10262
  • Kaileena
    #5020
    SoulHUND:te engem ne sértegess!Ilyen 0IQ-val rendelkező senki ide ne jöjjön!És Stark ne hivj kiscsajnakk,mégcsak kicsinyitő jelzőt se tegyél a nevemhez...-,-'
    MEGÉRTVE?!És azt se mondjátok,hogy aranyos vagy cuki vagyok!Mert ezeket utállom-,-'
    Pl az oszt.főnöknőm is Kingucinak hiv...jaj akkor emgtudnám ölni-,-Ő a németesem a gramatikát jól tudja de a kiejtése az gyalázat!(amúgy valami 6nyelvet tanit)és most megkért h járjak a "német evrsenyekre felkészitő" szakkörrw amit ő tanit mert azt szeretmé ha majd képviselném a sulit o.O'
    Jól tudok németül jobban mint az átlag(a rajzon kivül scak ebben vagyok olyna jó h kitünöka töbiek közül T,T)
    De ő tőlem oylan teljesitméynt vár el mint a nővéremtől a ki 4évvel idősebb és már tavaly megoldotta a kétévvel ezelőtti DSD példákat!!!!
    Sokat kell tanulni--,--
    Főlwg a szlovákos igért már most sok dogátO.O
    6nagy irásbali,de minden óra elején kicsi jegyre,4nagy szlovák irodalomdoga,5nagy gramatikai doga,3fogalmazás órán...s.t.b
    U.I.:bocs,hogy sokat irtamXD
  • koosadam
    #5019
    Nekem mondta...
  • kopo
    #5018
    ha nekem montad akkor a WW: az a Warrior Within, és a kérdésem ugyanaz még mindig.
  • soulhunter
    #5017
    én C&C rajongo vagyok... mégse játszottam a Tiberian Sun kiegjeivel... pedig még mindig itt porosodnak vhol vmelyik polcon...

    és kitartok amellett,h nem játszottál vele
  • kopo
    #5016
    Sziasztok. Feltettem a WW-t és nem indul. Azt írja, h "The game ended unexpectedly. Please see Readme.txt file for technical support." Mi lehet a gond?
  • ssk3
    #5015
    Szerintem is pofás a kicsike
  • Stark
    #5014
    Nemrossz. Csak h középen kettéválik, kül fasza.
    Menyi volt?
  • koosadam
    #5013
    Nembaj, ha van műszaki zseni ismerősöd csinlhat neked bele, de ha megnézed a tőrben még a homoktartály is ott van. A SoT végén a "szép" bejátszásban.

    Amúgy télleg jól néz ki!
  • csicsa
    #5012
    Mondhatom nagyon király egy "bicska"!
  • Keca
    #5011
    egyébként vettem olaszba egy DAGGER-t :D
    itt a képe, nagyon megtetszett... csk kár hogy nincs rajta a gomb amivel pörgethetném az időt vissza :DDDD
  • koosadam
    #5010
    Teljesen boldoggá tettél:D De most komolyan! Örülök,hogy van aki még boldog itt! Szívesen!
  • Stark
    #5009
    akor én félig hülye vok mert a feléig olvasom:D nemazé mer nemérdekel csak, mer nincs kedvem:D má sry
    Kaileena=kiscsaj ------------>LoL
    Spyker: ide már csak röhögni járok:D
    annyi LOL dolgot írtok
  • koosadam
    #5008
    WOW! Ezt most megkaptam:D " csak te még nem játszottál vele :PPP"
    Ez nagyon szíven ütött most visszhúzom magam egy kis sarkocskába a szmobámban és motyogni kezdek: szerinted egy rajongó nem játszik mindegyik PoP-pal?!

    És lehetnél boszorkány. Lehet, hogy a mostani személyiségeddel ellentétben kedvelne mindenki:D
  • soulhunter
    #5007
    az értelmesek elolvassák, és ha nem találnak benne semmit,akkor max nem reagálnak...

    ismétlem:
    ÉRTELMESEK
  • soulhunter
    #5006
    majd 1x rájössz... 1x... vmikor... talán...
  • soulhunter
    #5005
    csontik = csontváz
    és a pop 2ben (a szigetesben) igenis voltak,csak te nem játszottál vele :PPP
    ja,h is játszhattál volna vele,amikor mégcsak tervben voltál... cöcöcö :D

    amugy irtam:
    "és azért lesz igy,mert eddig minden folytatásnál jött ez a szöveg,szoval ez sem lesz kivétel"

    és nem vagyok semmiféle boszorkány :)
  • koosadam
    #5004
    Az a rész most nem igazán ugrik b. Sza majd küldök róla kéet, hogy hogy csak mond el milyen kép van az elmentés mellett!
  • Kaileena
    #5003
    Jaja....nekem meg csütörtöktől szünet!Vagyis a péntek nem lenne az csak kikunyeráltuk aZ igazgatótól!XD
    De egy hét karácsonyi szünet alatt nemtom hogyfogom végigvinni a KB-t...a tesóm neem is fog ideengedni-,-
  • Keca
    #5002
    Hi emeberek!! itthon vagyok. látom semmi érdekes nem történt itt... SH nyomja a hülyeségeit....
  • Kaileena
    #5001
    SoulHund:Szerinted mi elolvssuk a hosszú regéyneket amit irsz?Hát akkor tévedsz:D
  • blur55
    #5000
    ha nem latjuk merre vagy, nem tudunk segiteni. tolts le egy vegigjatszast, az segiteni fog! pl innen: zanzarah.hu

    sok sikert
  • Örm
    #4999
    Hello!
    Még mindig itt tartok tudna valaki segíteni? A kapcsoló megnyomása után amikor vissza kéne ugrani a falról mindig átugorja a párkányt és lezuhanok.
  • koosadam
    #4998
    Nincsenek benne csontik!:D
    "főleg a kiscsaj :( azota le se tudom vakarni magamrol :(((" Most aztán beloptad magad Kaileena szívébe:)))))))))))))
    Jah és amúgy nálad van olyan kedvenc játék ahol valami 80% felett teljesített? Vagy csak az érzék hiánya ehhez?
    Jah és a PoP 3 topic:Ezt te honnan tudod? A pesszimizmus családi vonás vagy csak te sikerültél ilyenre:P Mi vagy te Phoebe a Bűbájos Boszorkákból, hogy látod a jövőt?? Áruld már el!
  • soulhunter
    #4997
    hmm... jol jönne,ha az ösrégi PoPot hoznák ilyen grafikára,és ismét törökök + csontik ellen kéne kardozgatni :)
  • soulhunter
    #4996
    "na zárásként csak annyit, hogy ez szerintem nem kizárólag egy "extra fanatikus rajongói fórum" tehát más vélemények is megjelenhetnek. nem igaz?
    "

    én is ezt irtam anno kulturáltan más megfogalmazásban, ezért kattantak rám :)
    főleg a kiscsaj :( azota le se tudom vakarni magamrol :(((

    amugy akkor is kitartok amellett a véleményem mellett,h amint kijön a PoP KB, annak a topicjában lesznek olyan szövegek,hogy:

    - ebben legalább lehet..., nem ugy,mint a WW-ben
    - hihetetlen,hogy ezt nem vettem észre WWben, bár azota lecseréltem a konfigom :)
    - hát a WW idején azt hittem,h annál jobb nem lesz,de tévedtem!

    - stb stb...

    szoval lesznek ott olyan vélemények, amik rendesen lehuzzák ezt a játékot...
    és ez csak és ott fog kiderülni, és azért lesz igy,mert eddig minden folytatásnál jött ez a szöveg,szoval ez sem lesz kivétel...

    ja,és elárulom:
    SoT-ban is lehet falon futva karddal hadonászni,ami nagyon jol jön szük helyeken a vége felé :P
  • soulhunter
    #4995
    van kés a C&C G-ben ??? :)
    na bazzz... most ujra végig kell vinnem minden létező módban,hogy rájöjjek, h hol az a kés :)
  • soulhunter
    #4994
    a SoT-tal nincs bajom... nehezebbek 80% után az ugrálos részek,de sztem akkor is jobb... csak a papát ne lett volna oly könnyű kinyirni...

    na mind1... nekiállok legnehezebb szinten :PPP

    nem véletlenül adtam rá 72%ot,mig a WWre csak 42-t :PPP
  • Kaileena
    #4993
    öcsém..hogy tudtok ennyit irni?!
  • Dzsiti999
    #4992
    Aztán szerintem a vitát le lehetne zárni. ISMÉTLEM: SZERINTEM
  • Dzsiti999
    #4991
    Egyébként a Generals nem bugmentes. Csak tudd, hogy késsel szét lehet robbantani egy repülőt. Visszatérve a PoP-hoz, hogy nekem csak az a bug van benne, hogy amikor Sandwraith-el megyek, és ott a Mechanikus toronyban amikor meglátom a másik énemet, akkor nála vannak a fegyvereim ;) Tök jóóó :D De engem az ilyen bugok nem zavarnak.

    Ja, és a Serious Samet Normalon (HL 2 hardon, stb...) vittem át, és könnyú volt. A Minotaur neve pedig: UGH-ZAN III
  • blur55
    #4990
    a pop3-at meg én is a legjobb résznek várom. azután már csak az kellene, hogy a sima pop-ot átdolgozzák erre a grafikai szintre:)

    szép álom:)
  • blur55
    #4989
    komolyan mondom, zseniálisak vagytok. képesek vagytok szombat reggel 6kor nemhogy ébren lenni, de még mindig csak egymást szapulni:) nem ertem, hogy miután már mindkettőtök elmondta a véleményét, miért tértek vissza állandóan egymáshoz? ha soul nem szereti a pop2-t, és leírja a véleményét ide, hát leírja. és? az nem azt jelenti, hogy mindenkinek egy emberként rá kell szállnia, vagy igen?
    még jo, hogy nem ismerem a serious samet:) (de c&c maniás vagyok)
    egyébiránt a sima pop-ot en is jobban szeretem. bár grafikailag tényleg nem olyan szép, de nekem nagyon bejött. amikor kijött a pop2 en juszt sem akartam jatszani vele (foleg miutan kinyirtak a hajón, de ez más lapra tartozik... azóta végigvittem 2x)

    na zárásként csak annyit, hogy ez szerintem nem kizárólag egy "extra fanatikus rajongói fórum" tehát más vélemények is megjelenhetnek. nem igaz?

    egyébként is ez állítólag egy toleráns ország... na hol a hl2?
  • koosadam
    #4988
    Igazat megvalva nem tűnt fel. De ahogy ismerlek, ha egy játék jó jön a SoulHunteres lehúzás. Kíváncsian várom a SoT-osat:)
  • koosadam
    #4987
    Kiengedted a gőzt?:D Nos minden játékban van hiba, mint ahogy azt blur55 is elmondta. A Serius Sam egy nem is mondom milyen játék. A többit nem igazán ismerem, de BUGMENTES JÁTÉK MÉG NEM SZÜLETETT!
    Amúgy meg ha nem tetszik emondom mit tegyél: 1. Uninstalláld
    2. Ne írj egy oyan fórumra ahol már elmondtál minden olyat, ami a szívecskédet nyomja. Azt mondtad csak feljöttél kritizálni és utána lépsz. Na ez mikor lesz?:P

    És ami a KB-t illeti: A legjobb PoP játéknak ígérkezik. Ezért jó lenne ha játszanál vele és csak aztán bosszantanál minket a hibáival. Én sem játszottam túl sokat a Serius Sam-mel, de én is tudnék írni róla 1-2 dolgot. De én nem süllyedek a szintedre:DDD

  • Kaileena
    #4986
    Minek irsz regéyneket SoulHund?!!!-,-
  • soulhunter
    #4985
    ja,kieg az előzőhöz:

    senkinek nem tünik fel,hogy a PoP SoT -ot többre tartom,mint ezt?
    lehet,h grafikában alulmaradt,de sztem jobb...
    és azt most nosztalgiábol elkezdtem ujra,és bizony 60%nál már vannak nehezebb ugrálos részek, mégse állok meg,csak pörgetem a %-okat :PPP

    pedig az jo öreg játék, szal ez a játék leirta magát, ti is leirtátok, magatokat is,stb stb :)
  • soulhunter
    #4984
    gyerekes vagy te
    tudod, nem szokásom olyan játékot erőltetni,ami nem megy...
    de szivesen kiállnék ellened C&C Generals (vagy ZH) -ban, TA -ban, CS:S-ben, stb stb, csakhogy megtudd, milyen más világ 1 bugmentesebb játékkal játszani :PPP

    amugy nem megsértődtem, csak tudod easy-n már láttam a végét, ugyhogy az,h az még1x nem tudom megölni nehezebb szinten azt a ribancot, az nem azt jelenti,h megsértődtem... általában mindenki magábol indul ki...
    azért azt megnézném,hogy vinnél végig 1 Serious Sam: The First Encountert legnehezebb szinten :PPP
    sztem még a feléig sem jutnál, nemhogy a végén a minotauruszt megölni... :PPP
    (megnyugtatlak, nem vittem végig én se a legnehezebb szinten, de normal felett 1gyel végignyomtam... mexenvedtem vele,de sikerült,és nem untam meg)

    ez a játék továbbra sem tetszik,és nem is fog,és nem azért utáltam meg,mert normalon nem tudtam az utolso nénit lecsapni,hanem azért,mert eleve sem tetszett...
    tudod, van,akinek ott kezdődik 1 játék,hogy HL2, CS:S, F.E.A.R (bár mégcsak tesztben van,de azért ütni fogja a PoP KB-t grafikában is, mesterséges intelligenciában is, játékmenetben is,és az átvezető videokat is át lehet majd lépni) :PPP

    rolatok meg annyit:
    blur55nek igaza van, csak azért,mert nektek szutyi konfigotok van, nem látjátok meg a hibákat,mivel ti azokhoz vagytok hozzászokva a többi gagyi TPSből,és nektek feltételezem a Max Payne is tetszik,csak gondolom rövidnek találjátok, ebből az egészből már lejött az,hogy megszokásbol nem vesztek észre semmit...

    és nem akarok más szinben feltünni a vak szemedben, majd a PoP KB után rájössz, h mennyi minden hiba van ebben a játékban

    hát ennyi lenne

    UFF
    én beszéltem
  • koosadam
    #4983
    Lehet, hogy vannak. De te ismered őt? Én például nem fogom más embernek is mégegyszer ledarálni azt amit SH-nak. Olvasson előre!

    SH: "szal részemről befejeztem ezt a játékot..."---Miattunk? Mert nem tudod megcsinálni?(nah ez egy óvodás megsértődés-féle lenne) Vagy mert megutáltad? Ezt áruld már el lécci!
  • blur55
    #4982
    ebben tenyleg igaza van Soul-nak. ha barki talál egy hibát a játékban, az csak o lehet?
    vagy itt annyira elvakultak is vannak, akik nem látják a fától az erdőt?
  • soulhunter
    #4981
    ja,kieg az előzőhöz:

    csak 1 kérdés:

    ha bárki, ismétlem: BÁRKI hibát talál benne, akkor az mér jön le ugy,mintha csak és kizárolag én lehetnék?

    és 1 megjegyzés:
    tegnap normal fokozaton leszedtem, mivel az uccso kiscsajjal nem igazán birtam... nem jöttem rá a trükkjére hogy kell, a "sárkány" se volt piskota,de ez... szal részemről befejeztem ezt a játékot...