10262
  • csicsa
    #4580
    Már megint mellényultam és észre se vettem!Spykernek szól a válasz!
  • csicsa
    #4579
    Nyugodtan vedd meg!Nagyon sok társad lesz még aki megveszi és abból nyugodtan fejleszthetnek.Én meg majd nyugodtan warezolhatom a negyediket,ha még megszállott leszek.
  • koosadam
    #4578
    Ha valaki tiszteli annyira a Prince of Persia-t akkor tiszteli az UBISOFT-ot is. Gondoljatok bele! Ha a Warrior Within-t nem vették volna meg eredetiben, akkor nem lehetnek KB(aminek a neve állítólag megváltozott)!
    Ha mindenki Warez-ről töltené le, akkor nem fejlődne sehova! És azt hiszem a PoP és az Ubisoft megérdemli azt a 12 000 FT!( személy szerint én a Heroes of M&M V-tel vagyik így, hogy lehet, hogy letöltöm, de nem biztos! )
  • nestea
    #4577
    Na ez is teljesen igaz. És elég nehéz lenne otthagyni azt a 11e-t a boltban.
    Hát Csicsa most aztán rendesen lebeszéltél, de neked is igazad van.
  • csicsa
    #4576
    Tudod én nem tisztelem meg őket,hogy megveszem,mert tudom hogy elsődleges érdek az üzlet és csak azután a szórakoztatás.
    Tudom,ha varezolok akkor viszont más zsebébe teszek pénzt,de hát az még is csak olcsóbb nekem.Ha országos szinten nézem akkor valakinek ez is nagy haszon,de mit csináljak a 12-15 ezer szerintem sok érte.
  • nestea
    #4575
    Jó kis egyeség, ebben neked mi a jó????
    Na mind1...

    Én nagyon remélem hogy nem leszek úgy mint a többi Prince-nél. Hogy azt mondom hogy tuti meveszem, közben meg végigtoltam már a gamet. Remélem nemjárok így mert ezt most tényleg szeretném megvenni, lehetőleg dízdobozban.
    Az aztán díszítené a szobámat
  • Kaileena
    #4574
    Na,mára jó a modem,de anővérem fölhozta az egyeségünket,hogy ő lehet a gépnél amkikor akarja -,- T,T
  • koosadam
    #4573
    Én is megtisztelem az UBISOFT-ot azzal, hogy megveszem és nem lesz csak max. 12 000 Ft kivéve ha konzolra akarod a dolgot!
    Amúgy nem láttam a borítót, de a nénikém kinn lakik úgyhogy meg tudja nekem szerzni! De én inkább itt veszem meg!
  • Kaileena
    #4572
    ááá!a modemem kaputt!nemtom mikor jövök!pusz!
  • Kaileena
    #4571
    Hahha!A abrátnőm megtud játékokat úgy szerezni,hoyg még amerikában sem jöttek ki!PL:Need for speed:Underground2
    És remélem ezzel is igylesz és azonnal elkunyerálom!XD
  • nestea
    #4570
    Ebben azért ne légy oly biztos :D
    Ugyanis warezon napokkal előbb kijön, de természetesen ezt a részt már megveszem magamnak.
    Láttátok a dobozát (vagy legalábbis képet róla) ?
    Valahol a hivatalos oldal fórumján fnet van egy kép.
    Amerikában pedig már veagy egy hónapja kitették a dobozát.
    Nagyrészben a doboz miatt veszem meg, meg természeten azért mert megtisztelem a fejlesztők munkit..... :D
    Feltéve ha nem 15ezer lesz mert akkor lemondhatnak a tiszteletemről.
  • koosadam
    #4569
    Ez nem is volt kérdés!!! Természetesen én! Mikor kijön a boltokban én még aznap elkezdem!
  • Kaileena
    #4568
    kiváncsi avgyok melyikőnk szerzi meg először a POP3.at:D
  • Kaileena
    #4567
    Sirály lesz ez a játék!
  • Kaileena
    #4566
    Ez a hivatalos oldal....jaja,csicsa
  • koosadam
    #4565
    Új PoP 3 Concept Art! Lehet, hogy nem egészen oda visz...
  • csicsa
    #4564
    Szia!Ujra itthon!(Egyszer minden jó véget ér)
  • koosadam
    #4563
    [email protected]
  • bg012
    #4562
    hellósztok!
    Mi Hamsterr e-mail címe
  • Kaileena
    #4561
    Köszönön spyker*knuddel*
    De abbahagyhatnád a játszást -,-
  • koosadam
    #4560
    Cuppantás Kaileena! Jó hogy újra itt vagy!
  • Kaileena
    #4559
    Cuppantás fiaim,otthon vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nestea
    #4558
    Kösz Spyker!
    Amit csomi 91 írt szerintem az is remek oldal. Az a G-portálos már nem annyira, mert ahogy Spyker mondta szinte egy másolat.
    1épként ha kedvetek tartja, nézzetek fel a http://dahakateam.uw.hu -ra
    mert bővült a lap a letöltésekkel (még nincs teljesen kész) és A linkekkel.
    Ha egy végigjátszást kerestek azt az F.A.Q-ban találjátok.
    Gyertek minnél többen!
  • koosadam
    #4557
    Hamster oldala lemásolva. Még tudok neked ilyet mondani: Például ez itt. Kiköpött Hamster oldala, de a Dahaka Team oldala egyedi! Ez itt a reklám helye! :D
  • Csomi91
    #4556
    Ezt nézzétek meg egy nagyon jó oldal a Prince of Persiáról.
  • csicsa
    #4555
    Dzsiti!Ekkora zűrt kavarni.Nem semmi!
  • koosadam
    #4554
    Mindenkinek lehet személyes véleménye. Én nem lennék ideges egy magyarosításon, mivel nem tudok angolul. Viszont egy szinkronoson már ki lennék borulva, hogyha nem a Herceg eredeti hangja lenne, hanem egy olcsó utánzat...
  • Rash87
    #4553
    Gyenge elmebaj?!
  • Prince007
    #4552
    a 2.es-nek még mindig nem tudom mi lehet az oka:D
  • Dzsiti999
    #4551
    1. Komolyan gondoltam.
    2. Ha egy magyarításról hallok, akkor mindig ideges leszek. Főleg a kedvenceimnél. Úgyhogy nem kell aggódni :D
    3. Az oldalra mindig nem néztem fel, és nem is fogok
    4. Ha nem kapható a boltokban, az nagyon jó
    5. Én sem tudhatok mindent
    6. Aki akar erről beszélni, az MSN-en megtalál
    7. Elmentem valami ANGOL játékkal játszani...
  • Keca
    #4550
    Egyébként nekem van kitömörítő progi a WW-hez, meg a Sot-hoz is. Nekem is megvannak a számok
  • koosadam
    #4549
    Szerintem jó ötlet így Dzsititől bocsánatot kérve a PoP magyarosítás. Érdekelne, hogy a te fordításod és az ők fordítása mennyire egyezik, mert lehet, hogy összegében fog kijönni az eredeti sztori!
  • Mast3rmind
    #4548
    Összegzés (Hogy tisztázzuk):
    -A boltokban továbbra is ez eredti angol változat lenne kapható!
    -Ez csak egy MOD vagy kiegészítés, ha úgy tetszik és az tölti le akinek segít ez vagy jobban élvezné a játékot magyar szinkronnal!
    -Semmi
    -Ha ellátogattál volna az oldalakra te is rájöhettél volna és nem kellett volna mindezt ide leírnom
  • Mast3rmind
    #4547
    Úristen mi csak le akarjuk fordítani és neten, aki akarja letöltheti hozzá!!!
    Úristen ez egy hobbi fordító csapat :D, akik másokon azzal segítenek, ha kijött egy játék próbálnak hozzá magyarosítást csinálni!
    Nem vagyunk mi magyar kiadó (csak ők csinálják a hivatalos szinkront)!!
    Minket a Győri Szinház támogat, hogy ingyen elkészíthetünk azt ott dolgozó szinészekkel akár melyik játék szinkronját, amit ezek után akárki letölthet mind a bolti és mind a warez játékhoz!!!
    Nem akarunk mi semmit magyarul ki adni :D LOL Még az kéne!
  • Mast3rmind
    #4546
    Ez a legbetegebb reakció, amit valaha halottam :D
  • [HUN]FaTaL
    #4545
    te nemvagy normális...
  • Rash87
    #4544
    Ezt úgye te se gondoltad komolyan?
  • Dzsiti999
    #4543
    Most mééééééééééééér? MUSZÁJ ehez magyarítást csinálni? Jól vagytok ti? A PoP-hoz? Én minden magyarításon felkapom a vízet, de ez! Ez már túl ment minden határon! Tudom, hogy ti jót akartok mindenkinek, de majd e miatt lehet majd a boltokban magyarúl kapni! Ez lenne a gond. A CD-ken mellékelni kéne, és nem kéne rá rögtön rátenni! Most lehet, hogy ezért sokan le fogtok cseszni, akkor csesszetek! Nekem ez a véleményem, és így is marad! És ha már itt tartunk, a WW-hez a szöveget nyugodtan lopátok el innen, mert a párbeszédek (meg a bemutatók) szépen le vannak fordítva, és a KB-hez is le lesznek. És bocsánat mindenkitől, hogy így kiakadtam, de muszáj volt... Az oldal megnézéséhez, meg erőm sincsen, és nem is lesz....

    Más: Ne csak Hamster oldalát nézzétek, mert ott van a Dahaka Team-é is. Vannak rajta pardiák, stb, és saját fórum, + folyamatosan bővül.
  • Prince007
    #4542
    Nocsak, mi lesz itt?:)(sajnos nem tudom)
  • Mast3rmind
    #4541
    Fórumozók!
    Nem tudja itt valamelyik POPWW vagy POPSOT Fan, hogy hogyan lehetne a játék által tartalmazott hang anyagokat kicsomagolni és visszacsomagolni?
    Mert Hamster oldalán, ami erre a Fórumra mutatott ő kibírta csomagolni a Zenét a játékból, tehát lehet rá esély!
    És akik ezt kérik az nem más, mint a Játék Szinkron Studió!

    Thx ezerrel gyerekek!