10262
  • Keca
    #4700
    én néztem bibí, pedig nem is olvastam a fórumot csak most XD.
    Na majd holnap reggel... De úgyis ez volt a célod nem XD?
  • Keca
    #4699
    úgy látom már beszéltél Kaileenával. Megkaptad a kardot. Menj vissza a központi terembe(ahol hatalmas a tér, és van egy szakadék is amit át kell ugrani...), ott találsz egy kör alakú akármit. Menj oda, és majd onnan meglátod mi lesz. Ha kell segítség kérdezz, egyébként végigjátszáside kattintva találsz. Sok sikert!
  • csicsa
    #4698
    Nem akarod,hogy lássuk mégis reklámozod!
    Nincs itt valami ellentmondás?
    Pedig holnap egész nap a Dunát fogom nézni.Ha tetszik,ha nem.
    Még rögzittem is!
  • Trux
    #4697
    Bocs:
    Ez a Jó kép

    Bocsi a hibáért !
  • Trux
    #4696
    Sziasztok itt tartok tudtok segiteni ?

    itt a kép

    Létszi segitsetek
    elöre is köszi
    Üdv : Zsolt
  • Kaileena
    #4695
    Igen!Mi avgyunk a menők a super man hozzánk kicsinytő jelző!!!!!:D
    Drukkoljatok nekem ma este és holnap reggel mert én leszek a abrátnőmmel a "disz" a misén amire jö az esztergomi hercegprimás tőletek....el tudtok engem képzelni népviseletebe?Ha nem akkor se nézzétek a dunát!!!!XD
    benne leszek a Tv-ben,az nem egy műsor?XD
    na,az a léyneg,hogy a dunát és mtv-t ne nézzétek oké...két hétig oké?csak ha valami sorozatottok megyXD

    Amúgy engem nem zavarnak a bugocskák (ahogy a etsóm hivja őket:D)
    És a POP az király game
  • Keca
    #4694
    figeylj, akinek igazán tetszik a game, az úgy se hagyja abba, meg addig megy még meg nem csinálja (ha nagyon akraja akkor trainerrel) de sztem ez a tag csak úgy unalom ellen vmivel elütötte az időt vagy tudom is én....
  • koosadam
    #4693
    Kösz Keca és Kaileena! Legalább egyetértünk:)
  • Keca
    #4692
    idézek:na,gondoltam csak azért is leesek,hogy megnézzem,hogy lehet fegyverrel a kézben futni,mert valamelyik agyament **** ******* ****** **** állat kitalálta,hogy amint jön valaki, egyből szedje elő a kardot... ugy meg ugyebár nem lehet futni a falon...

    Már ne is haragudj, de te mióta nem tudsz a falon futni fegyverrel? mert tudtommal ez is egy jó előnye a gamenek, hogy itt már a falon is lehet futni fegyverrel a kezedbe (Sőt kell is, mert lesz pár ellenség a falon) ellenben a SOT-al.

    A ködről ami neked szemcsés meg csak annyit, hogy:
    - akkor kapcsold ki ha zavar
    - nem csak a te videókártyádra adták ki (nekem nincs egy hú de jó mégis megy)
    Egyébként meg sokan mások és én is végigjátszás nélkül nyomtuk végig, és ahogy észrevettem te elég gyakran írtál be segítségért. Ez még alapbból nem is lenne baj, mert hát segítünk, de feltűnt hogy beírtál vmit ahogy elakadtál, aztán még senki nem válaszolt te már írtad hogy "ok ezt a részt megcsináltam, de most ott tartok, hogy bla bla bla..... Szóval azért próbálkozhatnál és utánna írj.
    Nah, én is kiadtam a dühömet így reggel...
  • Keca
    #4691
    azzigen.... jól nyomjátok. Egyébként egyetértek
  • Kaileena
    #4690
    Hajrá Spyker te ge húzz innen Hunter!(még rimel is)
    ugrándozzak is?ha nyersz a nyakadba ugrok de már elkergettük:D
  • Kaileena
    #4689
    Te paraszt,ha oylan béna vagy,hogy minden percben segitséget kérsz ne is játccccccccccc!Hogy merlszels sértegetni ha azt tetted cvalakivel,he?Mi segitünk te meg biráskodsz!Te.....ott lennék nem élnéd túl!Húzd el a beled vagy kitaposom lebőled a zuszt!Csaó!
  • Kaileena
    #4688
    jah,és bén vagy én egyből egyedül levittem aze gészet!és ha van BUG az még jó is többet gyakorolhatod aharctechikád...
  • Kaileena
    #4687
    Mond meg neki Spyker!te vagy a jobb!XD
    Beálljak pom-pom lánynak?:D
  • koosadam
    #4686
    Figyu most akkor elmondom az én értékelésemet rólad:1. Elmész, mert mi ilyen értékelésfélét nem fogadunk el, főleg segítség után nem! 2. Az öcsém is vigig tudta vinni az egészet, és érdekes módon neki nem voltak benne bugok---> bolhából elefánt, ezt így hívják! 3. Szerintem mindenki egyet ért veem, hogy itt többet nem látunk szívesen! Oldd meg magad a problémáodat! Akinek ennyi érzéke van a játékoz az ne értékelje annak alapján, ameddig az ügyessége vagy netán az inteligenciája nem elég! Szal ennyi volt. Segítettünk. Eddig. Na bye!
  • soulhunter
    #4685
    bocsi all,ez kicsit hosszu lesz,de szerény véleményt is irnék a játékrol :)


    ugy különösebben nem érdekel...
    a pop sot viszonylag játszhato volt, ha nem lett volna az a gagyi cseppköves szutyiság, nem lett volna bajom vele...
    de amikor a párkányrol kiszámolom,h melyiknél milyen irányt kell nyomni,és 1 ugrás után kamerát vált,ezzel változik az irány,na az idegesitő...
    abbahagytam...
    az én értékelésem: 76%

    pop ww

    irreálisan sok akadálypálya, a grafika szép,de tul sok a blur effekt :)
    nameg a füst eléggé kockás... KHMMMMM!!! (megjegyzem,atival nem volt az)
    szal ennyit az nvidia SLI vackairol...
    na vissza:
    mehanika toronynál abbahagytam...
    namost ugráltam 1 darabig...
    jött a poén:
    volt 1 kapcsolo. ahogy kimentem a sarokbol,jött 1 falmászo kutya...
    whehehe
    mi az első gondolata az embernek?
    ledobja a késsel :) ez elsőre be is jött,aztán amikor futottam a falon,kiirta,hogy nyomjam meg a támadás gombot. (amikor odaértem,ahová a kutya befészkelte magát)
    na,gondoltam csak azért is leesek,hogy megnézzem,hogy lehet fegyverrel a kézben futni,mert valamelyik agyament **** ******* ****** **** állat kitalálta,hogy amint jön valaki, egyből szedje elő a kardot... ugy meg ugyebár nem lehet futni a falon...

    na ez volt az a pont,ahol azt mondtam,hogy ebből elég volt...
    abbahagytam...

    az én értékelésem: 44%


    nahh, mivel a pop kb-ből olyan screenshotot is látni itt-ott,ahol karddal a kezében fut (meglepetés szerű támadáshoz), valszeg az lesz az a "TPS",ami meg fog felelni az én igényeimnek is...

    majd taláxunk abban a témában, amikor kiadják...

    ebben a témában meg letészem a lantot :)
  • Keca
    #4684
    hy! mizu erre? látom akadnak lelkes elakadók
  • Prince007
    #4683
    Nem azt azért nem említi mert kifelejtette. Egyébként amikor először vagy ott, még nem tudod kitörni.
  • soulhunter
    #4682
    köszönöm a segitséget,ez tényleg érthető :)
    kár,hogy ALT TABot használva olvastam pár résznél,ahol fogalmam se volt hogy merre és miért, és megprobáltam dekodolni azt a szutyit (amivel több időm ment el,mint a játékkal)

    csakhát nem frissitettem ezt az oldalt, igy mint az előzőben irtam, leszedtem a játékot :)

    de még1x köszi a segitséget :)
    benyomtam kedvencek közé, ha esetleg 1x nosztalgiázni lenne majd kedvem 5-6 év mulva :)
  • soulhunter
    #4681
    nahh, lehet örülni...

    kicsináltam a golemet,és részemről itt és most leszedtem...
    hát a fene is unja már a sok akadálypályát,az értelmetlen betűhalmazos végigjátszást, amiből természetesen kifelejtik a széttörhető falrészeket...

    de bezzeg a titkos helyek benne vannak...
    na szééép...

    tessék, nem nekem valo ez a játék, kijelentem...
    FPS, RTS, (inkább RTS) valo nekem :)
  • Dzsiti999
    #4680
    Ja, és a betőrhető falakat szerintem azért nem említi, mert azt NEKED kell felfedezned
  • Dzsiti999
    #4679
    Itt egy végigjátszás. Remélem ez jó lesz
  • soulhunter
    #4678
    nahh, eléggé tovább jutottam,most az oszlopos görgetésnél vagyok,és jelzem,hogy a VÉGIGJÁTSZÁS HIÁNYOS!!!!!

    NEM SZOL SE BETÖRHETŐ FALAKROL, SE EGYÉB FONTOS DOLGOKROL!!

    pl: 2 kart emlit,hogy 90 és 180 fokkal nyomjuk arrébb, hát a valoság:
    90 - 90 fok,és a 3. karral is kell mahinálni (hát ezzel szenvedünk most)

    szal érthetetlen gagyi f*s végigjátszást linkeltetek be...

    ha kell 1 normális,szivesen nekiállok ujra :)
  • soulhunter
    #4677
    itt tartok...
    a kamerát ugy állitottam,hogy lehessen látni azt a világos ágat,amin át kell ugrani oda,ahol vannak 3an,de ők nem láccanak,mer nyekkentek... :)

    szal a fa mellett jobbra látszik a bejárat,ahova fel kéne jutni

  • Dzsiti999
    #4676
    Szerintem arra kell menni, amerre menni kell :D Tegyél be egy képet, és meglátjuk
  • Shaman
    #4675
    esetleg ha beraknál egy screenshotot,hol is vagy....
  • koosadam
    #4674
    VALAKI MENTSEN MEG! PLZZZZZZZ!
  • soulhunter
    #4673
    nahh, ismét elakadtam :)

    na szoval...
    ált. kikerülöm a harcokat,mer unalmasak :)
    namost van 1 rohadt nagy tér,ahol fel kell kapaszkodni 1 sziklára,majd megint, és át a fára, és stb stb...
    a kamera mutatja,hogy melyik bejárat...
    nos,a bejárat alatt kell hülyéskedni 3 őrrel,akiket szimplán le szoktam dobni, és a körbeugrálo csajjal se szeretek soka hülyéskedni...

    namost onnan merre? mer a végigjátszásban ezt a részt nem találtam meg,és a bejárat alatt állok,ahonnan nem jutok se jobbra se balra,de még falon futva se...

    a végigjátszásban meg nem találom meg ezt a részt,akárhányx is olvashatom én azt el...
  • soulhunter
    #4672
    tehát...
    nem vagyok vak,tényleg nincs :)
    megjegyzem,hogy a jelenben még bal oldalon sincs már létra :)

    viszont találtam 1 titkos helyet,ami érdekes...
    szal ahogy rátolom a ládát a gombra,hogy el tudjam tekerni a kart,onnan megyek a vizfolyás felé,nem pedig vissza
    akkor át kell másznom 1 párkányon, onnan kell leereszkedni 1 kötélen,miután ráugrok 1 kiálló talapzatra...
    namost... 2 talapzat van,amit összeköt 1 vékony kis egyensulyozgato idegesitő hülyeség (ahonnan a kötélre kell ugrani,hogy visszajussunk a fő terembe
    na, ott van 1 REPEDEZETT FAL
    mögötte látszik 1 láda...
    mivel erről 1 szót sem ir a végigjátszás, érdekelne, HOGY KELL KIÜTNI :)

    viszont ebben a pillanatban tovább szidom a játékot a csapdák miatt :)
  • soulhunter
    #4671
    Privát Üzenet :)

    namost ez a "menj vissza oda,ahonnan jöttél"
    namost akkor menjek vissza egészen a tengerpartig? :D

    most komolyan:
    melyik ajtoig?
    csak azért kérdem,mert van pár
    1: a rácson lassitásos futás mentőhelyes után,ahol belépek,de ott nincs jobb oldalon létra sehol :) (csak balra,amerre menni kell)

    2: holloharcos után a rudrol beugorva,ahol majd később visszafelé le kell csuszni a függönyön

    3: lemenni 1 őrig 1 folyosora,a folyoso mind2 végén van 1-1 ajto (ezt a részt kihagyhatták volna,ezért tök felesleges le és felmászni :)

    4: felmászás után az időforgato terméhez is van 1 ajto,ahol mind2 oldalon van 1 mentőhely :)

    nos... azért irtam le mindezt,mert vak vagyok,és nem találok létrát :)
  • Kaileena
    #4670
    www.kaptar.try.hu ez az új oldlam avn készülőben
  • koosadam
    #4669
    Nos ennyi mindenre nehéz lesz válaszolni. Én már tudom, hogy hol vagy mikor a víz belefolyik a pacákok tenyerébe. Menj vissza oda ahonnan jöttél. De csak az ajtóig! Az ajtó jobb oldalán lesz egy fejmagasságban levő létra. Ha feljutottál lesz egy hollóharcos, de nem ő kell nekünk! Csak csináld tovább majd mondom!

    Az életerő csökkenés egy maszkhoz kötődik viszont a hallottak alapján nem lehet rajtad tehát lehet, hogy bug.

    Hogy mi az a PÜ azt nem tudom....
  • soulhunter
    #4668
    nos... nem küldte el a PÜ-t vagy mit,ezért irtam ide :)
  • soulhunter
    #4667
    na,van 1 másik kérdésem,mert feltűnően eltünt az életerőm 98%-a...

    ha használam azt a meditácios ütést,ami mindenkit leterit, akkor lemegy az életerőből?

    csak azért kérdem,mer a láthatatlan + bordoruhás ugrálo nénik csak 2x teritettek le,de akkor még simán tele voltam életerővel, de amikor az ágrol kellett beugranom a 3 őr közé,akkor már csak 1 ütésnyi erő volt...
  • soulhunter
    #4666
    screenshotot kérhetnék?
    az oka a kövi:
    nem pazarlom a tárhelyem sok mentésre,azért nincs meg az a rész,amikor először lépek a szobros kertbe,csak az van meg,amikor az "időgép" után a jelenben vagyok...

    az tény,hogy a jelenben van 1 fa a bal sarokban,ami átnőtt a talajbol, de...

    hamár ott voltam, visszamentem a multba,had örüljek :)
    nem történt semmi, mer ugyebár már kiirtottam mindenkit...
    akkor visszafele az utvonal:

    vhol jo magasan vagyok...
    1 őr... nyekk...

    lemászok a kis kiállásokon... 1 őr - nyekk...
    át a folyoso tuloldalára, ott fel a plafonig, visszaérek oda,ahol az 1ik szobor van, kezében 1 naaagy tál,ami a viz hatására lemászott az aljáig...
    fölötte a rud,a bejárat mellett a lelogo függöny,amin le kell csuszni...

    lecsusztam...
    elmentem a másik szoborhoz...
    felugrottam a kezében lévő tálra,ami lecsuszott,miután elforditottam a sárga lángos kapcsolokat (amik mostmár fura modon pirosak,na mind1)

    sehol semmi kiüthető fal, sehol 1 jelzés, és amit végképp nem értek,hogy mi értelme van bal oldalon a párkánynak,ha onnan sehova se lehet menni... azt meg hiába látom,hogy fent log 1 kötél,+ van valami talapzat a szobor feje felett, oda fel is kéne jutni... khmmm...

    szal az egész lényege,hogy fogalmam sincs,hol van "KÖZÉPEN" holloharcos :) én csak akkor találkoztam vele,amikor felmásztam a létrán,aztán a második létrán,és ott várt a párkányon,amire át kell ugrani a kötélről, ahonnan fura modon lelöktem 1 ütéssel,és eltette a kardját... szal fura,hogy a hollo nem tud repülni :)

    ha a jelenben megyek vissza,akkor meg nincs más,csak sima teremőr... de abbol van jopár :)

    tényleg nem tud megdobni senki 1 screenshottal?
  • koosadam
    #4665
    Van az a rész mikor benn vagy kinyitottad a kutakat stb... és fenn vagy az emeleten. Ott lesz két őr. Középen van egy hollóharcos
    (a múltban) arra menj. Ott lesz. Ha nem értetted írd +!
  • Shaman
    #4664
    hát erre majd az okosak akik többször végigvitték megmondják a választ,mert én nem emlékszem,mindenesetre nekem nem tünt túl bonyolultnak megtalálni a titkos helyeket..
  • soulhunter
    #4663
    bocs, "KERT ÉS VÍZ" a cime :)

    de tökéletesen érthetetlen,hogy mikor hol és miért van titkos hely, pedig 1 kis életnövelés néha jol jönne :(((

    amugy screenshottal nincs sehol ábrázolva?
    csak annyi kéne,hogy vki lefotozza,hogy melyik teremben merre kell indulni... (mármint a titkos életerő növelős helyekhez)
    tényleg csak ennyi kéne... ezt ugy meg tudnám köszönni :)

    szal köszi előre is :)
  • soulhunter
    #4662
    köszi, rájöttem...
    meg arra is,hogy csak azé nem lassitotta be az időt, mer mindig a felette lévő gombot nyomtam meg,ami a falon futás :DDD

    azota az 1ik torony előtt bekapcsoltam az "időgépet",és visszamentem a jelenben abba a naaagy csarnokba,aminek a közepén van 1 szobor...

    nos... olvastam a végigjátszást...

    számomra tökéletesen nem érthető,hogy mikor hova merre minek és miért kell menni :) szoval most vagyok ott,ahol a végigjátszás szerint a "SZOBOR ÉS VIZ" fejezet van...

    a végigjátszás szerint van 1 titkos hely,ahol életet lehet növelni...
    HOL????????????????
    MILYEN BALRA??? MILYEN FÁNÁL???
    az igaz,h balra van 1 fa a "jelen időben",de hogy ott se találok semmit, az is TUTI!!!
  • Shaman
    #4661
    van egy gomb ami idő lassítás bekapcs-kikapcs

    gamepadon fogalmam sincs melyik gomb,de hamar találd meg,mert sokszor lesz rá későbbiekben szükség,lezáródó kapuknál...