    "Még egy kérdés(és ha megkérhetlek a válasz után felejtsd el!)
    Szal nem észleltél valami fordított arányosságot az életvonal és a homoktartály között? Mert ha igen akkor ROHADT GYANÚS!"

    Erre válaszotlam,csak elfelejtettem beszúrni
  • Rash87
    #4480
    Boccs,hogy ilyen későn válaszolok!:D
    Most jöttem rá,hogy mit is kérdeztél.
    Most vettem föl a maszkot,és miután felvettem,tényleg csökken az életerőm,és nő az a homok.
    De passz,h miért van ez:)
  • Kaileena
    #4479
    ...de az szilikon!!!Látni de nagyon:DDDDDDDDd
  • csicsa
    #4478
    [IMG][/IMG]Direkt Farah
  • csicsa
    #4477
    Ok ezek mind a műnő kategóriába tartoznak!
  • csicsa
    #4476
    A műnőket, a szoláriumnégereket és a plázacicákat én is utálom,no meg a "jó kinézet" érdekében plasztikáztatókat is.
  • csicsa
    #4475
    Pedig egykétszer végignyomtam mondhatom nem könnyű játék volt az se.2003-as játék mégse ismered? pedig akkor szerintem nagyon jó volt.
  • koosadam
    #4474
    Sajna én elhiszem de az igazság fáj...
  • csicsa
    #4473
    Én nem mondtam,hogy abból lopták ki de hasonlít csak más a környezet meg a jármű.De elhiheted nekem,hogy amikor a fal mellett leszorítja az ellenséget az nagyon ugyanolyan.
  • koosadam
    #4472
    Én még nem láttam csak kiráz a hideg ha arra gondolok, hogy számomra az Isteni Game egyik részét valami másból lopták ki...
  • csicsa
    #4471
    Miért? Semmi hasonlóságot nem tudsz benne felfedezni?
  • csicsa
    #4470
    viziszörnyes video nagyon király!!!!!!! Ahogy látom néha tényleg az orrába lóg a haja!
  • koosadam
    #4469
    igen nagyon durva lenne...
  • csicsa
    #4468
    Mégegyszer megkérdezem:
    Szerintetek durva lenne az,ha PoP KB-ben levő lovasszekeres pályát Star Wars Jedy Knight:Jedy Academy Zonju V-Meet Contact pályályához hasonlítanám? Ott is a járművünkről le tudtuk vágni "karddal" az ellenséget és ugyanúgy a kiálló falhoz,átjáró széléhez tudtuk szorítani őket lemaradásukat így elérve.
  • csicsa
    #4467
    Ez nem szilikon!
  • koosadam
    #4466
    Okés öcsém ha leírnád a helyet akkor tán tudnánk válaszolni. Egy: A PoP sorozat nem pályákra van osztva hanem százalékokra!
    Kettö: Olyan, hogy barlang sok van de ilyen megnevezésü rész egysem!
    Tehát ha leírod értelmesen akkor segítünk, de így nem tudunk!
  • optipolár2
    #4465
    A Prince2-ben elakadtam a második pályánál. Nem tudom hogyan kell bemnni a barlnagba. Valaki tudna segíteni?
  • koosadam
    #4464
    Idövisszatekeréssel vissza lehet nem?
  • Kaileena
    #4463
    aha,a tesóm egyszer beledobta egy szörnybe a világitós kardot és nemtudta visszavenniXD
  • koosadam
    #4462
    Én sem megyek másodlagos fegyver nélkül! Soha! Viszont nem használom el csak a Titkos Fegyvereket, mert azok mint tudjuk nem sérülnek.
  • Shaman
    #4461
    mindig felszedtem a másodlagos fegyvert,mert olyan kombókat használtam amihez az kellett. Monnyuk nem sok félét használtam 2 fegyverrel,asszem 2-t.
    De másodlagos fegyver nélkül,szinte "csupasznak" éreztem magam.