Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kaileena
#3656
Igen,Kaileenábûval bezsél és neki mongya h vissza fog jönni,de Kaileena mégis leugrik<#rinya>
Szerintem mind1 h össze-e szeded a ládákat,...

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

csicsa
#3655
A végigjátszásban az van írva,hogy az elsõ láda összetörésekor kapom meg a térképet,ha nem tenném akkor nem is lesz térképem? (nem mintha sokat számítana)

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

#3654
szerintem csak kicsit buliztak a princel most meg másnapos<#hehe>
Én vmennyit tudok angolul, nyáron megyek nyelvizsgázni.... ha tudok segítek akinek kell....

#3653
Azért mert íg feláldozza magát így elszabadul az idõ homokja.(így ki tud szabadulni a herceg)
De lehet hogy megbotlott<#idiota>.

koosadam
#3652

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3651


A PoP 3 ban a hosszú videóban Kaileena mért ugrik le arról a szakadékról?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3650
A PoP 3 ban a hosszú videóban Kaileena mért ugrik le arról a szakadékról?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3649
Ez nagyon jó kérdés csicsa! Háááááááááááát...... PASSZ!<#idiota>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

csicsa
#3648
Egy kérdés erejéig visszatérhetnék a PoP WW-re?
Ha ugy vinném végig a játékot,hogy nem töröm össze a ládákat annak lenne "káros" következménye?
Ha hülye a kérdés ,bocs!

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

#3647
Igeeeeeeeeen... Mikor? Persze lehet hogy el van foglalva a tombraider.hu-val.

koosadam
#3646
Nesta szavaival élve én is felteszem ezt a kérdést:"Mikor lesz kész Hamster PoP III-as oldala?"<#email>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3645
Stark!
Télleg nem tok egy büdös szót sem!<#help>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3644
De tényleg nemtudsz angolul?😄DDDD
Én se tok amúgy de ezt tom

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3643
Mindíg keverem a Gamestar-t meg a PCGuru-t.....<#vigyor2>

#3642
ya... összekevertem<#nyes>
De van olyan info amiért érdemes megvenni?
Vagy ugyanazok a hírek összegezve mint amiket az elmúlt hetekben halhattunk?

Stark
#3641
télelg van 2 oldal csak gondolom te rosszat vettél meg😛

hópihe

#3640
Amúgy kinek van meg a Gamestar? Mert a haverom azt mondja hogy két oldal van a PoPIII-ról viszont én egyátalán nem látom..... Most én vagyok hülye vagy a haverom kamuzik?

#3639
Mikor lesz kész Hamster PoP III-as oldala?

Stark
#3638
Az az van hogy a "princéböl 2 van".
szinte rokonok
koosadam: ennyire nemtucc ngolul???😄
és kecca képén a kéthercegen másfajt ruha van

hópihe

#3637
Nem, Kindred Blades. Mindenhol így van.

Kaileena
#3636
Nekem egy vérszerinti nõvérem van akit álltalában utállok.és van még kettõ ami nem vérszerinti 😄DD
És az egyik nem vérszerinti az aki tanárnõ.És aki az anyám lehetne õ kanadában él XD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Kaileena
#3635
Jah,és ki volt az az okoska aki azt irta,hogy a POP3 cime "Kindred Blades"?csak mert az nemtud angolul mert a kindred azt jelenti rokon.És rokon pengék???😄DDD
hamarabb Kindling Blades mert az gyújtó pengék de ez se hangzik jólNem véletlenül King of Blades?!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3634
A II. rész végén a videóban a Hertzeg és a Kaileena ke*élnek és ezáltal lesz kisherceg vagy mi??<#beka3>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3633
már nem azért Kaileena, de nézd már meg létszi, hogy a light prince képénél még a felsõ van,csak mikor betöltötte, a szöveget lentre vitte!!! azért ennyire nem vagyok hülye. és nem kéne így leugatni a semmiért.... na...
<#boxer><#violent><#rinya>

#3632
Úristen!!!
Hány nõvéred van?
Kaileena
#3631
nestea:You cabnnot change your fate...no man can.
Ezt az öreg tata mongya a princikének és ezt még én is tudom:Nemtudod megváltoztatni a sorsodat...senki sem tudja...

😊))))
Megaztán,hogy biztos legyek megkérdeztem az egyik nõvéremet aki angol szakos tanár 😄

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3630
háát...
még mindig jobb, mint egy öreg csúnya
Így is 50%-s vagy! <#wink>
#3629
Fiatalnak fiatal, csak nem éppen csinos.<#shakehead>

#3628
ssk3!
Akkor nem ért nagy megrázkódtatás! <#nyes> Legalább fiatal, csinos?
nestea!
Szerintem, a men==>emberek, így szabad fordításban: senki nem tudja. Mármint megvált. a sorsát
#3627
Igazad lehet abban hogy a future a jövõ !!!
Erre nem is gongoltam. De mostmár tudom hogy az angol tanárom idióta!!!
Eddig is tudtam. <#nyes><#vigyor3>

#3626
És mit jelent hozzá hogy : ....No men can.
????

#3625
Szia!

a fate-t inkább sors, végzet értelemben használja az angol. A jövõ future-t jelent.
De lényegében szerintem mindenki érti mirõl van szó
#3624
Hát azt hogy: Nem változtathatod meg a jövõd
Szerintem ezt jelenti, ha nem, meg lehet írni hogy mit jelent!!!
De szerintem ezt!

koosadam
#3623
a képaláírásod

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3622
ssk3!
Ez mit jelent?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3621
<#ravasz1><#gonosz2><#violent><#kocsog><#fejvakaras>

Kaileena
#3620
csicsa:mert még nemismered....<#szomoru2>
Keca:Ez neked a Light prince????Hülye vagy má bocsánat?!
Ez a dark prince mert a tûztõl lesz gonosz és ezt a videóban látni is amikor belemegy majd kifut és elkezd hadonászni a láncal....és ha a kéken világitó lác nála van akkor az a gonosz.?Mongyzuk igaz h fekete a haja,de csak azért h a norm.prince meglepetés legyen XD
És ennek a videnak a végénott van a földön a lánc....és amásodik képen meg mjnem fehér a haja és a kék fény is rajtavan XD
Jah,szinte mindenkin ek kb ekkora melle van....-.-
Habár én nemtom mert azokat tiszoktátok nézegetni 😄DDDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3619
The Light Prince:
The Dark Prince:
+1:Kaileena melle oldalról (azé van egy kevés...😄)
<#hehe>

Stark
#3618
Hát 1általán nem lesz benne ígöl szvord, az csak videó.
1 kés lesz nálad de felvehecc kardokat a balkezedbe.
És az nem lácos kard hanem lánc kampóval a végén.
😄 😄 😄 😄 😄
😛 😛 😛 😛 😛

hópihe

csicsa
#3617
Kaileena!
Annyira nem volt veszélyes,hogy ennyire mentegetõzni kellene miatta.<#circling>

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

Kaileena
#3616
nesta:Hát van ilyen,ilyen az élet 😄DDDDDDDDD
azért van a lácos,ha valaki szinvak és nemlátja h a gonosz princikének fehér a haja lássa abból a láncból😄DDDDDDDDD

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3615
csak nekem az nem esett le hogy egyik pillanatban van mondjuk egy eagle sword aztán beleáll a tûzbe és ott van a kezében a láncos kard.... Ez hogy lehet? Minden tûzhöz ajándék láncos-kard jár Babilonban 😄

Stark
#3614
jaja
tök állat lesz
mintha ö lenne dart veder😄

hópihe

#3613
sztem is yó a dark prince.........

Kaileena
#3612
csics:bocs...a nõvérem hüyle!Ne is törõdjetek vele!Ne is beszéljetekvele mert megõrülnétek!Szóval ne áljatok le vele vitatkozni....és akkor majd gyertek hétvégén nekem mind1........bye!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

Stark
#3611
szerintem tök király az printze kinézete
fehér haj brutkó arc és uberfasza(vagy ziher) _😄 és király harcteknika

hópihe

csicsa
#3610
Kaileena!
Azt nem írtad ide,hogy csak a hétvégén tudod elküldeni a videót.
A tesód meg majdnem lerámolt.

Ne torzítsuk gyermekeinket idő előtt parányi felnőttekké. Hagyjuk őket gyermeknek, maguknak lenniök. Emberré, magukká nyílniok.

koosadam
#3609
Mindenki mehet MSN-edre?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3608
Figyu,aki csak feljön msn-re annak elküldöm.
Nem is hasonlit a maszkosra!Úgy néz ki mint a rendes csak fehér a hja a teste meg mindha megégett volna 1homokszörny <#taps>
Nos,külön is elküldöm,de örülnék ha az enyémet is megnéznétek.Az msn cimem közös a tesómmal: [email protected] és eleve kérjétek Kaileenát 😊))

Pusz nektek

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3607
Kaileena!

Hol találhatom + azt a videót?

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue