Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
szerintem annyira sötét lesz a lelke hogy inkább megöli magát, mintsem hogy majd úgy éljen bla-bla xD
"Perzsia Hercege, a tapasztalt harcos, visszatér az Idõ Szigetérõl Babilonba szerelmével, Kaileenával. A vágyott béke helyett azonban otthona nyugalmát háborúk dúlják fel, és népe ellene fordul. Hõsünket gyorsan elfogják, és Kaileenának nem lesz más választása, mint feláldoznia magát, és kieresztenie az Idõ Homokját, hogy megmenthesse szerelmét. Ezúttal Babilon utcáin bóklászva, üldözött szökevényként menekülve a Herceg hamarosan rájön, hogy a múltbéli csaták életre keltettek egy Sötét Herceget, akinek a lelke fokozatosan megszállja Hõsunket."
Az csak 1 alterego.
Mint a tudathasadás.
hópihe
<#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2>
Ja szerintem is.
Valaki letudná írni a lényegét annak a történetnek amikor a hertzeget bedobja Dahaka aztán egy szöveghez támolyog (nem nagyon tok angolul)? Mármint a szöveget hogy mit csinált a Maharadzsa. Ezt az egy dolgot nem sikerült megértenem a játék során....
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
Mielõtt még hozzámnyúlnál elájulnál 😄
No,de ha békét kötöttünk akkor nem verek havert 😊
Your fate has be written! You’ll die!
Amikor az idõt kell lassítani és a rácsokon végigmenni az elsõnél le kell esni, és ott van a végén!<#vigyor2>#vigyor2>
Tudtátok?
Ráadásul a PoP3 is a secondary befejezéssel folytatódik.
<#awink>#awink>
....:::Mind1:::....
megpróbálo még1szer......

(lehet hogy nem rakja be)
Atugrasz rajta és bemész oda, ott is elakattál akkor olvasd el a #3266-os jozzászólást.😄
hópihe
De azt hiszem tok segíteni (nem biztos, mivel nem tom pontosan hol tartasz)
hát vagy egyenesen Kaileena szobájához vagy ha megkaptad a kígyós kardot (nevét nem tom pontosan valami sz betûs)
akkor gondolom beillesztetted a foglalatba és akkor el kell csavarni egy rudat, de mindjárt megnézem.
Tud valaki segíteni?
Elakadtam...
Amikor megvan a 2. életnövelõ és visszamegyek a központi terembe nem tudom hova kell menni!<#falbav>#falbav>
A végigjátszás azt írja be az új ajtón. MILYEN ÚJ AJTÓ?????<#conf>#conf>
Help plz!
Egyébként nem tud valaki magyarosítást a játékhoz?
boldog Május elsejét mindenkinek!!!!!!!!!
(illustrációt) amikor a hertzeg homokszellemé változva áll?
(remélem valakinek van scannerje)
Már végigvittem egy párszor csak mivel nincs meg eredetiben (dolgozom azon hogy meglegyen) és ez a kedvenc vagdalkozós játékom eléggé fontos.
ja meg egy kérdés bár nem hiszem hogy tudtok segíteni mivel úgy csinálom mint ahogy le van írva de az ilyeneket mint: sors ciklona, sors vihara hogy tom megcsinálni? De lehet hogy rosszul csinom: lenyomom a blokkolást és miközben nyomom lenyomon a lassítást. És láss csodát semmi sem történik.
Kipróbáltam mindenhogy: ellenséggel szembe (apropó,ez fontos?), ellenség nélkül, lassan nyomva, gyosan nyomva, egymás után, kábé egyszerre.
szal csak annyi hogy mi lehet a hiba? Meg a kézikönyv nagyon fontos lenne....
köszi elõre is
Szerintem nem lehet kiválasztani(lehet h tévedek) hanem csak megyünk az "hirtelen"
a másikkal.
A Dahakára senki nemtuggya a választ.
3 vagy 6 kb az éwégére lyön ki. De amit találok 1 oldalt ahonnan le lehet tölteni(FTP-n) akkor szólok.
Vannak kapcsolataim😄😄
hópihe
Amúgy a 3 mikor jön ki és most kábé mennyire van elkészülve.
ha igen akkor remélem úgy hogy az elején ki lehet választani.
Meg még annyit hogy valaki írta hogy amikor a maszk leesik rólunk akkor a régi hertzeg hal meg és akkor nekün (a maszkos hertznek) is meg kéne halnia... csakhogy a Dahaka õt nem porlasztja szét hanem csak megragadja a csápjaival.
És ha a hertzeg nem halt meg akkor még van esélye nem?
A játék elején is valahogy megússza.
Elárulná nekem valaki hogy miért van az hogy a Dahaka elkapta már 5 ször a
hertzeget és mindíg eldobálja meg ilyesmik?
nem tom megkülömböztetni mert csak egy villanásig látszik.
de elképzelnék egy életre halálra küzelmet puszta kézzel, csak 1 gond van nem ütök nöket😄
hópihe
Szerencséd,hogy nem avgy a közelemben mert kilõttem volna az agyvelõdet!És utána a pöcegödörbe dobtalak volna!!!😛PPP
Nos,de hadjuk már az ellenségeskedést!Szent a béke?
Your fate has be written! You’ll die!
Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.
Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.
Ha meg nyitom a játékot bejön egy ablak a következõ szöveggel:
Some errors where detetcted in your hardware configuration.
This may result in unexpected behaviours.
Do you want to launch the game anyway?
Yes No
Ha a Yes-re kattintok akkor:
Use safe mode settings?
Igen Nem
Igen és nem után is:
fekete képernyõ,majd egy ablak:
The game ended unexpectedly.
Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.