Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3606
tényleg elég csúnya lesz..... De fogalmazzunk úgy hogy cool lesz.
(Kábé olyan mint amikor felveszi a maszkot.)

#3605
Szia Kaileena!
Nem tudnád feltenni vhová?
Kaileena
#3604
nekem van videóm arról amikor a tûzbe megy 😄
Olyan csúnya lesz,mindha megégett volna XD
Kész az új POP3videóm és abban is benne van

Your fate has be written! You’ll die!

#3603
Mondjuk te..... :-D

Stark
#3602
ki?

hópihe

#3601
Valaki nem tudná összegezni hogy kábé miket mond? Mert én nem értek belõle semmit mert túl gyorsan beszél.....Vagy csak ugyanazokat mondja el újra és újra?

Stark
#3600
meg ha figyeltetek volna a pasi asszongya hogy: A viz ami ugye életet ad mindkét részben az változtatja vissza a hertzeget normová.
A tûz meg pszihová.
nem igy monta de ehez hasollot.

hópihe

Stark
#3599
sztem nem homoxörnyes csak sötéthertzeges_😄

hópihe

#3598
én vmi olyasmit vettem ki az interjúból, hogy mikor a herceg benne van a tûzben a homok ereje meg nem tom mije elõhozza a sötét herceget... különben a trailerben lehet is látni, hogy mikor jön a tûzben akkor ilyen homokszörnyes az arca kicsit....😄

#3597
megnéztem az interjút és úgy tûnik Starknak lett igaza. Tényleg úgy lesz hogy egyik részen még a herceggel vagyunk aztán beállunk valami tûzbe és mi vagyunk a sötét herceg. Magyarul ilyen tudathasadás-féle.

Kaileena
#3596
semmi...csak úgy elvok....asszem csinálok egy POP3-as videót....u.u

Your fate has be written! You’ll die!

Stark
#3595
mi ez a: ...

hópihe

Kaileena
#3594
...

Your fate has be written! You’ll die!

Stark
#3593
Nézzétek meg az itt lévö videókat
van benni 1 kis spoiler - szerintem

hópihe

#3592
Segitsetek!Végíg vittem a POP WW-t csak nem küzdõttem meg Dahaka-val.Valószínû hogy valamelyik upgrade-t nem találtam meg.Aki tud segítsen hollehetnek ezek?
Köszike!!!
Stark
#3591
😄
Kül télleg le van maradva a HIV oldal

hópihe

#3590
Bocsi, sietek, nem olvastam vissza<#banplz><#wilting>

#3589
Láttátok a májusi GS-t? Van a PoP3-ról egy pár sor írva.

Kaileena
#3588
A hivatalos oldalra feltettek új képeket és egy videót,a trailert de sokkal világosabban mint a gamestar-on!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3587
hm....a hivatalos odal kicsit le van maradva 😄DDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3586
most beszartam
de télleg £montuk má soxor

hópihe

Kaileena
#3585
Nos hol szedted fel?Megmindom mit hagytál ki...

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3584
Ez kinek szólt Stark???<#boxer>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Stark
#3583
Nézz itt szét.
De ezt má 666x £montuk

hópihe

koosadam
#3582
De Kaileena azt fölszedtem 😞

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3581
Szerintem te ott nem szedted fel,ahol úgy kell tekerni a kart,h a lenti ajtóhoz tudj eljutni.Ott grálj le a párhuzamos falon,majd fuss a falon és azonnal ugrálj.Onnan fuss és ugrálj!(le)
A barátnõmnek jûû,pontosabban a bátyjának jár a Gamestar 😊))
Stark:jaj,mindek akarsz engem állandóan csesztetni?!
😄DDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3580
Please oder Help!
Nem tom megszerezni a Water Swordot! A Homokóra elõtt van egy körív a köríven + 9 kis kör. Ha mind +van akkó kijön a padlóbol a WS... Nekem nincs meg az összes! Ha valaki tuggya mejiket hagytam ki és hogyan lehet oda eljhutni az írja meg nekem! A köríven szemben van egy ahol bejöttünk. Mellette van jobbra az összes. Balra rögtön az elsõ nincsen +. Ha nem érti a kedves HELP aakor írja + hogy segítene akkó küldök neki képet. Címem: [email protected]<#wow1>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3579
Prince of Persia: Kindred Blades (És ezzel a trilógia befejezõdik)

Enermax Fulmo GT ECA1092AG, Corsair HX620W, ASUS X99 Deluxe/3.1, Core i7 6800K@4,3Ghz, Corsair Dom. 4x4GB, ASUS GTX1070, WD 2+4TB, Lite-On iHES112, Samsung T27D590, ASUS Horus GK2000, Sharkoon M50

tigeroo
#3578
sziasztok

szal valaki nemtudna küldeni 1 mentést azután, hogy megölöm kaileenát , és vissza térek a trónterembe? please!!!
Stark
#3577
a gémsztárban benne van a POP3 cime, valami k... blade(?)
csak nem az enyém az ujjság, haveromnál láttam

hópihe

Stark
#3576
és nem lesz szebb a leendö csajomnál, és ha igen aztvárod h felizguljak 1 (mosmá ronda) játékbeli csajra

és ja jó téged szivat a reakcióid miatt😄 😛

hópihe

Stark
#3575
thx nestea
nics csajom 😄 😛
de ne vok buzi se

hópihe

Kaileena
#3574
nesta szerintem szép csak érdekes

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3573
hát ebben a bejátszásban sztem igen gagyin néz ki a Kájlína.

Kaileena
#3572
Stark,te amint látom nagyon szeretsz engem idegesiteni <#fejvakaras>
És nem kurva és nem is ribanc!Hát boiztos szebb mint a csajod!Má' bocsánat<#beka2>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3571
ribanc

hópihe

Kaileena
#3570
Stark,te és a beköpéseid.....XDDDDDD
Nem kurva!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3569
Ezt a játékotis a 1db késsel fogom végigvinni😄

hópihe

#3568
valóságosabb a kaillena.
MEgnéztem emgint a videókat.

#3567
Megragasztotta😊
Szerintem Kaillena így jobban néz ki(piros ruciban nem tetszett)

#3566
megnéztem a videokat
marha jó lesz a harcrendszer.ahogy forgott az ellen nyakán a herceg csak néztem. öröm volt nézni.
a kocsis rész is fasza lesz.

Stark
#3565
Hogy kerül a kezébe a Lion Sword, ami £tört? 😄
MEg Kájlína abba a fehér ruciban meg fülbevalóban....(mint 1 kurva)
a mellei is h összementek kiszívták a szilikonyát?

hópihe

#3564
A legújabb képek, amint látom a játék világosabbik felét mutatják.
Ez pedig azt jelenti, hogy lesz neki olyan. Szerintem a WW újdonságait felhasználva a SoT keleties hangulatát megragadva egy rentkivûl izgalmas játék lehet a folytatás!
Kaileena
#3563
http://www.gamestar.hu/downloads.php3?op=visit&lid=3874 elsõ pop3 videók!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3562
Ide is beteszem hátha nem olvassátok a POP3 topikot😊
Elsõ POP 3 videó!

Kaileena
#3561
jaj,Stark ne húzz már...tudod h utállom<#ejnye1><#pardon1><#szomoru1>
Nos,igen...de szerintem a két princikén kivül nem is lesz csa,mert azt a gonosz princike kinyirná XDDDDDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3560
Az Ubi Soft (Montreal) minden cseppet ki szeretne préselni sikerszériáiból, ami nem baj, ha olyan alkotások születnek, mint a Splinter Cell: Chaos Theory, vagy éppenséggel a Prince of Persia: Warrior Within. Az igényes folytatásoknak igenis komoly szerepük van a piacon, és ha a fejlesztõk nem vesztik el az eszüket - pl. az Eidoshoz hasonlóan - akkor ismét izgalmas kalandban lesz részünk, ezúttal Babilonban. A történet szerint a korábbi részekben elkövetett rengeteg gyilkosság hatására felébred a Sötét Herceg, hõsünk másik énje. Ez a gyakorlatban két irányítható karaktert jelent az erre kíváncsi játékosok számára.

még 1 bizonyiték h nem Kájlína lesz a másik karakter

hópihe

Stark
#3559
vegyen mindenki Radeont😄
engem kül nemérdekel mikoraggyáki, ha fenn lessz a warez-oldalakon letöltöm😄

hópihe

Kaileena
#3558
Nekem meg a POP1-nem megy mert ninsc Nvidia-m .....
A POP3 nekem mindegy mikor adják ki,mert a barátnõm bátyja szerzi meg én meg elkérem 😄
és volt úgy h amerikába még ki se adták,de nekik már megvolt.PL:A Need for Spead-Undergrund2 (nemtom hogyirják XD)

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3557
az lenne a legjobb ha születésnapomkor adnák ki<#taps>
jó kis ajándék lenne
elbaszódott az ujabbik gépen aztán most nem tok játszani a pop ww el
tök ideges vagyok
meg kell szereznem az 1 et remélem az elviszi