10262
  • Keca
    #4900
    nagyon jó, nyissatok egy szobát és ott aztán élvezkedjetek
  • Kaileena
    #4899
    SoulHund:Én nagyon élvezem ha valakit idegesithetek
  • soulhunter
    #4898
    miben van igaza?
    abban,hogy nem tud lekattanni rolam? :PPP
  • csicsa
    #4897
    Csak optimistán,iskoláról egy szót se többet!
  • koosadam
    #4896
    Rányomsz a képre a galériádban és akkor felhozza teljes méretben és akkor tulajdonságok stb...
  • Prince007
    #4895
    Ha a galériából csinálod, úgy hogy azt a linket adod meg a beszúrásnál ahol a rendes nagyságú kép van.
  • Örm
    #4894
    A képet, hogy lehet nagyobb méretben feltenni?
  • Örm
    #4893
    Hello!
    Annál a résznél amikor egy kardot kell betenni egy foglalatba aminek hatására előjön egy kar ott mit kell csinálni?

  • koosadam
    #4892
    Azt úgy kell, hogy nyomod az E gombot és utána a C- attól függetlenül, hogy a játék elején vagy a végén vagy. Ha az elején, akkor sokáig kell nyomogatni, mert még kitöri a nyakát. A végén azonnal lesz neki nyekk:D

    Sajnos elkezdődött. De fő a vidámság enm? már csak 200 tanítási nap van hátra!

    Kaileena, Soulhunter! Fejezzétek be! Ez már idegesítő! (még akkor is, ha kaileenának van igaza:))
  • ssk3
    #4891
    Hát szerintem azt úgy kell hogy, nyomod az e-t akkor megfogod a hátamögött, eztán nyomkodd a c-t Így jó lesz (csak akkor ha kard van nála)
  • Kaileena
    #4890
    SoulHund:Puszi?!!!!Ha felém márcsak közelednél szembe találnád magad az öklémmel!Attól kaphatsz puszit
    Szóval jobabn jársz ha nem közelited meg az Empress-t
  • csicsa
    #4889
    Na gyerekekeim,ma aztán megkezdődik a tanítás!
  • soulhunter
    #4888
    aham,persze... sok esély van rá...
    valszeg igy lenne :DDD :PPPPP

    de azért puszi megint :PPP
  • soulhunter
    #4887
    akkor továbbra is kérdőjel van a fejem felett... majd szolok,ha lőn világosság :)
    mivel irtam,h most ugy viszem végig,hogy figyelek a videokra, most tartok ott, ahol a pirosruhást nem szabad engedni,h lelökje a "megbizo" :)
    na, eddig easyn nyomtam, most normalon...
    hhmmmm... igy azért nehezebb,de legalább már tom,merre kell menni,nameg a harcok se mindig sérülésmentesek :)
  • Szirob
    #4886
    Most játszom 5.-jére végig a warrior withint és nem emlékszem egy kombóra, amikor prince a háta mögé ugrik az ellenségnek, beleszúrja a kardját, kiveszi a másikét, és sajátjával együtt levágja a fejét. Rosszul emlékeztem, mert én úgy csináltam, hogy hosszan nyomom az e betűt, átfordul az ellenségén és megtartja,kattintok, erre kettévágja. Mit teszek rosszul?Miért nem jön elő az a trükk?
  • Stark
    #4885
    hehe télleg
    akko nemvettem észre, na mind1

    igazadvan abba a mutltas jelenes jövös sztoriba
    ugyahogy megértettem (magyarul semmit)
    De azis lehet hogy dahaka tééleg nem öli meg:)
    vagy dahaka valami szar és azé nem hal meg az okkori princ
  • Keca
    #4884
    nyugi, nekem hardon még Dahaka sem jött össze
  • csicsa
    #4883
    Akkor ezzel nem csak én vagyok így,ez egy kicsit megnyugtató.
  • koosadam
    #4882
    Jó tipp: HARDON Kaileena megölésést ne próbáld! Ez egy jó tanács. Reménytelen. Nekem még nem sikerült.
  • ssk3
    #4881
    Hello újra itt vagyok
    lehet örülni!!!!!!!!!!!!
    év végéig biztos ittleszek

    Most nem rég kezdtem újra a játékot HARD-on és Kaileenát nem sikerül megölni.Rohadtul be vagyok pöccenve.Régen ment volna simán de a nyáron ki estem a formámból. Ha van valakinek valmai jó tippje szivesen fogadom
  • Kaileena
    #4880
    Igazad van Spyker.....de attólm egy sorolahtnál,hogy mi:D
  • Keca
    #4879
    nah, szóval ahol most te vagy, ott elvileg Dahakának ki kellett volna törnie a rácsot a túloldalt. Ha ez nem így történt akkor tölts vissza eggyel korábbi mentést és próbáld újra, mert ez lehet valami hiba (bug). Ha viszont kitörte, akkor leereszkedsz a lenti szintre csatázol. aztán utánna ott a két fal közt felugrálsz, és ahol kitörte a rácsot, oda kell átugrani.
  • Keca
    #4878
    mikor lesz már December?!
  • nestea
    #4877
    Van egy új videó a PoP-ról. Lényegében nincs semmi új, de szerintem nagyon király. Mindenki töltse le, mert ezt látnotokkell....
    Jaaa, itt van a link: http://www.gamestar.hu/downloads.php3?op=visit&lid=4288
  • Keca
    #4876
    izé. frankó minden de ez rohadtul kicsi lett :) a méret nem gond ha nagy.
  • Örm
    #4875
    Itt vagyok.Boccs a sok képért!
  • Örm
    #4874
  • Örm
    #4873
  • Örm
    #4872
    Itt vagyok:
  • Keca
    #4871
    izé elírtam, szal jpg formátum ként keveset foglal, mert amúgy bmp és az úgy sok
  • Keca
    #4870
    képet úgy tudsz adni, hogy mikor játék közben vagy lenyomod a "print screen" billentyűt és utánna az fájlként letárolja a játék mappájába. (alakítsd át jpeg formátumra, mert úgy nem foglal keveset) Utánna töltsd fel pl az sg.hu galériájára és annak az url címjét szúrd be ide. Sok sikert!
  • Örm
    #4869
    Még nem.
  • Keca
    #4868
    Dahakát láttad már?
  • Prince007
    #4867
    Kell lennie valahol egy kitört rácsnak oda kell felmászni.(felugrálsz és arról az oszloprol kell a rácshoz menni)
    De egyszerűbb lenne ha beraknál egy képet.
  • Örm
    #4866
    Felugráltam. Ott vagyok ahonnan elindultam lefeelé. Alattam van egy másik ajtó, annak a végén egy kör terem van melynek falairól víz folyik le. Innen hogyan tovább?
  • Prince007
    #4865
    Menj hátra és a két fal segítségével ugrálj felfelé.
  • Keca
    #4864
    képet esetleg mellékelj, mert most így hírtelen nem tudom betájolni hol vagy.
  • Örm
    #4863
    Hello!
    Annál a résznél vagyok amikor át kell menni egy vízesésen egy teleporthoz. Utána idő lassítással át kell menni egy kapun. Tovább megyek lefelé. Lent meg kell ölni két őrt meg egy pár piros ruhás nőt. Utána viszont nem tudok tovább menni. Valaki tudna segíteni?
  • koosadam
    #4862
    Kaileena! Ne huzd fel magad! Csináld azt mint én! Amit ír azt kihagyod! Ő is és én is ezt teszem ;)
  • Prince007
    #4861
    Amikor a herceg felvette a maszkot egy külön emberré vált. Így nem számít ha megöli Dahaka a herceget.