10262
  • Kaileena
    #4860
    Most csak idézni tudok....
    Die you Bastard!!!!!!!
    Ezt a herceg modnta az éppen mélybe zuhanó Dahaka bébinek....
    És ne aakrj velem találkozni mert akkor a gyorsmentő vinne el:D
  • soulhunter
    #4859
    sok sikert hozzá :)
    nesze neked,ez nem regény :P
  • soulhunter
    #4858
    csak akkor irok neki,amikor üzen nekem,mint most is...
    nem veszi észre,hogy mennyire rám van kattanva,és igy probálja leplezni valodi érzelmeit :)))
  • soulhunter
    #4857
    nem vagyok időkutato,de:

    irtad:
    "elpustította a múltját"

    ha nincs mult, NINCS JELEN,NINCS JÖVÖ
    tehát irok 1 példát:
    tételezzük fel,hogy visszamegyek,hogy megváltoztassam a multam...
    pl. 2 nappal azelőtt láttam,hogy 1 maszkos csávot összevertek...
    találtam 1 maszkot tegnap,amit felveszek,bla bla...
    találkozok önmagammal...
    erre megölnek (a maszk nélküli változatom 2 nappal ezelőtt)
    ennek szemtanuja leszek, és volt maszk,nincs maszk,leválik,bla bla...

    de ha 2 nappal ezelőtt megöltek, akkor én nem fogom tudni tegnap felvenni a maszkot,mert addigra már a hullaházban leszek,mire tegnap megtalálnám a maszkot...

    na,ez szép magyaros mondat lett,de sztem tök 1értelmű a sztorid hibája :)

    ha a multam megsemmisül,akkor megsemmisül a jelenem is,és voltam - nem vagyok gyakorlat szerint nem történhet meg nélkülem a "maszkolás" (mivel meghaltam,és nem tudták leforgatni nélkülem a maszkot) :)

  • soulhunter
    #4856
    várlak sok szeretettel
    ha gondolod, a találkát megbeszélhetjük PÜ-ben, ICQ-n, vagy MSN-en...

    ja,és ne számits rá,hogy nem jövök többet...
    mig te élsz, én itt leszek neked,ahogy ez a NAAAGY KÖNYVBEN is meg van irva :)
  • soulhunter
    #4855
    4 x 1 GB van irva, nem 1
    csak 1 kis matek...
    anno volt 2 GB RAMom, na,most az van megduplázva...
  • Stark
    #4854
    "A Herceg és a Sötét Herceg irányításakor egyaránt alkalmazhatjuk a Speed Killeket, az előbbi az Idő Tőrét, az utóbbi láncát használja a kivégzéshez."
    Hát az a tör nem néz ki az igazi Dagger-nek

    "Ilyenkor a testében lévő láncot (Daggertail) is alkalmazni tudjuk..."
    ezt nemértem:D

    "A Prince of Persia 3 a záró epizódja lesz a Sand of Time-mal indult sorozatnak. Ez nem jelenti azt, hogy nem lesz több Prince of Persia játék, de az Idő Homokjához kapcsolódó történetnek a tervek szerint ez évben vége szakad."
    Jee lesznek ujj részek.
    Csak azt nem tudom hogy ugyanezzel a Hertzeg-gel e vagy nem:D.
    mer nemtudom elképzelni ezt a játékot idöviszzapörgetés nélkül:D
  • csicsa
    #4853
    Akkor neked biztos karikásak a szemeid.
  • Dzsiti999
    #4852
    Ja, és aki látni akarja azt a videot, az ezt a linket nézze meg: Video aztán ott a másodikra KLIKK!
  • mesor
    #4851
    Egy kis érdekesség!
  • Keca
    #4850
    ez engem is érdekelne... lehet 8kor fekszik. Vagy ott más időszámítás van? Bár Érsekújvár nincs messze.... Nemtudom
  • koosadam
    #4849
    Ezt nem nehéz. Én is öt-körül kelek, de mikor hajnali 3-kor fexek le akkor olyan 7 körül kelek fel csak előtte mindig olvasok, mert általába senki sem ír ilyenkor.
  • Prince007
    #4848
    Úgyhogy felébredt ötkor és nem volt kedve visszaaludni:).
  • nestea
    #4847
    Csak egy apró kérdést tennék fel neked, Kaileena. Hogy a p**ba tudsz 5kor felkelni???
  • Kaileena
    #4846
    Hát hagy irjon az a paraszt!Majd jűl ki lesz oktatva!:D
  • Kaileena
    #4845
    Hát hagy irjon az a paraszt!Majd jűl ki lesz oktatva!:D
  • csicsa
    #4844
    Remélem!
  • Keca
    #4843
    szerintem már csak azért is ír Neked!
  • Stark
    #4842
    Soul Hunter-re gondolt:D
    csak lehagyta az "S" - t
  • Prince007
    #4841
    "oulizé"?
  • Kaileena
    #4840
    jaj,remélem az a oulizé már nem fog jönni!
  • Prince007
    #4839
    hehe:)
    Köszi!:)
  • Keca
    #4838
    izé
    katt a második smileyra az előbbi üziben:D
  • Keca
    #4837
    [URL=http://ftp.ubi.com/uk/princeofpersia/pop3/Farah_by_Corey_May.doc][/URL]
  • Prince007
    #4836
    Hol olvastad pontosan?Linket tudsz adni?
  • Keca
    #4835
    pedigh milyen állat lenne, ha még szinkronizálni is lehetne, csak félő hogy elszarnák vmi béna magyarhanggal
  • nestea
    #4834
    Igen.. Én is erre akartam kilyukadni
  • nestea
    #4833
    Hát nem ennyire egyszerű, mivel az egy menümagyaritás. És nem lehet azt ajáttékot magyarosítani. Ennyit erről...
  • Keca
    #4832
    nem lehet lemagyarosítani, ugyanis nincsenek feliratozások a játék alatt, a WW meg nagyon faszán be van kódolva....
  • david07
    #4831
    hát 1szerű
    magyarosítsd le a játékot a magyarosítás fenn van a http://magyaritasok.hardwired.hu/ oldalon nincs 1 mb
    mármint a sand of time magyarosítása
  • Keca
    #4830
    és akkor magyarul:
    Farah: Mikor kicsi voltam, anyum mondott egy titkos szót, azt mondta mikor félek csak ki kell mondanom ezt a szót, és majd az ajtó kitárul.... Ezt még soha senkinek nem meséltem.
    Prince: Értem miért.. Mert...(ezt még mindig nem értem)....Mi volt a szó?
    Farah: Kakolukia.
    Prince: Kakolukia!!!
    vmi kinyílik
    Prince: Ezt te csináltad, ugye? Farah?? és indul a hosszú lépcső...
    Szóval én ebből semmilyen élete szerelmét nem vettem ki, egyébként meg nem 100%os az angol, rögtönöztem......
  • Keca
    #4829
    én nem másoktól hallottam. egyébként nemrég vittem végig ismét a Sands of Time-ot és figyeltem annál a résznél mikor sötétben ülnek és beszélgetnek... szóval én sehol se hallottam arról, hogy az élete szerelmét jelentené e szó. Valahogy így volt a párbeszéd:
    Farah:When I was a child, my mum said a secret word, she said when I'm afraid, I only have to speak that word, and the magic door will open.....I've never told that to anybody...
    Prince: I can see why, because.... (na ezt itt nem értem)... What was the word?
    Farah:Kakolukia.
    Prince: Kakolukia!!!
    erre vmi kinyílik vagy mittomén
    Prince: you did that, didn't you?? Farah??
  • koosadam
    #4828
    Nah erről a Kakoluikiáról én rengeteget olvastam. Van aki azt mondta, amit Keca, de van egy olyan verzió is, hogy mikor beleesnek a sírkamrába, azt mondja, hogy az anyja/nagymamája mondtan neki ezt a varázsigét. Ha ezt kimonja, akkor szerencse éri.Vagy még azt is mondták, hogy ez azt jelenti, hogy így fogják hívni élete szerelmét! És, hogy ezt még soha senkinek nem mondta el. És a végén mikor megkérdezi, hogy hívják, akkor talána az "élete szerelme" dolog az igaz. Én ezeket sajna nem tudom igazonli, sem cáfolni, úgyhogy mit gondoltok róla?
  • Keca
    #4827
    most olvastam a hivatalos honlapon, Farahról egy cikket, hogy miért is van a játékban. Nem tudtam pontosan megérteni, mert sietek, de nagyjából annyi, hogy Farah is vmi csata kapcsán kerül Babylonba, bebörtönzik, meg minden, aztán mikor kiszabadul, akkor majd a princel együtt fog küzdeni Babylonért. Meg hogy az apját megölték. Meg ilyenek. Majd elolvasom részletesebben, de addig is akinek van kedve fordítgatni, az nyugodtan keresse meg a cikket
  • Keca
    #4826
    naná. hisz mikor otthagyja a hertzeg, miután visszatekerte a csókot, hogy ja, "ja igazad volt, ez csak egy story", Farah meg les, és mikor a prince ráugrik a fára, akkor mondja Farah, "várj, nem is tudom a neved" erre a hertzeg: "Csak hívj Kakolukiának!" ---> vagyis itt az a poén szerintem, hogy Farah nem akarta elhinni hogy ez igaz, és ugye a játék vége fele mikor "fürdenek" 1et, azelőtt mondja neki Farah, hogy ezt a szót az anyja mondta neki, hogy majd ha fél akkor a szó kimondása után majd "az ajtó kinyílik", és azt is mondja, HOGY MÉG EZT SOSE MONDTA EL SENKINEK! Szóval ezért lepődik meg Farah, hogy akkor most igaz, vagy nem? Érthető volt így nagyjából vagy eléggé összezavart
  • Stark
    #4825
    de a végén mongya hogy Just Call me Kakolukia.
  • Keca
    #4824
    mi? a kakolukia egy "varázsige", olyan mint a szezám tárulj, vagy mint a NYILJ KI
  • Stark
    #4823
    a kakolukia az a hertzeg:D
  • Keca
    #4822
    ez nem is hülyeség... mi lett a Dagger-rel? Meg a Kakolukiával?
  • Stark
    #4821
    :D
    a kés az még ottmaradt hehe