10262
  • Prince007
    #4820
    Na igen..:)
    Farah-n? Ja lehet ,hogy az első rész elött beraktározott néhány medált:.
  • koosadam
    #4819
    Jah! világos...
  • Stark
    #4818
    azt amit 4809 hsz-ban irtá, nekem az magas, én nemértek az időhöz
    csak annyit tudok róla mennyi az idő meg stb:D
  • Keca
    #4817
    majd kitalálják az ubisok, arra vannak :D, egyébként van rajta vmi fej akármi, lehet azi is valami idő medál
  • koosadam
    #4816
    Nah Stark ezt nem nagyon értem...
  • Stark
    #4815
    2gb ram?
    az aláírásodba csak 1 giga van irva:D
  • Stark
    #4814
    nekem mondhatod az idöhöz hülye vagyok:D
  • david07
    #4813
    jah csak kéne az e-mail címem
    [email protected]
  • david07
    #4812
    peh roszkor kérdeztem
    nem akarok eroszakos lenni de szeretném normálisan nyomni a gamet
    szal nem a lwegjobb videokártyám van (nvidia geforce4 mx 440...)és nem akaroddzik futni rendesen a játék mer kell egy bizonyos pixel shader
    ezt pedig egy driverrel lehet beszerezni csak nem tom kinek van meg
    ha vkinek meg van ezt a driver elküldené e-mailben? vszinu hogy tudom fogadni:D
    ha nem tudja elkuldeni akkor irja meg lécci e-mailben hogy van-e és akkor maj megoldjuk
    köcce
  • Prince007
    #4811
    Nem is gyenge, erre én is gondoltam:)).(mondjuk amikor letérdel az 1 rész végén Farah mellé ott hagyja a medált)
    De mert ha Farah szerepelne a 3.-dik részben ő miért nem változik homokszörnnyé?(mivel Kaillena felszabadította a homokot)
  • Kaileena
    #4810
    SoulHund:Jaja....úgy megvernélek,hoyg beszarnál legszivesebben....töltöttkáposztát csinálnék belőled....
  • koosadam
    #4809
    Nah akkor én elmagyarázom annak a hülye fejednek :D(kösz a minősítést! Nem én mondtam Stark!) Mikor a maszkos "üldözöd" és jön Dahaka és lerántja őt, közvetlenül utána mész Kaileenához, hogy kinyiffantsd. Mikor kinyírtad, a herceg átgondolja a dolgokat és sok-sok Dahakás üldözés után az időt visszatekeri, azelőttig amíg Kaileena meghalt volna. Most újra megvan a maszk csak nem nálunk a herceg megkeresei és felveszi. tehát mi vagyunk a Herceg csak a maszkban. Mikor lerántja a herceget, a két Idősík keveredik. Emléxel? Mikor az a gólem bedobja abba a "ládába" akkor olyasmit mond, hogy "lehet, hogy elkéstem?" Attól tart, hogy már a másik énje megküzdött Kaileenával. Tehát keveredik az Idő, de mivel a Herceg azért jött, hogy megváltoztassa, elpustította a múltját, így a maszk levált róla, mivel nincs másik énje aki felvegye a múltban. És ezértnem hal meg akkor! Ennyi a lényege.
    OFF: én is írok ilyen témához kapcsolódó, és nagyon ideillő OFF-ot (tudom mi az off ne magyarázd) Ma reggel megnéztem a falamat és láttam hogy nem festették át! Ugye milyen jó? egy ilyen beszólás érdekelne téged? Szóval a PoP-ról úgy gondolom értelemesen elmondtam amit lehet, de Stark kérése, csak a PoP-ig terjed az OFF-okra nem. TZehát többet ilyet ne!
    Ui2.: Kaileena nem óvodás csak szereti a PoP-ot(érthető módon). Kérdezd meg! Biztos szeretne veled elbeszélgetni:DDDDDDD
  • Kaileena
    #4808
    SoulHund:ne merj rosszat mondani a németkre se a japánokra és főleg ne a macskákra te...!!!!!BAKA!!!!!
  • Kaileena
    #4807
    SoulHund:Mit irsz regényeket te paraszt!Nemtudod rövidebben elmondani amit akarsz?Én a te oldalas beszólásodat legutóbb egy mondattal elmondtam-,-
  • soulhunter
    #4806
    ja, 1 apro kieg:
    átolvastam minden hsz-t...
    de számomra még mindig nem egyértelmű,hogy ha a játék közepén lévő részt ugy modositja a végén,hogy nem a maszkost,hanem a maszk nélküli énem kapja el, akkor ki a fene jut el eleve a maszkig...
    mert ha jol emléxem,akkor elég sokat kell még hülyéskedni,hogy odaáig eljussak, hogy felvegyem...

    szal valaki legyen szives magyarázza el a hülye fejemnek,hogy is van ez :)
  • soulhunter
    #4805
    nahh, köszönöm a többnyire értelmes hsz-eket, most ha beledöglök is,de végigviszem ujra (márcsak azért is,mercsak 6 titkos helyet találtam meg) :) és végignézem a videokat is...

    kaileena meg elmehet az oviba a náci hozzámállásával :)

    amugy eddig nekem is 9600 XT-m volt 2600+ -os AMD-vel,és 2 GB RAMmal...
    hasitott mint állat,éles volt, csak 1600*1200-on akadt be néha,amikor 4-5 enemy vett körbe :)

    az ilyen nvidiás mondatommal az nvidiát fikáztam,holott 2 éve még megrögzött nvidiás voltam :) és amig az ATI nem fejleszti ki,hogy az északi hidon keresztül müködjenek a kártyái "SLI" -ben, addig marad a szutyi nvidia, vagy veszek 7800 GT-ket :D (na mondjuk az még 2-3 havi keresetem lesz)

    márcsak azt az 1et szeretném tudni,hogy haverom gépébe betéve ezek a 6600 GT-k miért adnak éles(ebb) képet...
    csak az alaplap és a RAM mennyisége más...

    na mind1...
    akkor kezdem ujra, jöjjön,aminek jönnie kell... utánnam a vizözön...
    ahogy mondani szokás :) bár utánam inkább a BSA rohangál :DDDDD

    OFF:
    a szobám feketére lett festve tegnap, és az 1ik falamon neonzöld fluoreszkálo festékkel sárkányok lettek felfestve... (a többi fal akkor lesz festve,amint lesz ujabb festék, csak fluoreszkálo piros és kék szinben - zöld még maradt) :)
    amint kicserélik a digifotomasinám gariban, le fogom fotozni,mert feltételezem, ezzel a festéssel egyedülállo vagyok az országban,talán az egész EU -ban is, szal ezzel nem menőzni akartam,csupán azt akartam jelezni,hogy mennyire nem vagyok 1 szokványos ömbör :)
  • Stark
    #4804
    hát irta SH-hogy amikor a mszk van rajtunk a Dahaka a nemmaszkosat kapja £
    De akkor nemlesszki ljusson a maszkhoz
  • Keca
    #4803
    mit értesz ezalatt? :"meg a nem alter befejezésnél valakinek télleg fel kéne venni a maszkot:D"
  • Keca
    #4802
    szerintem meg tök logikus, hogy mikor visszatekerte az időt, akkor nála maradt a tőr, hisz azért mondja ott Farahnak miután oda megy hozzá, hogy rakja el jól, Farah meg értelmetlenül les, hogy ez hogy kerül hozzá... Egyébként az sem elhanyagolandó, hogy mikor teljesen visszatekerték az időt, akkor Farah és a herceg egyszerre riadnak fel.
  • nestea
    #4801
    Na ez az amit nem értek. Ha az időt visszatekeri, akkor elvileg minden ott szerzett tárgyat el kéne veszítenie. Mint például a ruhája tönkrement, de újra normális lesz. A Tőr max azért maradhatott nála, mert ez volt az ezköz az idő visszatekerésére.
    Most, hogy így belegondoltam, leht, hogy két Tőr van. Bár elég hülyeség lene, de nem lehetetlen. Hiszen a Herceg hozott egyet a "jövőből" és feltételezem, hogy nem lopta el újra. Szal Farahnak lehet, hogy van egy sajátja :D
    De ez nagyon gyenge feltételezés vol.. bocs :D
    Egyépként nekem is Radeon 9600-am van :D
  • Stark
    #4800
    jaja
    LOL
    meg a nem alter befejezésnél valakinek télleg fel kéne venni a maszkot:D
  • Prince007
    #4799
    Pontosan. Mivel ha a másikkal folytatódna, akkor Kaillena nem jutna el Babilonba se.
  • Keca
    #4798
    egyébként sokak nem értik hogy mikor Dahaka elveszi a herceg medálját akkor a 3ban hogy hogy ott lesz nála? na erre csak annyit, hogy al alter befejezés folytatódik
  • Prince007
    #4797
    Az első rész végén Farah hagyja ott neki amikor elvette a tőrét és a kardját. A második részben pedig már beleépíti a páncéljába.
  • mesor
    #4796
    Nekem is 9600Pro-val ment maxpn a játék.
    Egyébként lenne egy kérdésem az a medál hogy került a harceghez?
  • Stark
    #4795
    nekem is 9600os van (mindenkinek az van hehehe) és nekem alapol max:D
    az Nvidiák nagytöbbsége nem a legjobb
    az elsö befejezés kicsit nekem is piszkála a fantáziám
    nekem nagyonbejött a homoxellem :P

    És kösz h normáliasn válaszoltá:)
    Kai. ne kezd ujra hehe
  • Kaileena
    #4794
    Egy mondatba is elmodnhatom:a OPP sirály és ne emrtűd szidni mert pástétomot csinálok beőled!:D
  • koosadam
    #4793
    összeszedem minden lelki erőmet és válaszolok rá, mert abban igaza van, hogy mindenkinek meg van a maga véleménye:
    - az átvezető videok átléphetetlenek... fel lehet őket gyorsitani 1-1 haláleset után,de inkább átlépném az esetenként 8 perces (!!!!!!!!!!!!) átvezetést... = Én személyszerint egy olyan játékot nem láttam, amiben ne lettek volna introk vagy átvezető videók. Nem felesleges mivel a Storit itt rejtik el! Innen derül ki az árulás meg minden.
    - kameramozgás itt-ott (általában) eléggé idegesitő (tipikus TPS hibák)= a kamera mindig a legjobb helyzetből mutatja a dolgokat(nem mindig, de ez igen ritka)
    - gamepad nélkül iszonyat szenvedés= Amíg nem X-BOX-on vagy Playstationon mész, az elején tényleg nehéz az irányítás viszont nem megszokhatatlan. Ennek is megvannak az előnyei!
    grafika: nvidia kártyával full blur az egész... mintha élességet nem ismerne a játék, az átvezető animáciokban meg ha van füst (pl. az intro alatt,ahol dahaka kerget,és porzik minden), akkor iszonyu kockás... mintha software rendering lenne vagy mittomén= Nekem egy ATI RADEON 9600-ason úgy megy mint a golyó. Még maximumra állítom a grafikát akkor sem akad soha! Amúgy a félperces videóknál mindenkinek kockás Kaileena melle.
    - dahakai üldözések= Abszolút nem felesleges! Dahaka iránti gyűlöletet és a játék alapelemét alkotja! A sztori kívánja. Neked meg bele kell törődnöd.
    - titkos helyek: pop sottal ellentétben itt totálra el vannak rejtve... = semmi gond! Ez adja az izgalmat. A PoP-nál van egy hatalmas titok amit,ha nem figyelsz elveszel: SOSE MENJ A NYILVÁNVALÓ ÚTVONALON! A SoT-nál mindig előre kellett menni, ezért nem volt annyira nehéz! De itt ez a gyönyör, ezt meg kell értened!
    - kombok: elkezdek 1 kombot,aztán ha bárki megüt (ami 1 körbekardozásnál számomra érthetetlen),akkor nem hagy védekezni, amig le nem terit az enemy a földre (ez esetenként 20-30%-ot is levisz az életerőből)= KAC-KAC, csak annyit mondok, hogy ez nem a játék hibája
    - "maszkos harcos" :DDD=egyenlő a homoxellemmel és ha végigjátszottad (amit nem tudok, hogy megtörtént-e) akkor rá fogsz jönni, hogy mennyire fontos. Senkinek nem nyerte el a tetszését rajtam kívül, mert ronda meg megy le az élete stb... Viszont Újabb fejezetet ad az eddig is nagyon titokzatos sztorinak!
    - eddig csak az alapot tudtam behozni, amikor számomra érthetetlen ellentétet vettem észre=nem jól vetted észre. Nem elméxel? Mikor elkapta Dahaka a maszkos pacákot utána Kaileena ellen harcoltál! Ott visszatekerődött az idő, mikor a herceg rájöt, hogy elcseszte a dolgot. Visszatért és a maszk újjászületett! Ez egy lényeges dolog. És a herceg csak az életét mentette.
    és ha a végigjátszásokra biznám magam,soha nem találnám meg se az utolso titkos helyet,se a vizkardot vagy mit... szal ezzel a 2 befejezéssel még elhülyéskedek 1 darabig :)= A vízkard fontos Dahaka legyőésében és mint mindig most is a sztori miatt. A rossz befejezésben a herceg elveszíti hatalmát a homok felett és mikor beér babilonba meghal, mert nincs Kaileena, hogy feláldozza magát. Lehet, hogy ovis vagyok, de én efféle "apróságokat" észreveszek.
    Megpróbáltam eleget tenni Starknak és persze NEKED mivel nem folytattam az "ovis csipkelődéseket". Megcáfoltam és ha nem értesz egyet egy hasonló hangnemű levelet várok. Vagy ha nem írsz nem fgog zavarni












  • Keca
    #4792
    na akkor én itt ott egy kis cáfolást adnék... :)

    -átvezető viedók:szóval nem tudom tudsz e angolul. Nekem most lett meg a nyelvvizsgám, és mikor elkezdtem a WW-t akkor már készültem rá. Na nem is ez a lényeg hanem az, hogy ha odafigyelsz a viedókra, legyen az szöveges, vagy akár amikor csak megmutatja merre kell menni, elég izgalmas akár hiszed akár nem. Egyébként nekem nem tűnt hosszúnak...

    -kameramozgatás: én is sokaktól hallottam, hogy nehézkes nekik így a játék. Bevallom, én billentyűzettel nyomtam végig mind a 2 játékot. Nem használtam egeret se. Nekem így a legpontosabb az irányítás, arról nem beszélve, hogy van egy olyan gomb ami "reset" szerűen hat a kamerára, tehát visszaállítja a herceg mögé. Nekem így csak annyi gond volt, hogy néha szegényke félre ugrott mikor oszlopot akartam elkapni, na dehát ott van a Reacall,(gyengébbek kedvéért R betű).

    -grafika: szerintem neked itt van meglőve az egész játék hangulat. Nekem nagyon tetszik, szerintem szép a grafikája (ATI RADEON), nincs nagy gépteljesítményem, de legalább éles volt mindenütt. Szóval most nem azt mondom hogy gyenge a kártyád vagy ilyesmi, félre ne értsd, csak szerintem mivel nem azt a teljesítményt nyújtotta ENNÉL A JÁTÉKNÁL, ezért az is ronthatott a hozzállásodon.

    -Titkos helyekről annyit, hogy én először végigjátsszás nélkül nyomtam. Nem találtam csak 3-4titkos helyet. Aztán hallottam az alter bef-ről. Mondom ezt látnom kell. Így hát végignyomtam ismét, és izgalmas volt, hiszen jobban megértettem a maszkos részt, na meg figyeltem a titkos helyekre---->vagyis ha túl könnyűek lettek volna akkor már lehet először az alterre megyek és akkor az megint nem jó.

    -harcrendszer:nekem az elején naghyon nehéz volt megszokni, hogy rengetek kombó van és nem csak nyomagtni az ütés gombot, de mikor már ráéreztem, alig tudtak sebezni. Persze ehhez megint hozzá tartozik, hogy kezdtem easy-n, aztán alernatív bef. normálon, és szintén Hardon.

    -maszkos rész: Valamit félre érthettél, mert először a maszkos figurát ölte meg Dahaka---->vagyis ő már előtte felvette a maszkot. Aztán mikor Te is felvetted, akkor már jobban ügyeltél arra, hogy nehogy megint a maszkos éned haljon meg, (mert akkor mehetne megint a herceg és vehetné fel újra a maszkot), ez sikerül is és így leválik rólad a maszk UGYANIS->elmondja abban a videóban, ahol feltételezem te Wc-ztél, vagy cigit szívtál vhol, hogy a maszk egy 2.esélyt ad a túlélésre, és CSAK AKKOR TUDOD LEVENNI A MASZKOT HA MÁR A RENDES HERCEG NEM ÉL. Ha kérdésed van még ezzel kapcsolatban szívesen leírom, mert kb még 1 oldal lenne míg ezt elmagyarázom. Egyébként nagyon nem kell belebonyolódni, ugyanis az időutazás nem egy logikus dolog, agy hát nem lehet sok mindent megmagyarázni....
    Nos, ez az én "rövid" véleményem.
  • soulhunter
    #4791
    rolad 1 rossz szot sem irtam...
    ugy őszintén szolva hozzád se szoltam eddig :)
    de tudod én külömbözök a nagyátlagtol...
    és nem azért játszok vele,hogy minél jobban fikázhassam, mer az nem poén :)
    ez 1 olyan dolog,amit sohasem fox megérteni, és ebben külömbözök a nagyközönségtől :)

    eddig tény,hogy fogalmam sincs,mi hajtott a végéig... talán az,hogy valami csodát vártam,mert minél többet játszottam vele, ugy vált 1értelművé, hogy mikor merre kell menni... vagy fogalmam sincs... mostmár csak az alternativ befejezések hajtanak :)

    na mind1... a következő jobb lesz... azt a pár honapot meg már kibirom :)
    de számomra akkor is a kamera a legidegesitőbb a játékban :PPP
  • koosadam
    #4790
    talán. Na most megnézheted!
  • csicsa
    #4789
    Figelj,én már eljutottam a te korosztályodba és a világot is elég nyitottan látom,talán még nálad is nyitottabban.
    Csak arra lennék kiváncsi,hogy miért játszol te ezzeeeel a játékkal,ha ennyire utálod.Hozzászólásaidból úgy tünik,azért,hogy minél jobban le tudd szólni.
    És ez benne a legidegesítőbb.

  • Kaileena
    #4788
    Szerintem Kaileena volt a alegszebb,Frah is szép de csak a jó ruci teszi!:P
  • soulhunter
    #4787
    nahh, mára befejeztem a játékot, nem találom se a kardot,se a kihuzhato követ,se semmit...
    lehet,h tul fáradt vok, talán majd 7főn...
    vagy inkább pénteken,amikor többségetek suliban rohad majd!!!

    whehehehe

    azért annyit füznék az előző hsz-emhez,hogy mindenkinek megvan a saját véleménye... és a másik véleményét tiszteletben kellene tartani...

    én sem azért fikáztam az ovisokat,akik beszoltak,mert tetszik nekik a játék,hanem azért,mert nem képesek felfogni,hogy léteznek emberek,akiknek nem teccik...

    nembaj,majd 10 év mulva eljutnak az én korosztályomba agyilag is,és talán nyitottabban állnak a világhoz,és másokhoz is...
  • soulhunter
    #4786
    oks...
    kéretik nem törölni a hsz-t,bár hosszu lesz :)
    (bár már jopár hsz-szel ezelőtt irtam,hogy jo hosszu lenne az indoklás,de a privát üzit még mindig hiába akarom elküldeni, nem moccan az ablak semmit - winfos suxXx)

    tehát:
    "nekem nem teccik ez a játék,mer..."

    :DDD

    - az átvezető videok átléphetetlenek... fel lehet őket gyorsitani 1-1 haláleset után,de inkább átlépném az esetenként 8 perces (!!!!!!!!!!!!) átvezetést...

    - kameramozgás itt-ott (általában) eléggé idegesitő (tipikus TPS hibák)
    ez leginkább azokon a részeken volt jellemző,ahol kis helyről érek ki nagy helyre, és forditva, és ilyenkor a balra nem mindig balra,néha jobbra irányt jelent (még most sem értem,miért nem lehet a balra az balra)

    - gamepad nélkül iszonyat szenvedés (még jo,hogy a telepités elején kiirja,hogy 1 analog pad ajánlott hozzá - képes vettem emiatt a játék miatt kidobni 1 rakás pénzt 1 vibrálos gamepadra, de persze vibrácio nuku... na mind1, marad a tekken és mortal kombat sorozat) :)

    - grafika: nvidia kártyával full blur az egész... mintha élességet nem ismerne a játék, az átvezető animáciokban meg ha van füst (pl. az intro alatt,ahol dahaka kerget,és porzik minden), akkor iszonyu kockás... mintha software rendering lenne vagy mittomén

    - dahakai üldözések: bár átverekedtem magam már mindenhol, de azért 1-1 részből ki lehetett volna hagyni ezeket a kergetőzéseket... ha nem lennének TPS kamerahibák,amikor 1ik sarokbol a másikba rakja,ezzel megváltoztatva az irányokat,még élveztem is volna őket... de igy csak a sima iránykeresés maradt,hogy vajon merre van a jobbra,és merre az előre (KHMMM...)

    - titkos helyek: pop sottal ellentétben itt totálra el vannak rejtve... pop sot -ban legalább tök 1értelmű volt,hol juthatok titkos helyre (bár lehet,h ez inkább pozitivum) :)

    - harcrendszer:

    - kombok: elkezdek 1 kombot,aztán ha bárki megüt (ami 1 körbekardozásnál számomra érthetetlen),akkor nem hagy védekezni, amig le nem terit az enemy a földre (ez esetenként 20-30%-ot is levisz az életerőből)

    - "maszkos harcos" :DDD
    tök felesleges volt a játékba szvsz,mert:
    a homokocskák hiába töltödnek,amikor azt szinte minden ellenségből ujra és ujra megkapom... az életenergia meg 3-4 ütésre elég résznél nem fogy tovább...
    na,ennek aztán marha sok értelme volt...


    - befejezés(ek)

    - eddig csak az alapot tudtam behozni, amikor számomra érthetetlen ellentétet vettem észre:

    tehát: ugyebár dahaka elkapja a régi, maszknélküli énem... a játék közepén még a maszkos énem kapja el...
    namost: ha a maszkot csak az után vettem fel,akkor hogy élheti tul a maszkos énem azt,hogy még a felvétele előtt elkap a dahaka??? elvégre is ha a maszk felvétele előtt megölnek,akkor már eleve nem jutok el a maszkig, nem?
    most vagy én mentem soxor wc-re,miközben mentek az átvezetők,vagy tényleg érthetetlen dolog ez számomra :)

    és ha a végigjátszásokra biznám magam,soha nem találnám meg se az utolso titkos helyet,se a vizkardot vagy mit... szal ezzel a 2 befejezéssel még elhülyéskedek 1 darabig :)


    nos, akkor had jöjjön a maradék 2 pozitivum, amit anno emlitettem:

    - változatos, bővülő kombok,időlassitással ötvözve azonnali hentelések érhetők el :)))

    - a kamerakezelés még mindig ebben a játékban a legfejlettebb a többi TPShez képest,amikkel játszottam (bár a GTA SA -ban talán jobban tették,hogy mindig CJ mögé tette a kamerát,és nem a termek felső / also sarkaiba,szal ez a pont nem tuti) :)))

    nos, remélem mindenki érti, mi a bajom a játékkal,és további vitákat nem akarok... ha valaki ÉRTELMESEN meg tudja cáfolni 1-1 állitásom,akkor hajrá, de unom már a gyerekes vitázokat
  • Stark
    #4785
    Akkor ird le ugy h: nekem nem teccik ez a játék mer...
    De ne aszt ird h szar meg szutyok...
    Hanem mondjuk grafika rossz, rosszul van összerakva meg ilyesmi
    szal eröszak eröszakot szül
    és akor talán Kaileena és Spyker is szebb választ adna.
    UGYE?:D
    na ennyi lenne
  • soulhunter
    #4784
    az övére nem válaszolok,mert elegem van az ovisokbol :)

    inkább neked irom:
    szal ha ez a játék témája,akkor miért nem is irhatom le,hogy mé nem teccik?
    csak azé,mert valaki imádja,attol még más utálhatja,nem?

    te értelmesnek látszol az eddigi hsz-eid alapján,szal tőled várnék választ az előző soromban feltett kérdésemre

    amugy meg nincs "fikázzuk a doom3-at" topic,oda is vegyesen irtak,és nem ohajtok gyerekes 10 éves csitri csaj & 15 éves gyerek miatt olyan témát nyitni, ami hóóóót felesleges :)
  • Stark
    #4783
    £írtam
    Skyper helyett Spyker
  • Stark
    #4782
    szerencséd:)


    És Soul Hunter: Lécci NE válaszolj Skyper üzenetére!!!! ok?
    Tudod biztonsági okok miatt mer akkor megin kezdödik az egész £örröl.
  • koosadam
    #4781
    Üzenet1: Befejeztem. Részemről. Amúgy meg a szövegelésed teljesen értelmetlen. Nyiss egy új topicot, ahogy Stark is utalt rá, hogy "UTÁLJUK A PRINCE OF PERSIÁT, MERT SPYKER KIFEJEZTE A VÉLEMÉNYÉT ÉS ÉN EGY NAGY KÖCSÖG VAGYOK" címmel. Na oda írhatsz, szidhatsz, mivel te leszel ott a főnök. Nem fogok benézni hozzád. Békén hagyjuk egymást és kiszállunk egymás életéből. Megegyeztünk? Én maradok, te mész a topicodba. Ami meg az ovis fejemet illeti: semmivel nem vagy külömb nálam.
    Üzenet2: Ami nem tetszik a játékban azt ne ide. Írd le magadnak egy papírra, olvasd fel hangosan háromszor és ha lenyugodtál, menj játszani.

    Ui.: Megnyugodhatsz Stark. Ez hozzá az utolsó üzenetem volt. :)