Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

koosadam
#3556
Én is várom már a PoP III -mat... Állítólag új idõképességek is lesznek...<#violent><#wow1>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3555
Én is nagyon várom 😊
Szerintem se jön ki az igért idõpontra...(2005.november)
De remélem a Princike marad olyan sexy amijen volt<#puszis>
😄DD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3554
Kül mé kérdezted?
ugy is tudod h mindenki. -😊

hópihe

Stark
#3553
ja
de mire kész lesz megörexek
😄

hópihe

#3552
ti is vrjátok már a 3. részt????<#vigyor2><#vigyor2><#vigyor2><#taps>

Stark
#3551
Az az a rész amikor "összeakadnak" a kardok.
Ott 1folytában nyomogatni kell a támadás gombot (balegérgomb).
És akkor te veszel le 1 csomot az életéböl.
Kül Hardon is könnyü.

hópihe

Kaileena
#3550
Gyerünk!Üsd-vágd!Nesajnáld!😄DDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3549
hát akkor basszus, megyek és írtom a csajt, még a végén szégyenben maradok! De hát van így, na! 😄
Kaileena
#3548
Evilhunt:Hardon viaszed és csávó létedre nem tod levinni?!Szégyen!nemosszból sé csaj létemre elsõre levittem hard-on 😛 😊
na,biztos csak elbénáztad,...

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3547
Szevasztok ismét! Ismét én vagyok! Csak nem akarok túl jutni azon a kibaszott Shahdén!
Tudjátok, vannak bizonyos jelenetek a harc közben, amikor a kamera teljesen mutat minket közelrõl, és Shahde a két nagy kardjával ellök engem! Ilyenkor mindíg sokat sérülök, és nem lehet kivédeni! Vagy igen? Én legalább is már vagy 30-szor próbáltam újra és mindíg megsérülök! És ez legalább 3-szor van, és a harmadiknál meghalok, pedig közben egyáltalán nem sért, mindíg sikerül megfelelõen védekezni! És a legnehezebb fokozatban nyomom, közép szinten sikerült! Esetleg trükköt kéne alkalmaznom?
#3546
Kössz srácok!

Nekem az volt a bajom, hogy mindíg védekeztem frankón, de háromszor úgy támad, amit nem lehet kivédeni, mintha benne lenne gémben! És hiába tekerem vissza az idõt, még is megsért mindíg! De kössz srácok, kipróbálom majd! Csátok!
Stark
#3545
Én odamentem mint 1 kemény férfi meszabdaltam ös is engem, de nem én haltam meg.
MAgyarul kivártam a kombo-ját😄

hópihe

Stark
#3544
Akkor te rohattlassan csináltad meg.

hópihe

#3543
Én úgy öltem le, hogy elugráltam, és mikor megindult Kaileena felé gyos utána, szabtam kicsit aztán megint el. Csak nem szabad megvárni, míg visszaér taposni.

Kaileena
#3542
Evilhunt:Mindig védekezz és CSAK AKKOR TÁMADJ ha Shadee felteszi a kezét és valami harcikiáltást hallat majd le,és amikor letette vághatod 😊
De közbe nehogy eldobjon 10000000km-re mert akkor megy Kaileenát taposni,és ha esetleg ez mégis sikerülne neki akkor hátbatámadd és vagdosd 😊

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3541
Csáó Emberek!
Segítséget kérnék Tõletek! Egész pontosan azt, hogy Shahde-t hogyan kell megölni annál a résznél, ahol tapossa Kaileena kezét, hogy lezuhanjon a mélybe! Egyszer sikerült közép nehézségen megölni, de most legnehezebb fokozatban megöl, milyen trükköt alkalmazzak? Xtre életem nincs még! Segítsetek! Köszi elõre is! Csá!
Kaileena
#3540
😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3539
De a prince meggyõzte. "Just call me...Kakoluka."
Amúgy biztos bevette a storyt mert a hertzegnek tõle van a medálja. Ez benne van a kézi könyben.

Kaileena
#3538
ugyan....úgyis meghal és kész.....nem is tudja h egyáltalán talizott a Princikével,nememléxxxel?!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3537
Nem purcan ki mert akkor nem tették volna bele a végtörténetbe.....

Kaileena
#3536
úgyis kipurcan a kiscsaj,alig él,és ha tóváb kinozákk kispurcan<#alien>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3535
Én inkáb 27-28 ra tippelek. 😄
És szerintem csak nagyobb képe van a világról.
És nem szörnyeket hanem gonoszt mond.
Az evil az a gonosz. 😛 😄

hópihe

tigeroo
#3534
7év...?? a herceg már a negyvenes éveiben jár a warrior withinben!!!4
tigeroo
#3533
A SOT-ban amilyen beképzelt fasz volt az elején a pelyhesszakállú herceg..nagyon sokat változott a jelleme a játék alatt
a herceg a WW-ben végül is kurvanaiv...
"-ez a sziget túl kicsi neked, gyere velem babilónba távol a szörnyektõl"...
Stark
#3532
Nem vagyok csajozós típus😄
de buzi se

hópihe

#3531
hát hogy él az nem vitás......nézzétek meg ha nem élne akkor fel tartartaná a fejét? Mert szerintem nem. Ebbe a háromba az lesz a jó hogy azonnal követik egymást az események nemúgy mint a 4-5 között amikor 7évet kihagytak.

Kaileena
#3530
szerintem a hivatalos nem is változott!igy van már egy hónaja!nem fexik össze mindenkivel,amikor Farah-val van akkor még kiskamasz,és amikor fölnõtt csávó kaileenával sé most kitudja ki jön.Sõõt ez rekord h csak két csaja volt eddig....nézzétek meg magatokat!Hány csajotok volt?Nos biztos több mint kettõ ha férfibõl vagytok 😄DDDD
Farah meg aranyos de igazá
n megdögölhetne már....<#gun><#eplus2><#felkialtas>
Szerintem ott ha él is,nemsokáig.....

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3529
Ez a gép hibás!Elõször a save-k zavarták a POPSOT-nál most meg egy progi hiányzik!Az Nvidea9.00xb!Ami alap!Nos ez CDn megvan szóval nincs gáz,és ha nem találnám meg a barátnõm kölcsönadná....de ez a gép hülye!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3528
A www.zanzarah.hu/popww -n mindenki megtalálja az eddig elhangzott kérdésre a választ! PL.: "Az idõ elbaszása" Farah/Kaileena sorsa stb...

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3527
Aki nagyon ért a másolt játékok és azok problémáihoz az válaszoljon nekem erre:
A helyzet az, hogy miután +szereztem a Scorpion Sword-öt, kinyírtam ellenfeleimet bemegyek a kinyílt ajtón. Néhány oszlop és korongcsapda után egy falrészhez érek ahol a császárnõ hangját hallom. Itt ennál a résznél elméletileg szét kellene ütnöm a falat. Na ez nem megy nekem. +próbálom szétütni a falat, de azon átnyúlik a kard és a herceg keze is. Mit tegyek?
Aki tuggya írja meg a [email protected] -ra.

Köszi! <#vigyor5>



(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3526
De a sötét önmagát meg a homok állandó cseszegetése által az idõ szövetének a hasadásai hozzák létre, tehát ilyenformán mégis az idõ babrálásáról fog szólni.
Stark: egyértelmû, h Shadee<#nyes>
tigeroo
#3525
ésha a 3 rész már nem az idõ "elbaszásáról" fog szólni, hanem hogy a herceg legyõzi-e sötét önmagát??
Stark
#3524
Kaileena meg jo csaj de herceg is mindenkivel összefexik ám ugyhoyg mind1 kivel jön össze.
Lehet hogy az 1ik homoxörny csajjal.😄😄D😄

hópihe

Stark
#3523
Nekem Shadee a kedvencem
A bejáccásba ahogy riszájja a seggét😄
meg amikor mosolyog azt átvát gonoszra. 😄
Farah meg télleg 1 lapos gebe.

hópihe

#3522
elnéztem A hivatalos oldalra, és örömmel láttam, hogy átalakult hivatalos Pop3 oldallá.
Nézzétek meg!
#3521
Szerintem se vletlenül dobták be a játék végén Farah-t, látjuk még a képernyõn, amint seggbe lövi a Princet, ha az tiszteletlen vele.
azzal nem értek egyet, h a princ meghal a 3. végén. Ha sikeres lesz, úgyis annyi bõrt húznak le róla, amennyit nem szégyellenek. Legfeljebb Kaileena (a fórumos) örömködhet, h állandóan vetkõzik... na jó ez gyenge volt <#levele>
#3520
Én meg Kaillenát utálom😊<#vigyor1><#violent>.

Kaileena
#3519
YUHEEE!ma eljön a barátnõm és neki bizti sikerül megcsinálni a SOT-ot 😊))
R...merem remélni...

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3518
Nekem mindegy kivel jön össze a Princike a 3-ban de az a csaj,az a Farah annyira bééééna!!!!!PUSZTULJON!<#mf1><#violent><#gun><#taps>
Úgyis kinyirják,habár lehet h segiteni fogja a Princet,de a Princ megakadálozta h az Idõ Homokjõt megcsinálják,igyhát kitörölte azt az idõszakot amikor õ találkozott azzal a lapos gebével.....<#eplus2>

*juj de gonosz avgyok 😄*

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3517
Farah szerintem él, amúgy meg az csak egy villanás, bármi lehet, mint a szappanoperákba....<#idiota>

#3516
Stark, te nagyon akarad a herceg halálát<#idiota>.

Stark
#3515
mámint a hertzeg

hópihe

Stark
#3514
sztem meghal

hópihe

#3513
Rájöttem! Én voltam a hülye! Nem mentem vissza a videó után!
Kaileena: Farah szerintem is csak ki van kötve!
Szerintem Kaileena feláldozza magát a hercegért, õ pedig megmenti Faraht és minden hepi lesz, esküvõ, gyerekek! A POP4-et már a "kisherceggel" fogjuk tolni!

Stark
#3512
ugyan mé?😄😄

hópihe

Stark
#3511
Lehet hogy odakötötték a kezét.
Kaileen, te nagyon akarod Farah halálát😄

hópihe

tigeroo
#3510
hát uhy, hogy kaileena meghal, és új csajszi csaknamlesz a POP3-ban...
de végül is mindegy...a herceg meg fog halni a 3 végén 😄
Kaileena
#3509
Stark:Hogy jönne össze Farah-val ha a kettes végén mutatják a kereszten,és szerintem nemnagyon élt 😛

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

tigeroo
#3508
fogjat megfeleje a keziddel azsta ptüj kadót!!!
bé köll válnia, embör!
#3507
Valaki segítsen!<#integet2>
A hajam tépem!<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>
Megvan mind a kilenc életnövelõ, de nem tudom fölvenni a vízkardot!
elindulok a kard felé és bejön a videó, hogy Kaileenával beszélget.
Mit tegyek????<#nemtudom>