10262
  • Dzsiti999
    #4620
    Itt van crack: www.iqfajter.de-hu.com.ie.sk/jozsefvarosi_strandon_ne_keresd-andjal_cracket_de_en_nem_adok--de_ezt_megnezheted/teszveszváros.php.html.mysql.java_script

    U.I.: Ha itt nem lenne Crack, akkor az azért van mert olyan oldal nincs, és ha Crack-et akarsz kérni, akkor húzz innen, mert itt NEM adunk (tudomásom szerint)
  • Kaileena
    #4619
    sziveim,cpp most tudtam csak ide feljönni de megyek fogdokihoz szóval ha meghalnék akkor játszátok helyettem a POPKB-et:DDDDDDDDDDD
  • evil 007
    #4618
    nekem úgy van meg a játék hogy crack nélkül nem indul kérlek mondj olyan oldalt
  • csicsa
    #4617
  • evil 007
    #4616
    hy!!
    nem tudtok véletlenül cracket a game hez????????????????????????????????
  • Dzsiti999
    #4615
    Egyszerűen ütögesd, amíg a csaj le nem lövi homokkal a tér szélére, majd nyomogasd az Időlassítst, és addig üsd, amíg meg nem hal.
  • Bartimaeus
    #4614
    Helló!
    Az alter befelyezésnél járok. Tudna adni valaki tippet, hogy kell legyőzni a Dahakát? Már nagyon idegesít...
  • koosadam
    #4613
    Én ugrásgombal szoktam, de száz módon lehet!
  • Dzsiti999
    #4612
    Nem úgy kell... Egy bizonyos időben el kell engedned a falonfutás gombot, és akkor pont ráesel. Ja, és itt egy végigjátszás, ami segít a jövőben: ITT
  • koosadam
    #4611
    Ajjaj! Csak azért nem kapod meg a béna címet, mert aki a PoP-pal játszik az eleve nem lehet béna. Najó segítek. Rohangálsz a falon és ugrásgomb miközben lenyomva tarod a falonfutás gombot.
  • Trux
    #4610
    ezek rossz képek itt a jó pop ww jo képkép 2
  • Trux
    #4609
    itt tartok hogyan tudom ezt a részt megcsinálni ?

    Létszi segitsetek itt mit kell csinálni falonfutás vagy mi ?

    köszi
  • Dzsiti999
    #4608
    Lassú vagy :D Én normálon kb 6 óra alatt viszem már át... Egyébként a játékhoz NINCS csalás.
  • Trux
    #4607
    Odáig eltudok jutni amikor a kötélen kell hinbálozni de ott nem tudom hogy kell rá ugranom arra a kiállo részle ?
    majd teszek fel rola képet is
  • Trux
    #4606
    Sikerült legyöznöm a gonost csajt , jön egy intró ( átvezető animáció ) és utánna mit kell csinálnom létszi segitesetek plizz
  • koosadam
    #4605
    Mikor üt-üt a végén egy kicsit szünetel aztán felordít és szúr egyet. Utána gyepáld mint állat! Erre két dolog is jó. Simán ütöd amit lehet, hogy kivéd vagy felérohansz és ugrás. Ekkor átlendülsz és tuti hogy eltalálod. A balkezes lendülésre nem eméxem, hogy lehet-e. Nah szóval ez a lényege. Ja és óvakodj attól, hogy megrug mert akkor Kaileena leesik mire visszaérsz, bár ez nem tudom, hogy jó vagy rossz hír-e?
  • Trux
    #4604
    Hi ott tartok amikor a Kaillena és a Shahdee küzdenek és meg kell mentenem Kaillena-t de ugy hogy legyözöm Shahdee-t de nem megy sehogy sem mi a titka a legyözésében ?

    köszi
  • koosadam
    #4603
    Na ez egy nagyon jó kérdés! Télleg! Mikor??
  • bg012
    #4602
    a demo mikor jelenhet meg?
    Szeptemberben? vagy csak november végén és december elején jelenik meg!!
  • koosadam
    #4601
    korrigálva!:D
  • Stark
    #4600
    azé van neked szeptember odairva az aláirásnak
  • koosadam
    #4599
    PC GURU szerint December, FIX.TV szerint Szeptember, SPYKER szerint December.
    2:1 leszavaztuk!
  • Prince007
    #4598
    Decemberben.
  • bg012
    #4597
    Mikor jelenik meg a 3 pop rész!! Tényleg 100%osan szeptemberben vagy devemberben?
  • csicsa
    #4596
    Csalással minden játék utálatos én inkább elkillódok egy hétig is ha kell.
    Csak végigjátszás jöhet szóba!
  • Trux
    #4595
    Csalás nélkül játszok vele most keztem vele igazán játszani régebben nem nagyon érdekelt csak most
  • koosadam
    #4594
    Csalás nuku, de trainer sajna létezik! Nemigaz azok a türelmetlenek! Nem bírnak veszíteni kellenek a trainer a francnak!
    Egyetlen tariner volt jó a SoT-hoz kipróbáltam 3x-i végigvitel után. Az volt a lényeg, hogy a herceg akármeddig futhatott a falon! Rohantam fel az egekig persze a tetejéről leestem és képzeljétek meghaltam! :P
  • Stark
    #4593
    nincs is csalás:P


    kül: Back again.
  • bg012
    #4592
    én 16óra alatt végigvittem a pop ww-t normál fokban.
    csalás és kód nélkül!!!
  • Trux
    #4591
    megcsináltam azt a részt is nagy nehezen ... én normál modon nyomom ti hogyan nyomjátok ?
  • koosadam
    #4590
    Hát gyerekem szerintem nem vársz túl sokat a játéktól. Mondjuk azt ha 2%-ot mondok már túloztam. Nehogy azt hidd, hogy ez egy olyan játék amit össze lehet csapni 5 óra alatt! Nekem például kisebb nagyobb kihagyásokkal 1 hónap alatt sikerült lejátszanom(főellenségekkel együtt, mert ugye az is számít!)
  • csicsa
    #4589
    ez így eg kicsit magas nekem
  • Trux
    #4588
    Köszi a Segitséget sikerült , Kb hány % nál tartok nehéz részek lesznek ezek után ? most már ott tartok hogy egy rudon kell v hová felmennem csak felhintázom magam egy részt és onnan nem tudom mit kell csinálnom

    köszi
    Üdv:Zsolt
  • koosadam
    #4587
    A 2. képhez menjél ott menjél tovább jobbra és be fog fordulni a sarkon:D
  • csicsa
    #4586
    Elmész a létrával szembeni falig és átugrasz rá,majd lecsuszol rajt.
  • Trux
    #4585
    Sziasztok itt tartok és az lenne a kérdésem hogy ezt a rész hogyan tudnám megcsinálini ? hogy az ennyi létráról átugorjak a másikra ?
    elöre is köszi
    _______
    Zsolt
  • koosadam
    #4584
    nem. egy interjúra gondolok.
  • nestea
    #4583
    Hát ha arra a fejlesztői naplóra gondolsz, az már elég régi. Vagy nem arra gondoltál?
  • koosadam
    #4582
    Új PoP III videó a hivatalos oldalon! Angoltudás ajánlott, mert egy intrejú, de vannak benne Ingame videók!
  • koosadam
    #4581