10262
  • mesor
    #4780
    Akkor kezdhetem elölről a másik befejezés miatt. :(
    Mind1 köszönöm a segítséget és a türelmet!
  • david07
    #4779
    akad mint az állat de azért elvittem egy csomo ideig
  • david07
    #4778
    tudna vki segíteni nekem?
    mi az a pixel shader ami a játékhoz kell?
    és hol tudom megszerezni?
  • Stark
    #4777
    Spyker, SoulHunter: Elég mosmá!!!!
    SH-nek nemteccikajáték és kész, de nem itt kéne leírni
    Spyker neked tecci, a kedvenced jo visszaszolsz de elég.
    Maradjunk ennyiben. türjétek £ 1mást.
    SH: csak ha valahol £akadtál, vagy épp a témához akarsz hozzászolni csak akkor irj:D
  • Prince007
    #4776
    Utólag elég nehéz megszerezni valamelyiket és van olyan amit nem is lehet úgyhogy inkább játék közben(úgy könnyebb).
  • mesor
    #4775
    Az életfeltőltőket utólag is meg lehet keresni vagy csak a játék közben?
  • soulhunter
    #4774
    kiegészités:
    a fiatal ovis fejeddel (15 éves vagy) elbujhatsz, majd ha elmulsz majd 20,akkor le fog esni neked is,hogy mi nem tetszik nekem ebben a gagyiságban...
  • soulhunter
    #4773
    tod mit? hamár ugyis kitiltanak,akkor nem vesztek semmit ha most irok valami kurva anyádosat :DDD

    amugy van még 4 nevem leregelve,ugyhogy rohadtul nem érsz vele semmit :P

    és még 1 aproság:
    szolásszabadság van, nem anyáztam,nem rohadék mocskoztam, és te a hülye fejeddel igazán visszavehetnél,mert rohadtul nem voltam / vagyok kiváncsi rád :)

    eddig örültem,hogy a kiscsaj végre lekattant rolam, de ha most átveszed a helyét,akkor gratulálni tudok a korlátoltságodnak :PPP
  • mesor
    #4772
    THX!
  • blur55
    #4771
    abban a szobaban ahol a hourglass is van, de ugye azt tudod, hogy mind a 9 eletfeltoltot meg kell találnod, hogy ott legyen?

    ja, kaileena: egyebkent orulok, hogy a kerdesemre valaszoltal, és nem a vélemenyemet gyaláztad...
  • mesor
    #4770
    Srácok egy kis segítség kéne a Játék végénél a vízkardot hol találom pontosan?
  • Stark
    #4769
    Én még a Bloodraye-böl szavazok Ranyne-re:D
  • koosadam
    #4768
    blur55: Farah
    Kaileena: Kaileena
    Stark: Shadee

    Én mit mondjak?! Engem Shadee annyira nem fogott meg mint Kaileena vagy mint a KB-s Farah. Szal én a KB-s Farahra szavazok!
    Spyker: KB-s Farah (:D)
  • Stark
    #4767
    Sahdee a legjobb!
  • Kaileena
    #4766
    blur55:Jól láttad Farah volt az és én utállom.És NE MERÉSZELJ ROSSZAT MONDANI KAILEENAÁRA!SOKAKL INKÁBB PASSZOL A PRINCHEZ MINT AZA LOTYÓ FARAH!
  • blur55
    #4765
    ja es meg egy dolog. a herceg egyetlen fegyvere a dagger of time lesz. na de amikor a dahaka elvette a herceg medaljat mint az utolso olyan dolgot, ami a homokkal keletkezett, nem kellett volna a tornek is elpusztulnia?
  • blur55
    #4764
    itt egy ujabb kerdes. gondolom mindenki megcsinalta az alternativ befejezést (én azzal kezdtem) es az utolso videoban lattatok azt a lanyt ahogy meg van kötözve? eskudni mernek ra, hogy az Farah volt. tudom, hogy ujra beleteszik a jatekba (sot olyat is hallottam, hogy a Viziert is ujra visszahozzak... ha mar olyan csirkére sikerult, hadd mutassa meg mit tud alapon, de ez nem biztos) és ennek nagyon orulok - sokkal inkab Farah mint az Empress - de jol lattam vajon? erositsetek meg. na pá
  • Kaileena
    #4763
    csak utállom a Sot óta....már akkro is béna volt...most is az...-.-
  • Keca
    #4762
    szerintem nem vág béna képet... írigy vagy?
  • Prince007
    #4761
    Egy piros x-et látok....
  • Kaileena
    #4760
    Szerinem ez is Farah,..
  • Kaileena
    #4759
    Spyker most marhára megnyugtattál...-,-
    A ruhája jó de béna képet vág....iylen hüyle ruhában én is jól mutatnék és tudok illyászkodni is
    Sőt...fogadni mernék rá,hogy emsszebbre ellővöm azt a vesszőt mint az a szajha!
  • csicsa
    #4758
    Úgy látom nem adod fel!
    Remélem nem csak ebben vagy ilyen kitartó.
  • Keca
    #4757
    Izé, nekem a Warrior Withines Kaileena és a mostani Farah 10es. Úgy hogy nincs olyan hogy az egyik jobb, viszont Kaileena feláldozza magát.. Ennél sincs jobb, mert így marad Farah...
  • koosadam
    #4756
    Nem olvastam végig a fórumot(gólyatábor volt és nem láttam semmit)
    Először is: SoulHunter: A parasztság a családodban terjed el vagy te valami génhibás állat vagy? Én is szeretem a WoW-ot most is nyomatom gyakran, de mivel a PoP a kedvencem nem mondom rá azt, hogy szar ha egyszer nem az. Szóval ne élvezd sokáig a társaságunkat, mert írtam a modinak akinek levele bármikor megjöhet a kitiltásoddal. Akkor most búcsúzom a tetves nyomoronc fejedtől. A további viszont nem látásra faszfej!
    Keca: A farah valahogy eszméletlenül néz ki! Kaileena kilőve jöhet Farah a páncélszerkóban.
    Kaileena: Ne haragudj, de Farah egy hajszállal szebb lett! De te 9,9/10 ő meg 10/10 SORRY! Remélem első soraim pozitívan hatnak rád:D
  • Prince007
    #4755
    Neki már mindegy.
  • Stark
    #4754
    Nekem Sahdee-teccet:D
  • Keca
    #4753
    miután legyőzted a kalózcsajszit, jön egy kis videórészlet, utánna rögtön felajánlja a játék a mentést. Utánna meg majd lesznek vizes "csapok" észre fogod majd venni, na ott ha iszol akkor lehet majd menteni.
  • Kaileena
    #4752
  • Shaman
    #4751
    huhhhh
  • susubaba
    #4750
    KÖSZI MÉG EGYSZER!
    Figyusz hogy lehet menteni a játékot?
  • Prince007
    #4749
    egyetértek:).
    Kaillena úgyse fogot meg( muhaha).
  • Stark
    #4748
    jaja
    kivételesen:D
  • Keca
    #4747
    szerintem nagyon is jól néz ki "az a kis hülye"
  • Keca
    #4746
    na, kerestem neked egy ilyen trainert. innen tudod leszedni. Vagy ha nem sikerül akkor majd elküldöm emailben, vagy msnen. Töltsd le, csomagold ki és mielőtt indítanád a játékot indítsd el a trainert. Jobb klikk, és ott leírja hogy miket tudsz aktiválni: pl.
    F2 -> végtelen élet
    F3 -> együteésre meghal akit ütsz
    F4 -> végtelen homok
    F5 -> végtelen időlassítás
    F6 -> visszaállít mindent
    (Egyébként először meg kell majd szerezned az idővisszapörgetést, csak utánna fog élni a végtelen homok)
    Hajrá, bár én azt javasolom, hogy próbáld majd ahol tudod trainer nélkül vinni a játékot, és ahol már nagyon nem bírod max akkor használd... mert amúgy izgalmas nagyon a játék....
  • susubaba
    #4745
    Köszi a segítséget!
    De pontosan hogy kell ezt a csalást alkalmazni?
  • csicsa
    #4744
    Ez a szöveg már akkor meg volt amikor Gangsta még csak nem is gondolt rá.


    Én ezt attól függetlenül írtam,hogy nem is ismerem Gangstáék e számát.
    Úgyhogy lopásról szó sincs!
  • susubaba
    #4743
    Köszi a segítséget!
    De pontosan hogy kell ezt a csalást alkalmazni?
  • Kaileena
    #4742
    Ez neméri az akis hüyle rég megdöglött!!!!
  • Realtibi
    #4741
    csicsa elloptad a ganxtáék szövegét

    gondolod hogy megölsz de már régen halott vagyok.............

    amugy ök a legsirályabbak