Prince of Persia: Warrior Within
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(Kábé olyan mint amikor felveszi a maszkot.)
Nem tudnád feltenni vhová?
Olyan csúnya lesz,mindha megégett volna XD
Kész az új POP3videóm és abban is benne van
Your fate has be written! You’ll die!
A tûz meg pszihová.
nem igy monta de ehez hasollot.
hópihe
Your fate has be written! You’ll die!
van benni 1 kis spoiler - szerintem
hópihe
Köszike!!!
Your fate has be written! You’ll die!
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
De ezt má 666x £montuk
hópihe
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
A barátnõmnek jûû,pontosabban a bátyjának jár a Gamestar 😊))
Stark:jaj,mindek akarsz engem állandóan csesztetni?!
😄DDD
Your fate has be written! You’ll die!
Nem tom megszerezni a Water Swordot! A Homokóra elõtt van egy körív a köríven + 9 kis kör. Ha mind +van akkó kijön a padlóbol a WS... Nekem nincs meg az összes! Ha valaki tuggya mejiket hagytam ki és hogyan lehet oda eljhutni az írja meg nekem! A köríven szemben van egy ahol bejöttünk. Mellette van jobbra az összes. Balra rögtön az elsõ nincsen +. Ha nem érti a kedves HELP aakor írja + hogy segítene akkó küldök neki képet. Címem: [email protected]<#wow1>#wow1>
(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue
Enermax Fulmo GT ECA1092AG, Corsair HX620W, ASUS X99 Deluxe/3.1, Core i7 6800K@4,3Ghz, Corsair Dom. 4x4GB, ASUS GTX1070, WD 2+4TB, Lite-On iHES112, Samsung T27D590, ASUS Horus GK2000, Sharkoon M50
szal valaki nemtudna küldeni 1 mentést azután, hogy megölöm kaileenát , és vissza térek a trónterembe?
csak nem az enyém az ujjság, haveromnál láttam
hópihe
és ja jó téged szivat a reakcióid miatt😄 😛
hópihe
És nem kurva és nem is ribanc!Hát boiztos szebb mint a csajod!Má' bocsánat<#beka2>#beka2>
Your fate has be written! You’ll die!
MEgnéztem emgint a videókat.
Szerintem Kaillena így jobban néz ki(piros ruciban nem tetszett)
marha jó lesz a harcrendszer.ahogy forgott az ellen nyakán a herceg csak néztem. öröm volt nézni.
a kocsis rész is fasza lesz.
MEg Kájlína abba a fehér ruciban meg fülbevalóban....(mint 1 kurva)
a mellei is h összementek kiszívták a szilikonyát?
hópihe
Ez pedig azt jelenti, hogy lesz neki olyan. Szerintem a WW újdonságait felhasználva a SoT keleties hangulatát megragadva egy rentkivûl izgalmas játék lehet a folytatás!
Your fate has be written! You’ll die!
Elsõ POP 3 videó!
Nos,igen...de szerintem a két princikén kivül nem is lesz csa,mert azt a gonosz princike kinyirná XDDDDDD
Your fate has be written! You’ll die!
még 1 bizonyiték h nem Kájlína lesz a másik karakter
hópihe
engem kül nemérdekel mikoraggyáki, ha fenn lessz a warez-oldalakon letöltöm😄
hópihe
A POP3 nekem mindegy mikor adják ki,mert a barátnõm bátyja szerzi meg én meg elkérem 😄
és volt úgy h amerikába még ki se adták,de nekik már megvolt.PL:A Need for Spead-Undergrund2 (nemtom hogyirják XD)
Your fate has be written! You’ll die!
jó kis ajándék lenne
elbaszódott az ujabbik gépen aztán most nem tok játszani a pop ww el
tök ideges vagyok
meg kell szereznem az 1 et remélem az elviszi