Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3106
Hát...Nemtom...Nem nagyon van ott fal mert szakadék övez...
#3105
Két falon ugrálva nem tudsz feljutni?
#3104
Megakadtam...azon a részen ahol az a nagy sötét csápos bika jön 2x és menekülök egy ideig aztán nem tom merre kell menni. Odáig jutok ahol alattam ilyen rácsszerû padló van és szakadék körülöttem. E rész elött pedig egy olyan hely ahol ugy kell eghy kis zskadék flett átjutni hogy a falon futsz és egy hordot ki kell kerülnöd. Azután megyek elõre és zsákutca. Mit kell csinálni itt? HELP ME!
#3103
Nem tudom, a kép elég borongósnak tûnik. Én jobban remélem, hogy a képi felírással ellentétben nem fognak divatozni. Szerintem az kész bukás lenne. Minek elrontani egy tökéletes játékot, csak azért, mert a divat mást diktál? Teszek a divatra, PoP-t akarok!!!!! 😊
pera
#3102
Szerintem se lesz feltétlenül ennyire sötét hangulatú mint a warrior within. Bár ha lopakodni is kell majd, akkor elengedhetetlen lesz néhány sötétebb rész. Azért remélem, hogy nem csak lopakodni kell majd (lopakodjon Sam fisher). És ne szúrják el a logikai és akció elemek arányát se. A mostani az pont jó.

#3101
Szerintem ez a rész nem feltétlenül lesz sötétebb, és ha jól látom végre a herceg a város utcáin mászkálhat? Babylon sem az örök éjszakában él :-)
#3100
Az minden esetre érdekes lenne, ha saját magam ellen kellene harcolnom. két nõ a herceggel mi? <#ejnye1> Támogatom! a WW már úgyis a nagyobbaknak készült.
Kaileena
#3099
Sasztok!
Jók az új screenshottok!!!
Már alig várom!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3098
hát ha csak ötleteken múlik a dolog párat én is hozzá tudnék tenni a harmadik részhez. elõször is úgy látom hogy a pokolteremtõ horrorfilmsorozatból megörökölte a herceg a kampós vágû láncot, ami már önmagában igen kellemes játékmenetet ígér<#hehe>.még lehetne benne a soulbladebõl vagy a diabloból megismert alkarra csatolható pengék is, ha már a fekete ruhás csajszi a soulblades orgyilkos fegyverét és mozgását örökölte(igen szexi volt😊továbbá az izgalmakat lehetne fokozni azzal is, hogy kaileena mellett a sztori közepe felé megjelenne farah is, kezdetben utánlák egymást, de késõbb a kaladok hatására barátnõkké válnának, és hercegünk élvezné az édes hármast!<#vigyor>.persze lehet ezt a korosztályos mivolta miatt eleve elvetik, de nem rossz gondolat!

Stark
#3097

hópihe

Stark
#3096
Kül akik a Titkos befejezést látták, azok tudják, hogy akik +támadták Babilónt inkább emberhez hasonlítottak, nem homokszörnyekere.



hópihe

Stark
#3095
Három hozzáfüzni valóm van a játékhoz.

1. NEM AKAROK LOPAKODÓS SPLINTER CELL-hez HASONLÓ JÁÉKOT!!!!
2. Lehet hogy megutáltatták velem a játékot
3. ***va UBI Soft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hópihe

Stark
#3094

hópihe

Stark
#3093
Ez a Screenshothoz van.

De néhány szó meg stb.. kimaratt.
Az igazit itt nézhetitek meg.

hópihe

Stark
#3092
me a harmadik játék, melyben Perzsia Hercege nem átallja összezavarni a tér / idõ kontínuumot!

Bal oldali fegyverhez kapcsolt kis szöveg:

Az õrök egy penge és egy íj kombinációjaként jellemezhetõ tárgyakkal vannak felfegyverkezve. Óvatosan közelítsük meg õket!

Jobb oldali, felsõ kis szöveg:

A játék külsõ helyszíneként Babilon háztetõi szolgálnak, a város utcai szintjét homokszörnyek támadták meg.

Jobb oldali, alsó kis szöveg:

Ez pedig bizonyára az új, "sötét herceg" karakter. Figyeljük meg kampóban végzõdõ, láncos fegyverét. Durva!

Összefüggõ szöveg:

Hódít a lopakodós játékmenet. Ezt az ellentmondásos, de létezõ üzenetet hirdeti a harmadik Prince of Persia játék. A sztori a Warrior Within-ben megismert események után folytatódik, és azzal kezdõdik, hogy a Herceg és Kaileena (korábban az Idõ Hercegnõje, most pedig a híró üldözött társa) visszatérve Babilonba megdöbbenve látják, hogy a város lángokban áll, és senki nem siet üdvözlésükre. Ezután valami igazán borzasztó történik (a helyes megfejtõ számára nincsen díjunk, de ne Kaileenára gondoljatok!), és a Hercegnek újabb, bonyolult helyzetet kell felgöngyölítenie.

Hõsünk eddig is színes mozgásrepertoárja új elemekkel bõvült, köztük a halálos, egy ütéses gyilkolással. Ennek kivitelezéséhez oda kell lopakodnunk az áldozathoz, ám a Splinter Cell-ben látottakhoz hasonlóan teljes sebességû, szabadstílusú futással is megoldható. Hõsünk láthatóan egy új, ostorszerû fegyvert is kapott, melynek segítségével távolról kapja el ellenfeleit. A babiloni lokáció képe jóval nyitottabb, mint az elõzõ két epizódban. Úgy tûnik, szabadon mászkálhatunk majd a háztetõkön, bothajtásos erkélyeken át, ugrálhatunk az utcák között - miközben a város, fényûzõ paloták együttese és az elszegényedett nyomornegyedek világosan elkülönülnek. (Értsd: besz*runk a látványtól!!!! 😄D)
Mint exkluzív screenshotunkon látjátok, a Prince of Persia 3 elõdei sötét felütésû nyomdokain halad, habár az ígéret szerint ezúttal "érettebb" megközelítést kapunk. Azok, akik végigvitték a Warrior Within-t, tudják, hogy a Hercegnek sikerült megakadályoznia az Idõ Homokja létrejöttét - így elméletileg meg nem történtté téve az elõzõ két rész szomorú eseményeit. Persze mindez nem ilyen egyszerû - és anélkül, hogy nagyon bele akarnánk bonyolódni az idõutazás paradoxonjaiba, elmondhatjuk, hogy az utóbbi játékban történteknek köszönhetõen a Hercegnek sikerült megalkotnia önmaga gonosz alteregóját. A többi a szokásos. Vajon játszható lesz a gonosz karakter? Ne fogadjatok ellene. Ami az elkerülhetetlen alcímet illeti, mi a Prince of Persia: I'm Going To My

hópihe

Stark
#3091
Ezen már én is filóztam.😄

Kül azt írja hogy dark prince.
Ezalatt azt érté hogy tud használni sötét jedieröket?<#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>
Meg milyen lehet má hogy nemtud idötvisszapörgetni, vagy ezt is megoldják valami uj izével?(pl talál 1 idögépet😄)

hópihe

Stark
#3090
mind1 szerintem akkor se lenne joooo

hópihe

#3089
Hmm!
Úgy látszik marad a darkos fíling. Nem 'tom ezek után Farah visszatérése még belefér-e esetleg?
Más. Nem 'tom kinek tünt fel, de a játék során többször van olyan, hogy Dahaka, bár eredetileg mindenáron meg akar gyilkolni, csak eldob vmerre. Ilyenkor miért nem öl meg? Nem mintha hiányozna persze, csak szerintem ez egy kis ficam a játék menetben. Máshogy is meg lehetett volna oldani. Vagy a "macska jáccik az egérrel" tipikus esetével állunk szemben? Vagy csak én hõzöngök megint és jobb, ha csendben maradok? 😊)
pera
#3088
Ugyan már. Abszolút nem éreztem sértõnek. De asszem nekem elég lenne ha a rezgést érezném. De hát ez van...

#3087
POP 3 new screenshot !!!

tigeroo
#3086
ha a 3ban lesznek pálmafák, akkor OK😉
#3085
találtam egy oldalt ahol mentéseket lehet letölteni,majd megmondom hol csak jelenleg nemtom hol volt 😄

#3084
pera!
vissza olvasva a reggeli, neked szánt, bejegyzésemet, kicsit félreérthetõ (mondjuk ki: bunkó) lett. Ha megsértettelek, sorry.
mea culpa mea maxima culpa és hamutartó a fejemre!
#3083
Kössz a segítségeket! <#taps><#nevetes1><#nyes>

matyi08
#3082
e-mailben, vagy MSN-en

pera
#3081
Ó asszem elõbb rosszat mondtam. Lehet, hogy még elõrébb vagy és akkor a bal oldalon kell végigfutni a falon. Ott megkapaszkodni és jobbra araszolni egy kicsit. Itt fel kell kapaszkodni és ez után következik az elõbb leírt rész.

#3080
Szép jó napot mindenkinek!
Pár válasz az elöttem szóloknak:
Stark: én arra gondoltam, hogy a jövõre igért folytatásban a SoT 1001 éjszakás világát kéne össze hozni a WW-ben kitalált ezermilliónyi harcmodorral, mivel szentem az elsõ részben nagyon nem lehetett trükközni, viszont a hangulat jobban illett a játékhoz.
Pera:a rezgésnél már csak az lenne jobb, ha a pofont is éreznéd, amit Dahakától kapsz idõnként. he-he imádok gonosz lenni...
Kaileena: a POPWWProfiles mappában van egy alkönyvtár azon a néven, amit létrehoztál magadnak a játékban + két kiegészítõ fájl. Na most, ha belelépsz abba az alkönyvtárba, aminek az a neve amit létrehoztál magadnak a játékban, akkor ott kell találnod sav1.sav ... savx.sav fájlokat. (X a mentések számát jelöli, én huszonvalahánynál tartok) Azok a mentéseid. Teccik érteni? Ha nincsenek benne, akkor valahogy törölted õket, v. rossz helyen keresel. Egyébként nekem is az ALL USers-ben vannak, tehát ott nézzél szét elöszõr, ne abban a fiókban, amire belépsz. Húú, lehet érteni, mit írtam?

pera
#3079
Én is ott szívtam sokáig. De az ott nem sákutca. Ha a rácson végigszaladzs, akkor bal oldalon a falon futva el kell kapni a kötelet és arról továbbfutni. Ha leértél rohanni tovább egyenesen, ráugrani egy létrára, azon lecsúszni és beszaladni a vízfüggöny mögé. Egyszerû mint az 1x1. He-he Én vagy 50x próbáltam mire sikerült. <#wink>

Kaileena
#3078
© Bukephalos:Igen,megtaláltam(ezelõtt én sem találtam a save-eket)de ott csak egy valami mappa avgy micsoda van.Az az összes?<#wow1>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3077
írd már le pontosabban hogy hol jársz, akkor tudok segíteni. elõször találkozol dahakával? egyébként semmilyen rácsot nem kell szétütni a játék folyamán sehol, és sztem nem is lehet, csak két helyszín van ahol a kutyálat elég közel kell levágni hogy berobbantsanak egy meggyengült falrészt.amúgy a zanzarah leírásában nagyjából minden lényeges dolog benne van, csak van hogy párszor neki menni hogy megérts mit is ír

#3076
csinálj képet print screen-nel és rakd be ide, amúgy gondolom a második tornyot aktiválnád most nem?

#3075
Megpróbáltam az egyetlen rácsot ami a lábam alatt volt és nem sikerült. Csináltam azt a robbanást a védekezés folyamatos r-el de nem hatott és más rácsot ott nem látamm<#confused><#rinya>
#3074
Miét van ott rács is? Azon állok...Vagy alattam kell betörnöm?
Stark
#3073
Má nem vagyk képben.
Ujra fe kéna raknom és végigvinnem vagy 5x -😊

hópihe

#3072
ott alssítsd le az idõt, és folyamatosan tartva az ütés gombot be fogja törni a rácsot...

#3071
HI All! Megakadtam ott ahol a fák meg anövények mindent benöttek és fáról fára kell ugrálni. Üldözök egy holló fickót és egy rövid bemutatóban megpillantom miután elmenekült. Odamegyek és 2x jön az a sötét csápos bikaszerû izé ami elragad és beszippant(asszem Dahaka) Itt elcsap messez oszt menekülni kell. Menekülökc is egy jó ideig aztán megakadok. Egy zsákutcába érek hol alattam egy szakadék van és rácson állok. Elöttem fal és nem tudom hova kell menni <#rinya><#rinya><#rinya> SEGITSÉG!!!
Stark
#3070
Szerintem nem lenne jo ha az elsõ és a második rész hangulatát kereszteznék.
Tök fos lenne.
Mer II. részhez ikább darkosabb világ kell.
Aaz I. meg nem véres meg stb... Annak inkább 1001éccakás hangulata van.

hópihe

#3069
kis találékonysággal megtalálhattad volna. beírod a keresõbe hogy save1.sav és kidobja a könyvtárat ahol talál. nekem az allusers/application data-ban van érdekes módon, nem az identity "steweee" könyvtárban. lehet te is ezért nem találod

pera
#3068
Ó csodás Kp terem. A legjobb hely az egész játékban.<#mf1>
Na jó még 1x hajlandó vagyok visszamenni. 17órakor megyek haza aztán kezembe veszem a gamepadot...
Errõl jut eszembe, kár hogy nem támogatja a játék a rezgéseket a gamepadhoz. (legalábbis nekem nem rezeg) Sokkal nagyobb élmény lenne, ha beleremegne a pad amikor odab*sznak egyet.

#3067
Úgy érted a mentési utvonalban?
#3066
nem, akkor ezek szerint van még egy köröd, de nem lövöm le a poént 😊)
meg van egy rossz hírem is, ha miután visszaértél a kp terembe, és utána felfelé kellett kapaszkodnod, akkor mégeccer vissza jössz... De úgyis szereted ezt a helyet<#puszi>
Ami az átváltozásos dolgot illeti, csak olvastam a korábbi hozzászólásokat, ott írta vki, hogy lesz majd zombi, de nem mindegy mikor, mert ha roszkor lesz azzá, akkor ugrik a játék. Meg kap vmi álarcot is, és az is átszabja a fizimiskáját. de ezek csak emlékek, ha van kedved, olvasgass vissza.
Vagy kérdezd Kaileena-t (hú rem. jól írtam) õ biztos többet tud, õ itt a prof! (ez dícséret volt, nem gúny!!!!!!)
pera
#3065
??? melyik csajjal?
Most nem kellett vívnom.
Ha arra gondolsz amikor meg kellett menteni kaileena-t akkor ott 4. vagy 5. nekifutásra sikerült. Folyamatosan menekültem elõle. Odacsaptam neki 2x aztán elgurultam. aztán megint és megint és megint...

Kaileena
#3064
Bukephalos:Abba amit mondtál csake gy valami van

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3063
Ja,odadom de hogyan juttassam el hozzád?

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3062
Szia!

Hogy ment a vívás a csajjal? Én most jutottam el oda, csak már nem volt hozzá erõnlétem. Tán ma este..
pera
#3061
Nah kb a felénél járhatok. Sajnos napi 1-2 óránál nincs több idõm játszani vele, meg aztán jól beszivatott Dahaka.<#mf3>
Egy kicsit uncsi, hogy már többször vissza kellet menni a központi terembe. Most adta oda kaileena a Lion Sword-ot. Természetesen ezt is a kp-ba.
Láttam képeket arról, hogy átváltozik a herceg. Az még soká lesz? A képek alapján ott brutálisan jól néz ki.

matyi08
#3060
Kaileena! odaadod nekem a mentéseidet?

#3059
Itten keresgélj: C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\POPWWPROFILES

Megj.: Az útvonal XP esetleg Win2000 esetén él. Ha elfut a játék '98 alatt akkor keress rá a popwwprofiles könyvtárra a rendszerben
pera
#3058
Na végre sok-sok idegtépõ probálkozás után sikerült elmenekülni Dahaka elõl. Ez a rész tényleg kiborított. De már túlvagyok rajta. Néhányszor csak az utolsó pillanatban fogtam vissza magam, hogy ne reptessem el a gamepadom, pedig nem az tehetett róla.

#3057
Walaki megmondaná végre hogy hol vannak azok a kibaszott mentések?????????? (Nem azokra gondolok amik a játék mappájában vannak!!!!)<#violent><#confused><#kerdes>