10262
  • marci9507
    #9782
    így már jobb?
  • SiZo91
    #9781
    neked miért ilyen gusztustalan rószaszín színű a nemtomid? te th fan van vagy Blog 27 fan? O.o
  • marci9507
    #9780
    menj rá a a youtube.com-ra
    és beírod hogy dahaka
    onnan megtudod
  • k4p1sz0n
    #9779
    :D köszi wazz

    nah ha máár ien jó v akkor adj már 1 tippet h h öljem meg dahakát...

    EMBEREK utolsó kérdésem aztán kussolok...
    h öljem meg dahakát?szal eleinte hozzás sem tud érni...de amikor kaileena is besegít és lelöki félig...szal akkor megint leabálom egész az élete negyedéig...aztán felkel...pattog min a nikkelbolha...és akármit csinálok a rohatt csépjaival szétgyak mindig...ésleviszi az össz életemet...
    (neki meg negyedén volt..de miutál felpattan újra háromnegyedénél lesz)
    szalllll......ez az uccsó kérdés...h öljem meg?? vmi jó tipp kellene...


    DE MOST NM OAN h "próbálkozz" , "mi is magunktól jöttünk rá" , "csináld magad" meg ienek...
    NORMÁLIS 2LÁBON ÁLLÓ VÁLASZ KELL, NM HOLMI CSESZTETÉS
  • hy2099
    #9778
    elovlastam ez eddigieket hát ez a k4p1sz0n-egy nagy idiota!!!!xDLoL
  • hy2099
    #9777
    én végig vittem
    1 Befejezés-en
    2 Befejezés-nem
    és most végig viszem még 1x a 2-ik BEFEJEZÉSEN xDxDxDxDxDxD
    pop mániás letttemm xD
  • k4p1sz0n
    #9776
    wazza...kééész eljutottam a jobbik véggel dahakához...
    TOK ÉN WAZZZ
  • SiZo91
    #9775
    sokkal hatásosabb lett volna xD
  • PythonI
    #9774
    Öcsém te akkora lámer vagy. Ha ennyire nem vágod a témát és nem tudod felhasználni azokat a segítségeket amiket leírtak neked itt a fórumban, akkor töltsél le egy qrva végigjátszást (googleban rákeresel és kidobja, ha ezt se vágnád). Amennyi energiát fordítottál arra, hogy nyavajgó hsz-eket írjál, annyi erővel már egy végigjátszást is letölthettél volna és a probléma megoldva...

    ( azon gondolkodtam, hogy durvábban is kioszthatnálak, de inkább nem tettem...)
  • k4p1sz0n
    #9773
    jah............
  • SiZo91
    #9772
    ez hülye :) jáccál a játékkal és megtod xD, amúgy én segítettem, de ne zavarjon....
  • k4p1sz0n
    #9771
    bocs emberek...én tévedtem...
    h is gondolhattam h van itt oan ember aki normálissan tud segíteni??

    amúgy másmár megvan a vízkard..sőőőt az a másik platformv mi a fene is...
    azon is túúúl mentem...
    most azt szeretném tudni h mikor lesz új kisvideóm??a mostaniakat már unom :D
  • SiZo91
    #9770
    és te meg mit lolozol baszd meg?
  • k4p1sz0n
    #9769
    LOL
  • SiZo91
    #9768
    és meg ha így áll hozzá.....különben is minek mondjuk el neked? mi is magunktól találtuk meg. és ha nem segítünk? akkor mi van? örülj, hogy annyit leírtam baszd meg. és nekem ne gyere itt osztani az észt világos?
  • SiZo91
    #9767
    MONNDTAM HOGY KERESS EGY OLYAN ÜPPÁLYÁT AMINEK AZ A NEVE, HOGY SOUTHERN PASSAGE! A MENTÉSEKNÉL KIVAN ÍRVA A PÁÁLYA NÉV, ÉS ÖRÜLNÉK, HA KINYÍTNÁD AZT A CSIPÁS SZEMEDET ÉS ELOLVASNÁD!
  • k4p1sz0n
    #9766
    mit lolozol wazz???

    én azt nm tom h hol a francba van.......

    asszongya a végig h ott ahol sahdit v kit a francot üldöztük...de én 1000000 helyen üldöztem WAZZAAAAAA

    szal nm is tom mit a szart írjak még.........

    h a picsába kell azt a helyet felismerni????????mi a jellegzetes benne???????


    wazzz 1 törött rács ami mögött van 1 láda.....körbejártam az egész vackot....de áttörhető rácsot nm találtam....főleg nm ojat ami mögött volt láda.......
  • SiZo91
    #9765
    ha nem látod, akkor egy nagy nyomorék vagy ennyi. annyira látszik, hogy hol van erre nem veszi észre lol
  • Kongy
    #9764
    Ott vannak a tutorial/walkthrough videók,végigjátszások,és te itt nyühögsz? Gúgli a barátod.

    Bazz,ez a VIP dolog pénzbe kerül...akkor inkább hagyom,mer nem sokkal jobb mint a sima.
  • k4p1sz0n
    #9763
    nah emberek!!!! segítsetek!!lassan már 4 napja nm haladtam előre smit...2napig bojongtam...1napon meg próbáltamtovábbmenni...most meg ez a 4. nap...szal LÉCIIIIII vki írja már meg h tudok eljutni a 9. életerősítőhöz!!!szal az UTAT!!!!az elágazó teremtől.... (ahol forgatni kell a kart h eljuthassunk a kertbe/a golemhez....)

    nyah!!!!!!!! írjatok!! pls!!!

    addig fogok könyörögni amív vki meg nm írja...
    szal ez aszt jelenti h napi 2-3 alkalommal fogok írni...ijen idegesítő dumát :P
  • k4p1sz0n
    #9762
    léci léci léci írd már meg az utat a 9. életerősítőig!!!léci léci léci
    ehhh már 6.x mék körbe körbe...de nm találtam smit!!!kimentem egész a világ végére...deott is cs a visszaút volt a mit tom én hova...szal léci léci léci írd meg!!!!!!!

    szal én most az elágaó teremben vok...

    köszi :)
  • marci9507
    #9761
    a fórum főoldalán a vip jogok felvétlére mész és onnantól írja az utasításokat.
  • Kongy
    #9760
    menny a kötélen lendülj át.
    1ébként hogy lettél VIP?
  • SiZo91
    #9759
    pedig csinál :) az nyitja ki az ajtót, és be kell lassítani az időt, hogy be tudj menni :)
  • k4p1sz0n
    #9758
    ööööö bocsi asszem hülye vok ehhez wazza egész visszamentem a mit tom én hova...de nm találtam smi oat amit át bírtam volna törni...ezután felidegesedtem...viszamentem oda ahol tartottam...majd a homokórához...bla bla bla...majd 1 hülyeségről nekiugrottam 1 gombnak...de nm történt smi...leestem...mindig!!!!akárhogy ugráltam az a kapcsoló a falon nm csinált smit.....

    szal asszem nekem gááááz ez a játék...pedig kíváncsi vok a végére (a jobbik végre,amikor kaileena is utazik a tutajon...asszonta az osztálytársam h akkor basznak :) oszt kiv vok rá.....)

    emberek?? mit csináljak ha elakadok mindig,de tudni akarom a végét????

    wazzz vki írja már le az elágazó teremtől az utat a 9. életerősítőig...cs az legyen meg...aztán szaraxok majd magam tovább...háátha vmit tok majd csinálni....és hátha látom majd vmikor a jobbik befejezést...

    héj emberek!!ti mióta jáccátok ezt?
  • marci9507
    #9757
    figyuzzatok kérdeztem már egyszer de mégegyszer megkérdezem .amikor azt a két tornyot kell felkutatni merre kell menni mer nár beleszúrtam a kulcskardot abba az izébe és már az erdős területren is legyőztem a madárembert.onnan tól hogy kell tovább jutni?
  • marci9507
    #9756
    kongy az naon jó kombó még így kettévágja a szörnyet?
  • hy2099
    #9755
    nagyon jól tolom már ám:D:D:D:D:d
  • hy2099
    #9754
    tegnap végig toltam a második befejezésen,már csinálom a másikat is:D:D
  • SiZo91
    #9753
    azt a southern passage-ben találod, ahol shahdee eltűnt egy lezáródó kapu mögött. itt végig kell csinálni ugyanazt mintha megint a trapézhoz mennél fel a pálya tetejére. útköben ha látsz, egy megrongálódott rácsot mögötte egy dobozzal, akkor zúzd meg a kardoddal told k ia ládát (mellete találs zegy artworköt) told a fal mellé ahol látsz egy utat és ott valahogyan fel kell ügyesgetni
  • k4p1sz0n
    #9752
    nyah?senki semmit??
  • k4p1sz0n
    #9751
    YEAH!!!!

    sziasztok!!
    szal azt szeretném kérdezni h merre találom meg a 9. életerősítőt??
    naon kellene!!pls írjátok meg h tudok oda eljutni...most épp az elágazó
    teremnél tartok...szal ott ahol el kell forgatni a kart és akkor lehet menni vagy a kertbe v a gólemhez..

    szal értitek? az elágazó teremnél tartok és kellene az út a 9. életerősítőhöz :)

    köszi :)
  • k4p1sz0n
    #9750
    tok már írni??
  • Hansyy
    #9749
    nekem a kedvenc kombóm 1 kardal a feléfutás és utána mielőtt leesik E aztán amikor átdövte akkor bal egérgom ezzel átubgorja belédöfi a kardot elvezi tőle az ő kardját és kettévágja
  • Kongy
    #9748
    Fejből nemtom mindet,de főleg az E-t meg a bal egérgombot kell nyomni. A szeletelés asszem az E nyomva tartva,de ha valami brutálisat akarok akkor ESCAPE és COMBO LIST! 1ébként a SoT-ban a legjobb kombó hogy nyomod az előrét és a space-t ,és a bal egérgombot.
  • marci9507
    #9747
    az már benne van a játékba.
  • valkoadam
    #9746
    ti tudjátok az öszes kombot a pop-ba?
  • Ry0K3N
    #9745
    Mégsem, a lefele nyíl a knockback az ököl nem tudom mi.
  • Ry0K3N
    #9744
    Van még 1 olyan is hogy fegyver knockbackel. Azt hiszem az az ököl.
  • hy2099
    #9743
    kongy,már megvan a 9 élettöltő,és a water sword,és meg találtam a hoki ötőt:D,és csinálok még 1 profilt,azt végig nyomom első befejezésen is:D
    mondjuk még a másikon sem oltam végig,de azt leszarom,kettővel játszok 1x-re,és közbe még a t2t-vel is XD