Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3256
Azért 1 majdnem kölyöktõl ne várj izomhegyeket. Ráadásul most sem tûnik vmi svarceneggernek!!
Ja,1 kis perverzitás kell az élethez. Pl. el tudnám képzelni a 2 csajt, amint néha bevesznek 1-2 kutyát is <#wow1> (v mi az ördög azok a felrobbanó 4 lábuak)
Engem lenyûgözött a grafika, és a körme helyett jobban zavart, h amikor kötélen lógott, tlképpen mellette fogta a semmit. Ez a WW-ben is megfigyelhetõ. Persze ez is apróság tudom. A körmét meg levágta és kész!
Én vagyok perverz, te meg komplett sztriptíz sót akarsz a PoP3-ból?!
Szerintem, elnézve az elõzeteseket, ilyesmi nemigazán várható.
az elsõ cím nem rossz (deep darkness), de még inkább agyalj rajtuk 1 kicsit<#fejvakaras>
Kaileena
#3255
© Bukephalos :Jaj,te kis perverz!Hát szerezz olyan programot amivel lelehet vetkõztetni a képeken lévõ embereket 😄DDDD
De végülis az az egészséges ember aki egy kicsit gondol iylesmikre,emrt ha nem az az eglszségtelen,nemigaz?😄DDDD
Remélem a hármasban a mi macsónk vetkõzni is fog hihihi 😄DDD
Na,éa mitgondolsz a cimekrõl?
Úgyértem,h szar a grafikája a keze a hercegnek borzasztó!!Nincs is körme te jó ég!Vetkõzött a Princ,csak látni való nem volt rajta sok 😞
Tegnap éppen azt vittauk a nõvéremmmel,hogy még izmai sem voltak az elsõ részben a princnek 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3254
Itt vagyok!
Nem az a baj, hogy a princ vetkõzött, hanem az, hogy Farah-t mindig takarta vmi a fürdõben.
A WW-ben a két csaj a veszekedés közben tleg tépkedhette vóna 1 kicsit a másik ruházatát
Kaileena
#3253
Van itt valaki?
Nekem az egyesben az tetszett,hoyg vetkõzött hihi<#puszis><#nyes>
Ez a herceg miért nem vetkõzött?!<#falbav>
Ne gondoljatoks emmi rosszra!!!!!Nem vagyok oylan perverz mint egyesek.....

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3252
Kaileena: kösz a pontosítást.
Hogy érted azt, hogy a SoT-nak szar a grafikája?
Kaileena
#3251
kereszten XD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3250
Unom a POPWWt nemtom h ez hoyg lehet,talán azért mert 5X viszem.Elkértem a barátnõmtõl(akitõl a POPWW-t is kaptam),hogy adja kölcsön a POP The Sands of Tiem-t...arra úgyse emléxem nagyon és ez lesz benne az érdekes,csak szar a grafikája 😄DD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3249
Bukephalos:Zöld a szeme mint nekem,csak onann jegyeztem meg 😄DDD
Farah maradt mini 😄DD
De szerintem aranyos lány volt az is,de mint láttátok a POPWW végén kinyirták a gonoszok,ott van egy jereszten v min.
BigPunisher:A film jó lesz!Nézd meg a hozzá való videókat a www.princeofpersiagame.com!( #3186 hozzászóûlás,ott a cimek)
Már várom a PO3-at!Kiváncsivagyok mi lesz a cime,pl szerintem ezek passzolnának:
Prince of Persia😄eep darkness
Warriors
Dark and White
In the End
Apocalypse(nem a horrorfilm 😄 amit amúgy nagyon szeretek )
Darkness
Na,szerintetek találó cimek????😊))



Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3248
Prince 4 real!!

végre egy sorozat ahol a folytatások egyre jobbak! Ubisoft 4 president!!

Az elso ket reszt is toltatok, meg forditottatok az EGA monitort amikor kepernyofordito italt ittatok??😊))regi szep idok
Remelem a filmet nem basszak el (mint szinte minden eddigi jatekbol keszult filmet)
Jo jatekot mindenkinek!
pax

punishing since 2000.06.10. Nem mondamám hogy megmondtam. Ha nem mondtam volna meg... kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen...

#3247
Nem 'tom, lehet a korom teszi, hogy a karakteresebb nõkre bukom. Szeretem, ha vkinek a külseje is egyéni, nem olyan filmsztár tipus, mint Kaileena. Tudod: hosszú haj-comb, zöld v. kék (nem is emléxem) szem stb. Bár jól ví, az kéccségtelen.
Farah-val kapcs. 1et értek veled. bár akkor még a princ is csak 1 kölyök vót. Tleg, a záró képeken, amit többen emlegettek, õ is hozzá "idõsült" a hertzeghez? V. maradt?
Kaileena
#3246
© Bukephalos:Shadee?????Jesszus!Hát már a császárnõ jobban néz ki....de õ se ronda....hát igaz,hogy a Sands ofTime-ben lévõ hercegnõ még kiskorúnak néz ki 😄DDDDDDDDDD
Jólvan,nem sértegetem tovább 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3245
Stark:Hogy te miken gondiolkozol 😄DDD

Észrevettétek miket dumálnak a homokszörnyek?😄DD
Pl:Amikor kinyirtam ezt monta:Kiméld meg a bátyáimat! XDDDD
Meg azok az ugrállós csajok:hé,herceg!Szeretem nézni ahogy szenvedsz!
mwg:Nem veheted át a helyemet!
és még ez a legértelmesebb amit mondanak:Gyertek!Itt az a személy akit a császárnõ halottan akar látni!
XD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3244
A szavazatom egyértelmû: Shahdee. Istenem, amikor a játék elején a bevonul a meztelen hátsójával <#nevetes1>
#3243
szerintem még belerakhatják Faraht. Azért õk se hülyék, hogy mindent lelõjenek. Amúgy meg ha az alternatív befejezés folytatódik akkor abban a videóban ott van Farah vagyis.....<#hehe>

Stark
#3242
én mindenkit 1 karddal nyirtam ki
aki a 2 kardra "esküszik" (má BOCS) az béna

hópihe

csicsa
#3241
De amikor már csak egy kardom van szinte lehetetlen megszúrni,mert mindig védekezik.

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

Stark
#3240
megvan a Water Sword?
merha igen akko ugy hogy:
mikor a csápjait lövi ki akkor mindig gurulj el elöle, utána csapkodd meg, meg lassicsd az idöt aztán 1x csakmeghal😄

hópihe

csicsa
#3239

helo!
A végén Dahakát hogyan tudom legyõzni.
Nekem sehogysem sikerül.

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

Stark
#3238
Szavazzunk!!!!
ki melyik csajlyra szavaz?😄(Kaileena mámint a foRUMos: te meg csak a negatív férfiszereplökre szavazhacc😄 😛 LOL)

hópihe

Stark
#3237

ezen azé má nemsok látnivalo van
ebböl is láccik hogy a hertzeg milyen kispályás volt😄

hópihe

Stark
#3236




a lényeget mindenki láttya

hópihe

Stark
#3235
The Prince of Persia, a seasoned warrior, returns from the Island of Time to Babylon with his love Kaileena. Instead of the peace that he longs for, he finds his homeland ravaged by war and the kingdom turned against him.

The Prince is rapidly captured and Kaileena has no choice but to sacrifice herself and unleash the Sands of Time in order to save him. Now cast to the streets and hunted as a fugitive, the Prince soon discovers that past battles have given rise to a deadly Dark Prince, whose spirit gradually possesses him…


Ezt a offical site-rol szettem.
Alterbefejezésse folytatodika a gém😞 valainek😊 😄

hópihe

Stark
#3234
de én csalniakarok mer má 20x végigvittem!😄
mindenjátéknál kódozniszoktam h végignyomom min 5x😄
pl Postal meg stb

hópihe

tigeroo
#3233
sehogy. gondolom ezek a megjelenés elõtti kis screenek. pölö a SoT-ban amikor a
trónteremben van prince, és nincs rajta a mellénye (>>a herceg ruhája pedig a végefele dobja le magáról) stb
Stark
#3232
és télleg jóó lenne ha megcsinálnák a filmet a játékbol mer mektudnánk mindent
mer eddig nekem nem derült ki(a jubiszoft oldalán látott introkbol), hogy a csatatérre hogy kerültek homoxörnyek
meg arra hogy hogy írhat a gólemröl mag Shahdeed(v mi a neve) mikor mikor hirtelen ráront a dahaka pedig onnan már régeljöt és a bikaszar sem csesztetei
mámint nem asztmondom h nem irhat de ez mind zavaros

hópihe

Stark
#3231

tuggyátok az az eagle sword amit a halyón elveszit

hópihe

Stark
#3230

nemtuggya valaki milyen cheat-tel lehet elöszedni az eagle sword-od?
mer azen a képen az van a pricénél és minden képen amit eddig láttam

hópihe

Stark
#3229
Hamster joo oldalalyid vanak.
És az oldal mikorra lesz kész?

hópihe

Stark
#3228
Jaja, én kesztem el a hertzegezés.😄
Seth------->stefi😄 LoL 😛

hópihe

Kaileena
#3227
a "kert" az táv fogalom a POPWW-ben 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3226
Üdv!
a kert alatt a belsõ csupa zöld kertet érted, vagy a külsõt, amikor oszlopok tetején kell ugrálni? Nincs esetleg screenshot-od?
matyi08
#3225
az miért van, hogy a víz és kert pálya elõtt megszereztem az életnövelõt, és utána fennt be kell menni egy ajtón. és bementem azon az ajtón, de nem lett vége a pályának, és következett a víz és kert, hanem bejött egy másik pálya, ahol egy épületben kell felmászni a tetejére vagy mi, meg jönnek azok a nagydarab szörnyek. na ez miért van?

Kaileena
#3224
Nemtoook angolul ezért megyek a www.princeofpersiagame.com/de -re 😄DD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3223
Új képek!!!!!
www.consoles-games.com



Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3222
Kaileena által emlegetett hivatalos oldal megerõsíti, hogy az E3-on mutatják be az új részt máj 18-20-án. Nem jár vki arra?
További info:
About Prince of Persia 3 (working title)

The Prince of Persia, a seasoned warrior, returns from the Island of Time to Babylon with his love, Kaileena. Instead of the peace that he longs for, he finds his homeland ravaged by war and the kingdom turned against him. The Prince is rapidly captured and Kaileena has no choice but to sacrifice herself and unleash the Sands of Time in order to save him. Now cast out on the streets and hunted as a fugitive, the Prince soon discovers that past battles have given rise to a deadly Dark Prince, whose spirit gradually possesses him.

Hmm. Kár, hogy Farah-ról nincs szó...<#rinya>
Kaileena
#3221
Hm......szeretnék egy olyan oldaalt találni ahol sok kép van a POP3-ból.A hivatalos oldalat is kezdik firissiteni ( www.princeofpersiagame.com )
Hihi,de jó nekem 😊))
POPWW-t játszok s kényelmesen elhelyezkedem egy jó kis kávé mellett,de csak Nescalé 3 az egyben mellett XDDDDDD
Upszi...kicsit forró lett ez a kávé....elgörbült a kanalam <#wow1><#rolleyes><#merges2><#wow3><#vigyor2>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3220
Jóóó! Mikor indul?
#3219
Sziasztok!

A következõ PoP-os oldalamhoz készítettem egy logót.

Íme:



<- Hamster ->

#3218
Hertzeg és nem Pertzeg. Gondolom elírtad, csak jó kötözködni 😊)
Vissza kerestem, és Stark-nál találtam rá elöszõr eme szóra, így övé a dicsõség! <#worship> (#3120 hozzászólás). De ha nem így van, akkor sorry az értelmi szerzõtõl. Nekem teccik én használom. Szerintem csak 1szerû szójáték, nem hinném, hogy bármit bele kellene magyarázni. De hallgattassék meg Stark is (ha tleg az õ találmánya eme szó).
Kaileena
#3217
DjlittleNorbi:Akikor load-olj vissza 😊
© Bukephalos:félig német gondolom,mert a német ejti a z-t c-nek 😊
De nekem a Herceg/Pertzeg/Prince mindig is Princ/Princike marad .DDDDDDDDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

littleNorbi
#3216
még nem vettem fel

#3215
Má' nem 'tom ki kezdte ezt a "hertzeg"-et, de jó pofa.
Kaileena
#3214
hertzeg?Nem Herceg 😄DDDDDDD
Princ "oszt" "jó" van 😄DDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3213
A-ha, akkor rosszul értelmeztem. Azért nem lenne rossz az a sötét hertzeg. Hertzig lenne.
Kaileena
#3212
DjlittleNorbi:Még nem vetted fel a maszkot és ilyen?ha-ha!Az nekem is volt,és nemtudtam továbbmenni mert amig rajtavolt nem jött a Dahaka és vissza kellett Loadolnom 😄

© Bukephalos:Úgyis lesz kötelezõ az angol asszem két év mulva,majd ha itt kijárom a gimit kimegyek,de elõtte itt szerzek német nyelvvizsgát

Jaj,nekem mindig ott maradnak a legyõzött szörnyek,fõleg a gólemek 😄
A nõvérem csak igy hivja õket: Bugocskák 😄DDDDDDDDDD
Szóval ha meglátja õket elkiáltja magát:Hehe,bugocskák!
Amit én a lakás másik végében is hallok,égéééés XD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Seth
#3211
stefi??? zanyád 😊

PSN ID.: Beegabor

Stark
#3210
nem, azé raktam be, hogy (figyelj stefi) NEM BUG😄 hack-elés

hópihe

littleNorbi
#3209
találkoztál már ilyennel ?

Seth
#3208
bug ha mondom <#kuss> 😊

PSN ID.: Beegabor

Stark
#3207
ja

hópihe