Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3456
Ja lehet

#3455
amúgy cd-s a cd-s verzió, de a harmadik cd-n csak a videók vannak rajta. ezért elég dvd-re adatként kiírni az elsõ két cd-t, a dvd-s verzióból meg a video mappából az elsõ néhányat külön ráírni és akkor kell mégis a 3. cd, vagy akár a teljes video könyvtárat és akkor a 3.cd-t nem kell kiírni.a kettõbõl össze lehet rakni egy mûködõt

#3454
Nálam ez van!

#3453
<#wow3><#merges2>

ssk3:
ez biztos? mert akkor inkább a cd-s verziót írom ki, legfeljebb felteszem a dvd-s is, kimentem belõle külön a videó könyvtárat amit a cd-s telepítettbe rakok és akkor az már hibátlan lesz

#3452
Az hogy a scorpion sword nem töri be a gyenge falat, ahol biztos hogy be kéne!!!

#3451
Hogyhogy nem megy? Mit ír ki pontosan?

Kaileena
#3450
a bug azt jelenti hiba,pl ha megöltél egy szörnyet,visszamész és még mindig/már megint ott van

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3449
öcsém!Krekkeltem a SOt-ot mégse megy!!!!!!!!!!!!!!!sit!!!!!!!!4

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3448
mi az a bug? mert a cd-s verzióban a story elsõ vagy második videója rossz amikor hajózik a herceg és megtámadják a tengeren akkor lefagy.
egyébként bár agyondícsértem a játékot, a vége nagyon fantáziátlan, hosszú és unalmas volt, fõleg a következõ helyszínekre való visszajutással való keresgélés ment nagyon az idegeimre soxor. a harcokat és az idétlen kamerabeállítás és mozgás miatti meghalásokat még trainerrel is hosszúnak és uncsinak találtam, közel nem hozta azt az élvezetet mint a játék elején, de mintha ott jobban is ki lettek volna dolgozva a helyszínek.nem tudom miért erõltetik ezt a kameranézettõl függõ iránygombváltoztatásos témát, miért nem lehet bizonyos mozgásokat fixen lekötni, a fel az fel, a balra balra stb. nézettõl függetlenül ,mert így egy csomót hibázik.úgy sem lett volna túl könnyû, vagy akkor a helyszínekhez tartozó kameranézeteket gondosabban kellett volna kiválasztani, hogy optimális legyen, fõleg a ledõlõs hajóárbócos rész volt kész agyrém. na mindegy, kivégeztem ezt is, azért jó volt így is, kár hogy összecsapták a végét a sietségben. kaileena viszont eszméletlen az utolsó videóba, szerettem volna a herceg helyében lenni 😊)

#3447
hogy létezik hogy a 3cd-s verzió csak 2 giga, míg a dvd-s 4 giga? mivel van benne több? mert én a cd-set játszottam végig, de az is teljesnek tûnk, játék végigjátszva és az összes videó meg gallery is megnézhetõ volt

Stark
#3446
tölem jácca a SoTban Orlando Bodom a szerepet, de a WW legyen szgépes.

hópihe

#3445
Én igazából Kakolukia legújabb kalandját várom......De mekkora szar lenne már ha száítógéppel csinálnák. Nem tom számomra az E3 az egy játékkiállítást jelent (vagy játékbemutatót). Nagyon reménykedek benne hogy nem animációs film lesz. Persze ha az lesz akkor még nem biztos hogy rossz lesz.(lásd: Shrek)
Ya meg annyit hogy sikerült? Mûködik a játék? Én is újra kezdtem és most megyek a faterral küzdeni. (persze nem játszottam olyan sokat)

Kaileena
#3444
A hivatalos oldal úgy nyilatkozott,hogy az E3-trailer a filmhez/bõl van,és ez számitógépes

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3443
Velem is ezb a helyzet...De a filmesek úgy is megcsinálják királyra. azért vagyok ilyen optimista mert az a Jordan Menecher írja a forgató könyvet.. szal nem lesz szar.

#3442
ssk3: Sorry, ne haragudj, de annyira belefeledkeztem a film miatt a SoT-ba, h azt néztem. WW nekem is dvd-n van meg. Tleg bocsi, kérlek vedd semmisnek a #3440-es írásom.

Jó lenne néha gondolkodnom írás elött...
#3441
Én félek a filmes adaptációktól, s attól h a sok számgépes grafika megöli. máshogy nem tudom elképzelni a zombik,környezet, harc stb. megvalósítását.
#3440
úgy emléxem 2. Csessze meg nem 'tom. Otthon megnézem, s ha holnapig nem kapsz rá vlaszt, írom reggel
#3439
Az sem lenne rossz de inkább film legyen...bocs ssk3 de én nem todom.

#3438
Persze, ez még nem zárhatja ki azt, h lesz rajzfilm is. elvégre ha 1 üzlet béindul....
#3437
Így van, a SoT-t dolgozzák fel.
#3436
Na akkor nem mondtam hölyeséget...azok a kis filmek a miben harcol már csak azért sem lehetnének a fil részei mert a film a sands of time-ról fog szólni.(legalábbis valahol ezt olvastam)

#3435
nestea:
én sem értem, mert egy cikk arról értekezik, hogy Jerry Bruckheimer (õ rendezte a Karib Tenger kalózait!!) tárgyal az UbiSoft-tal a játék jogairól. a filmet pedig a tervek szerint a Walt Diesney Studio készítené. Fõszereplõrõl nincs hír, de Bloom tleg alkalmasnak tünhet eljáccani.
A teljes cikk letölthetõ:
innen
#3434
Nem tudja valaki hogy a POPWW D-s verziója hány CD-s????????????
Az lehetséges hogy csak 2? Mert nekem a DVD-s van meg de az majdnem 4 gigás!
Csak a DVD-s-ben van egy bug és azért kéne a másik.

#3433
Ok.értem. SZÁMÍTÓGÉPES???? Akkor meg sem nézem. DE a Game Star-ban azt írták hogy keresik a fõszereflõt és hogy lehet hogy Orlando Bloom lesz.

Kaileena
#3432
nesta a film számitógépes elsz 😛 😊
A Princ lesz a Princ és atöbbiek a többiek.A hivatalos oldalon és ezen is az: All is Lost,E3trailer mind a filmhez van 😊
Olyan lesz mint a szép grafikájú videók 😊
Amúgy meg azért nem krekkeltem be mert akkor muszáj lenne játszanom mert nembirnám ki,és a nõvéremnem is megakarom mutatni 😊
Mindig nézi ha játszok 😊

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3431
Meg hogy afilmben ki lesz a fõszereplõ?

#3430
enezen nem értem mit kell halogatni...úgyértem annyi lenne hogy kivágás és a játék mappájában beillesztés. Persze biztos van más oka is amit én nem tok.
Valaki nemtudja hogy elkezték-e forgatni a Prince of Persia-t?

Kaileena
#3429
nem próbálltam,majd holnap

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3428
<#vigyor>de akkor most mûködik ugye?

Kaileena
#3427
Hehhe,a kettest már meguntam(POPWW) annyiszor átmentem h már uncsi,de erre nememlkszem 😄DD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3426
a cd2-n deviance mappában de mind1. Nem, úgy értem a abba a könyvtárba aminek (elvileg) az a neve hogy Prince of persia (vagy valami ilyesmi). Szal csak simán oda ahol egy ugyanolyan ikon van (Perzsia címere,vagy mi).de végülis mind1 mostmár hogy hol van a crack mert már letöltötted.
Most egyépként (mivel emlegetted)én is kedvet kaptam ehhez (SoT) játékhoz

Kaileena
#3425
fõkönyvtárába?Magyarul?!
Nos,régebben játszottam.Melyik CD-n volt?
mert a Playdisc-en vagyis a kettes CD-nnem volt crack,az egyesen meg két file volt becsomagolva a data1 és 2,de azokat nemtudtam kiynitni mert azt irta ki h hibásak.

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3424
pontosan..ahogy mondod. Neked nem volt rajta CD-n? Mert azt mondtad hogy régen játszottál vele. Ezt csak másold be a játék fõkönyvtárába.

Kaileena
#3423
még nem krekkeltem be,de ezt honnan szerezted?Megvan a POPSOT Cd-d és lekopiroztad róla a krekket vagy hogy?

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3422
és mûködik?

#3421
1200ezer????Sztem netet kéne váltani. Király(lány) vagy.
Nekem a régi faxmodemes netem volt ilyen, ha túlléptem nincs kegyelem (a dologban a trükk hogy semmi nem figyelmeztetett arra hogy átléptem)

Kaileena
#3420
de már lehúztam...😊

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3419
sokkal többet pl valamelyik ónapban 12 000fr-nak megfelelõ összeget füzettünk rá

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3418
És mi van ha átláped? Többet kell fizetni?
(nagyon cselesek ezek az ADSL-es fiúk.

#3417
<#pardon1>káááááár....és ha MSN-en küldeném?

Kaileena
#3416
mert nekem iylen ADSL-em van,hogy hétvégén tölthetek amit akarok,de amúgy csak 1gigáig,és szerintem azt tõl léptem 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3415
jaja<#nyes>....de miért csak hétvégén?

Kaileena
#3414
köszike nestea!De csak hétvégén tudok letölteni....de végülis a szabályok arra vannak h megszegjék õket nem? 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3413
Kaileena:
Tessék:
crack

#3412
mármint felteszem a cracket...

#3411
Kaileena: Megy a SoT? Mert ha nem akkor egy pillanat és felteszem (mostmár mindenképp felteszem)

tigeroo
#3410
😄
sry csak nem voltál itt és nem tudtuk átmásolni a nevedet a hozzászólásunkba xD
Kaileena
#3409
nestea:észrevettem,hoyg kipurcan...azért ennyire tudok angolul,és IRJÁTOK NORMÁLISAN A NEVÉT!!!!<#duma>
Csak felélesztik.....úgyse lehet megváltoztatni senki sorsát,az a hülye öregapó is megmonta 😄
"YOU CANNOT CHANGE YOUR FATE.NO MAN CAN."
És ha tudtok angolul legalább egy kicsit tudjátok,h ez mit jelent....

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3408
Aki nem hiszi hogy "Kájlina" meghal az nézze meg a Magyar Értelmezõ Kéziszótárban a feláldoz csócskát.<#nyes>

tigeroo
#3407
😄 jó.
Nah szal a herceg és kaileena békésen mennek hazafele a herceg királyságába, babilónba de a népe háborúzik, és a herceg ellen fordul. a herceget elfogják és kaileena feláldozza magát, hogy létezzen a "homok" és így herceg meg tudja változtatni a sorsát. De ezzel egy idõben a sötét "énje" elkezdi felfele emészteni hõsünket. Valami ilyesmit vettem ki a maszek angoltudásommal XD