Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Stark
#3706
nemtudom h van e neki ujj😄
és kaileena: a videókba mindig mást mutatnak a printzéröl mint valójában
pl.: Eagl sword meg stb.. (uj tetkó 😄 )
szerintem csak sátánista felye van

hópihe

#3705
HI!Csak nekem tünt fel h a princnek uj a tetkoja vagy csak vak vagyok???
Stark
#3704
Én utálom a GameStar-t
1et vettem( a CD-k miatt 😄 ) de nagy fos az egész minden játékot lefikáznak
pl: a CoD: Uo ígyszar-ugyszar--------> az ujságuk meg alapbol szar
én a PCgamest szerem, + meg veszem meg alakamanként.

hópihe

#3702
Én a PCGurut járatom csak a haveromé a GS..... de azt írták benne hogy a Mr. Fekete Cuklya a második gonosz Prince, merthogy az már a sotban létrejött.
Én sztem hülyeség de ha ezt a hülyeséget lebírják írni akkor egészségükre.....

Kaileena
#3701
A Princike igazság szerint sem jó sem rossz.De ha úgy vesszük egy jó van(a helyessebbik XD) annak fekete haja van és ha belemegy a tûzbe átváltozik gonoszra.Akkor fehér a haja és úgy néz ki mint egy megégett homokszörny XDDDDDD(szerintem)
A gamestar béna újság,a barátnõméknek is járt..nem éri meg a pénzét....

Your fate has be written! You’ll die!

#3700
Akkor most hány Gonosz Herceg van? Kettõ? Mert a Gamestarban azt írják......
Szerintetek?

Stark
#3699
jó de ne ebben a fórumszobában<#banplz>

hópihe

koosadam
#3698
ez csak egy proba a makrók menüpontot próbálgattam

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3697
Semmi értelmét nem látok a mostani üzeneteidnek!

koosadam
#3696
ez az mi naon jó ssk3?szin]

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3695
Mi, mi????,

Kaileena
#3694
Mi?
Hm????

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3693
Hát ez most nagyon Jó <#wink>

koosadam
#3692
ez se semmi

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3691
Ez nem semmi!

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3690

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3689
hello

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3688
tényleg:mi nem megy Kaileena?<#wow3>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3687
ha képet rak be vki, legalább jpg-be csinálja már, mert kicsit uncsi bmpre várni....

#3686
mi nem megy?

Kaileena
#3685
tényleg nem megy....

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3684
Én is németet tanulok úgyhogy jogos az angol nyelvtudás hiánya...<#mf1>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3682
hát ez hülye........

#3681

#3680
hát én felraktam és nem yó...

#3679
Ki? Én? Nem arra mondtam hogy felnõtt mert láttam csak az a 7év biztos rajta is változtatott 1 kicsit.

#3678
khhm farahbol mennyit láttál?<#nevetes1><#nevetes1>

most ezt ugy értem hogy a WW végén annyit láttál hogy fel van kötve 1 keresztre azt kész.....
Stark
#3677
nemjo
és aki a vincseszteréröl linkel az rakja fel 1 tárhejre
mer mi nem láttuy a az ö (esetleg a tiédet márha alovasod akárkiisvagy😄) vinceszter-ét/edet akinek meg nem inge ne vegye magára
koosadam: <#mf1><#lama><#lama><#lama><#lama><#levele><#levele><#levele>
minden hülye tud minimálisan angolul
még Kaileena is aki németet tanul

hópihe

#3676
nem is yobb... (hülyén lett most megcsinálva és egyépkéntis farah is felnõtt)

#3675
Szerintem sem halt meg farah de azért kallinea jobb szoval remélem fel fog majd éledni<#beka2>
#3674
utoljára próbálom:

#3673
talán yó, de ha nem akkor sem adom fel<#nyes>:

#3672
Errõl pofázok 1épként:

remélem sikerült(gyorsan regeltem egy tárhelyre)

#3671
ha nincs ott akkor vagy:
1, Már felvetted
2, Bug
3, Nem szerezted meg az összes élettöltõt (9 darab)

#3670
a homokóra elõtt van ilyen kör valami... annak a közebén van egy kard tároló.

#3669
Amúgy szvsz az a manus a dark prince (tom hogy igazából nem hasonlít rá, de meddig tart felvenni egy köpenyt?)

#3668
szerintem nem halt meg. Most gondoljatok bele: el tudnátok képzelni hogy a készítõk berakják Farah-t csak mert jó pofa? Mert én nem.....
Lehet hogy megint trükközni kell a homokórával (mivel a prince nem pusztította el). Lehet hogy a végén (WW) lévõ hapsi vissza viszi Babilonba... Az amelyik ezt mondja: "All that is yours is rightfully mine. And mine, it will be!"
Ez kábé ezt jelenti: Minden ami a tiéd, jogosan az egyém. És az enyém lesz ( nem vok pörfekt inglis úgyhogy nem kell lehurrogni<#vigyor2>)

#3667
Légyszi segitsetek a Vízkard az pontosan hol is van
Megcsináltam és felvettem a medált de a v.kardot nem találom....
Felmentem az idõ homokjához de semmi.........


Elõre is köszönöm segítségeteket.
#3666
A homokszörnyeket ugyanugy állitjuk meg ahogy eddig kérlekszépen!

Jol leosztjuk öket(<#violent>) azt a homokuk meg a prince medáljába vándorol.....
Kaileena
#3665
az már megdöglött 😄DD
Ilyen az élet,nemfogjátok fel?!

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

koosadam
#3664
De hogyan állítsuk + a homokszörnyeket! Lehet ám, hogy találkozunk Farah-val aki visszaadja nekünk mer észrevette, hogy reggel egy homoxörny hozta neki a kávét!<#idiota>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

Kaileena
#3663
Szerintem felfog támadni<#nyes>

Your fate has be written! You&#8217;ll die!

#3662
Ezek szerint valószínû.....

koosadam
#3661
Akkor még 1 kérdés: Ha most Kaileena leugrik és meghal ezáltal elszabadulnak az idõ teremtményei. Akkó hogyan lehet visszaszorítani a homokot, mert a tõr nincs +!!!!!!!

(Kaileena feltámad még??)

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3660
Megbotlott.... ez jobban hangzik!<#zavart2>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

koosadam
#3659
ssk3!

Azokat a csápokat nem lehet túlzottan kivédeni csak elgurulni lehet elõlük!<#ticking>

(ex).::Bloodscalp::.lvl60 Human Rogue (ex).::Bloodscalp::.lvl60 Night Elf Druid .::Bloodscalp::. lvl?? Gnome Rogue

#3658
Azt nem tudja valaki hogy a játék végén, mikor Dahaka ellen nyomom, hogy lehet kivédeni a föld alól jövõ csápokat?
most nyomom végig hatodjára és arra még nem jöttem rá!
(nem mintha sokat szenvedtem volna vele)<#kerdes>

#3657
szerintem is mert azok csak képeket adnak